رفتن به مطلب

مسابقه اطلاعات عمومی (دور دوم)

ارسال های توصیه شده

و آفرین به شما که از نظر دوستتون ناراحت نشدید و اونو دخالت بیجا ندونستید :icon_gol::ws37:

:icon_gol::icon_gol:

حالا اگه واقعا نیاز هست از نظر داور من پست اولمو که سوال نوشتم ادیت کنم و به رقیب خبر بدم. چون یه جا گفته بودین که نیاز به اصلاح نداره :ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 847
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

راست میگه...اون سوالاتونو یکیشو بپرسین

18 تا سوالو کردین تو یه سوال :ws3:

3 تاش هم تاریخی فکر کنم:banel_smiley_4:

از تاریخ نباش ، از آشپزی نباشه ؛ از ادبیات نباشه ، از ... :banel_smiley_4: خوب هرچی بپرسیم میشه گفت تخصصیه فلان رشتس:banel_smiley_4: هیچکدوم تخصصی نیست انگ نزن :w000:

• Like 3
لینک به دیدگاه
از تاریخ نباش ، از آشپزی نباشه ؛ از ادبیات نباشه ، از ... :banel_smiley_4: خوب هرچی بپرسیم میشه گفت تخصصیه فلان رشتس:banel_smiley_4: هیچکدوم تخصصی نیست انگ نزن :w000:

نگفتم تخصصیه که بابا:ws3:

میگم از سه تا چیز مختلف باشه..برای شما 3 تاش تاریخیه خوب

سوالاتون خوبه فقط تیم حریفتون میگه سوال دوتون مثلا خودش 4 تا سواله..باید یکی باشه

• Like 3
لینک به دیدگاه
واسه سوال اولتون یه مقدار توضیح میدید!!

خیلی ها خونخوار بودن....

کدوم دوره تاریخ رو میگید آخه؟

سوال دوم و سومتون هم هر کدوم چندتا سوال هست....

فکر کنم فقط باید یه سوال بپرسید نه تو یه سوال سه تا سوال...:icon_gol:

سئوال اول کاملا روشنه روی سئوال و فکر نمیکنم توضیحی بخواد "کسی که 600 نفر را کشت و خون آنها را خورد چه نام داشت؟" تاریخش رو هم که بگم نمیشه که:ws3:

سئوال2: .اولین خودروی ساخت ترکیه توسط چند نفر ساخته شد؟ (چون عدد خاصی هست و تو تاریخ ثبت شده نمیشه گفت سئوال مسخره ایه)

سئوال3:‌ کوراغلو قهرمان اسطوره ای آذربایجان در چه سالهایی میزیسته است؟

لینک به دیدگاه

ما حذف شدیم !

اما حرف های زیادی برای گفتن داشتیم ، حیفکه انتخاب رشته اصلا بهمون اجازه نداد کاری کنیم !

به هر حال زندگی واقعی خیلی مهم تر از این مسابقات هست ! اگه بهمون هشدار داده می شد شاید این اتفاق نمی افتاد !

امیدوارم موفق باشید :icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

کلن تو دنیا دو نوع نت نویسی داریم...دیگه ...

اکثر کشورها از یک نوع نت نویسی استفاده میکنن....این سه تا کشور از نوع دیگه....

...

در مورد نظریه آَشوب هم من دو تا اصل کلیش مد نظرم بود....

شما میخوای 4 تا بگو...اما خوب دو تا اصل اساسی داره...من اونا رو پرسیدم...:rose:

منظور از نت نویسی اسامی نت ها هستن؟ اگه آره که تو آلمان و انگلیس فرق دارن چطور میگی تو اینا یه جوره؟ :sigh: نظریه آشوب تا جایی که من میدونم و گشتم اصل نداره نوع داره ؛ دعا کن منبعت معتبر باشه:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

من قصد دخالت تو کار داور یا طرفداری از تیم خاصی رو نداشتم فقط نکاتی که به نظرم مهم اومد رو یادآوری کردم اونم از طرف خودم نه کس دیگه ای ، اگه این کار ممنوع بود هرگز انجام نمیدادم .

