رفتن به مطلب

انجمنه داریم !!!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 399
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

زمان استفاده از این سه تا شکلک را در این انجمن بالاخره من متوجه نشدم:ws3::ws28::ws47:

مثلایکی از موارد کاربردش به این شکله...

کاربر اول میگه: سلام:ws3:

کاربر دوم میگه : سلام خوبی:ws28::ws28:

کاربرسوم میگه:اینجا چه خبره:ws47::ws47::ws47:

من هم اینطوری:w58:که اینا مثلا الان دارن به چی میخندن!!!!

روی هم رفته انجمن خوش خنده ای داریم...

لینک به دیدگاه

مسابقه عکاسی،با موضوع دریا انتخاب شده همه شاکی که دریا از کجا بیاریم؟!

الان مسابقه شروع شده دوستان انقدر عکس فرستادن که دوتا نظر سنجی گذاشته شده!:ws28:

انجمنه داریم؟

خوب چشه انجمنه دیگه خیلی هم باحاله!!!:167:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

طرف میاد تو انجمن ؛ یهو میبینه 200 تا پیام داره و تو پروفایلش جشنه؛:ws3:

کلی ذوق میکنه ها ؛ اما الکلی میگه این چه کاریه میکنین!!!!

جا تشکرشه!!! (2332).gif

انجمنه که داریم!!! (2332).gif

لینک به دیدگاه

روزی یكی از اولیاء خداوند در راهی به گروهی برخورد كرد كه گرد مردار سگی جمعند و هر یك سخن از عیوب مردار برمی شمردند، آن ولی در حلقه آمد و در جهت اصلاح نگاه جمع، فرمودند: عجب دندانهای سفیدی دارد و در گذشت.

و آموخته ایم كه در چادری سفید نگاهمان تنها معطوف به لكه های سیاه نگردد و در لیوان حجم پر را مورد توجه قرار دهیم و ...آموزه های این چنینی.

در زندگی فردی و اجتماعی و در رویارویی با مردم شاید نسخه ای اثر بخش تر از این پیدا نشود! زدن عینكی بر چشم كه زیبایی ها و صفات پسندیده افراد را در نظر نمایاند و خوبی ها را ببیند و انسان ها را ممكن الخطا بداند.

انجمن را نیز باید چنین ببینیم والا از بودن در این خانه لذت نمیبریم. همیشه بخش پر لیوان دیدنی تر هست.

پس : انجمن خوبی داریم

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

قسمت برچسب همین صفحه رو نیگا کنید :

برچسب نمیخواد امضا:دیکتاتور بی نام ونشان!, دیکتاتور بی نام و نشان سرکوب شد،. یاه یاه یاه

انجمنه داریم؟!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

خدائیش انجمنه داریم!؟

اومدم تو یه تاپیکی که پست دادم برم پست های جدید رو بخونم تا می خوام صفحه رو عوض کنم تاپیک به کلی محو میشه.:banel_smiley_4:

خدائیش انجمنه داریم؟

لینک به دیدگاه
خدائیش انجمنه داریم!؟

اومدم تو یه تاپیکی که پست دادم برم پست های جدید رو بخونم تا می خوام صفحه رو عوض کنم تاپیک به کلی محو میشه.:banel_smiley_4:

خدائیش انجمنه داریم؟

دقیقا میخواستم همین رو بگم:a030:

پست ها و تاپیک ها هر لحظه احتمال محو شدن از صفحه انجمن رو دارن...انجمنه داریم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
خدائیش انجمنه داریم!؟

خدائیش انجمنه داریم؟

رفت بایگانی اون تاپیک.

انجمنه داریم. :ws44:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...