رفتن به مطلب

ي پيشنهاد...

ارسال های توصیه شده

در ادامه ی " ی پیشنهاد"...من هم یه پیشنهاد دارم.

می شه یه تاپیک بزنیم به عنوان بازار کار برای معماران؟ آگهی هایی که به چشممون می خوره رو بزاریم تا همه استفاده کنن؟ ( تو تالار عمران دیدم همچین چیزی هست)

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 58
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 1 ماه بعد...

یه پیشنهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد ای ملت پیشنهاااااااااااااااااااااد:ws3:

کدوم طرح برا راندوی این هفته بهتره....!؟

متونیم توو قسمت گفتگوهای معماری یه همچین تاپیکی واسه مسابقه عکس بزاریم

ینی اینجوری میشه:

کدوم موضوع برای مسابقه عکس این هفته بهتره:w02:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
یه پیشنهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد ای ملت پیشنهاااااااااااااااااااااد:ws3:

کدوم طرح برا راندوی این هفته بهتره....!؟

متونیم توو قسمت گفتگوهای معماری یه همچین تاپیکی واسه مسابقه عکس بزاریم

ینی اینجوری میشه:

کدوم موضوع برای مسابقه عکس این هفته بهتره:w02:

اینم پیشنهاد عالی هستش، تاپیکش هستش ، اما تو چشم نبود، الان مهمش کردم که بیاد بالا و ببینیدش ؛ مرسی که گفتی hapydancsmil.gif

موضوعات مسابقات عکس معماری

لینک به دیدگاه

سلااااااااااااااااااااام ی پیشنهاد دارم ...

اگه لغاتی که توی تاپیک با اخر اسمم ی کلمه معمارانه بگو رو جمع اوری کنیم خیلی خوب میشه به درد همه میخوره

چون خودمم زیاد باهاشون اشنایی نداشتم تا این اخیر که خیلی بهتر میشناسم این لغات رو ...:a030:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلااااااااااااااااااااام ی پیشنهاد دارم ...

اگه لغاتی که توی تاپیک با اخر اسمم ی کلمه معمارانه بگو رو جمع اوری کنیم خیلی خوب میشه به درد همه میخوره

چون خودمم زیاد باهاشون اشنایی نداشتم تا این اخیر که خیلی بهتر میشناسم این لغات رو ...:a030:

سلام گلم؛:icon_gol:

خیلی خوبه،:a030:

من چند باری قصد داشتم کلمات رو جمع کنم و تو این تاپیک بذارم :http://www.noandishaan.com/forums/thread30745.html که متاسفانه وقت نشد ،

خیلی خوبه هر کدوم که کلمات جدیدی تو تاپیک مشاعره کلمات گفته میشه رو چند تا چند تا جمع کنیم و تو این تاپیک http://www.noandishaan.com/forums/thread30745.html بذاریم؛ اگه خودت هم دوست داری میتونی اینکارو کنی:w16:

لینک به دیدگاه
اینم پیشنهاد عالی هستش، تاپیکش هستش ، اما تو چشم نبود، الان مهمش کردم که بیاد بالا و ببینیدش ؛ مرسی که گفتی hapydancsmil.gif

موضوعات مسابقات عکس معماری

خواهشششششششششششششششششششششش:w02:

سلام گلم؛:icon_gol:

خیلی خوبه،:a030:

من چند باری قصد داشتم کلمات رو جمع کنم و تو این تاپیک بذارم :http://www.noandishaan.com/forums/thread30745.html که متاسفانه وقت نشد ،

خیلی خوبه هر کدوم که کلمات جدیدی تو تاپیک مشاعره کلمات گفته میشه رو چند تا چند تا جمع کنیم و تو این تاپیک http://www.noandishaan.com/forums/thread30745.html بذاریم؛ اگه خودت هم دوست داری میتونی اینکارو کنی:w16:

خیلی پیشنهاد خوبیه

منم میتونم کمک کنم:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

منم یه پیشنهاد دارم

یه مسابقه مدلینگ (سه بعدی سازی) بزاریم, برای طرحی که زیاد آسون نباشه اما از نظر نرم افزار آزاد باشه, یعنی اگه یکی خواست با مکس کار کنه, یا اتوکد, یا اسکچاپ و یا هرچیز دیگه آزاده ...