به هر حال اگه پستهای من باعث ایجاد تنش توی تاپیک شد از همه دوستان مخصوصا میلاد عذر میخوام :icon_gol:

• Like 13
لینک به دیدگاه

دوستان همگی خسته نباشید :ws3: یه وقت فکر نکنید این پست اسپمه ها :w02:

چه بحثای الکی کردین بابا تو این تاپیک :banel_smiley_4: یه مسابقه گذاشتیم بچه ها یه کمی حس همکاریشون قوی تر بشه و اطلاعات عمومیشون بالاتر بره و یه حالت تفریحی هم داشته باشه. نه اینکه بشینن حالا بحث کنن. :icon_pf (34):

سری پیش که تو مسابقه فینال قوانین عوض شد :ws17:

باز هم احتمال داره تو ادامه مسابقه بعضی تصمیما خلاف نظر دوستان باشه به خصوص تو زمینه عمومی یا تخصصی بودن سوالا. ولی چیز مهمی نیست که بخوایم خودمونو به خاطرش ناراحت کنیم یا دربارش بحث کنیم. :icon_gol:

• Like 17
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
دوستان همگی خسته نباشید :ws3: یه وقت فکر نکنید این پست اسپمه ها :w02:

چه بحثای الکی کردین بابا تو این تاپیک :banel_smiley_4: یه مسابقه گذاشتیم بچه ها یه کمی حس همکاریشون قوی تر بشه و اطلاعات عمومیشون بالاتر بره و یه حالت تفریحی هم داشته باشه. نه اینکه بشینن حالا بحث کنن. :icon_pf (34):

سری پیش که تو مسابقه فینال قوانین عوض شد :ws17:

باز هم احتمال داره تو ادامه مسابقه بعضی تصمیما خلاف نظر دوستان باشه به خصوص تو زمینه عمومی یا تخصصی بودن سوالا. ولی چیز مهمی نیست که بخوایم خودمونو به خاطرش ناراحت کنیم یا دربارش بحث کنیم. :icon_gol:

واقعا ؛ منم همینو میگم(2332).gif

لینک به دیدگاه
اعتراضات:

در مورد سوال اول آیا شخص مورد نظر هنوز در آن سمت هست یا خیر.

یه سئوال ممکنه بگین که فرد مورد نظر شما در سئوال اول همچنان در سمت خود باقی است یا نه کناره گیری کرده؟

:icon_gol:

توضيحات:

در مورد اين سوالتون بله هست اولين كلمه ي شرح "اكنون " نشون دهنده ي اين قضيه است....

آیا سوال 2 یک سوال غیر تخصصی است؟

بله...جواب سوال در زمينه ي علوم تجربيه ولي عام اسمش رو شنيدن و از يه ويژگي بايد به جواب برسين...

در مورد بزرگترین قهرمان ترک هوای نفس منظور شخص خاصی است؟ شاید جواب من با شخصی که شما در نظر دارید زمین تا آسمان تفاوت داشته باشد ولی هر دو از نظر ما تارک نفس باشند.

در مورد اين سوال بله فرد خاصي مد نظره ...

براي راهنمايي و رفع ابهام بايد بگم در سده ي قبل مي زيستن ،مدفنشون كربلاست....

من الله توفیق.

موفق باشيد...:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سئوال تیم qızıl qartallar از تیم suigeneris

1- علامت صلح توسط چه کسی، چه زمانی و به چه منظور طراحی شد؟

2 - نام سه خواننده معروف که ترور شده اند؟

3- زن معروف به اتریشی که با گیوتین کشته شد.

azla2q+oo1zsaaaaaelftksuqmcc

vl13sd297zpjgxuwcmg.jpg

در مورد سوال دومتون خواننده هاي مد نظر ايراني هستند يا خارجي يا هردو ؟....

• Like 3
لینک به دیدگاه
لطفا اگه ممکنه در مورد سوال 2 رفع ابهام بشه گروهمون هر چی تو نت گشتیم وحتی کتابای معتبر رو هم بررسی کردیم کاشف اشعه ایکس همون رونتگن هست اگر واقعا پاسخی غیر از این داره لطفا به داور اعلام کنن تا از صحت سوال مطمئن بشیم:a030:

در مورد سوال 3 هم همینطور لطفا در مورد صحت سوالا داور محترم با گروه جریان مذاکره نمایند:icon_redface: و ببینن منبع شون جز منابع معتبر هست؟

هدفم فقط اطمینان هست نه چیزی غیر از این:a030:

جواب هاشونو با منبع به من دادند.

سوال 2 درسته کشف اشعه ایکس به نام رونتگن هست

ولی قبلنا هم کسای زیادی تحقیق کردند دربارش

کسی که قبل از رونتگن به همچین چیزی پی برد و خاصیتش رو فهمید و عکس هم گرفت حتی، کی بود؟

سوال 1 هم سال 1907 هست

سوال 3 هم جواب داره مورد نداره

• Like 3
لینک به دیدگاه
میشه سوال اول گروهه ما عوض شه؟

چون اطلاعات عمومی نیست که یه خرده درگیری ذهنی ایجاد میکنه من خسته شدم از بس فکر کردم:ws17:

کدوم سوال؟

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...