رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

در ۱۴۰۰/۸/۲۳ در 04:59، javad_ گفته است:

سلام دوست عزیز 

من یه پخش پایونر انداختم رو ماشین مشکلم اینه که با بستن سوییچ ضبط ریست میشه 

ایا با جابجایی دوتا سیم مثبت مشکلم حل میشه؟

ماشینم سمنده lx 

ممنون میشم راهنماییم کنید

بله ، اگه محل دو تا فاز رو عوض کنی  درست میشه.  یکی از فاز ها آزاده و اون یکی با سوئیچ فعال میشه.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

سلام یک رادیو ضبط 5طبقه پاناسونیک مدل d550 باور دی برق110 ولت دارم کاکه ترانس تبدیل دارد. ولی باتوجه به اینکه دستگاه خاموش هست دست به بدنه بزنم)یکم احساس برق گرفتگی ویا گزگز میکنم ولی.موقع روشن‌شدن بیشتر هست عیبشرذدرکچا جستجوکنم وچرا

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام

اگه سیم آبی که مال آمپلی هست رو به جای سیم قرمز وصل کنیم ضبط کار میکنه؟من فک کنم اینجوری وصله ضبطم ولی کار میکنه فقط مشکلی که دارم موقع تماس که بلوتوثی وصلم ضبط خاموش روشن میشه یا کامل خاموش میشه یعنی میشه بخاطر این باشه؟

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام.سیم آبی در سوکت برق برای برق آنتن خودرو هست یا آمپلی فایر.من در خودروی کوییک هم می خواهم مانیتور استفاده کنم هم پخش فابریک را .اگر این سیم آبی را هم به مانیتور وصل کنم هم به پخش مشکلی پیش میاد؟

20220925_093119.jpg

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام پراید مدل ۸۶ هستش که ضبط فابریک روش وصله خواستم ضبط رو عوض کنم که دیدم همه سیم هاش دو رنگ به جز سیم مشکی که یک رنگ بود سیم سبز زرد داره یه سیم قرمز سبز هم داره که از سیم هاش نفهمیدم که کدوم سیم برق مستقیم و کدوم از سوئیچ هست و باندهای عقب جلو هیچ کدوم تشخیص نتونستم بدم 

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام، جدیدن یک پخش pioneer avic-f970bt نصب کردم، قبلش از این سکرینهای چینی داشتم خیلی هم ازش راضی بودم چون مشکلی نداشت و خروجی صدای خوبی داشت و تنظیماتش هم راحت بود، اما وسوسه شدم و پایونر خریدم. حالا مشکلم رو بگم، هر وقت استارت میزنم پخش خاموش روشن میشه، در حالی که با پخش چینی این مشکل رو نداشتم، قبل از اون هم یک پخش JVC داشتم همین مشکل رو داشت، هنگام استارت پخش خاموش روشن میشه، ماشینم AUDI A3 است، همه سوکتها استادارد رو هم کیپ میشن پس چرا این مشکل رو داره و راه حلش چیه؟ من بلژیک زندگی میکنم اینجا مثل ایران ساستم باز و ماشین باز نیستن و مغاذه‌اش هم نیست تا برم دردم رو بگم. میشه کمکم کنید؟ ممنون میشم ازتون. 

لینک به دیدگاه
در ۱۳۹۷/۱/۱۷ در ۱۵:۱۳، amir.t.۱۲۶۱ گفته است:

با سلام.من میخوام یه ضبط سونی dsx-a110u بگیرم.آیا خودم باید سیم سوکت هاشو به سوکت مخصوص ماشین وصل کنم؟؟؟؟؟؟؟ماشینم پرایده.

