رفتن به مطلب

جلسه مدیران کشاورزی

ارسال های توصیه شده

اگه به خودمون اطمینان نداشته باشیم آره کار خوبی نمیشه و اصلا یهتره منتشرش نکنیم! مگه به خودتون و خودمون شک داریم:icon_pf (34):یه صفحه آرای حرفه ای هم داریم دیگه چه غمی داریم!؟!؟ بابا ناسلامتی حمید مقاله 50 صفحه ای داری! الهه تو مقاله داشتی کار میکردی! منم که هستم! صددرصد مجله خوبی میشه و اونقدر مباحث گشترده ای کشاورزی و منابع طبیعی داره که شایبد هنوز مشتاقانی باشن که خبر از انتشار چنین مجله ای نداشته باشن:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 384
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگه به خودمون اطمینان نداشته باشیم آره کار خوبی نمیشه و اصلا یهتره منتشرش نکنیم! مگه به خودتون و خودمون شک داریم:icon_pf (34):یه صفحه آرای حرفه ای هم داریم دیگه چه غمی داریم!؟!؟ بابا ناسلامتی حمید مقاله 50 صفحه ای داری! الهه تو مقاله داشتی کار میکردی! منم که هستم! صددرصد مجله خوبی میشه و اونقدر مباحث گشترده ای کشاورزی و منابع طبیعی داره که شایبد هنوز مشتاقانی باشن که خبر از انتشار چنین مجله ای نداشته باشن:w16:

به خودمون شک نداریم!

و همت کنیمم کار خوبی از آب در میاد

ولی بزار این اولی رو بدون اطلاع رسانی جلو ببریم...ایشالا از سریع های بعد...:a030:

اینجا کاربرا با بحث های تخصصی کشاورزی همچین اشنایی ندارن!

لینک به دیدگاه

الهه کدوما موند؟ زود تند سریع بگو مینم بابا!!!! w000.gif (میخوام بداخلاق تر بشم) قاسم جان مرغ شما یه پا متولد شده؟:ws3:

من به خودم شک ندارم بخدا ... بنظرم جالب نیست فعلا بره اون بالا ... همین.

مهندسی برق که فراخوان زده اون بالا 20 تا کاربر دارهههه ... بعد مباحث مهندسی برق رو با کشاورزی یکی نکن!

خودتم میدونی مهندسی برق نهایت 2 تا رشته کشاورزی ماست!

همه میوتنن تو کار هم فضولی کنن رای و نظر بدن ...

لینک به دیدگاه
الهه کدوما موند؟ زود تند سریع بگو مینم بابا!!!! w000.gif (میخوام بداخلاق تر بشم)

چرا؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

دوس ندارررررررررررم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علوم دامی

صنایع غذایی

گیاهپزشکی

لینک به دیدگاه

مرغ شماها بی پاست فکر کنم:ws3:بابا اون برق 20 نفرشون که حتما تو مجله نیستن!همه مثل ما هستن! خودتونو دست کم نگیرین! من سردبیرم نظرمو گفتم حمید شما مدیرمسوولی میتونی وتوش کنی!

:a030:

لینک به دیدگاه

الهه من برم سراغ گاو گوسفند و مرغ و شترمرغ؟!!! یعنی بزنم به گله دیگه!؟

دسش شما ندرده!

مرغ شماها بی پاست فکر کنم:ws3:بابا اون برق 20 نفرشون که حتما تو مجله نیستن!همه مثل ما هستن! خودتونو دست کم نگیرین! من سردبیرم نظرمو گفتم حمید شما مدیرمسوولی میتونی وتوش کنی!

:a030:

نه بخدا من قصد وتو ندارم ...

الهه تو چی میگی؟

فراخوانش رو بزنیم اون بالا!؟

لینک به دیدگاه
الهه من برم سراغ گاو گوسفند و مرغ و شترمرغ؟!!! یعنی بزنم به گله دیگه!؟

دسش شما ندرده!

نه بخدا من قصد وتو ندارم ...

الهه تو چی میگی؟

فراخوانش رو بزنیم اون بالا!؟

عجبا!!

4 تا تاپیک میخواد اپ کنه...4 ساعت باید نازشو بکشیم:icon_pf (34):

تو هر بخشی رو دوس داری آ پ کن...

من نظرم رو گفتم..واضحه!

حالا اگه نظرتون غیر اینه اوکی..نظر جمع باید باشه.:ws37:

لینک به دیدگاه
عجبا!!

4 تا تاپیک میخواد اپ کنه...4 ساعت باید نازشو بکشیم:icon_pf (34):

تو هر بخشی رو دوس داری آ پ کن...

