رفتن به مطلب

وقتی لیــدی گــاگــا،داش مشتی میشود و.... !!

Ehsan

ارسال های توصیه شده

اگه دلیل این باشه چرا از بقیه زنان همکار هم ردیف لیدی گاگا مثل کیتی پری، بریتنی یا حتی مدونا با همه افسار گسیختگیش این همه نفرت ندارن این دخترای ایرانی؟؟!!

چون هیچ کدوم از اونا به اندازه گاگا عجیب غریب نیستن...بعضی وقتا یه حرکاتی میزنن ولی گاگا همیشه یه چیز عجیب غریب جدید واسه رو کردن داره

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 83
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نه جانی جون...ولی گیر میارم:girl_in_dreams:

پس من منتظرم :girl_in_dreams:

چی میگه؟ :JC_thinking:

اینجا سی دی رد و بدل میکنین؟

هاشم تو کار سی دی هستی؟

لینک به دیدگاه

من ويديويي كه شادمهر گذاشت دان كردم..

هنوز بر اين باور هستم كه اين خانوم ديوونه تشريف دارن..

ببيند متفاوت بودن رو ميتونن همه كار كنن و چيز ساده ايي و خيلي هم ميتوني معروف بشي..

مثلا بري توي چشمه ي زمزم با عرض معذرت بش.اش.ي!

يا مثلا به جاي طواف دور كعبه بري سنگ بهش بزني و به جاي سنگ به مجسمه شيطان دورش طواف كني!

اونم متفاوته و معني هم داره...

اگه قرار باشه هر كاري كنيم كه غير عقلاني باشه و اسمش رو بزاريم "تفاوت"..به نظرم ديوونه ها متفاوت ترين افراد در اين زمينه ميتونن باشن كه بايد مورد تشويق قرار بگيرن..

شادمهر مثلا اگه..

تو كليپي بياد خط مقطع سفيد تو خيابون رو ليس بزنه يا بره تو يه پارك چمنا رو بخوره يا كارهايي از قبيل بكنه به نظرت با توجه به تفاوتشون قابل تحسين هستند؟!

من كه مفهومي تو كليپاش به جز هرزگي و مسخرگي نميتونم پيدا كنم..

لطف كنيد و راهنماييم كنيد شايد توانايي ديدن اون چيزهايي كه هزاران طرفدار فيس بوكي اين خانوم

"گا گا" بدست اوردن، منم پيدا كنم..

با عرض معذرت از طرفداران خانم "گا گا":دي

لینک به دیدگاه

ببيند متفاوت بودن رو ميتونن همه كار كنن و چيز ساده ايي و خيلي هم ميتوني معروف بشي..

مثلا بري توي چشمه ي زمزم با عرض معذرت بشاشي!

يا مثلا به جاي طواف دور كعبه بري سنگ بهش بزني و به جاي سنگ به مجسمه شيطان دورش طواف كني!

اگه قرار باشه هر كاري كنيم كه غير عقلاني باشه و اسمش رو بزاريم "تفاوت"..به نظرم ديوونه ها متفاوت ترين افراد در اين زمينه ميتونن باشن كه بايد مورد تشويق قرار بگيرن..

شادمهر مثلا اگه..

تو كليپي بياد خط مقطع سفيد تو خيابون رو ليس بزنه يا بره تو يه پارك چمنا رو بخوره يا كارهايي از قبيل بكنه به نظرت با توجه به تفاوتشون قابل تحسين هستند؟!

لطف كنيد و راهنماييم كنيد شايد توانايي ديدن اون چيزهايي كه هزاران طرفدار فيس بوكي اين خانوم

"دَبل گا" بدست اوردن، منم پيدا كنم..

با عرض معذرت از طرفداران خانم "دَبل گا":دي

تحلیلی فوق العاده کامل و جامع.:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

یادم باشه اولین ساندیس کارخانه جدیدم را با یک روبان قرمز تقدیم شما کنم. :ws37:

لینک به دیدگاه
پس من منتظرم :girl_in_dreams:

بفرما jonny عزیز ، این فکر کنم فیلم کامل مراسم باشه از لینکای زیر میتونی دانلود کنی

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اینارو هم تیکه تیکه پیدا کردم اگه حال دانلود بالایی ها رو نداشتی اینارو میتونی نگاه کنی

Lady Gaga Performs “Yoü And I” with Brian May

Lady Gaga Wins Best Female Video

Lady Gaga Introduces Britney Spears

Lady Gaga Interviewed in the Press Room

Gaga's Alter Ego, Jo, Was a Drag at the VMAs

Lady Gaga and Britney Spears make out full performance VMA 2011

Jo Calderone in the audience with Beyonce - VMAs 2011

لینک به دیدگاه
تحلیلی فوق العاده کامل و جامع.:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

یادم باشه اولین ساندیس کارخانه جدیدم را با یک روبان قرمز تقدیم شما کنم. :ws37:

شيخ اسي اسم كارخونه ات رو چي ميزاري؟!

شراب بصيرت؟!