اگه اشتباه بزنم میسوزه؟؟؟؟؟

ممنون میشم اگه جواب بدید.:icon_redface:

با سلام 

بخشید یه مدت زیاد نبودم 

اگه سیم بندی ماشین رو بلدی چرا بسوزه؟بله درصورت اتصال سیم باند به مثبت یا اتصال کوتاه سیم باندها آسیب میبینه

لینک به دیدگاه
در ۱۳۹۷/۲/۱۰ در ۰۱:۲۰، sigi۱۵۳۷ گفته است:

سلام من یه ضبط sillexx دارم با سوکت دوازده تایی نمیدونم رنگبندیش چطوریه یعنی نمیدونم سیم زرد به کدوم خونش باید بره خواهشا برام توضیح بدین ممنون

معمولا زرد برق مستقیم

قرمز برق با سوییچ

مشکی بدنه

سیمهای رنگی دو به دو باندها هستند

در ۱۳۹۷/۷/۱۲ در ۱۵:۲۵، hashemnady۱۱۱@gmail.com گفته است:

پایونررامیخوام وصل کنم روی پراید۱۳۱چگونه سیم هاشونوبه هم وصل کنم

:icon_pf(34):

در ۱۳۹۸/۲/۲۸ در ۱۵:۰۱، Amin.no گفته است:

یه سوال اساسی که امیدوارم دوستان قبلا بهش برخورد کرده باشن و حلش کرده باشن:مشکل اینکه وقتی سوئیچ باز میشه ضبط خودش روشن میشه حتی وقتی اخرین بار خاموش بوده. مشکل چی میتونه باشه؟ در حالی که سیمکشی ها فابریکه و سوکت ضبط هم فابریکی؟! حتی تنظیمات ضبط هم نمیپره یعنی بکاپ وصله.

یعنی قشنگ ادم سکته رو میزنه وقتی با صدای بلند یدفعه شروع به خوندن میکنه?

قبلا پاسخ داده شده:a030:

در ۱۳۹۸/۳/۳ در ۲۰:۱۵، Amin.no گفته است:

درسته ؛ اما این ضبط حتی اخرین بار خاموش هم باشه خود به خود روشن میشه

:a030:

در ۱۳۹۸/۳/۳۱ در ۰۰:۵۷، mohij گفته است:

سلام خدمت همه . آنتن برقی سمند من کار نمیکنه . فکر میکنم بعد از اینکه ضبطش رو عوض کردم این اتفاق براش افتاد. کدوم سیم رو باید چک کنم؟ غیر از سیم چه چیز دیگه ای میتونه باعثش باشه ؟ ممنون 

:ws43:

در ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ در ۲۰:۱۰، omidff۲۲ گفته است:

باسلام

توی توضیحات پستهای اول نوشته شده سیم زرد مثبت مستقیم هست ولی در عکس بالای صفحه بالا سیم زرد مثبت ACC هست ! قضیه چیه ؟

همون برق مستقیم میشه خیلی کم دیدم که رنگ بندی این دو برعکس باشه:ws52:

در ۱۳۹۹/۵/۳۱ در ۱۷:۴۷، pooryar گفته است:

سلام وقت بخیر.میخواستم ببینم این وصل شدن سیم ها درست هست و رادیو هم اوکی هستش؟ضبط فابریک پراید ۱۳۱ مدل ۹۰ هم هست

مشکی به مشکی ۸

زرد به ابی ساده ۷

نارنجی به قرمز ۶ 

قرمز به ابی با خط مشکی ۴20200821_160035.thumb.jpg.919290316a751e15a0c14938665d12fd.jpg

20200821_160610.jpg

اگه کار میکنه اوکیه دیگه .اگه مشکلی داره مطرح کنید

در ۱۳۹۹/۶/۱۳ در ۱۷:۲۳، morteza-۸۳۸ گفته است:

سلام دوست عزیز بابت پاسخگویی به سوالات وحل مشکلات واقعا ممنونم خدا خیرت بده.

ضبط ماشین من مارشال هست که مانیتور هم داره که چن مدته بعد از ۴ الی ۵ روز باعث خالی شدن باطری ماشین میشه .اول فکر میکردم مشکل از باطریه که بعد از تعویض باطری مشکل هنوز پا بود ولی با قطع کردن برق اصلی ضبط این مشکل حل شد و دیگه باطری خالی نشد

چن تا سئوال

1.ممکنه که اشکال از قطعات داخلی ضبط باشه اگر هست کدوم قطعه احتمال خرابی دارهچون جایی خوندم خازن ورودی میتونه این اشکال و ایجاد کنه 

2.باطریساز گفت اشکال از برق حافظه ضبط هست.چون زمانیکه ماشین خاموشه باعث مصرف برق میشه و باطری و خالی میکنه و با قطع کردن اون مشکلت حل میشه آیا این ممکنه درست باشه؟

