رفتن به مطلب

تبادل فیلم

spow

ارسال های توصیه شده

میلاد تو کار پخش سی دی و دی وی دی و...... است.

من همیشه تو انقلاب میبینمش داد میزنه: فیلمای جدید پرده سینما،خارجی داخلی،آموزش رقص همه رقم...

به نظرم با میلاد هماهنگ کنین،هرچی سیدی دارین بدین بهش اون رایت کنه و بین بچه ها پخش کنه.

:w58: واقعا؟

لینک به دیدگاه
آموزش رقص همه رقم.... :ws28:

جناب اسی خندیدن به شغل مردم کار ناشایستیه؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3

این آموزش رقص همه رقم را جدی گفتما،یعنی این حرفی که میزنم 100 درصد واقعیته.

هر روز که از مترو به سمت brt پیاده میرم، یک دستفروشی هست سی دی میفروشه گوشه خیابان، تا من رد میشم میگه آموزش رقص همه رقم !!!!!!

گفتم شاید روی پیشانی ما چیزی نوشته.:sigh:

نه بابا، اتفاقا باید به یک عده بخندی،چون واسه نون، یک عده مجبورند دلقک شوند.:sigh:

لینک به دیدگاه
میلاد تو کار پخش سی دی و دی وی دی و...... است.

من همیشه تو انقلاب میبینمش داد میزنه: فیلمای جدید پرده سینما،خارجی داخلی،آموزش رقص همه رقم...

به نظرم با میلاد هماهنگ کنین،هرچی سیدی دارین بدین بهش اون رایت کنه و بین بچه ها پخش کنه.

قبلنا میفروختم بعضی وقتا :w12:

الان بازنشست شدم.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

یکی فیلم آمادئوس رو بده من ببینم...

:ws37:

آمادئوس رو من دارم , اما حجمش زياده, چطوري بدم ببيني ؟!! :w58:

آقا جاتون خالي من يه شب رفتم خوابگاه موندم پيش دوستم , كامپيوترم نزدي 280 گيگ جاي خالي داشت , يه هارد ديسك 500 گيگ هم برده بودم كه كلا خالي بود , روز بعد موقع برگشت , كامپيوترم 27 گيگش خالي بود , هارم 350 مگابايتش !!!!!!!!!!!! :biggrin:

قديمي , جديد , خفن , معمولي , .... , هر مدلي بخواين دارم , تازه بچه ها بازم دارن ميتونم بگيرم ازشون :JC_thinking:

فقط چيكارشون كنم ؟!!!! :JC_thinking:

لینک به دیدگاه

با این سرعت های گند اینترنت که نمیشه کاری کرد:ws44: ..... من که فکر میکنم بهتر باشه هرکی یه چند تا فیلم بزاره بعد بچه ها بیان نقدش کنن ببینن واسه دان کدوم خوبه ....از تجربیات هم سو استفاده کنیم :biggrin:

لینک به دیدگاه
آمادئوس رو من دارم , اما حجمش زياده, چطوري بدم ببيني ؟!! :w58:

آقا جاتون خالي من يه شب رفتم خوابگاه موندم پيش دوستم , كامپيوترم نزدي 280 گيگ جاي خالي داشت , يه هارد ديسك 500 گيگ هم برده بودم كه كلا خالي بود , روز بعد موقع برگشت , كامپيوترم 27 گيگش خالي بود , هارم 350 مگابايتش !!!!!!!!!!!! :biggrin:

قديمي , جديد , خفن , معمولي , .... , هر مدلي بخواين دارم , تازه بچه ها بازم دارن ميتونم بگيرم ازشون :JC_thinking:

فقط چيكارشون كنم ؟!!!! :JC_thinking:

این فیلم رو چند وقت پیش بدست اوردم ولی هنوز نتونستم ببینمش... :icon_pf (34):

ممنون... :a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام

منم زیاد فیلم دارم

فیلمهای نایاب هم زیاد دارم فیلم کوتاه ایرانی تا خارجی ها- نزدیک 2000تایی میشه

بچه های ساکن تهران یه جا قرار بذاریم لیست فیلم ها رو بهم بدیم بقیه ماجرا هم .........

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...