رفتن به مطلب

جلسه مدیران کشاورزی

ارسال های توصیه شده

خوبه...

بقول خودت: خیلی هم عالی:ws3:

در مورد اموزش گذاشتن پی دی اف اگه تا شب دوستان نرسیدن برات پ.خ بفرستن،خودم شب برات میزارم.

ببخشید ک الان در حد ان شدن میتونم بیام انجمن :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 384
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم با حرف اقا محمد موافقم

چکیده مطالب رو می ذاریم و بقیه شو به صورت پی دی اف قرار میدیم

من ازین به بعد همین کارو میکنم

واسه اون دعوت کردت کاربران به نظر اشکالی نداره!

خیلیا مث من عضو شده بودن و فراموش کرده بودن که همچین جایی بودن قبلا

یه یاد اوری باید بشه براشون

لینک به دیدگاه

اقا من یه سوال دارم. یه عامه مطالب دارم.. که وارد وبلاگمم نکردم.. یه سری مطالبه که برای رادیو اماده کرده بودم.. منتهی اونا رو میخوام ضمیمه کنم نمیشه چرا اونوقت؟ یا من بلد نیستم. یا باید تبدیل به پی ادی اف شه درسته؟:ws37:

لینک به دیدگاه
اقا من یه سوال دارم. یه عامه مطالب دارم.. که وارد وبلاگمم نکردم.. یه سری مطالبه که برای رادیو اماده کرده بودم.. منتهی اونا رو میخوام ضمیمه کنم نمیشه چرا اونوقت؟ یا من بلد نیستم. یا باید تبدیل به پی ادی اف شه درسته؟:ws37:

نه عزیزم .فرقی نداره.تو هر فایلی ک بزاری ضمیمه میشه!

یعنی بصورت متن نمیتونی ضمیمه کنی..باید تو ورد-اکسل-پی دی اف پاورپینت وارد کنی بعد اونو ضمیمه کنی...

لینک به دیدگاه
نه عزیزم .فرقی نداره.تو هر فایلی ک بزاری ضمیمه میشه!

یعنی بصورت متن نمیتونی ضمیمه کنی..باید تو ورد-اکسل-پی دی اف پاورپینت وارد کنی بعد اونو ضمیمه کنی...

اوکی.. بزار امتحان کنم..:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

هوراااااااااااااااااااااااا

یاد گرفتم الهههههههههههههههههههههههههه. چه باحاله.. ایول دیگه مطالبمون نمیره بیرون.. :hapydancsmil::hapydancsmil:

منتظر یه عالمه مطلب باشید...

حالا یه سوال دیگه.. من خیلی فیلم اموزشی دارم. از کشورهای مختلف اونا رو چه جوری میشه اینجا گذاشت؟

لینک به دیدگاه

بشتابید......................................

هورا مطالبمون از این به بعد به روز میشههههههههههههههههههههههههههههههههههههه. من خوشحالم.. هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

همه یه هورا بکشن.........

درمورد دعوت کاربرا با من....:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

یه نکته دیگه ماچرا اقتصاد کشاورزی نداریم. من مطالب زیادی در این زمینه دارم. چون کارشناس برنامه رادیویی هستم. یه سری مطالب در این زمینه جمع اوری کردم.. اگه این بخش دایر بشه.. من این مطالب رو میزارم.. موفق باشید.. فعلا .. میایم.. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
یه نکته دیگه ماچرا اقتصاد کشاورزی نداریم. من مطالب زیادی در این زمینه دارم. چون کارشناس برنامه رادیویی هستم. یه سری مطالب در این زمینه جمع اوری کردم.. اگه این بخش دایر بشه.. من این مطالب رو میزارم.. موفق باشید.. فعلا .. میایم.. :icon_gol:

قرار شد یک مدت مطالبی درباره اقتصاد کشاورزی داخل تالار کشاورزی گذاشته بشه تا اگر بازخورد خوبی داشت و خواهان داشت بخش مربوط به اون زده بشه عزیزم

لینک به دیدگاه

خو بدوستان من یه سری مطالب گذاشتم. منتظر دوستان هم هستیم .. که مطالب به روزشونو بزارن..

البته بعداز امتحانات لطفا.. بیاید...

بابت درست پی دی اف کردنم از دوستان متشکرم. میدونستم زودتر اینکاررو میکردم..

و خیلی هم عالی شده.. دست همگیتون درد نکنه..

راستی لازمه. این نوع پی دی اف ها رو جداگانه دی تاپیکهای ارسالی تالار کشاورزی بزاریم یانه.. البته به نظرم نمیخواد..

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزتوجه کنن...

اول تیرماه شروع کنید به مطالب جدید گذاشتن..

میخوایم ببینیم. تلاش دوستان و همتشون تا چه حده.. که مجله کشاورزی رو کلنگشو بزنیم.. از همه دوستان کشاورزی و غیر کشاورزی دعوت میشه برای مطالب جدید و پی دی اف کردنشون با ما همکاری کنند... پیشاپیش از همکاری دوستان متشکریم..

فقط خواهشا مطالبی که قرار میدید .. در بخش مربوطه بگذارید.. متشکرم... :icon_gol:

لینک به دیدگاه

دوستان تا فراموش نشده موردی رو در مورد مجله کشاورزی بگم:

مجله کشاورزی و منابع طبیعی با هم استارت میخوره.

چون قبلا ک ی تالار بودیم هر دو گروه مطالب فرستادن و زحمت کشیدن.:w16:

پس نیازه ک در این باره هر دو تالار هماهنگ شیم،نه فقط کشاورزیا:a030:

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان گلم. من بی صبرانه منتظر بودم یه مقدار رو به راه بشم و بیام اینجا رو یه سرو سامانی بدم. بخصوص بخش مسابقات کشاورزی روووو.

مدیرجون الهه قربونت برم.. میخوام یه مسابقه برگزار کنم برای فصل تابستون.. موضوعاشو دوستان پیام خصوصی کنن.. یا همینجا به من بگن که چه موضوعاتی مد نظرتونه در نظر سنجی قرار بدیم انشالله یکیش انتخاب بشه برای .. مسابقه فصلیمون در تابستان. موافقت رو اعلام کنید به همراه نظرات خوشکلتون.. پیروز و سلامت باشید..

بفرمایید.. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
دوستان تا فراموش نشده موردی رو در مورد مجله کشاورزی بگم:

مجله کشاورزی و منابع طبیعی با هم استارت میخوره.

چون قبلا ک ی تالار بودیم هر دو گروه مطالب فرستادن و زحمت کشیدن.:w16:

پس نیازه ک در این باره هر دو تالار هماهنگ شیم،نه فقط کشاورزیا:a030:

100درصد.. انشالله دوستان اول مطالباشونو بزارن ببینیم .. چه جوریاست .. بعد وارد مذاکرات بشیم.. :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام معصومه جان

خوبه.دوستان بهتره تو تاپیک مدیریت کشاوزی نظراتشون رو بگن!نه این تاپیک ک برا جلسه مدیران:a030:

فکر خوبیه..تو تابستون همچین مسابقه ای رو نیاز داریم

من ک موافقم:w16:

لینک به دیدگاه
سلام معصومه جان

خوبه.دوستان بهتره تو تاپیک مدیریت کشاوزی نظراتشون رو بگن!نه این تاپیک ک برا جلسه مدیران:a030:

فکر خوبیه..تو تابستون همچین مسابقه ای رو نیاز داریم

من ک موافقم:w16:

:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...