رفتن به مطلب

کی ازدواج بکنیم؟

El Roman

اگر نیاز های جنسی (و گاها مالی) شما از راه دیگری تامین می  

14 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. اگر نیاز های جنسی (و گاها مالی) شما از راه دیگری تامین می

• 11
    • 3

ارسال های توصیه شده

مجید، دلبندم، مضایا نه، مزایا :texc5lhcbtrocnmvtp8

فرقشون چیه مهندس؟ :ws3: معنیشون فرق میکنه یا تلفذ؟ :ws3: حوله درسته یا هوله؟ چرا؟ :ws3: باید راجع به اینم یه تاپیک بزنیم بحث بکنیم یه روزی:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فرقشون چیه مهندس؟ :ws3: معنیشون فرق میکنه یا تلفذ؟ :ws3: حوله درسته یا هوله؟ چرا؟ :ws3: باید راجع به اینم یه تاپیک بزنیم بحث بکنیم یه روزی:ws3:

آخه حمه رو عشطباح مینویصی داداش :texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک به دیدگاه

داداش خوب املام ضعیفه اشتبا مینویسم :ws3: یه مهندس به املا احتیاجی نداره باید دست به ماشین حسابش خوب باشهtexc5lhcbtrocnmvtp8.gif بعدشم الان من دارم با زبان دومم باهات حرف میزنم مقداری اشتباه کاملا طبیعیه:ws3:

لینک به دیدگاه
داداش خوب املام ضعیفه اشتبا مینویسم :ws3: یه مهندس به املا احتیاجی نداره باید دست به ماشین حسابش خوب باشهtexc5lhcbtrocnmvtp8.gif بعدشم الان من دارم با زبان دومم باهات حرف میزنم مقداری اشتباه کاملا طبیعیه:ws3:

راهت باش دادا، حر جو دوص داری هرف بظن ، عمرانیا آذادن :texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک به دیدگاه

اصلا تو این گرونی نمی صرفه ازدواج کرد

وقتی سکه بشه 500 تومن :icon_pf (34): یه حلقه بخوای بخری کمرت میشکنه :14k8gag:

باید بری بدلی برای زنت بخری :ws28:

لینک به دیدگاه

به نظر شما معایب ازداج چیه؟ کم شدن آزادی، اضافه شدن بار مسئولیت دیگه یادم نمیاد

مضایا؟ داشتن یه نکیه برای سختی ها، داشتن فرزند و تشکیل خانواده دیگه یادم نمیاد

سن مناسب برای ازدواج؟ 23 به بالا برای خانم ها برای آقایون 27 به بالا

شرایط مالی قبل از ازدواج چقدر موثره؟ معمولا زیاد

آیا محدودیت بعد از ازدواج قابل تحمله؟ بستگی به طرفت داره، اگه شانس بیاری خوب باشه خوب همه چی قابل تحمل می شه و اگه از شانست گند دیگه غیر قابل تحمل

یک نظرسنجی یکمی مرتبط هم میزنیم:icon_gol: سئوال نظرسنجی:اگر نیاز های جنسی (و گاها مالی) شما از راه دیگری تامین میشد باز هم ازدواج میکردید؟

بله، تشکیل خانواده و داشتن فرزند برای من خیلی مهمه

لینک به دیدگاه

درود:icon_gol:

کاربرگرامی،شروع کننده این گفتار،باید خدمت شما عرض کنم نام این گفتارونظرسنجی ارائه شده توسط شما هیچ ارتباطی با هم نداردوازپاسخهای شما هم جدیت شما درپاسخ گرفتن سوالات تان به چشم نمیخورداگر این روند در ادامه استمرار داشته باشد این گفتار بسته میشود:a030:.پس لطفا یا باجدیت بحث را ادامه دهید وازبه حاشیه کشیدن بحث خودداری کنید

پرسش این گفتار«کی ازدواج کنیم؟»سوالی است که شما با اندکی جستچودربخشازدواج و مسائل زناشویی به پاسخ مناسب خود خواهید رسید جستارهایی نظیر

آموزش: ملاکهای ازدواج موفق

آموزش: انتخاب همسر

وجستارهای بسیاری که برای استفاده افرادی چون شمادر قسمت مربوطه قرارداده شده است.........

ولی اگر به دنبال این هستید که ببینید خودتان چه موقع آمادگی ازدواج دارید پاسخ آن را در اینگونه مکانها وبا

ایجاد چنین گفتارهایی هرگزپیدانخواهیدکردوبهترین راه حل مراجعه به مکانهایی است که شما را در امر

ازدواج مشاوره وراهنمایی میکنند.....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

موضوع گفتارخیلی کلی انتخاب شده است وسوالات هم ایضا........

