رفتن به مطلب

آیا فرهاد مجیدی درباره ایرانی ها درست میگوید؟

Ehsan

ارسال های توصیه شده

ای بابا!!!!ابرومونو برد.....:w000:

ای فرهاد مجیدی!!کاش الگوی تو اون امنه بود که با صورت سوختش مملکتش رو به سلامتیش نفروخت...:4564:

از استقلالی جماعت چه انتظاری دارین شما اخه؟

لینک به دیدگاه
از استقلالی جماعت چه انتظاری دارین شما اخه؟

علی کریمی هم همچین دست کمی از مجیدی نداره ها....

در ماه مبارک رمضان روزه خواری کرد و به باور مسلمانان مومن و الله پرست،توهین کرد. :zadan:

لینک به دیدگاه

در ماه مبارک رمضان روزه خواری کرد و به باور مسلمانان مومن و الله پرست،توهین کرد. :zadan:

این چه ربطی دار روزه گرفتن یه جنبه ی اعتقادی هستش به رگ و ریشه و به وطنش که پشت نکرد :w13:

لینک به دیدگاه
این چه ربطی دار روزه گرفتن یه جنبه ی اعتقادی هستش به رگ و ریشه و به وطنش که پشت نکرد :w13:

اسلام عزیز،برای خیلی ها از وطن هم عزیز تر و مقدس تر است....

برای اسلام مردم ما جنگیدند در 8 سال دفاع مقدس، نه برای ایران.

پس جرم علی کریمی پرسپولیسی خیلی بیشتر از فرهاد مجیدی استقلالی است.

لینک به دیدگاه
اسلام عزیز،برای خیلی ها از وطن هم عزیز تر و مقدس تر است....

برای اسلام مردم ما جنگیدند در 8 سال دفاع مقدس، نه برای ایران.

پس جرم علی کریمی پرسپولیسی خیلی بیشتر از فرهاد مجیدی استقلالی است.

همه نه اسی جان. خیلی ها برای شرف جنگیدن. هرچند که جنگی بی هدف بود. و خیلی ها گول خوردن. ولی خوب بالاخره برای همه نمیشه حکم صادر کرد.

لینک به دیدگاه
همه نه اسی جان. خیلی ها برای شرف جنگیدن. هرچند که جنگی بی هدف بود. و خیلی ها گول خوردن. ولی خوب بالاخره برای همه نمیشه حکم صادر کرد.

اگر شما فقط یک شعار، یک شعر یا یک رمز عملیات که در آن نامی ایرانی بود گفتی قبول.

من هم نگفتم کسی که برای اسلام جنگیده شرف نداره !!!!!!

گفتم 90 درصد کسانیکه جنگیدند برای اسلام و شهادت و به فرمان امامشان جنگیدند،نه برای ایران و سربلندی کشور.

برای سربلندی اسلام عزیز.

هم خاطراتشون امروز هست و هم جانبازان و هم رهبرانشان.

لینک به دیدگاه
اگر شما فقط یک شعار، یک شعر یا یک رمز عملیات که در آن نامی ایرانی بود گفتی قبول.

من هم نگفتم کسی که برای اسلام جنگیده شرف نداره !!!!!!

گفتم 90 درصد کسانیکه جنگیدند برای اسلام و شهادت و به فرمان امامشان جنگیدند،نه برای ایران و سربلندی کشور.

برای سربلندی اسلام عزیز.

هم خاطراتشون امروز هست و هم جانبازان و هم رهبرانشان.

هدف از نظر من وسیله رو توجیه میکنه.

اسناد جنگ هنوز به اندازه کافی گویای این مطلب نیست که بتونیم تشخیص بدیم دقیقا چه اتفاقی رخ داده و علت ها و معلول ها چی بودن. ولی اون چیز که واضحه اینه که اسلام این وسط دستمایه شد. همیشه برای فرستادن گوشت جلوی گلوله باید پای اعتقاد در میان باشه. خوب اسلام اینجا ابزار بود. ولی من نمیتونم بگم هدف چی بود واقعا. چون ضد نقیض ها خیلی پیرامون این موضوع زیاده و بنده قادر به تحلیل این مسائل و کسب نتیجه نیستم.

ضمن اینکه من منظورم این بود که هدف خیلی از رزمنده ها شرف و آزادگی بود که به میدان جنگ رفتن. البته قبول دارم که عامه به خاطر مسائل اعتقادی جلو رفتن و سردمداران جنگ هم از این موضوع به خوبی سوء استفاده های لازم رو انجام دادن.

لینک به دیدگاه

من فک میکنم بازم مطبوعات پیاز داغش و زیاد کردن

شاید گفته باشه دیگه به ایران برنمیگردم و دیگه تو تیماش بازی نمیکنم ولی اون جمله آخر حرف کمی نیست

تازه مگه حالا که واسه عربا بازی میکنه از ایرانی بودن ساقط شده ؟

خودش وتمام خانوادش ایرانین پس این حرف یه کم بعید به نظر میاد

اگرم گفته باشه حتما تو عصبانیت یه چیزی پرونده خبرنگارا هم که سرشون درد میکنه واسه این جمله های جنجالی !

لینک به دیدگاه

تازه مگه حالا که واسه عربا بازی میکنه از ایرانی بودن ساقط شده ؟

خودش وتمام خانوادش ایرانین پس این حرف یه کم بعید به نظر میاد

اتفاقا خیلی ها به مرحله ای از تنفر میرسن که از نژاد و مکتب و همه چیزشون،حالشون به هم میخوره.....

باید دید چی باعث شده به این مرحله از تنفر برسه.

لینک به دیدگاه

البته روزه خواری کریمی تائید نشد و تنها از طرف مدیری که توسط کریمی مدیریتش زیر سئوال رفته بود مطرح شد و آخر سر هم کسی دلیل ومدرک بر این عمل ارائه نکرد.

هر چند که خیلی از تیمها برای اینکه روزه نگیره نزدیک بازیها اردو های خودشون را خارج از شهر برقرار می کنن.

ولی کلا فرقی نمی کنه که بازیکن یا هر فردی که عصبانی شد به ملیتش توهین کنه چون هرچی که باشه چه خوب چه بد نون و آب این ممالکت رو خورده و به اینجا رسیده.

هرچند که به اجبار در این کشور زندگی کرده باشه یا با نظامش و اداره کنندگان آن مخالف باشه.

لینک به دیدگاه

آخه این عکسه هم شد دلیل؟:banel_smiley_4:

اینا همش کار این پرسپولیسی هاس:ws3:

پارسال رفت و برگشت باختن دارن از الان حاشیه سازی میکنن.از فرهاد هم میترسن زوم کردن رو اون:ws3:

نیوترون کجایی که دارن به کاپیتانمون تهمت میزنن:4564:

لینک به دیدگاه
اتفاقا خیلی ها به مرحله ای از تنفر میرسن که از نژاد و مکتب و همه چیزشون،حالشون به هم میخوره.....

باید دید چی باعث شده به این مرحله از تنفر برسه.

درسته ...عوامل مهمه ولی اینجور نفرتا از فرد ،از سیستم یا حتی از مکتب شاید پیش بیاد...مخصوصا اگه اون مکتب تحمیلی باشه

ولی درباره ملیت ...

من تاحالا برخورد نکردم ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...