رفتن به مطلب

دانشگاههای ترکیه

ارسال های توصیه شده

اگه میشه هزینه مهندسی کشاورزی برای ارشد رو هم سوال کنید :icon_redface:

تقریبا قیمتها 2000 دلار تا 3000 تا نتغیر هستند ولی من یه شما دانشگاه اپانیا رو در این زمینه توصیه می کنم دانشگاه بارسلون هزینه اش شاید کمی از این زیاد باشه ولی برای دکترا بهترین جای در کشاورزی اونجا ست

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دکترا هزینه اش بستگی داده به دانشگاهت و نحوه قبولیت

ارشد برای دانشگاه تی یو سالی 2000 دلار حساب کنید

البته بعضی هاشون با هزینه کم هستند ولی یه شرایط خاصی دارند مثلا باید براشون یه دوره ای در یه کارخانه صنعتی بری و کار کنی یه مدتی .

سالی 2000 ؟؟؟ :w58: مفته:w58:

لینک به دیدگاه
کمی قیمتها بالا رفته ...

5 سال پیش واقعا خیلی مفت بود نسبت به پول ایران ولی کمی الان گرونتر شده

الان برای دکتری مکانیک هر ترم چقدر میشه؟

لینک به دیدگاه
الان برای دکتری مکانیک هر ترم چقدر میشه؟

گفتم که بستگی به دانشگاه درخواستی تون داره ولی تنها هزینه تحصیل در دانشگا هاای دولتی اگر بپذیرنت سالی 5000 دلار در میاد

لینک به دیدگاه
گفتم که بستگی به دانشگاه درخواستی تون داره ولی تنها هزینه تحصیل در دانشگا هاای دولتی اگر بپذیرنت سالی 5000 دلار در میاد

خوبه که...

:hrqr6zeqheyjho1f9mx

برم توی کارش یعنی!!

لینک به دیدگاه
الان خودت از دانشگاه راضی هستی؟؟؟

صد در صد..

ولی بستگی داره به شرایط طرف که بتونه با اونجا جور بیاد ..

من که خوشم اومد از ایران از خیلی جهات بهتره

لینک به دیدگاه
صد در صد..

ولی بستگی داره به شرایط طرف که بتونه با اونجا جور بیاد ..

من که خوشم اومد از ایران از خیلی جهات بهتره

بابک جان میشه بیشتر از حال و هوای ترکیه و دانشگاهاش بگی؟؟

کلا زندگی اونجا چطوریه؟؟

سخته...

آسونه

خوبه

لینک به دیدگاه
بابک جان میشه بیشتر از حال و هوای ترکیه و دانشگاهاش بگی؟؟

کلا زندگی اونجا چطوریه؟؟

سخته...

آسونه

خوبه

از ایران بهتره ولی خوب باز ایران یه جاهاییش خوبه ببین ترکیه اروپا نیست ولی کمتر از اروپای شرقی نیست.تمیدوارم متوجه بشی.

دانشجو کلا اونجا راحته چون کار زیاده حتی رستورانداری و گارسنی و ... بازار یابی و ... در آمدش هم خوبه .

حداقل 350 هزار تومن و حداکثر 700 هزار تومن بهترین جا برای اجاره خونه هست.

ولی گفتم میشه اونجا پول در آورد از ایران راحتتر و آسونتره از نظر علمی هم خوب پیشرفت کردند خیلی خوووب .

لینک به دیدگاه
در مورد هزینه ی تحصیل برای دکترا چی اطلاعی داری؟

البته رشته کشاورزی

ممنون می شم راهنمایی کنید

دکترا کشاورزی می تونی رایگان بگیری فکر کنم.. چون بهش نیاز دارند

3 روزه دیگه هم یه کنفرانس بین المللی در مورده کشاورزی در استانبول هست اگر بخایی می تونم مقالات اونجا رو واست گیر بیارم

لینک به دیدگاه
دکترا کشاورزی می تونی رایگان بگیری فکر کنم.. چون بهش نیاز دارند

3 روزه دیگه هم یه کنفرانس بین المللی در مورده کشاورزی در استانبول هست اگر بخایی می تونم مقالات اونجا رو واست گیر بیارم

ممنون دوست عزیز،اگر امکانش باشه که واقع اخیلی خیلی لطف می کنی:yes:

لطفا در مورد دکترای کشاورزی اطلاعات بیشتری برامون در صورت امکان بزاری واقعا ممنون می شم:yes:

لینک به دیدگاه
ممنون دوست عزیز،اگر امکانش باشه که واقع اخیلی خیلی لطف می کنی:yes:

لطفا در مورد دکترای کشاورزی اطلاعات بیشتری برامون در صورت امکان بزاری واقعا ممنون می شم:yes:

والله واقعیتش یکی از دوستان صمیمی بنده که ارشد کشاورزی هستند و اتفاقا امروز با من بود در این کنفرانس شرکت کرده و دوشنبه راهی میشه حتما بهش می گم یه اطلاعاتی واست جور کنه.

لینک به دیدگاه
والله واقعیتش یکی از دوستان صمیمی بنده که ارشد کشاورزی هستند و اتفاقا امروز با من بود در این کنفرانس شرکت کرده و دوشنبه راهی میشه حتما بهش می گم یه اطلاعاتی واست جور کنه.

ممنون دوست خووووبم:a030:

لینک به دیدگاه

یه مدت پیش در مورد دانشگاه ترکیه یه چیزایی شنیدم..کلا با نصف هزینه ایران میشه اونجا تحصیل کرد!

ولی اونطور که اطلاع دارم واسه خانوما شرطو شروطی گذاشتن(مث حضور در کلاس بدون حجاب!!)

میدونی تا چه حد درسته؟ :banel_smiley_4:من خودم اینو از بچه های ارشد دانشکدمون شنیدم که واسه ادامه تحصیل میخواستن برن اونور!

لینک به دیدگاه
یه مدت پیش در مورد دانشگاه ترکیه یه چیزایی شنیدم..کلا با نصف هزینه ایران میشه اونجا تحصیل کرد!

ولی اونطور که اطلاع دارم واسه خانوما شرطو شروطی گذاشتن(مث حضور در کلاس بدون حجاب!!)

میدونی تا چه حد درسته؟ :banel_smiley_4:من خودم اینو از بچه های ارشد دانشکدمون شنیدم که واسه ادامه تحصیل میخواستن برن اونور!

یعنی تو بخوای ترکیه با درس بخونی با چادر میری سر کلاس؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

بلی کلا حجاب در دانشگاهها ممنوعه.مخصوصا بعضی دانشگاههای معتبر شون در انکارا و استانبول که شدیدا برخورد می کنند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...