من نظرم رو گفتم..واضحه!

حالا اگه نظرتون غیر اینه اوکی..نظر جمع باید باشه.:ws37:

من امروز بهت نگفتم از چی خوشم میاد؟

تو گفتی چقدر چیزای خشنی دوست داری! خب اجرا کن تا غلامی کنم :ws3:

خب قاسم جان ... فعلا با فراخوان موافقت نشده! ... میتونیم لینک تاپیک مجله رو به تمام بچه های کشاورزی اینجا خصوصی ارسال کنیم. :a030:

لینک به دیدگاه
من امروز بهت نگفتم از چی خوشم میاد؟

تو گفتی چقدر چیزای خشنی دوست داری! خب اجرا کن تا غلامی کنم :ws3:

چرا گفتی!

ولی اونم دلیل میخواد خو!الکی ک نمیشه:hanghead:

غلام نمیخوام،حمید حرف گوش کن میخوام.دهههه:3384s:

لینک به دیدگاه
چرا گفتی!

ولی اونم دلیل میخواد خو!الکی ک نمیشه:hanghead:

غلام نمیخوام،حمید حرف گوش کن میخوام.دهههه:3384s:

hapydancsmil.gif

بخشهای:

[h=2]گفتگوهای کشاورزی

مسابقات کشاورزی

علوم دامی

علوم صنایع غذایی

گیاه پزشکی[/h]

با من! :a030:

لینک به دیدگاه

انگار جدا تاثیر داشت...:whistle:ممنون از راهنماییت!!

خب دیگه همه بخشامونو تحویل گرفتیم...هر کی تموم کرد لطفا اینجا اعلام کنه ک تو هر بخش کدوم تاپیک ها آپ شده(همراه لینک)

ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خب قاسم جان ... فعلا با فراخوان موافقت نشده! ... میتونیم لینک تاپیک مجله رو به تمام بچه های کشاورزی اینجا خصوصی ارسال کنیم. :a030:

من که سر در نمیآرم از کاراتون!:banel_smiley_4:من آخرش نفهمیدم شما به کار خودتون شک دارید:ws52:فراخوان مجله مهمتره یا مسابقه حشرهTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gifدرهرصورت من نظرمو دادم میخوای اطلاع رسانی کن میخوای نکن

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز :icon_gol:

شب، پس از نیمه شب شما بخیر باشه انشاءالله

از اونجایی که شما ها سیکوریتتون بالاست و من به غیر از قاسم جان کسی رو آنلاین نمیبینم نظرم رو عرض میکنم تا بعدا شما بیاید و نقد و نظرتون بفرمایید.

با کسب اجازه از بزرگواران و مدیران عزیز، باید عرض کنم نکاتی رو نسبت به مجله داشتم که در ادامه مطرح میکنم:

1- قرار گرفتن فراخوان بالای سایت به چه منظوره؟! برای دریافت مطلب، مقاله، عکس، راهنمایی، کمک، یا فقط یعنی ما داریم مجله میزنیم باید روشن بشه.(البته من همه صفحات رو نخوندم شاید قبلا فرموده باشید)

2- در شماره اول مجلات که معمولا با "صفر" شروع میشه و بیشتر جنبه آزمایشی داره یه چیزهایی توی این شماره تست میشه و نیاز سنجی میشه ممکنه خیلی چیزها توی شماره یک تغییر کنه اما معمولا از شماره یک به بعد دیگه چیزی رو تغییر نمیدن. البته این مجله چاپ نخواهد شد اما ما سعیمون میکنیم که شباهت زیادی به یک مجله واقعی و چاپ شده داشته باشه. هدف بنده از بیان این بحث این بود که خیلی نیاز نیست خودتون اذیت کنید برای این شماره. این شماره آزمایشی خیلی مشکلی پیش نخواهد آمد.

3- دوستان عزیز باید توجه کنید که زمان برای صفحه آرایی مجله رو هم در نظر بگیرید و معمولا در شماره های اول مجله به دلیل زمان بردن طراحی "پایه کار" و تنظیم تعداد سطر ها در صفحه و کلمه ها در خط اندکی بیش از اون چیزی که فکر میکنید طول خواهد کشید. و از شماره های بعد فقط متنو عکس جایگزین خواهد شد.

مطلب دیگه ای که باید خدمتتون عرض کنم اینه که من مجله های زیادی در این انجمن دیدم البته اخیرا هم یکی بود که دیدم و تا الان و به جرات باید بگم که به امید خدا و با یاری خداوند متعال بهترین مجله را حداقل با بهترین صفحه آرایی و دیزاین داخلی انجام خواهیم داد و قطعا از جهت طراحی مجله یکی از بهترین مجله های مجازی خواهد شد انشاءالله به کمک شما بزرگواران.

