رفتن به مطلب

شکنجه گران نواندیشانی

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 778
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فقط این نوترون خیلی پوس کلفته

باید یه 30 ، 40 دقیقه بیشتر بجوشه تازه من مزه کردم دیدم گوشتشم یکم تلخه :ws43:

جنس بنجل می بندیم به مردم:whistle:

:ws47::ws47::ws47::ws47::ws47::ws47:ایول خیلی با حال بود:a030:

لینک به دیدگاه
نه اونجوری مقدس میشه

بعدش یه سوزن دیگه بهش بزنیدw12.gif

عجب نکته ی مهمی آده دادا

از این سوزنای عادی بزنیم یا سوزنهای بلند مث میخ طویله :14k8gag:

لینک به دیدگاه

من میگم عابدی رو بزاریم توی اتاق در بسته و بهش بگیم فقط یه ربع وقت داره چون بعد یه ربع هوای اتاق پر از دی اکسید کربن میشه و برای پیدا کردن کلید اتاق باس بره اون گوشه که یه چاله کنده شده دنبال کلید بگرده و در اون چاله هم پراز سرنگِ و همه سوزناش رو به بالاس و برای پیدا کردن کلید باس بپره تو اون چالهه و........:w821:

فک کنم فیلم اره زیاد روم تاثیر گذاشته :persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه
من میگم عابدی رو بزاریم توی اتاق در بسته و بهش بگیم فقط یه ربع وقت داره چون بعد یه ربع هوای اتاق پر از دی اکسید کربن میشه و برای پیدا کردن کلید اتاق باس بره اون گوشه که یه چاله کنده شده دنبال کلید بگرده و در اون چاله هم پراز سرنگِ و همه سوزناش رو به بالاس و برای پیدا کردن کلید باس بپره تو اون چالهه و........:w821:

آره اونم به شدتت

خدا به نوترون رحم کنه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
بچه ها این پشت منم یه مشت و مال بدین دستتون درد نکنه. :ws37:

می خوای با این به خارونمت؟:ws43:

پنجه گربه یا قلقلک اسپانیایی (Cat's Paw or Spanish Tickle)

این وسیله بسیار شبیه پنجه گربه با چنگالهایی بسیار بلند و تیز می باشد. از این وسیله برای پاره پاره کردن گوشت بدن قربانی استفاده میشد. به دلیل ابعاد چنگالها، ماهیچه ها و استخوانها مانعی برای استفاده بربری از این وسیله نبودند. به طور یقین دستها و پاهای قربانی را ابتدا می بسته اند و سپس با این وسیله گوشت تنش را جدا می کرده اند.11.jpg

لینک به دیدگاه
می خوای با این به خارونمت؟:ws43:

پنجه گربه یا قلقلک اسپانیایی (Cat's Paw or Spanish Tickle)

این وسیله بسیار شبیه پنجه گربه با چنگالهایی بسیار بلند و تیز می باشد. از این وسیله برای پاره پاره کردن گوشت بدن قربانی استفاده میشد. به دلیل ابعاد چنگالها، ماهیچه ها و استخوانها مانعی برای استفاده بربری از این وسیله نبودند. به طور یقین دستها و پاهای قربانی را ابتدا می بسته اند و سپس با این وسیله گوشت تنش را جدا می کرده اند.11.jpg

آخ قربونت خوراک پشت خاروندنه. :ws37:

لینک به دیدگاه

عابدی که نفر اوله

مدیر تالار شهرسازی

معروف به نوترون

Neutron

wanted 150000000$

:3384s::3384s::3384s::3384s::3384s::3384s::3384s::3384s:

از سمت چپ صورتشون چیزی جز استخون باقی نموند:w12:

لینک به دیدگاه

اینم روش خوبیه یه روشم مشابهش دارم

تو اتاق یه بمب می زاریم دستشم با دستبند می بندیم به یه جایی تو اتاق

کنارشم یه تبر می زاریم کلیدم بالای در بمبم 5 دقیقه بعد می ترکه فک می کنین چی کار می کنه برای فرار از مرگ؟؟؟:ws43::gnugghender::gnugghender::evilsmile:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...