رفتن به مطلب

فینال دهمین مسابقه عکس با دوربین شخصی - موضوع دریا

عکس برتر کدام است ؟  

294 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. عکس برتر کدام است ؟

• 49
    • 44
    • 33
    • 18
    • 22
    • 20
    • 43
    • 21
    • 14
    • 16
    • 14

ارسال های توصیه شده

از همه دوستانی که به عکسم رای دادن ممنونم...همینطور از آقای hamidsafa بابت انتقاد بجایی که به عکسم داشتن:flowerysmile:

به سارا آرچ گلم هم تبریک میگم...عکسش واقعا زیبا بود مثل همه عکسایی که قبلا ازش دیده بودم....

:aghosh:

عکسای 9 و 10 رو هم خودم شخصا خیلی دوس دارم...10 الان بک گراند دسکتاپمه با اجازه عکاسش:rose:

آقا مدیر دست شمام خیلی درد نکنه,مسابقه دلچسبی بود:flowerysmile:

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 83
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عکس شماره ی 11: من اگه جای صاحب عکس بودم واقعا به امید مسابقه توی عکس شرکت نمیکردم و اگر شرکت میکردم برای سرگرمی بود.چون واقعا این عکس حرفی برای گفتن نداره.موضوع عکس دریا هست.تنها زیبایی این عکس اون بنای ساحته شده کنار دریا هست و من چیز دیگری نمیبینم توی عکس

ممنون از اظهار نظرتون ولی چه تند و تیز .

یه چند تا نکته بگم :

شما جای من نیستین، من معصومه هستم شما حمید صفا ، دو تا ادم با دو دیدگاه مختلف .

من دقیقا برای مسابقه که نه برای مقایسه تو مسابقه شرکت کردم ، مقایسه نگاهم با نگاه بقیه . موضوع دریا بوده درسته ، ولی دریا فقط موج و غروب و .. نیست به نظر من .

میتوانید به عنوان یه نگاه متفاوت به دریا ببینیدش ، نگاه من به دریا اینجا تو این عکس این جوریه .

این عکس رو موقع ای که گرفتم یکی از دلایلش یه خاطر نشون دادن همون ساختمونی که فرمودین بود ، البته کنار اون طبیعت ابی رنگ ،چون رو هم اثر داشتن .

اصولا اعتقاد ندارم عکس حتما باید حرف خاصی برای گفتن داشته باشه ، شاید حرفش میتوانه همون زیبایی معمولی باشه که یه نفر موقع دیدنش حس میکنه. :w16:

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...