چقدر زیاد شد خدا کنه تا آخرش بخونید :ws28:

لینک به دیدگاه
من که سر در نمیآرم از کاراتون!:banel_smiley_4:من آخرش نفهمیدم شما به کار خودتون شک دارید:ws52:فراخوان مجله مهمتره یا مسابقه حشرهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifدرهرصورت من نظرمو دادم میخوای اطلاع رسانی کن میخوای نکن

نمیدونم چجوری توضیح بدم دیگه:shame:

حشره مسابقه عمومیه! همه رشته ها دوست دارن و میتونن شرکت کنن..ولی مجله علمی کشاورزی نه!:banel_smiley_4:

پست محمود رو هم کامل بخون!!!

حمید:به قول قاسم "درهرصورت من نظرمو دادم میخوای اطلاع رسانی کن میخوای نکن"هیـــــچ فرقی نداره:ws3:

سلام دوستان عزیز :icon_gol:

شب، پس از نیمه شب شما بخیر باشه انشاءالله

از اونجایی که شما ها سیکوریتتون بالاست و من به غیر از قاسم جان کسی رو آنلاین نمیبینم نظرم رو عرض میکنم تا بعدا شما بیاید و نقد و نظرتون بفرمایید.

با کسب اجازه از بزرگواران و مدیران عزیز، باید عرض کنم نکاتی رو نسبت به مجله داشتم که در ادامه مطرح میکنم:

1- قرار گرفتن فراخوان بالای سایت به چه منظوره؟! برای دریافت مطلب، مقاله، عکس، راهنمایی، کمک، یا فقط یعنی ما داریم مجله میزنیم باید روشن بشه.(البته من همه صفحات رو نخوندم شاید قبلا فرموده باشید)

2- در شماره اول مجلات که معمولا با "صفر" شروع میشه و بیشتر جنبه آزمایشی داره یه چیزهایی توی این شماره تست میشه و نیاز سنجی میشه ممکنه خیلی چیزها توی شماره یک تغییر کنه اما معمولا از شماره یک به بعد دیگه چیزی رو تغییر نمیدن. البته این مجله چاپ نخواهد شد اما ما سعیمون میکنیم که شباهت زیادی به یک مجله واقعی و چاپ شده داشته باشه. هدف بنده از بیان این بحث این بود که خیلی نیاز نیست خودتون اذیت کنید برای این شماره. این شماره آزمایشی خیلی مشکلی پیش نخواهد آمد.

3- دوستان عزیز باید توجه کنید که زمان برای صفحه آرایی مجله رو هم در نظر بگیرید و معمولا در شماره های اول مجله به دلیل زمان بردن طراحی "پایه کار" و تنظیم تعداد سطر ها در صفحه و کلمه ها در خط اندکی بیش از اون چیزی که فکر میکنید طول خواهد کشید. و از شماره های بعد فقط متنو عکس جایگزین خواهد شد.

مطلب دیگه ای که باید خدمتتون عرض کنم اینه که من مجله های زیادی در این انجمن دیدم البته اخیرا هم یکی بود که دیدم و تا الان و به جرات باید بگم که به امید خدا و با یاری خداوند متعال بهترین مجله را حداقل با بهترین صفحه آرایی و دیزاین داخلی انجام خواهیم داد و قطعا از جهت طراحی مجله یکی از بهترین مجله های مجازی خواهد شد انشاءالله به کمک شما بزرگواران.

چقدر زیاد شد خدا کنه تا آخرش بخونید :ws28:

برای دریافت مقاله و...نیازی به اطلاع رسانی نیس،چون کمبودی تو این زمینه نداریم.

بیشتر هدف قاسم اطلاع رسانی باید باشه...:ws37:

مگه میشه نخونیم؟

لینک به دیدگاه

قاسم جان، داداشم ... مسابقه حشره واجب نیست مجله واجب تره ...

دقت کردی من چه راحت تسلیم نظر جمع میشم؟! تو دقت نکرده باشی الهه شدیدا این موضوع رو میدونه ...

توی این مورد اگر من خودم رای خاصی نداشتم (مثل ریاست جمهوری) اونوقت نظر تو رو قبول میکردم نه نظر الهه رو

الان 2 نفر لزومی نمیبینن تو الزام میکنی ...