برای اینکار هم, یه فایل اتوکد رو میدیم (مثلا پلان یه هتل, آپارتمان خاص, سینما, فروشگاه و ...) بعد افراد باید بر اساس اون مدل سه بعدی خودشون رو ارائه بدن, اینکار چندتا فایده داره

1- یه تمرین عالی میشه, (فکر کنید که در اتمام دوره تون, شما یه پلان فرودگاه, یا یه هتل پنج ستاره و ... رو کار کردین و اگه براتون یه بار, یه همچین موقعیتی پیش بیاد, حداقل میتونید بگید قبلا هم یه همچین طرحی رو زدین, قیافه همکارا دیدنی خواهد بود:ws3:)

2- به عنوان نمونه کار میشه ارائه داد (رزومه) با توجه به استقبال شرکت ها از مسئله سه بعدی سازی این مورد رو نمیشه نادیده گرفت.

3- نقاط ضعف و قوت نرم افزار ها در مقایسه با همدیگه بیشتر روشن میشه.

4- میشه راه کارهای جدید رو از کسایی که طرح ها رو ارائه میدن بپرسیم, و یه تکنیکی یاد بگیریم.

همین دلیل ها بسه یا بازم بگم؟

لینک به دیدگاه
منم یه پیشنهاد دارم

یه مسابقه مدلینگ (سه بعدی سازی) بزاریم, برای طرحی که زیاد آسون نباشه اما از نظر نرم افزار آزاد باشه, یعنی اگه یکی خواست با مکس کار کنه, یا اتوکد, یا اسکچاپ و یا هرچیز دیگه آزاده ...

برای اینکار هم, یه فایل اتوکد رو میدیم (مثلا پلان یه هتل, آپارتمان خاص, سینما, فروشگاه و ...) بعد افراد باید بر اساس اون مدل سه بعدی خودشون رو ارائه بدن, اینکار چندتا فایده داره

1- یه تمرین عالی میشه, (فکر کنید که در اتمام دوره تون, شما یه پلان فرودگاه, یا یه هتل پنج ستاره و ... رو کار کردین و اگه براتون یه بار, یه همچین موقعیتی پیش بیاد, حداقل میتونید بگید قبلا هم یه همچین طرحی رو زدین, قیافه همکارا دیدنی خواهد بود:ws3:)

2- به عنوان نمونه کار میشه ارائه داد (رزومه) با توجه به استقبال شرکت ها از مسئله سه بعدی سازی این مورد رو نمیشه نادیده گرفت.

4- میشه راه کارهای جدید رو از کسایی که طرح ها رو ارائه میدن بپرسیم, و یه تکنیکی یاد بگیریم.

اینو پایم در حد المپیــــــــــــک :ws3:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
منم یه پیشنهاد دارم

سلام ؛

خیلی خوبه ؛ امیدوارم توسط دوستان استقبال بشه ؛ من خودم با کد و مکس میتونم مدل کنم ؛ اما با اسکچ و رویت رو هنوز بلد نیستم؛:ws3:

خب پس اگه موافق باشین ؛ به همراه مسابقه شیت بندی مسابقه طراحی (مدلینگ) هم گذاشته میشه ؛:a030:

اگه تعداد شرکت کننده ها خوب باشه هر ماه و اگه تعداد کم باشه هر 3 ماه به 3 ماه گذاشته میشه ؛

یکی از دوستان همین مسابقه مدلینگ رو پیشنهاد داده بود ؛ که همراه با خلاقیت هم باشه یعنی طراحی میز یا آلاچیق و ... ؛ اما شما میگید پلان باشه و خلاقیتی نداره بجز سه بعدی کردن ؛:ws52:

بقیه نظرشون چیه ؟ به همراه مسابقه شیت بندی که 1 آبان برگزار میشه ؛ مسابقه مدلینگ به چه صورت باشه ؟؟؟پلان یا خلاقیت تو طراحی؟:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام ؛

خیلی خوبه ؛ امیدوارم توسط دوستان استقبال بشه ؛ من خودم با کد و مکس میتونم مدل کنم ؛ اما با اسکچ و رویت رو هنوز بلد نیستم؛:ws3:

خب پس اگه موافق باشین ؛ به همراه مسابقه شیت بندی مسابقه طراحی (مدلینگ) هم گذاشته میشه ؛:a030:

اگه تعداد شرکت کننده ها خوب باشه هر ماه و اگه تعداد کم باشه هر 3 ماه به 3 ماه گذاشته میشه ؛

یکی از دوستان همین مسابقه مدلینگ رو پیشنهاد داده بود ؛ که همراه با خلاقیت هم باشه یعنی طراحی میز یا آلاچیق و ... ؛ اما شما میگید پلان باشه و خلاقیتی نداره بجز سه بعدی کردن ؛:ws52:

بقیه نظرشون چیه ؟ به همراه مسابقه شیت بندی که 1 آبان برگزار میشه ؛ مسابقه مدلینگ به چه صورت باشه ؟؟؟پلان یا خلاقیت تو طراحی؟:icon_gol:

منم با این مسابقه موافقم ولی به نظرم اگه مسابقه ی خلاقیت در طراحی باشه خیلی بهتره :icon_redface:

چون ما پلانو فقط سه بعدی میکنیم و نهایت روی نما و متریالش خلاقیت نشون میدم ولی اگه جوری باشه که مثلا یه میز یا صندلی یا حتی طراحی یه قسمت از نمای داخلی مثل آشپزخونه٬ اتاق خواب خیلی بهتره .

ولی نظر بقیه هم مهمه ٬خوبه یه نظر سنجی بزاریم برا مسابقات که کدومو بیشتر میپسندن :ws3:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
منم با این مسابقه موافقم ولی به نظرم اگه مسابقه ی خلاقیت در طراحی باشه خیلی بهتره :icon_redface:

چون ما پلانو فقط سه بعدی میکنیم و نهایت روی نما و متریالش خلاقیت نشون میدم ولی اگه جوری باشه که مثلا یه میز یا صندلی یا حتی طراحی یه قسمت از نمای داخلی مثل آشپزخونه٬ اتاق خواب خیلی بهتره .

ولی نظر بقیه هم مهمه ٬خوبه یه نظر سنجی بزاریم برا مسابقات که کدومو بیشتر میپسندن :ws3:

خیلی عالیه؛ منم با طراحی به همراه خلاقیت موافقم؛:ws3:

بقیه نظری ندارید ؟ لطفا پست قبلمونو ببیینید و نظرتون رو به عنوان یکی از اعضای این تالار بگید :a030:

لینک به دیدگاه

سه یعدی کردن...طراحی نما...طراحی داخلی و رندرینگ....چیز کمی نیستا....

به نظر من پلان داده بشه و بقیه ی کارهاش رو ما انجام بدیم. همونی که mehdi-82 گفتن :w16:

اگر بخوایم پلان رو خودمون طراحی کنیم این مسابقه 1 سال یه بار هم برگذار نمی شه...:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
خیلی عالیه؛ منم با طراحی به همراه خلاقیت موافقم؛:ws3:

بقیه نظری ندارید ؟ لطفا پست قبلمونو ببیینید و نظرتون رو به عنوان یکی از اعضای این تالار بگید :a030:

کار یکم سخت نمیشه؟:ws38:

به قول مهناز 4 تا کارِ رو باید انجام بدیم که هر کدومشم کلی وقت میبره

به نظرم قسمت خلاقیت رو برای طراحی های مدلینگی که انجام میدادیم مثه آباژور و مبلمانی که قبلا برگزار شد داشته باشیم بهتره:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...