رفتن به مطلب

مهرازا بیاین مهرازی کنیم;)

ارسال های توصیه شده

سلام دوست جونا.....خوبین؟:icon_gol::icon_gol:

دوستای مهرازم.....یه سری مسائل هست که لازم میبینم بگم.....:w16:

با اجازه مهناز و فاطیما

اول اینکه لطفا توو صفحه اصلی تالار هیچ گونه تاپیکی نزنید وگرنه به ناچار پاک میشه بی برو برگرد...

دوم اینکه لطفا تاپیکاتون رو برچسب بزنید.....اگر تاپیکتون برچسب نداشته باشه بازم به ناچار پاک میشه بی برو برگرد.....:w16::a030:

سوم که اصلی هم هست....تاپیکاتون رو یر جای خودش بزنید....اگه مربوط به دکوراسیونه ،توو بخش دکوراسیون بزارید...اگر مربوط به معرفی معماراست توو بخش بیوگرافی معمارا بزنیدش.....تکلیفو مقصد تاپیکتون رو مشخص کنید....:w16:

یه چیز دیگه:icon_redface::ws37:

برای تاپیکای بحثی.....منتظر نمونید تا استارتر بیاد خودش موضوع بحث رو بده...خودتون ادامه بدید..:a030:.مثه 4 دیواری و جورچین مهرازا و شاخ به شاخ شدن معمارا نشه که همه یا منتظر بودن یکی بیاد موضوع بده یا بدون خوندنش تشکر میزدن و میرفتن....اگه تاپیکی نیاز به نظر دهی داره نظر بدید....اگه بحثو گفتگو هستش خوب شما هم بحث کنید...:a030:

بعد بچه ها...تاپیکایی بزنید که ذهن کاربرا رو به چالش بکشه...مجبورشون کنه فکر کنن و در عین حال جذاب هم باشه براشون....

هدف،بهره بردن از اطلاعات مفید همدیگست...که بهم دیگه یاد بدیم چیزایی رو که از رشتمون بلدیم...

که رشتمون رو به کسایی که نمیشناسن یا اشتباه میشناسن معرفی کنیم....:icon_redface:

موفق باشییییییییم...:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلااااام سلاااااام %28468%29.gif

مینا جون ؛ منظورت از برچسب چیه %282331%29.gif

پایین صفحه نوشته برچسب ها منطورش اونه

هر تاپیکی که می زنی زیر عنوان می نویسه برچسب بزندید و کاما انگلیسی بذارید پایین متن هم یه کادر مستطیل هست اونجا برچسبارو می نویسید

باز عکس می گیریم نشون می دم

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
پایین همین تاپیک رو ببین ژیگر

برچسب ها مهرازا, بدویین بیاین

آهان آهان (2343).gif

پایین صفحه نوشته برچسب ها منطورش اونه

هر تاپیکی که می زنی زیر عنوان می نویسه برچسب بزندید و کاما انگلیسی بذارید پایین متن هم یه کادر مستطیل هست اونجا برچسبارو می نویسید

باز عکس می گیریم نشون می دم

اوکی ، میسیییییییییی عزیزم، (2324).gif

لطف میکنی، (468).gif

اون تاپیک ارشد که زدم ، براش برچسب نزدم (2331).gif

لینک به دیدگاه
چرا تاپیک بدون برچسب پاک می شه؟؟؟ :icon_redface:

من که هیچوقت برچسب ها رو نگاه نمی کنم:ws3:

چون برچسب میزنیم که برای سرچ راحت تر پیداش کنن بچه ها.....:w16:

حتما تاپیکاتون رو برچسب بزنید...

کنار کادرش،سمت چپش..زده ویرایش برچشب ها...اونجا میتونی برچسبشو درست کنی:a030:

لینک به دیدگاه
چون برچسب میزنیم که برای سرچ راحت تر پیداش کنن بچه ها.....:w16:

حتما تاپیکاتون رو برچسب بزنید...

کنار کادرش،سمت چپش..زده ویرایش برچشب ها...اونجا میتونی برچسبشو درست کنی:a030:

باشههههههههههههه :w16:

لینک به دیدگاه

:icon_gol:

طبق فرمایش خودتون الان ذهن من به چالش کشیده شد !