من از شروع کننده بحث اجازه میخواهم کمی بحث ایجاد شده را مدیریت کنم تا بتوان از این بحث نتیجه مناسب را گرفت.:a030:

سوال اول این عزیز این است که

به نظر شما معایب ازدواج چیست؟

پس خواهش میکنم از عزیزان در ابتدا حول این محور بحث کنیم که اصلا ازدواج معایبی دارد یا نه؟

لینک به دیدگاه

در پاسخ این دوست عزیزمان باید عرض کنم تا عیب را چه چیز تعریف کنیم؟

از نظر من یک ازدواج صحیح نه تنها عیبی ندارد بلکه باعث رشدوتعالی انسان هم میگردد.شاید گفته من کمی

غیرواقعی وفانتزی به نظر برسداما باید در نظر داشت که هیچ ازدواجی خالی از مشکل نیست نمیتوان انتظار

داشت که بین یک زوج هیچگونه اختلاف یا مشاجره ای رخ ندهدیاهیچوقت رفتار ناراحت کننده ای از طرفین

سرنزندچیزی که ما همیشه دریک ازدواج فراموش میکنیم این است که طرف مقابل ماهم یک انسان است

با تمام عواطف انسانی....نظیر خشم وناراحتی ،بی حوصلگی وکم طاقتی،وبسیاری از عواطف منطقی

انسانی که برای خودما هم پیش می آید....پس اگر شریک زندگی ما گاهی پرخاشگر میشود،گاهی از بعضی

رفتارهای ما خرده میگیردیا نظایر این مثالهانمیتوان اینها را معایب ازدواج نامید..........

دراینکه با ازدواج مسئولیتهای ما چندین برابرافزایش میابد شکی نیست اما آیا میتوان گفت افزایش مسئولیت

یکی از معایب ازدواج است؟شما قرار است به عنوان مردخانواده حامی وپشتیبان جمعی به نام خانواده باشید

پس مسئولیت پذیری واستحکام شما در مقابل مشکلات پیش آمده یکی از فاکتورهای لازم برای ازدواج است اگر

شما با نداشتن این فاکتور مهم اقدام به ازدواج نماییدونتوانیدازپش مسئولیتهای ایجاد شده برآیید این اشتباه

شما بوده نه عیب ازدواج...........درضمن شما کدام مشکل را در دوران مجردی ندارید که پس از ازدواج

پیدامیکنید؟مگر شما پیش از ازدواج سرپرستی خودرا ندارید؟مگربرای خودتان مشکلات پیش نمی آید؟شما

ببین (بلاتشبیه عرض میکنم)شما در زندگی مجردی بسیاری از مسئولیتها را ناخواسته میپذیریدبدون اینکه از

آن مطلع باشد یا دقت کنید.......شما حتی یک لباس میخرید کلی ازش مراقبت میکنیدتامباداآسیبی به آن

برسدچگونه انتظار دارید پس از ازدواج مسئولیتی بر مسئولیتهای شما اضافه نشود وآن را عیب ازدواج

میدانید؟درصورتیکه انسان در مشکلات است که آبدیده وباتجربه میگردد.یه جمله یه جادیدم جالب بودگفته

بود انسانهای موفق درهر مشکل فرصتی میبینند وانسانهای ناموفق در هر فرصت مشکلی میابند.

پس یک ازدواج صحیح نمیتواند عیب داشته باشد اگر عیبی درازدواج میبینید باید دیدگاه خودرا نسبت به ازدواج تغییر دهید..................:icon_gol:

لینک به دیدگاه

حامد سوال نظرسنجيت به نظرم خيلي جالبه و اين سواليه كه يه چندباري از خودم پرسيدمو بهش فك كردم!!

ميدوني هرچيزي كه تو فكرشو كني بعد از يه مدتي كاملا معمولي و روتين ميشه مثله قيافه زيباي يه زن يا رابطه جنسي يا هرچيزه ديگه... اين واقعيتيه كه همه ميدونيم ولي كمتر در نظرش مييگيريم و بيشتر طلاق ها هم به همين خاطره عشقهاي آتشين و كم دوام كه براساس ظواهر شكل گرفته:icon_pf (34):

من يه دوستي داشتم با دوس پسرش رابطه داشتو كلي ميمرد واسش الان نامزدن اين به من از روابطه جنسيش تعريف ميكرد (خيلي عاشقه اين كارا بود) بعد از 3 ماه نامزدي پسره كاملا براش خسته كننده شده بود و تقريبا دلشو زده بود... اين مثال از كسي بود كه به خاطره ظاهره پسره و رابطه جنسيي كه تو دورانه دوستي باهاش داشت ازدواج كرده بود اينم نتيجه اش!!!!:icon_pf (34):

پس من به كسي كه دوست داره ازدواج كنه تا راحت تر رابطه جنسي داشته باشه و خوش بگذرونه توصيه ميكنم نكنه اينكارو...