لینک به دیدگاه
شيخ اسي اسم كارخونه ات رو چي ميزاري؟!

شراب بصيرت؟!

یک ضرب المثلی داشتیم با این عنوان،گاو ما شیر نمیده ماشالله به......

حال سه نقطه را بیافزای بر اول کارخانه ما + بصیرت :JC_thinking:

لینک به دیدگاه

اخوند هم اخوندهای قدیم..این چه اسم بی ادبانه ایه؟؟!!؟:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
اخوند هم اخوندهای قدیم..این چه اسم بی ادبانه ایه؟؟!!؟:icon_pf (34):

نه به طور مستقيم كه نميذاره..

مثلا "اشراب البصيرت"..يه چيزي ميزاره كه توش "ش" زياد به كار رفته باشه..مثل

"ماشين لباسشويي" يا چيزاي از اين قبيل..(البته اگه فرنود جان بعدا حق السهم نخواد):texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک به دیدگاه
نه به طور مستقيم كه نميذاره..

مثلا "اشراب البصيرت"..يه چيزي ميزاره كه توش "ش" زياد به كار رفته باشه..مثل

"ماشين لباسشويي" يا چيزاي از اين قبيل..(البته اگه فرنود جان بعدا حق السهم نخواد):texc5lhcbtrocnmvtp8

:ws28::ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

اولا که گاگا یه جورایی معنی دیوونه میده ، ولی اینجور دیوونگی خودش هنره به نظرم !

مثلا بري توي چشمه ي زمزم با عرض معذرت بشاشي!

به نظرت بعد از اینکه اون کارارو بکنی میذارن زنده بمونی؟!! بعدش با اون کارا چه مدت میتونی معروف بمونی ؟ چند میلیون نفرو تو جهان میتونی طرفدار خودت بکنی ؟

به نظر من کار متفاوت کردن هم خلاقیت میخواد ، هیچ کدوم از ستاره های هالیوود بدشون نمیاد اندازه ی گاگا معروف بشن اگه هر روز یه ایده ی متفاوت (یا بقول تو کار غیر عقلانی) برای ارائه داشتن مطمئن باش همین کارو میکردن!

به نظرت کسی بدش میاد 4 تا کار عجیب غریب بکنه میلیاردر بشه ؟! پس چرا از این همه آدم روی زمین همین یه دونه تونسته با این کارا این همه طرفدارو به خودش جذب کنه و موفق باشه ؟

موضوع بعدی اینه که شما فکر میکنید گاگا هیچی هالیش نیست صرفا به خاطر این کارای عجیب و غریب معروف شده !! ما ایرانیا عادت داریم سریع 4 تا چیزو بذاریم بغل هم ازش نتیجه بگیریم! بابا جان طرف از طفولیت موسیقی کار کرده درس خونده کار کرده جون کنده تا الان شده این ! این ریختای عجیب و غریب فقط قالب ارائه ی موسیقیشه ، اگه موسیقیش حرفی برای گفتن نداشته باشه این قالب هم خیلی زود طرفداراشو از دست میده.

"دَبل گا" بدست اوردن، منم پيدا كنم..

ببین با جرات میتونم بگم ثانیه به ثانیه ویدیوهاش معنی داره گاهی چندین معنی رو از یه صحنه تفسیر میکنن ، (مثل غزلیات حافظ که ایهام داره اینم ویدیوهاش اونجوریه! ) من خودم که خیلی ادعام میشه طرفدارشم معولا ویدیوهاشو نمیتونم بیشتر از 10درصد درک کنم که چی به چیه از بس سنگینه:sigh:
لینک به دیدگاه
اولا که گاگا یه جورایی معنی دیوونه میده ، ولی اینجور دیوونگی خودش هنره به نظرم !

به نظرت بعد از اینکه اون کارارو بکنی میذارن زنده بمونی؟!! بعدش با اون کارا چه مدت میتونی معروف بمونی ؟ چند میلیون نفرو تو جهان میتونی طرفدار خودت بکنی ؟

به نظر من کار متفاوت کردن هم خلاقیت میخواد ، هیچ کدوم از ستاره های هالیوود بدشون نمیاد اندازه ی گاگا معروف بشن اگه هر روز یه ایده ی متفاوت (یا بقول تو کار غیر عقلانی) برای ارائه داشتن مطمئن باش همین کارو میکردن!

به نظرت کسی بدش میاد 4 تا کار عجیب غریب بکنه میلیاردر بشه ؟! پس چرا از این همه آدم روی زمین همین یه دونه تونسته با این کارا این همه طرفدارو به خودش جذب کنه و موفق باشه ؟

موضوع بعدی اینه که شما فکر میکنید گاگا هیچی هالیش نیست صرفا به خاطر این کارای عجیب و غریب معروف شده !! ما ایرانیا عادت داریم سریع 4 تا چیزو بذاریم بغل هم ازش نتیجه بگیریم! بابا جان طرف از طفولیت موسیقی کار کرده درس خونده کار کرده جون کنده تا الان شده این ! این ریختای عجیب و غریب فقط قالب ارائه ی موسیقیشه ، اگه موسیقیش حرفی برای گفتن نداشته باشه این قالب هم خیلی زود طرفداراشو از دست میده.