تاپیک بی بر چسب رو نباید پاک کردبایدخودتون ضمن تذکر دوستانه به استارترش زحمت بکشید و یه 4 تا دونه برچسب بهش بچسبونید

توی تالار اصلی هم باشه بازم همینطور باید منتقل بشه نه اینکه پاک بشه چون در کنار ابزار پاک کردن یه امکان مدیرتی دیگه به اسم انتقال هست

چالش دیگه اینکه این کلمه مهر ازا یعنی چی ؟ از کجا اومده رایشه اش چیه و الا اخر

متشکرم

لینک به دیدگاه
:icon_gol:

طبق فرمایش خودتون الان دهن من به چالش کشیده شد !

تاپیک بی بر چسب رو نباید پاک کردبایدخودتون ضمن تذکر دوستانه به استارترش زحمت بکشید و یه 4 تا دونه برچسب بهش بچسبونید

توی تالار اصلی هم باشه بازم همینطور باید منتقل بشه نه اینکه پاک بشه چون در کنار ابزار پاک کردن یه امکان مدیرتی دیگه به اسم انتقال هست

چالش دیگه اینکه این کلمه مهر ازا یعنی چی ؟ از کجا اومده رایشه اش چیه و الا اخر

متشکرم

سلام دوست عزیز...:icon_gol:

صحبتهاتون متین...:icon_gol:اما همه تاپیکارو که ما نمیتونیم بگردیم ...بخونیم ..کلمات کلیدی رو پیدا کنیم و بر چسب بزنیم...این کار خود کاربر هستش که تاپیک رو میزنه....

برای قسمت صفحه اصلی.......به بچه ها همیشه تذکر دادیم که توو اوون قسمت تاپیک نزنن..چون تالار بخش بندی هستش و تاپیک مورد نظر رو میتوونن توو یکی از بخشهایی که به متن و موضوع تاپیکشون میخوره بزنن.....اوونجور اگه باشه تالار بهم میریزه و ما باید کله تاپیکا رو بگردیم و مقصدشون رو مشخص کنیم....که کلی هم زمان میبره:icon_gol::icon_gol:

مهراز به معنی معمار هستش....ریشه عربی داره که به معنی معمار ،یعنی عمران و آباد کننده:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

من یه پیشنهاد دارم balloony.gif

دلم می خواد همه نظر بدنا :banel_smiley_4:

می گم بین اعضای فعال تالار ، به نوبت هرکسی موظف باشه اول هر هفته یه موضوع رو برای بحث مطرح کنه...حالا اسم هر شخص از طرف مهناز یا فاطی یا مینا اعلام بشه، یا یه لیستی از بچه های فعال تهیه بشه و به ترتیب لیست پیش بریم.اینحوری همه موظف می شن فعالیت کنن.

الان به هرکی میگی یه موضوع بگو، می گه خودت بحث رو شروع کن!! :banel_smiley_4:

بچه ها وظیفه ماست تالارمون رو زنده و فعال نگه داریم و هممون نسبت بهش مسئول هستیم. مسئولیت هارو به دوش یکی دیگه نندازیم...هی من میام اینجا باید التماس کنم یکی موضوع بده! خودمم هم موضوع می دم همش شوخی و اسپم می شه!!

الان که تابستونه و وقتمون آزاده.بعد ترم جدید شروع می شه و این وقت آزاد رو نداریم که اینجا فعالیت کنیم.

(الان تالارمون 3 تا مدیر داره اما هروقت من میام هیچکدومشون نیستن.همش تنهام:hanghead:)

دوست دارم به عنوان یه پیشنهاد،حتی شده یکی از مدایرای تالار اینو بخونه:flowerysmile:

لینک به دیدگاه

سارا...خودت شروع کن :ws17:

توی همون تاپیک شاخ به شاخ شدن معمار ها....

لیست رو همین جا می نویسیم...همه به ترتیب بحث رو شروع کنن....بچه کوچولو نیستید که ما بهتون بگیم.