لینک به دیدگاه

درسته،من هم معتقدم رابطه با یک نفر تکراری میشه ، ولی خود اصل رابطه مطمئنن هرگز تکراری نمیشه :ws3:

ولی به دلیل محدودیت جامعه من فکر کنم اکثر ازدواج ها به همین دلیل هست ، از یه جایی هم شنیدم ریشه 90٪ طلاقهای ایران مسائل جنسی هست

روش برخورد با این مسئله تو کشور ما خیلی اشتباه هست ، حتی اسلام هم خودش این روش رو قبول نداشته که صیغه رو به عنوان یه کار ثواب معرفی میکنه ! ولی به دلیل مشکلات قانونی و فرهنگی کشور ما صیغه معمولا برای آقایون متاهل 50 سال به بالا استفاده میشه نه جوونی که باید نیازهای خودش رو با صیغه برطرف کنه .

مطمئنن هر چیزی تو این دنیا مضرات و مزایای خودش رو داره ، ولی به نظر من مزایای آزادی نسبی جنسی قبل از ازدواج از شرایط حاکم بر کشور ما خیلی بیشتره

من خودم اگه اونطوری که میخوام از لحاظ جنسی تامین میشدم مطمئنن تا 40 سالگی به ازدواج فکر هم نمیکردم :whistle:

لینک به دیدگاه
درسته،من هم معتقدم رابطه با یک نفر تکراری میشه ، ولی خود اصل رابطه مطمئنن هرگز تکراری نمیشه :ws3:

ولی به دلیل محدودیت جامعه من فکر کنم اکثر ازدواج ها به همین دلیل هست ، از یه جایی هم شنیدم ریشه 90٪ طلاقهای ایران مسائل جنسی هست

روش برخورد با این مسئله تو کشور ما خیلی اشتباه هست ، حتی اسلام هم خودش این روش رو قبول نداشته که صیغه رو به عنوان یه کار ثواب معرفی میکنه ! ولی به دلیل مشکلات قانونی و فرهنگی کشور ما صیغه معمولا برای آقایون متاهل 50 سال به بالا استفاده میشه نه جوونی که باید نیازهای خودش رو با صیغه برطرف کنه .

مطمئنن هر چیزی تو این دنیا مضرات و مزایای خودش رو داره ، ولی به نظر من مزایای آزادی نسبی جنسی قبل از ازدواج از شرایط حاکم بر کشور ما خیلی بیشتره

من خودم اگه اونطوری که میخوام از لحاظ جنسی تامین میشدم مطمئنن تا 40 سالگی به ازدواج فکر هم نمیکردم :whistle:

درسته رابطه بين دختر پسرا تقريبا خيلي بده كثيفه به خاطره پنهان نگه داشتنش چه بلاهايي كه سره دخترا نمي ياد:icon_pf (34): پسرا كه راحتن:icon_razz:

لینک به دیدگاه
درسته رابطه بين دختر پسرا تقريبا خيلي بده كثيفه به خاطره پنهان نگه داشتنش چه بلاهايي كه سره دخترا نمي ياد:icon_pf (34): پسرا كه راحتن:icon_razz:

نه پسرا هم راحت نیستن ؛ ولی دخترا بیشتر مشکل دارن :hanghead: من هنوز که هنوز از بچگیم نفهمیدم چرا برقراری رابطه جنسی بین 2 نفر که هر2 همدیگرو دوست دارن و دلشون میخواد کار زشتی به حساب میاد:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
نه پسرا هم راحت نیستن ؛ ولی دخترا بیشتر مشکل دارن :hanghead: من هنوز که هنوز از بچگیم نفهمیدم چرا برقراری رابطه جنسی بین 2 نفر که هر2 همدیگرو دوست دارن و دلشون میخواد کار زشتی به حساب میاد:icon_pf (34):

كي گفته زشته؟؟!!!!:Ghelyon:

لینک به دیدگاه

به نظر من اينروزا جوونا همش دارن غر تفريحو ميزنن

درصورتي كه يه ذره به فكر پيشرفت اين كشور نيستن

من اصلا نميگم نبايد تفريح باشههههه..

اميدوارم فهميده باشين چي ميگم

و من واقعا متاسفم كه ديد جوونا نسبت به ازدواج برطرف كردن نياز جنسي يا مالي هست

لینک به دیدگاه

نیلو جان ؛ آدم در هر مقطع از زندگیش نیازهای جدیدی براش ایجاد میشه که اگه در هر سن به اون نیازش پاسخ داده نشه آدم تا آخر عمرش احساس کمبود میکنه و در صدد جبران اون نیازها بر میاد ، البته تفریح نیاز تمام مدت عمر یک آدم هست ولی نوجوانی و جوانی اوج این احساس نیاز هست ، تو این کشور هم تفریح واقعا یعنی جرم و این هم نتیجه اش خواهد شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...