رفتن به مطلب

پاسخگویی به سوالات کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

:ws3:

آخه همه سرچام با موضوعات مشابه ولی تو نواندیشان اصلا نمیشه همچین کاری رو کرد

آره منم شدیدا موافقم. قبلا هم نظر داده بودم در این رابطه. شدیدا مشکل سرچ دارم تو انجمن.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

ممد و رفقا با درود ، لطفا حین اینکه پستهای بنده رو صد تا صدتا پاک میکنید حواستون باشه بعضیشون بخصوص در تالار صنایع و ادبیات به نوعی برام آرشیو هستن اجرکم عندالله

لینک به دیدگاه
ممد و رفقا با درود ، لطفا حین اینکه پستهای بنده رو صد تا صدتا پاک میکنید حواستون باشه بعضیشون بخصوص در تالار صنایع و ادبیات به نوعی برام آرشیو هستن اجرکم عندالله

سلام

پستاتو صدتا صدتا پاک میکنیم؟ :w58:

فقط سه حالت پستا پاک میشن. خبرهای خیلی قدیمی شده، اسپم و خلاف قوانین. که الان دیگه خبرهای خیلی قدیمی هم پاک نمیشن و فقط تو یه تاپیک مجزا آرشیو میشن. یعنی فقط دو مورد دیگه پاک میشه. وگرنه پست که همینطوری عشقی پاک نمیشه :ws3:الان کجا این پستات با این حجمی که میگی پاک شدن؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
سلام

پستاتو صدتا صدتا پاک میکنیم؟ :w58:

فقط سه حالت پستا پاک میشن. خبرهای خیلی قدیمی شده، اسپم و خلاف قوانین. که الان دیگه خبرهای خیلی قدیمی هم پاک نمیشن و فقط تو یه تاپیک مجزا آرشیو میشن. یعنی فقط دو مورد دیگه پاک میشه. وگرنه پست که همینطوری عشقی پاک نمیشه :ws3:الان کجا این پستات با این حجمی که میگی پاک شدن؟ :ws38:

فک کنم تا حالا سه بار از 6500 رسیده به زیر 5500 حالا اونش مهم نیس گفتم که تالار صنایع و ادبیات یه موقع به فنا نره:ws3:

لینک به دیدگاه
فک کنم تا حالا سه بار از 6500 رسیده به زیر 5500 حالا اونش مهم نیس گفتم که تالار صنایع و ادبیات یه موقع به فنا نره:ws3:

آها. این آمار تعداد پستا رو نمیشه روش زیاد استناد کرد :icon_pf (34):

هراز چندگاهی سیستم خودش مثل اینکه یه بازنگری میکنه و تعداد پستا تغییر میکنه (دقیق نمیدونم رو چه اساسیه. خیلی از پستایی که قبلاً پاک شده و هنوز هست، یا شاید تو شمارنده نمیتونه بیاره رو یه دفعه ای کم میکنه.) مثلاً اگه الان من بزنم بازسازی تعداد ارسالای کاربرا، کلاً میترکه :ws28: فقط واسه تو نیست واسه همه این مشکل پیش میاد :w16: سجاد spow هم قبلاً گفته :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

این چه صفحه ایه که با اسم نواندیشان میاد بالا؟؟؟

سیستم جدیده این مدل سایتای تبلیغاتیه مخربه که دیگه ساب دامین به اسم سایت اصلی تشکیل میدن :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

سلام وخسته نباشید سوال داشتم ..درمورد انرژی خورشیدی کجا می تونم مطلب پیداکنم؟..وچطوری تو نظرسنجی ها شرکت کنم ؟چطوری امتیاز می دن؟.....وکجا مقاله بنویسم تا عضو طلایی بشم؟/:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام وخسته نباشید سوال داشتم ..درمورد انرژی خورشیدی کجا می تونم مطلب پیداکنم؟..وچطوری تو نظرسنجی ها شرکت کنم ؟چطوری امتیاز می دن؟.....وکجا مقاله بنویسم تا عضو طلایی بشم؟/:icon_gol:

عضویت طلایی در انجمن نواندیشان

در مورد انرژی خورشیدی هم به تالار برق

[h=2]

مهندسی برق[/h]()

سر بزنید در قسمت بالا بخش جستجوی انجمن میتونید هر مقاله و پیدا کنید

بدرود:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام یه سوال :w02:

میخوام یه تاپیک بفرستم که حاوی فیلم باشه :w16:

بعد مثلا باشگاه خبرنگاران جوان که من میخوام از مطالب اونا بفرستم همونجا فیلمو نشون میده بدون نیاز به دانلود :ws37:

حالا لینک نداره که بخوام اپلود کنم و اینجا بفرستم !!!!!! فقط بعضیهاشون لینک دانلود دارند !!!!!!:ws38:

حالا شاید کسی نخواد دانلود کنه همونجوری انلاین ببینه !!!!!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نمیخوام خودم دانلود کنم بعد دوباره اپلود کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:whistles:

میشه راهنمایی کنید!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه
سلام یه سوال :w02:

میخوام یه تاپیک بفرستم که حاوی فیلم باشه :w16:

بعد مثلا باشگاه خبرنگاران جوان که من میخوام از مطالب اونا بفرستم همونجا فیلمو نشون میده بدون نیاز به دانلود :ws37:

حالا لینک نداره که بخوام اپلود کنم و اینجا بفرستم !!!!!! فقط بعضیهاشون لینک دانلود دارند !!!!!!:ws38:

حالا شاید کسی نخواد دانلود کنه همونجوری انلاین ببینه !!!!!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نمیخوام خودم دانلود کنم بعد دوباره اپلود کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:whistles:

میشه راهنمایی کنید!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws52:

نمایش آنلاین ویدئو داخل پستها از هر سایتی امکانش نیست. چون این مدل سایتا هم تعدادشون زیاده :ws3: فقط فیلمایی که تو بخش آپارات یا بخش آموزش تصویری خودمون هستن رو میتونیم به صورت پخش آنلاین داخل پستها بذاریم :w16:

لینک به دیدگاه
نمایش آنلاین ویدئو داخل پستها از هر سایتی امکانش نیست. چون این مدل سایتا هم تعدادشون زیاده :ws3: فقط فیلمایی که تو بخش آپارات یا بخش آموزش تصویری خودمون هستن رو میتونیم به صورت پخش آنلاین داخل پستها بذاریم :w16:

خب الان یعنی باید چکار کرد بعضی خبرها فیلم دارند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فقط لینک دانلود و بفرستم یعنی؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
خب الان یعنی باید چکار کرد بعضی خبرها فیلم دارند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فقط لینک دانلود و بفرستم یعنی؟؟؟؟

آره دیگه فقط میشه لینک دانلود داد :icon_pf (34): یا اینکه سرچ کنید ببینید فیلمش داخل آپارات هم هست یا نه که از آپارات بذارین.

لینک به دیدگاه
آره دیگه فقط میشه لینک دانلود داد :icon_pf (34): یا اینکه سرچ کنید ببینید فیلمش داخل آپارات هم هست یا نه که از آپارات بذارین.

اوففففففففففف دردسر که :ws3:

باشه ممنوووووووووووووووووون که گفتی:ws3:

لینک به دیدگاه

يوتيوب و فيسبوك و گوگل و چند سايت ديگه هم ميشه حاژي. اسمشون تو پنجره افزودن ويدئو هست :w02:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...