در ضمن من از دو هفته دیگه دانشگاهم شروع می شه و به شدت نمی تونم بیام...هوای تالار رو داشته باشید.

لینک به دیدگاه

1. مینا
  2. sepideh.mt
  3. M~o~j~
  4. سارا
  5. zahra22
  6. ونوس
  7. fatima
  8. طلا
  9. sara_arch
  10. arpak
  11. فرگل
  12. sefid barfi
  13. m.mahnaz
  14. ::: شیما:::
  15. hamid.shahrsaz

تکمیل می شه لیست

یه کم سخت گیری.... اگه بحث رو بخواید بپیچونیدو...من نمی دونمو...من بلد نیستمو اینا....50 امتیاز کم می شه

دیگه با خودتون :w02:

لینک به دیدگاه
سارا...خودت شروع کن :ws17:

توی همون تاپیک شاخ به شاخ شدن معمار ها....

لیست رو همین جا می نویسیم...همه به ترتیب بحث رو شروع کنن....بچه کوچولو نیستید که ما بهتون بگیم.

در ضمن من از دو هفته دیگه دانشگاهم شروع می شه و به شدت نمی تونم بیام...هوای تالار رو داشته باشید.

مهناز جون بحث بچه کوچولو بودن نیست! بحث اینه که بچه ها جدی نمیگیرن تالارو...دقیقا همونطور که الان گفتی سارا خودت شروع کن، بقیه هم همینو می گن.

تالارمون همیشه سوت و کوره.من می گم یه کاری کنیم بچه ها رغبت کنن بیان اینجا فعالیت کنن.زنده بودن یه تالار به بحثهاییه که توش انجام می شه.

لینک به دیدگاه
مهناز جون بحث بچه کوچولو بودن نیست! بحث اینه که بچه ها جدی نمیگیرن تالارو...دقیقا همونطور که الان گفتی سارا خودت شروع کن، بقیه هم همینو می گن.

تالارمون همیشه سوت و کوره.من می گم یه کاری کنیم بچه ها رغبت کنن بیان اینجا فعالیت کنن.زنده بودن یه تالار به بحثهاییه که توش انجام می شه.

دقیقا" :w16:

سارا شروع کن یه شوخی بود...لیست رو نوشتم تا بچه ها به ترتیب شروع کنن و کسی از زیرش در نره :w02:

تالارای دیگه رو ببینید....خدایی ما همیشه زیاد ترین کاربر رو داریم اما سکون تالار هم زیاده...:hanghead:

لینک به دیدگاه

بشه ها بشه ها من یه چی بگم؟!:dancegirl2:

من موضوع واسه بحث ندارم چون خودم اهله بحث نیستم اکثرا شنوندم:4chsmu1:

اما یه پیشنهاد دارم اگه بشه خیلی خوب میشه کارمون واسه ترمه بعدمون یه ریزه کمتر میشه

اگه هممون دل بدیم خوبه بیشتر واسه خودمون تا تالار

لینک به دیدگاه
دقیقا" :w16:

سارا شروع کن یه شوخی بود...لیست رو نوشتم تا بچه ها به ترتیب شروع کنن و کسی از زیرش در نره :w02:

تالارای دیگه رو ببینید....خدایی ما همیشه زیاد ترین کاربر رو داریم اما سکون تالار هم زیاده...:hanghead:

یادمه اون موقع ها که آخرای ترم بود، تو چقدر حرص می خوردی که بیاین فعالیت کنین و ... :icon_pf (34):

به قول تو کاربر زیاد داریم ، بچه هامونم همه قوی هستن اما خب کم حرفن یکم :ws3:

لینک به دیدگاه

اما یه پیشنهاد دارم اگه بشه خیلی خوب میشه کارمون واسه ترمه بعدمون یه ریزه کمتر میشه

اسم داخل لیست شده ، پس داده نمیشود :4chsmu1:

پیشنهادتو بگووووووو :62izy85:

لینک به دیدگاه

یه بار دیگه بگو؟ معمار باشی و اهل بحث نباشی؟ :icon_razz:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...