رفتن به مطلب

مهرازا بیاین مهرازی کنیم;)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه بحثی مطرح کنین دیگه، حوصلم سر رفت:ws37:

دخترم تو تاپیک شاخ به شاخ مینا یه موضوع گفته.از بس تو تاپیک گیلانیا می چرخی خبر نداری اینجا چی می گذره :w00:

:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

دوس جونای مهرازززززززززززززززززززز

سلااااااااااام

دوس جونا....یه چیزی رو لازم میدونم بگم......وقتی توو تاپیکای تخصصی مثه 20 سوالی یا شاخ به شاخ یا هرکدوم دیگه میرید میبینید زمان اپش برای خیلی وقته پیشه و کسی هنوز نیومده ..یا خودتون اپش کنید یا لینک اوون تاپیک رو برای اخرین نفری که توو اون تاپیک پست گذاشته بفرستید که بفهمه.......

الان من رفتم 20 سوالی...نوبت من بوده.....باید جواب میدادم...اما متاسفانه یادم مبرفت که برم سر بزنم.......اقلا یکیتون لینک تاپیکشو برام میزاشتید میگفتید برم یه سر بزنم........حتما برای بعد ها اینکارو انجام بدبد که تاپیکا راکد نمونن......

میسی دوس جونااااااااااا:a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

تاپیک 4 دیواریمون بستس مجبور شدم اینجا بگم :ws37:

بچه ها ببخشید که نمی تونم زیاد بیام اینجا سر بزنم مثل تابستون...کلاسا شروع شده و درگیر کارا شدم...میام سر می زنم اما بیشتر دنبال مطالب مورد نظرم می گردم تا اینکه فعالیت کنم...هیچی نشده استرس گرفتم دل و دماغ فعالیت ندارم فعلا 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

مرسی که تالارو فعال نگه می دارین :a030:

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...
* v e n o o s * مهمان
سلام دوست جونا.....خوبین؟:icon_gol::icon_gol:

دوستای مهرازم.....یه سری مسائل هست که لازم میبینم بگم.....:w16:

با اجازه مهناز و فاطیما

اول اینکه لطفا توو صفحه اصلی تالار هیچ گونه تاپیکی نزنید وگرنه به ناچار پاک میشه بی برو برگرد...

دوم اینکه لطفا تاپیکاتون رو برچسب بزنید.....اگر تاپیکتون برچسب نداشته باشه بازم به ناچار پاک میشه بی برو برگرد.....:w16::a030:

سوم که اصلی هم هست....تاپیکاتون رو یر جای خودش بزنید....اگه مربوط به دکوراسیونه ،توو بخش دکوراسیون بزارید...اگر مربوط به معرفی معماراست توو بخش بیوگرافی معمارا بزنیدش.....تکلیفو مقصد تاپیکتون رو مشخص کنید....:w16:

یه چیز دیگه:icon_redface::ws37:

برای تاپیکای بحثی.....منتظر نمونید تا استارتر بیاد خودش موضوع بحث رو بده...خودتون ادامه بدید..:a030:.مثه 4 دیواری و جورچین مهرازا و شاخ به شاخ شدن معمارا نشه که همه یا منتظر بودن یکی بیاد موضوع بده یا بدون خوندنش تشکر میزدن و میرفتن....اگه تاپیکی نیاز به نظر دهی داره نظر بدید....اگه بحثو گفتگو هستش خوب شما هم بحث کنید...:a030:

بعد بچه ها...تاپیکایی بزنید که ذهن کاربرا رو به چالش بکشه...مجبورشون کنه فکر کنن و در عین حال جذاب هم باشه براشون....

هدف،بهره بردن از اطلاعات مفید همدیگست...که بهم دیگه یاد بدیم چیزایی رو که از رشتمون بلدیم...

که رشتمون رو به کسایی که نمیشناسن یا اشتباه میشناسن معرفی کنیم....:icon_redface:

موفق باشییییییییم...:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

دوستان , مینا جون نکته های خوبی رو اشاره کرده بود, لطفا توجه بنومااایید :w02:

اینجا هم لیست یه تعداد از تاپیکایی که میتونید فعالشون کنید و توشون شرکت کنید رو میذارم ؛ dancegirl2.gif

مرسی بابت فعالیتای خیلی خوبتون ::icon_gol:

[h=1]شاخ به شاخ شدن معمارها![/h][h=2]

***بخش مسابقات معماری:

مسابقات طراحی[/h][h=2]مسابقات عکاسی[/h][h=3]*جورچین مهرازا[/h][h=1]** 20 سوالی تخصصی[/h][h=1]***20 سوالی تصویر شناسی [/h][h=1]****مشاعره با واژه های انگلیسی معماری[/h][h=1]***با اسم آخرم یه کلمه معمارانه بگو[/h][h=1]** بدو بدو جواب بده؛ سوال بپرس

*مشاعره با اسم بناها[/h]

و...

لینک به دیدگاه
دوستان , مینا جون نکته های خوبی رو اشاره کرده بود, لطفا توجه بنومااایید :w02:

اینجا هم لیست یه تعداد از تاپیکایی که میتونید فعالشون کنید و توشون شرکت کنید رو میذارم ؛ dancegirl2.gif

مرسی بابت فعالیتای خیلی خوبتون ::icon_gol:

شاخ به شاخ شدن معمارها!

***بخش مسابقات معماری:

مسابقات طراحی

مسابقات عکاسی

*جورچین مهرازا

** 20 سوالی تخصصی

***20 سوالی تصویر شناسی

****مشاعره با واژه های انگلیسی معماری

***با اسم آخرم یه کلمه معمارانه بگو

** بدو بدو جواب بده؛ سوال بپرس

*مشاعره با اسم بناها

و...

آخیییییییییییییی....این تاپیکه:w02:

خدایی اون بحثِ برچسبا هنوز روو نروِ منه....چرا هیشکی نمیزنهhanghead.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...