ببین با جرات میتونم بگم ثانیه به ثانیه ویدیوهاش معنی داره گاهی چندین معنی رو از یه صحنه تفسیر میکنن ، (مثل غزلیات حافظ که ایهام داره اینم ویدیوهاش اونجوریه! ) من خودم که خیلی ادعام میشه طرفدارشم معولا ویدیوهاشو نمیتونم بیشتر از 10درصد درک کنم که چی به چیه از بس سنگینه:sigh:

داش شادمهر من قبلش هم گفتم كه نظرم "هنوز" اينطوره..شايد مثل نظرم كه در مورد موسيقي "راك" يا "متال" داشتم عوض بشه..ولي

1-خب بستگي داره اينكار رو تو كدوم كشور انجام بدي!طبيعي هست كه تو كشورهايي آزادي درشون هست حتي ميتوني نمادسازي كني و اون كار رو انجام بدي..مثل كاري كه اون كشيش مسيحي افراطي در مورد قران كرد و تا مدتها تيتر يك رسانه هاي خبري بود..(دونسته باش كلي پول هم به جيب زده براي اون برنامه اش!)..

2-نه به نظرم اينطور نيست ميگمت كه كارهاي غير عقلاني كردن رو هر كسي ميتوني انجام بده ولي بستگي به خود طرف داره كه خانم "گاگا" در اين كار خبره شدن..و گرنه اگر بخوان چه لوپز چه بريتني چه ...با يه مدير طراح همكاري ميكنن و چنين صحنه هاي غيرعقلاني بكري رو خلق ميكنن..(كاري خدايي نداره واسه يه ديزاينر حرفه اي كليپ..)

3-نه من نميگم چيزي حاليش نيست!..مطمئنا خواننده هايي كه تو امريكا يا..معروف ميشن از بچگي با موسيقي خو گرفته ان..ولي كاري كه ايشون انجام ميده به نظر من كار خيلي مهمي نيست...

شايد من از بس ديوونه كنارم بوده:دي و كارهايي كردن كه مورد تشويق حضار در اون موقع عمل گرفتن واسم اينجور كارها يكم تا زياد! مسخره اس...

4-بله ايشون در اين كليپهاش 100درصد به دنبال حرفش هست و طبيعيه اگه بخواد همين كارا رو الكي ديگه انجام بده ديگه خيلي جالبترم ميشه..

من گفتم كه كسي ميتونه "خط مقطع سفيد هاي خيابون رو ليس بزنه"..اينم معني داره{1}

5-اين حرفت آخرت كمي واسم خنده دار بود:دي

آخه وقتي نميفهمي چي ميگه چرا به خودت زور ميزني كه بگي اين كارش با معني هست..

حالا شايدم اين جز سبكش باشه كه "طرف نفهمه چي ميخواد بگه"..

در نهايت بگم..

من وقتي هر كليپي ازش تو تي وي ميزاره اصلا نميتونم تحمل كنم و ميزنم شبكه ديگه..

(يه پيت بول ببينيم:دي!)

نميدونم شايد اين ذائقه انسانها برگرده كه هر كس ذائقه اش به نظر من محترمه...:yes:

چي ميدونم شايد بنده هم بعدها از اين خواننده خوشمان آمد..(البته بعيد ميدونم!):a030:

{1}در مدتها پيش خبري رو خونده بودم كه يكي در انگليس آنقد مست كرده بود كه خط مقطع هاي سفيد خيابان رو با ماست اشتباهي فرض كرده بود و شروع به ليسيدنشون كرده بود!!!

لینک به دیدگاه

یا شیخ فکر کنم ضرب المثل رو فراموش کردید :girl_blush2:

اینجا می تونید انواع ضرب المثل گاو رو پیدا کنی

:whistle:

لینک به دیدگاه

چندی پیش یه مصاحبه ازش خوندم

گفته من من افریده شدم

برای ایجاد سر و صدای گوش خراش و غیر عادی :texc5lhcbtrocnmvtp8

ما هم بعضی از اهنگ هاشو دوست داریم شنگ خونده

اما ویدیو هاش بیتربیتیه

:icon_pf (34):

99% موارد لخت لخته :whistle:

تنهایی میشه دیدش و ازش ................ :whistle:

اما با خانواده نه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
به هر حال حقایقو باید گفت ، نمیدونم این زن پاک دامن( :whistle: ) چه هیزم تری به دخترای ایرانی فروخته اینقدر بهش حسودی میکنن! فک کنم اگه آمار بگیرن بیشترین نفرت رو توی جهان دخترای ایرانی ازش دارن!! :4chsmu1: البته حق دارن از بس آزادی هاشون سرکوب شده دیدن همچین شخصیتهایی براشون قابل هضم نیست!

اگه عقل دخترای ایرانی درست کار می کرد که حال و روزشون اینجوری نبود:no:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...