هر دو گزینه درسته و ممکنه باعث خالی شدن باطری بشه

در ۱۳۹۹/۸/۱۰ در ۱۳:۱۸، Mhmdboy۱۱ گفته است:

سلام داداش خسته نباشی 

من ی ظبت ۶۸۵۰ دارم ک موقع وصل کردنش یارو سیم مشکی و قرمزو زد بهم و یه جرقه زد دیگه کار نکرد و هر ظبتی ک امتحان کردم اصن توش برق نیومد 

مشکل از کجاست

انالله و انا الیه راجعون

چیز دیگه ای راجع به ضبط نمیتونم بگم و متاسفم بابت اون همکار:icon_pf(34):

در ۱۴۰۰/۸/۲۳ در ۰۴:۵۹، javad_ گفته است:

سلام دوست عزیز 

من یه پخش پایونر انداختم رو ماشین مشکلم اینه که با بستن سوییچ ضبط ریست میشه 

ایا با جابجایی دوتا سیم مثبت مشکلم حل میشه؟

ماشینم سمنده lx 

ممنون میشم راهنماییم کنید

احتمالا یا برق مستقیم قطع که فیوز چک بشه اگه جابجا وصل شده درست بشه

در ۱۴۰۰/۱۲/۷ در ۱۹:۰۵، Kouroshv۲۰ گفته است:

سلام.نقشه سوکت فبریک فلاشر و صندوق پرون... پشت پخش پارس داشبورد جدید میخواستم( سوکت پایینی). سوکت ماشین کامل قطع شده و برقکار محترم انداخته دور! 

متاسفانه ندارم:ws33:

در ۱۴۰۱/۲/۹ در ۱۶:۱۹، شهرام کریمی عقدا گفته است:

سلام یک رادیو ضبط 5طبقه پاناسونیک مدل d550 باور دی برق110 ولت دارم کاکه ترانس تبدیل دارد. ولی باتوجه به اینکه دستگاه خاموش هست دست به بدنه بزنم)یکم احساس برق گرفتگی ویا گزگز میکنم ولی.موقع روشن‌شدن بیشتر هست عیبشرذدرکچا جستجوکنم وچرا

سیستم برقی اینها ارت داره که ایران نداره باید به ارت وصل بشه تا مشکل حل گردد

در ۱۴۰۱/۴/۱۰ در ۰۶:۱۴، Milad۱۲۳h گفته است:

سلام

اگه سیم آبی که مال آمپلی هست رو به جای سیم قرمز وصل کنیم ضبط کار میکنه؟من فک کنم اینجوری وصله ضبطم ولی کار میکنه فقط مشکلی که دارم موقع تماس که بلوتوثی وصلم ضبط خاموش روشن میشه یا کامل خاموش میشه یعنی میشه بخاطر این باشه؟

:ws38:

در ۱۴۰۱/۷/۳ در ۰۹:۳۱، امین ولی زاده گفته است:

سلام.سیم آبی در سوکت برق برای برق آنتن خودرو هست یا آمپلی فایر.من در خودروی کوییک هم می خواهم مانیتور استفاده کنم هم پخش فابریک را .اگر این سیم آبی را هم به مانیتور وصل کنم هم به پخش مشکلی پیش میاد؟

20220925_093119.jpg

این سیم مال آنتن برقی هست و با روشن شدن ضبط برق میاد توش  وممکنه آمپر کم بیاره و تو کارکرد دستگاه اختلال به وجود بیاد

در ۱۴۰۲/۱/۱۹ در ۱۷:۵۸، Bah۲۳ri گفته است:

با سلام

اگه در ضبط خودرو جای دوتا سیم برق و جابجا کنی.

احتمال سوختن ضبط وجود دارد.

