رفتن به مطلب

ثبت نام سومین برنامه تور گردشگری(شهرستانک)

ارسال های توصیه شده

لطفا علاوه بر کسانی که نمیان کسانی که میان هم اعلام امادگی کنن.....

انوشه جون خیلی ممنون رفقا بیان ایشالله منم میام....:icon_pf (44):

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 320
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حمید جان دفعه قبلی اگه اشتباه نکنم سه شنبه بود تور دریایی رو میگم این دفعه هم که.....

کلا قسمت نیست من بیام دیگه...

اون که قلاب هم نبود:ws3:حالا یکاریش کن دیگه:w02:دلم هوای بندر کرده هادی:ws49:

منم میام:ws37:

ایول ممرضا:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه

خب دوستان میدونم که ممکنه بعضیا تو این تاریخ نتونن بیان و برعکسش واسه بعضیا زمان خوبی باشه...

تنها چیزی که مشخصه این هست که اگر تعداد به حد کافی نرسه برنامه یا کنسل میشه یا روزش عوض میشه...:flowerysmile:

• Like 7
لینک به دیدگاه

:164: منم فکر کنم نیام

تحویل پروژم یه روز بین 15 هم(3شنبه) تا 5شنبشه

:hanghead:هنوز روز دقیقش معلوم نیس، استادمون باید خبر بده

• Like 7
لینک به دیدگاه
اون هفته تا جمعه مسافرتم ...

فکر میکنم به طور کلی هم اگر جمعه میزاشتین برای اکثر بچه ها بهتر بود ... ( صرفا یک نظر بود )

شهرستانک رو چند سال پیش رفتم . جای قشنگیه . ولی چیز خاصی نداره ! طبیعت زیبا و بس !

خب چقدر حیف که همراهمون نیستی متین جان...

به دلایلی جمعه گذاشته نشد... مرسی از نظرت:icon_gol:

خب طبیعت هم به عنوان مکانی برای گردشگری هست...اینکه شهرستانک چیز خاصی نداره مثلا آثار باستانی منظورته؟خیلی از مکان های گردشگریه دیگه هم هستن که جز طبیعت زیباشون چیز دیگه ای ندارن که دلیل اهمیتشون هم همین بوده:w16:

گاهی برنامه سفر به شهر های تاریخی رو داریم گاهی بودن در طبیعت زیبارو...:w16:

• Like 10
لینک به دیدگاه
اون هفته تا جمعه مسافرتم ...

فکر میکنم به طور کلی هم اگر جمعه میزاشتین برای اکثر بچه ها بهتر بود ... ( صرفا یک نظر بود )

شهرستانک رو چند سال پیش رفتم . جای قشنگیه . ولی چیز خاصی نداره ! طبیعت زیبا و بس !

هدف اینه که دور هم باشیم:ws37:

• Like 8
لینک به دیدگاه
روزش خوبه فقط از 6 صبح تا 10 شب خیلی زیاده :icon_pf (34):

6 صبح صادقیه یعنی باید 4:30 از خونه راه بیفتم. :no:

بهتون خوش بگذره[/quote

ساعت 10 آخرین زمانی هست که برای تهران بودن درنظر گرفتیم وگرنه ممکنه زودتر هم تهران باشیم...

برای صبح هم اگر بیشتر بچه ها مشکل داشته باشن میشه ساعت رو عقب انداخت نگران ساعتش نباش:ws37:

• Like 7
لینک به دیدگاه
خب دوستان میدونم که ممکنه بعضیا تو این تاریخ نتونن بیان و برعکسش واسه بعضیا زمان خوبی باشه... تنها چیزی که مشخصه این هست که اگر تعداد به حد کافی نرسه برنامه یا کنسل میشه یا روزش عوض میشه...
خوب نمی شد به جای این کار اولش نظر سنجی میذاشتین؟ به نظر من نظر سنجی کار قشنگ تر و درست تری بود اینجوری می فهمیدین که بیشترین طرفدار و چه روزی داره از اول همون روز میذاشتین نیازی به جا به جایی هم نیست اونوقتی
  • Like 3
لینک به دیدگاه
خب چقدر حیف که همراهمون نیستی متین جان...

به دلایلی جمعه گذاشته نشد... مرسی از نظرت:icon_gol:

خب طبیعت هم به عنوان مکانی برای گردشگری هست...اینکه شهرستانک چیز خاصی نداره مثلا آثار باستانی منظورته؟خیلی از مکان های گردشگریه دیگه هم هستن که جز طبیعت زیباشون چیز دیگه ای ندارن که دلیل اهمیتشون هم همین بوده:w16:

گاهی برنامه سفر به شهر های تاریخی رو داریم گاهی بودن در طبیعت زیبارو...:w16:

ممنون

به نظرم بهتره اون دلایلی رو که باعث شده اینبار تور گردشگری روز جمعه گذاشته نشه رو مطرح کنید تا دیگران هم مطلع شوند ( مگر اینکه دلایل شخصی از جانب مدیران تور باشه ) . هر طور صلاح میدونید !