محمود هم حرفای خوبی زد ... شماره اول رو چاپ کنیم ... قول میدم برای شماره های بعدی لینک رو اون بالا بزاریم نه اینکه سبز باشه! قرمزش میکنیم. :ws3:

محمود جان قرار دادن لینک بالای صفحه برای اطلاع رسانی، کمک، دریافت مقاله و تحقیق و مطلبه! اینکه ما داریم مجله میزنیم به کسی ارتباطی نداره که! هدف بالابردن سطح علمیه خودمونه ... البته من به ادمین حضوری گفتم که ما پرچم کشاورزی رو با مجله بالا میاریم ...

در مورد نکته های شماره 2 و 3 هم ، بله متوجه هستیم. خاطرت جمع و تفریق.

لینک به دیدگاه
نمیدونم چجوری توضیح بدم دیگه:shame:

حشره مسابقه عمومیه! همه رشته ها دوست دارن و میتونن شرکت کنن..ولی مجله علمی کشاورزی نه!:banel_smiley_4:

پست محمود رو هم کامل بخون!!!

حمید:به قول قاسم "درهرصورت من نظرمو دادم میخوای اطلاع رسانی کن میخوای نکن"هیـــــچ فرقی نداره:ws3:

برای دریافت مقاله و...نیازی به اطلاع رسانی نیس،چون کمبودی تو این زمینه نداریم.

بیشتر هدف قاسم اطلاع رسانی باید باشه...:ws37:

مگه میشه نخونیم؟

واسه مجله هم همه میتونن مشارکت کنن و علاقه مندی مهمه! بعدشم یه مجله فقط از دو سه تا مقاله تشکیل نمیشه!! ما نباید خودمونو 5-6نفر محدود کنیم و مجله شماره 1 آزمایشی نیست و مجله شماره 1 ماست؛پیام خصوصی یه همه کسایی که رشتشونو مهندسی کشاورزی ، مهندسی منابع طبیعی یا مهندسی محیط زیست زدن میتونه مفید باشه ولی هیچی بالای انجمن نمیشه!(زبونم مو درآورد:w74:)

محمودجانم گفتن که یه طراحی حرفه ای انجام میدن و دیگه نمیدونم شماها چرا خودباوری ندارین!

لینک به دیدگاه
قاسم جان، داداشم ... مسابقه حشره واجب نیست مجله واجب تره ...

دقت کردی من چه راحت تسلیم نظر جمع میشم؟! تو دقت نکرده باشی الهه شدیدا این موضوع رو میدونه ...

توی این مورد اگر من خودم رای خاصی نداشتم (مثل ریاست جمهوری) اونوقت نظر تو رو قبول میکردم نه نظر الهه رو

الان 2 نفر لزومی نمیبینن تو الزام میکنی ...

محمود هم حرفای خوبی زد ... شماره اول رو چاپ کنیم ... قول میدم برای شماره های بعدی لینک رو اون بالا بزاریم نه اینکه سبز باشه! قرمزش میکنیم. :ws3:

محمود جان قرار دادن لینک بالای صفحه برای اطلاع رسانی، کمک، دریافت مقاله و تحقیق و مطلبه! اینکه ما داریم مجله میزنیم به کسی ارتباطی نداره که! هدف بالابردن سطح علمیه خودمونه ... البته من به ادمین حضوری گفتم که ما پرچم کشاورزی رو با مجله بالا میاریم ...

در مورد نکته های شماره 2 و 3 هم ، بله متوجه هستیم. خاطرت جمع و تفریق.

هدف مجله به نظرمن بالابردن بینش و آگاهی ملت از اهمیت کشاورزی و منابع طبیعیه

لینک به دیدگاه
شماها چرا خودباوری ندارین!

چه ربطی به حرفای ما داشتشو نمیدونم!!!!

هدف مجله به نظرمن بالابردن بینش و آگاهی ملت از اهمیت کشاورزی و منابع طبیعیه

ایول حرف مام همینه! یعنی مجله آماده به کارشون میاد ک این بینش بالا بره...

نه تاپیک فراخوان واسه استارت مجله!!!!

در مورد اینکه بره بالای انجمن یا نه،من دیگه نظری نمیدم...

ولی بهتره از این به بعد همگی تابع نظر جمع باشیم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
چه ربطی به حرفای ما داشتشو نمیدونم!!!!

ایول حرف مام همینه! یعنی مجله آماده به کارشون میاد ک این بینش بالا بره...

نه تاپیک فراخوان واسه استارت مجله!!!!

در مورد اینکه بره بالای انجمن یا نه،من دیگه نظری نمیدم...

ولی بهتره از این به بعد همگی تابع نظر جمع باشیم.:icon_gol:

باشه مجله رو در خفا درست کنید و منتشر کنید!

حوصله بحث غیر منطقی دیگه ندارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...