رفتن به مطلب

دانشگاه های مجازی

ارسال های توصیه شده

کسی هست اینجا که دانشجوی دانشگاه مجازی خواجه نصیر یا علم و صنعت باشه؟

کلاساش چطوره؟

امکان حضور دانشجو تو دانشگاه هست؟

آیا عنوان "مجازی" در مدرک درج میشه؟

لینک به دیدگاه

به هیچ عنوان ارزش استخدامی ندارن.

من دوستم صنایع مجازی خواجه نصیر می خوند قیدشو زد می گفت هزینه اش یه طرف استخدامش برخلاف اونایی که می گن با مدرک دولتی ها فرق نداره اشتباهه اصلا کسی مدرک مجازی رو قبول نمی کنه

لینک به دیدگاه
دوستت اول خوند بعد انصراف داد؟

سال بعد تونست کنکور بده؟

محروم نشد؟

اره خوند بعدش انصراف داد

والله نمی دونم چون اون ازاد قبول شد بعدش الان هم می خونه

لینک به دیدگاه
کسی هست اینجا که دانشجوی دانشگاه مجازی خواجه نصیر یا علم و صنعت باشه؟

کلاساش چطوره؟

امکان حضور دانشجو تو دانشگاه هست؟

آیا عنوان "مجازی" در مدرک درج میشه؟

من میدونم

مجازی درج میشه اما مدرکش معتبره _ اگه میگم معتبره واسه اینکه دوستم تموم کرده الان داره روزانه ارشد امیر کبیر میخونه همزمان شاغلم هست تو دامداران و هم دختر خالمم مجازی خونده الان کارمنده شهرداری تهرانه

استاداش هم همون استادای ما هستن سطح امتحانم همونطوره حتی استادای ازاد اکثرا فوق لیسانسن اما استادای خواجه نصیر همه دکترا:ws37:مجازی شیرازم همینطور اما علم صنعت نمیدونم

تو خواجه نصیر امکان حضور واسه کلاسای رفع اشکال اره هست فکر کنم برای هر درس 4 جلسه حضوری دارن که عملیا همشون حضوری هستن تو شیراز کلاسا همه انلاینه عملیا فقط حضوریه

محروم نمیشی امکان امتحان واسه کنکور بعدم هست محرومیت نداره

:ws37:

اخرش میگم از پیام نور ازاد غیر انتفاعی خیلی بهتره

اما اگه درس خون نیست خواجه نصیر نیاد چون استادا رحم نمیکنن اگه ضعیفه بره ازاد چون خود به خود مشروط میشه و اخراج:ws37:

عابدی اطلاعات بیشتر از خواجه نصیر میخوای زنگ میزنم اموزششون بغل ماست میپرسم:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
من میدونم

مجازی درج میشه اما مدرکش معتبره _ اگه میگم معتبره واسه اینکه دوستم تموم کرده الان داره روزانه ارشد امیر کبیر میخونه همزمان شاغلم هست تو دامداران و هم دختر خالمم مجازی خونده الان کارمنده شهرداری تهرانه

استاداش هم همون استادای ما هستن سطح امتحانم همونطوره حتی استادای ازاد اکثرا فوق لیسانسن اما استادای خواجه نصیر همه دکترا:ws37:مجازی شیرازم همینطور اما علم صنعت نمیدونم

تو خواجه نصیر امکان حضور واسه کلاسای رفع اشکال اره هست فکر کنم برای هر درس 4 جلسه حضوری دارن که عملیا همشون حضوری هستن تو شیراز کلاسا همه انلاینه عملیا فقط حضوریه

محروم نمیشی امکان امتحان واسه کنکور بعدم هست محرومیت نداره

:ws37:

اخرش میگم از پیام نور ازاد غیر انتفاعی خیلی بهتره

اما اگه درس خون نیست خواجه نصیر نیاد چون استادا رحم نمیکنن اگه ضعیفه بره ازاد چون خود به خود مشروط میشه و اخراج:ws37:

عابدی اطلاعات بیشتر از خواجه نصیر میخوای زنگ میزنم اموزششون بغل ماست میپرسم:ws37:

منم مهندسی پزشکی صنعتی سهند میخونم.. با این حرفاتون کلی امیدوار شدم:ws3:

گاهی وقتا تصمیم میگیرم برم آزاد ...:hanghead: ینی واقعا بهتره؟!!:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...