اگه مثبتها باهم باشه نه

در ۱۴۰۲/۱/۲۷ در ۲۲:۵۹، طوقی گفته است:

سلام پراید مدل ۸۶ هستش که ضبط فابریک روش وصله خواستم ضبط رو عوض کنم که دیدم همه سیم هاش دو رنگ به جز سیم مشکی که یک رنگ بود سیم سبز زرد داره یه سیم قرمز سبز هم داره که از سیم هاش نفهمیدم که کدوم سیم برق مستقیم و کدوم از سوئیچ هست و باندهای عقب جلو هیچ کدوم تشخیص نتونستم بدم 

سلام

پراید چهارتا دسته سیم داره ۱}سه تایی برق با سوییچ و بدنه و چراغ    ۲}تکی برق مستقیم ۳و۴}دوتا سیم چهارتایی داره مال باند اگه درست خاطرم مونده باشه سبز مال باند عقب

🌷

در ۱۴۰۲/۳/۱۴ در ۱۶:۲۰، Saman pouraman گفته است:

سلام، جدیدن یک پخش pioneer avic-f970bt نصب کردم، قبلش از این سکرینهای چینی داشتم خیلی هم ازش راضی بودم چون مشکلی نداشت و خروجی صدای خوبی داشت و تنظیماتش هم راحت بود، اما وسوسه شدم و پایونر خریدم. حالا مشکلم رو بگم، هر وقت استارت میزنم پخش خاموش روشن میشه، در حالی که با پخش چینی این مشکل رو نداشتم، قبل از اون هم یک پخش JVC داشتم همین مشکل رو داشت، هنگام استارت پخش خاموش روشن میشه، ماشینم AUDI A3 است، همه سوکتها استادارد رو هم کیپ میشن پس چرا این مشکل رو داره و راه حلش چیه؟ من بلژیک زندگی میکنم اینجا مثل ایران ساستم باز و ماشین باز نیستن و مغاذه‌اش هم نیست تا برم دردم رو بگم. میشه کمکم کنید؟ ممنون میشم ازتون. 

متاسفانه مدل این ضبطها برای محافظت برق اینحوریه نمیشه کاریش کرد

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
در ۱۴۰۰/۹/۲۳ در ۰۸:۳۳، فکور گفته است:

بله ، اگه محل دو تا فاز رو عوض کنی  درست میشه.  یکی از فاز ها آزاده و اون یکی با سوئیچ فعال میشه.

سلام، منم دقیقا همین مشکل رو دارم، با این تفاوت که پخش من بعد از حدود 1 سال کار کردن اینجوری میشه و خاموش میشه و ریست میشه اما قبلا خوب بود

لینک به دیدگاه

سلام 

من پخش ماشینم با بستن سوییچ ضبط ریست میشه، البته بعد از حدود 1 سال اینجوری میشه، قبلش مشکلی نداشت.

راهنماییم کنید چه کنم؟

ایا با جابجایی دوتا سیم مثبت مشکلم حل میشه، یا مشکل از پخش هست؟

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

با عرض سلام و خسته نباشید

من یه پراید دارم که برق ضبطش یکسره شده و حتی با بستن سوییچ هم خاموش نمیشه.

از یه تعمیرکار پرسیدم گفت درست نمیشه و باید براش قطع کن درست کنی.

میخوام خودم براش قطع کن درست کنم.

میشه راهنمایی کنید که باید چکار کنم؟

(اگر روی سیم acc قطع کن بزارم که سوییچ همون کار رو میکنه و قطع نمیشه برقش، و اگر روی سیم باتری قطع کن بزارم تنظیمات ضبط ریست میشه.)

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
در ۱۳۹۰/۸/۲۹ در ۲۱:۵۶، peyman sadeghian گفته است:

در تصویر زیربه طور کامل ،سیمها از هم مجزا شده اند

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

شما با کمک این تصویر وتوضیحات پست اول میتوانید به راحتی یک ضبط را سیمبندی کنید:a030:

فقط مراقب اتصالها باشید که برق را به سیمهای بلندگو وصل نکنیدicon_pf%20(34).gif

تصاویر موجود نیست

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام خسته نباشید بنده یه مشکل داشتم اگه لطف کنید بهم کمک کنید یکدنیا قدردان شما عزیزان میشم بنده یه ضبط jvcرو رو پرایدم با سوکت فابریک نصب کردم همه چیزش عالیه فقط سیم مشکی و همچنین بدنه ضبط برق داره که بخاطر همین باطریه ماشینو میخوابونه البته زمانی که برق مستقیم رو قطع کنم دیگه بدنه و سیم منفی برق ندارن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...