نظرسنجی هم چیز خوبیه ...

منظورم از چیز خاص ، آثار باستانی ای ، آبشاری ، رودخونه ای ، یا به طور کلی چیزی که اونجا رو از مناظر طبیعت دیگه متمایز کنه بود .

بارونی یادتون نره ببرین :yes:

هدف اینه که دور هم باشیم:ws37:

دور هم بودن مهمترین هدفه ، ولی تنها هدف نیست که :ws37:

بیا با هم بریم وسط بیابون دور هم باشیم :biggrin:

• Like 5
لینک به دیدگاه
ممنون

به نظرم بهتره اون دلایلی رو که باعث شده اینبار تور گردشگری روز جمعه گذاشته نشه رو مطرح کنید تا دیگران هم مطلع شوند ( مگر اینکه دلایل شخصی از جانب مدیران تور باشه ) . هر طور صلاح میدونید !

نظرسنجی هم چیز خوبیه ...

منظورم از چیز خاص ، آثار باستانی ای ، آبشاری ، رودخونه ای ، یا به طور کلی چیزی که اونجا رو از مناظر طبیعت دیگه متمایز کنه بود .

مهمترین دلیلش شلوغی مسیر که جاده چالوس باشه و خود اونجا تو روز تعطیل هستش.

اثر باستانیش یکی از خونه های ییلاقی ناصرالدین شاه هستش. :a030:

• Like 7
لینک به دیدگاه
خوب نمی شد به جای این کار اولش نظر سنجی میذاشتین؟ به نظر من نظر سنجی کار قشنگ تر و درست تری بود اینجوری می فهمیدین که بیشترین طرفدار و چه روزی داره از اول همون روز میذاشتین نیازی به جا به جایی هم نیست اونوقتی

هادی جان بزرگترین مشکل ما همیشه اینه که فقط لحظه رو میبینیم...

قبلا واسه برنامه های گذشته نظرسنجی هم کردیم و نتایج خاص خودش رو دیدیم

به هرصورت تجربه باعث شد دیگه سراغ نظرسنجی نریم...

هیچ مشکلی واسه ما ازنظر جابجایی وجود نداره البته تا وقتی که حداقل یکی از مسئولین تور حتما حضور داشته باشن تا مسائل قبلی پیش نیاد...این برنامه برای خوده بچه ها داره انجام میشه اگه اکثرشون نتونن بیان کنسل میشه به همین سادگی:w16:

من احتمالا بیام......

خوشحالم که دوباره تو انجمن میبینمت اسی جان...

خیلی هم خوب ایشالا که احتمالا تبدیل به حتما بشه:ws37:

ممنون

نظرسنجی هم چیز خوبیه ...

مهمترین دلایل، حضور مسئول تور و شلوغیه جاده چالوس هست که همین برای گفتن کافیه:icon_gol:

و اما در مورد متمایز بودن... به یه تورگردشگری مراجعه کن و لیست جاهایی که میبرن رو ازشون بخواه و ببین شهرستانک بینشون هست یا نه...:w16:

من الآن نمیدونم شهرستانک با چندسال پیش که رفته بودم چقدر تغییر کرده اما خوده من به شخصه طبیعتش رو خیلی خاص و زیبا دیدم...

ولی مطمئن باش متین جان برنامه هایی که خاص تر باشن هم میذاریم... خودت هم میتونی پیشنهاد بدی:ws37:

کویر مرنجاب کاشان هم خیلی زیبا و خاصه و یه جورایی وسط بیابون هم هست... تازه آثار باستانیم داره:ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه
راستی،مدت زمانی که در اتوبوس باید طی بشه تا به مقصد برسیم،تقریبا چقدره؟

یکی از دوستان من گفته بود 7:30 حرکت کردن و 10 صبح رسیدن...:ws37:

• Like 6
لینک به دیدگاه
دوستت از کجا راه افتاده بود؟

کسانی که از کرج میان میتونن سر راه سوار شن:ws37:

تهران..همون حول و حوش غرب

اره تو مسیر میتونید سوار شید

• Like 6
لینک به دیدگاه
راستی،مدت زمانی که در اتوبوس باید طی بشه تا به مقصد برسیم،تقریبا چقدره؟

تقریبا بین 2 تا 3 ساعت...بازم بستگی به شلوغی جاده داره...

یکی از دوستان من گفته بود 7:30 حرکت کردن و 10 صبح رسیدن...:ws37:

اوهوم :ws37:

دوستت از کجا راه افتاده بود؟

کسانی که از کرج میان میتونن سر راه سوار شن:ws37:

بله درسته :ws37:

دوستانی که از کرج بیان هماهنگ میکنیم باهاشون که همونجا سوار بشن و دیگه تا تهران نیان:w16:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...