رفتن به مطلب

پاسخگویی به سوالات کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

ناصر جان ممنون...

خب محمد جان هر کی دوسنداره بر خودشو غیر فعال کنه....

کاربرا لطفا رعایت کنید دیگه:icon_razz:

خب اولش همینو میگفتیم و خیلیا هم غیرفعال کردن. ولی خب خیلیا هم غیرفعال نکردن که از لینک تاپیکای خوب و مهم باخبر بشن. ولی دیگه هر تاپیکی.

از اونجایی که رعایت و توجه نبود، تو هر تاپیکی یه دعوت میزدن و یه تیک لیست دوستان و یا علی تاپیک بعدی :banel_smiley_4:

مثل خیلی از ابزارا که دستمون میاد و فرهنگ استفاده ازشونو نمیدونیم، اینم همچین حالتی داشت و کلاً باعث شده بود که ارزش خودش هم از دست بده. به ما استفاده درست از ابزارایی که کارمونو راحت تر کنه نیومده و بهتره با سبک قبلی همیشگی کار کنیم :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
با سلام.چرا در مورد مدیریت دولتی مطلب و موضوعت نیست.بخصوص مدیریت منابع انسانی؟؟؟

دوستان با توجه به علایق و تخصص های خودشون مطالب رو تو انجمن قرار میدن و گاهاً واسشون بخش خاصی هم در نظر گرفته میشه. احتمالاً واسه مدیریت منابع انسانی این توجه و علاقه توسط دوستان فعال در بخش مدیریت، کمتر بوده. شما خودتون می تونین استارت چنین موضوعاتی رو تو بخش مدیریت بزنین :a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام

ببخشید چطور میشه همه پست های یه نفر رو توی یه تاپیک دید؟

سلام راضیه جان

با اجازه مدیریت محترم انجمن

پاسخ سوالت===>>#2304 :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من یه مشکلی که دارم اینه که پیام های خصوصی که واسم ارسال میشه، notification اش با تاخیر تقریبا 20 دقیقه ایی به جیمیلم ارسال میشه. مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

من یه مشکلی که دارم اینه که پیام های خصوصی که واسم ارسال میشه، notification اش با تاخیر تقریبا 20 دقیقه ایی به جیمیلم ارسال میشه. مشکل چیه؟

سلام

خب روزانه ایمیلای مختلفی برای دوستان ارسال میشه که بعضیاشون اطلاع رسانی پیغام خصوصیا. بعضیا آپدیت یه بخش یا تاپیک، بعضیا تبریک تولد، فراموشی پسورد و ...

باعث میشه بعضی وقتا ترافیک ارسال ایمیل از طرف انجمن زیاد باشه که باعث بشه بعضی ایمیلا تو صف بمونن و دیرتر ارسال بشن :w16:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

یه سوال دارم،ولی چیز مهمی هم نیست. میخواستم فقط مطرح بشه. میخواستم بدونم بقیه هم اینطوری براشون پیش اومد.hanghead.gif

حدودا 2یا 3ماهی هست، میرم قسمت پیام خصوصیام، یک پیام رو زده که انتخاب کردم، این حالت همیشه هست، با اینکه پیغامی هم انتخاب نکردم، و از طرفی انتخاب نکردن تمام پیغام هارو هم میزنم درست نمیشه.

njz3sjmup7tjynauzkkf.png

پیشاپیش اعلام کنم کش هم چند بارخالی شده محمد.

لینک به دیدگاه
یه سوال دارم،ولی چیز مهمی هم نیست. میخواستم فقط مطرح بشه. میخواستم بدونم بقیه هم اینطوری براشون پیش اومد.hanghead.gif

حدودا 2یا 3ماهی هست، میرم قسمت پیام خصوصیام، یک پیام رو زده که انتخاب کردم، این حالت همیشه هست، با اینکه پیغامی هم انتخاب نکردم، و از طرفی انتخاب نکردن تمام پیغام هارو هم میزنم درست نمیشه.

njz3sjmup7tjynauzkkf.png

خب حذف رو بزن پاک بشه :ws3:

لینک به دیدگاه

njz3sjmup7tjynauzkkf.png

اگر ميخواي بدوني چيه يه پوشه بساز بعد انتقال به پوشه رو بزن

اگر هم برات مهم نيست همون كاري كه ممد گفت. پاكش كن :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

یه سوال چه جوری این عکسارو میزارید و نشون میدید مثلا این چیه. مثل همینی که ستاره جون قرار دادن.. به ماهم یاد بدبد خوب.. زشته پنج ساله تو انجمنیم.. نمیدونیم..:banel_smiley_4::whistle:

لینک به دیدگاه
یه سوال چه جوری این عکسارو میزارید و نشون میدید مثلا این چیه. مثل همینی که ستاره جون قرار دادن.. به ماهم یاد بدبد خوب.. زشته پنج ساله تو انجمنیم.. نمیدونیم..:banel_smiley_4::whistle:

استفاده از برنامه فوق کاربردی paint در ویندوز سون

(برنامه نقاشی):whistle:

لینک به دیدگاه

من خودم از نرم افزار snagit واسه عکس گرفتن از محیط ویندوز استفاده میکنم و همون تو خودش هم خیلی راحت اینجور ادیتها رو انجام میدم. کارو خیلی راحت تر میکنه.

