رفتن به مطلب

خطرکفش های پاشنه بلند برای سلامتی

Himmler

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 48
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

همیشه برام سوال بوده چجوری کفش پاشنه بلند می پوشن بهشون حسادت می کنم یه دفعه پوشیدم تا یه ماه به خاطر تاول پا نمی تونستم راه برم:no:

منم همین طور

وقتی بعضیارو میبینم که با پاشنه های 7 سانتی و10 سانتی خیلی راحت تو خیابون راه میرن خیلی تعجب میکنم !

من پاشنه 2-3 سانتی رو هم فقط برای یکی دو ساعت میتونم تحمل کنم چه برسه به بلندتر

با اینکه قدم متوسطه ولی کفشای بیرونم همشون تخت تخت هستن

ولی شنیدم کفش کاملا تخت هم برای کمر ایجاد مشکل میکنه :ws52:

من این منظورم نبود که.....

این کوتاه نیست اصلا. icon_pf%20%2834%29.gif

حیف که به دلیل پایبندی به ارزش ها نمیتونم،عکس اصلی را قرار بدم. :ws37:

حاج اقا اون ارزش ها که تو عکس بالایی به باد فنا رفت

لینک به دیدگاه
منم همین طور

وقتی بعضیارو میبینم که با پاشنه های 7 سانتی و10 سانتی خیلی راحت تو خیابون راه میرن خیلی تعجب میکنم !

من پاشنه 2-3 سانتی رو هم فقط برای یکی دو ساعت میتونم تحمل کنم چه برسه به بلندتر

با اینکه قدم متوسطه ولی کفشای بیرونم همشون تخت تخت هستن

ولی شنیدم کفش کاملا تخت هم برای کمر ایجاد مشکل میکنه :ws52:

کاملا تخت اگه منظور کفشیه که وقتی داخلش رو نگاه میکنی سطحی صاف میبنی و مثلا برای گودی کف پا هیچ برامدگی نداره بله درسته .. کفش باید طوری باشه که ضمن اینکه در هیچجا به پا فشار نده پستی و بلندی هاش برای پا تنظیم شده باشه اگر چه اینکار 100% در هیچ کفشی رعایت نمیشه اما جنس کف کفشهای خوب رو از موادی میسازند که برای اجزا مختلف پا جا باز میکنه . سفت وسخت هم نیستند .. بهترین کفشها کفش هایی هستند موسوم به کفشهای طبی یا ارتوپدی ولی معمولا فقط خانمهای مسن میپوشند! چون مدل های شیک انها موجود نیست .:rose:

لینک به دیدگاه
کاملا تخت اگه منظور کفشیه که وقتی داخلش رو نگاه میکنی سطحی صاف میبنی و مثلا برای گودی کف پا هیچ برامدگی نداره بله درسته .. کفش باید طوری باشه که ضمن اینکه در هیچجا به پا فشار نده پستی و بلندی هاش برای پا تنظیم شده باشه اگر چه اینکار 100% در هیچ کفشی رعایت نمیشه اما جنس کف کفشهای خوب رو از موادی میسازند که برای اجزا مختلف پا جا باز میکنه . سفت وسخت هم نیستند .. بهترین کفشها کفش هایی هستند موسوم به کفشهای طبی یا ارتوپدی ولی معمولا فقط خانمهای مسن میپوشند! چون مدل های شیک انها موجود نیست .:rose:

نه منظورم از تخت کفشاییه که اصلا پاشنه و لژ نداره

کالج های بی پاشنه

یا این کفشای اسپرت که فقط تا روی انگشتای پا رو میگیرن و کفشون کاملا بدون لژ وایناست

مرسی از جوابی که دادین :flowerysmile:

لینک به دیدگاه
نه منظورم از تخت کفشاییه که اصلا پاشنه و لژ نداره

کالج های بی پاشنه

یا این کفشای اسپرت که فقط تا روی انگشتای پا رو میگیرن و کفشون کاملا بدون لژ وایناست

مرسی از جوابی که دادین :flowerysmile:

3rc3xj18zdec7qr67me.jpg

شاید منظورت چیزی مث این کفش قهوه ای باشه ( از نظر پاشنه و لژ ) . بله برای پوشیدن طولانی مدت زیاد مناسب نیست

35ib623yqaz9sjk22bb.jpg

اما این یکی صرف نظر از مدل و رنگ وحتی ضخامتش اگه داخلش رو ببینی به تفاوت ها پی میبری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...