لینک به دیدگاه
خوب. از کدوم قسمتش؟:ws52:

میشه مرحله به مرحله برام توضیح بدید.. ممنونم.:a030:

اول با prtsc یا همون پرینت اسکرین از صفحه نمایش عکس میندازی.

بعد با paint بازش میکنی.

اول به اون اندازه که دلت خواست عکس رو میبری. با ابزار crop. اینجوری:

روی اون علامت مستطیل نقطه چین کلیک کن. بعدش اون قسمت از عکس رو که خواستی بزاری تو انجمن انتخاب کن. بعدش crop رو بزن.

lquwuxnwexl1qhlzuid.jpg

حالا از بین ابزارای زیر هر کدوم رو خواستی انتخاب کن. رنگ مورد نظرتم انتخاب کن و بکش. با تغییر دادن اون گزینه های fill و outline هم میتونی تعریف کنی که شکلی که میکشی پر باشه یا تو خالی و اینکه حاشیش چه رنگی باشه :a030:

skypye25t8tdlrugaofy.jpg

این عکسا تو ویندوز 7 گرفته شده. تو ویندوزای دیگه ممکنه کمی فرق کنه این مراحل :icon_gol:

لینک به دیدگاه

بعد با paint بازش میکنی.

اول به اون اندازه که دلت خواست عکس رو میبری. با ابزار crop. اینجوری:

روی اون علامت مستطیل نقطه چین کلیک کن. بعدش اون قسمت از عکس رو که خواستی بزاری تو انجمن انتخاب کن. بعدش crop رو بزن.

lquwuxnwexl1qhlzuid.jpg

حالا از بین ابزارای زیر هر کدوم رو خواستی انتخاب کن. رنگ مورد نظرتم انتخاب کن و بکش. با تغییر دادن اون گزینه های fill و outline هم میتونی تعریف کنی که شکلی که میکشی پر باشه یا تو خالی و اینکه حاشیش چه رنگی باشه :a030:

skypye25t8tdlrugaofy.jpg

این عکسا تو ویندوز 7 گرفته شده. تو ویندوزای دیگه ممکنه کمی فرق کنه این مراحل :icon_gol:

ممنونم دوست من.. حالا میشه توضیح بدید این چیه:کجا هست؟

لینک به دیدگاه
ممنونم دوست من.. حالا میشه توضیح بدید این چیه:کجا هست؟

رو صفحه کلیدت یه کلید هست که روش نوشته prtsc

پیداش کن :a030:

وقتی روش بزنی از دسکتاپت یه عکس میگیره. البته هیچی بهت نشون نمیده ها. باید برنامه paint رو باز کنی و دکمه های ctrl+v رو بزنی تا عکسی که گرفته paste بشه اونجا :w16:

اگه ویندوزت 7 هستش تو استارت سرچ کن: snipping

یه برنامه پیدا میکنه به اسم snipping tool که اگه بازش کنی میتونی محدوده عکس گرفتن رو خودت انتخاب کنی. اگه بازش کنی خودت میفهمی طرز کارش رو :a030:

لینک به دیدگاه
رو صفحه کلیدت یه کلید هست که روش نوشته prtsc

پیداش کن :a030:

وقتی روش بزنی از دسکتاپت یه عکس میگیره. البته هیچی بهت نشون نمیده ها. باید برنامه paint رو باز کنی و دکمه های ctrl+v رو بزنی تا عکسی که گرفته paste بشه اونجا :w16:

اگه ویندوزت 7 هستش تو استارت سرچ کن: snipping

یه برنامه پیدا میکنه به اسم snipping tool که اگه بازش کنی میتونی محدوده عکس گرفتن رو خودت انتخاب کنی. اگه بازش کنی خودت میفهمی طرز کارش رو :a030:

ایول الان یاد گرفتم مرسی دوست من..:icon_gol:

اینم نمونه یادگیریم.. مرسی

ttzm1yom0qf7jb3eas2.png

لینک به دیدگاه
ایول الان یاد گرفتم مرسی دوست من..:icon_gol:

اینم نمونه یادگیریم.. مرسی

ttzm1yom0qf7jb3eas2.png

خواهش میکنم دوست عزیز. خوشحالم تونستم کمکی کنم hapydancsmil.gif

فقط اگه یه فلش با paint میکشیدی رو عکس قشنگ تر میشد :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...