رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

* v e n o o s * مهمان
دوتان من پیام نور درس میخونم.الان ترم 5امتحاناتم تمام شده یعنی میرم 6.دوست داشتم سال دیگه امتحان ارشد بدم که وقفه نیوفته.اما با یه نفر که رتبه 3بود مشورت کردم گفت بزار سال93امتحان بده که هم فرصت کافی واسه خوندن داشته باشی و هم طرح نهایی خوبی تحویل بدی.مدیر گروهمون هم جوری درس ارائه داده که 9ترم میشه.این جریان 9ترم چیه؟تو همه دانشگاه ها 9ترم تمام میشن؟

یعنی ترم 6 پیوسته هستی؟خب خیلی وقت داری برا ارشد که،:w16:

اکثر دانشگاه ها میگن پایان نامه باید خودش یه ترم باشه ، و با درسای دیگه نباشه و دانشجو کلی وقت بذاره براش،

ما که ترم بهمن سال پیش پایان نامه رو برداشتیم؛اما اساتیدمون هی ارائمون رو عقب انداختن تا هنوز بعد 1 سال تحویلمون معلوم نیست:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 568
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

* v e n o o s * مهمان
اره ترم 6کارشناسی پیوسته.شما یعنی چندساله معماری میخونی؟اینجوری سختت نیست طولانی شده؟

نه باابااا؛ سخت نیست؛

ازمهر 86 تا تیر 88 تو 4 ترم کاردانی؛

از مهر 89 هم تا تیر 91 کارشناسی؛ (البته پایان نامه رو پارسال برداشتیم اما تحویلش هنوز معلوم نیس)

1 سال بین کنکور موندم اما خیلی خوب بود ؛حداقل با یه رتبه خوب تو شهر خودم قبول شدم ، ارزششو داشت:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دوستان زود تند سریع بیاین اعلام کنید کنکور چطور بود ؟:w02:

من سر جلسه همش داشتم حسرت میخوردم که اگه یکم خونده بودم ، جای امید بود ، ولی حیف که فرصت خوندن نداشتم این ترم hanghead.gif

بعضی از سوالا خیلی آسون بود :ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااامhapydancsmil.gif

خدااااااایییی خیلی اسون بودhapydancsmil.gif

ینی خوشبحال اونایی که خونده بودنhapydancsmil.gif

همشون مجازن hapydancsmil.gif

• Like 1
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

سلام میناها :ws3:

خوبید دوستان ؟

شماها چطور دادید ؟

من که زبانو سفید گذاشتم؛ فن ساختمان 18 تا زدم که از 2 تاش مطمئنم، خیلی سخت بود icon_pf%20(34).gif

اما تاریخ معماری و درک معماری و معماری منظر خیلی خوب دادم؛ مخصوصا درک و منظر :w02:

لینک به دیدگاه
سلام میناها :ws3:

خوبید دوستان ؟

شماها چطور دادید ؟

من که زبانو سفید گذاشتم؛ فن ساختمان 18 تا زدم که از 2 تاش مطمئنم، خیلی سخت بود icon_pf%20(34).gif

اما تاریخ معماری و درک معماری و معماری منظر خیلی خوب دادم؛ مخصوصا درک و منظر :w02:

hapydancsmil.gif سلام ونووووووووووووووووسییییییییییی

اره خدایی زبانش خیلی سخت بود اما تا جایی که میتونستم زدم:w02:

درک معماری خیلی خوب بود.....اما قسمت اخر چی بود...بازسازی اختمان پس از سانحه ..یه همچین چیزی....اونو اصـــــــــــــلا جواب ندادم:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
خوب بود سوالا

اما من که نخونده بودم

یکم میخوندم خوب میشد

ایشالا سال بعد:ws37:

شاید هم قبول شی :w02:

hapydancsmil.gif سلام ونووووووووووووووووسییییییییییی

اره خدایی زبانش خیلی سخت بود اما تا جایی که میتونستم زدم:w02:

درک معماری خیلی خوب بود.....اما قسمت اخر چی بود...بازسازی اختمان پس از سانحه ..یه همچین چیزی....اونو اصـــــــــــــلا جواب ندادم:w02:

سوانح رو نیازی نبود که بزنیم؛تاثیری تو رتبمون نداره؛:w02:

کی جوابا میاد ؛ مباحث فنی رو میتریم منفی زده باشم؛icon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه
شاید هم قبول شی :w02:

سوانح رو نیازی نبود که بزنیم؛تاثیری تو رتبمون نداره؛:w02:

کی جوابا میاد ؛ مباحث فنی رو میتریم منفی زده باشم؛icon_pf%20%2834%29.gif

نه بابا فکر نکنم

• hanghead.gif
    جدی تاثیر نداره؟ پس چرا من اینقد فکر کردم سرش؟
    • :banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام بچه ها

منم الان برگشتم

سوالا سخت بود،زبان هم همینطور

بچه هایی که سال اولشونه زیاد متوجه این قضیه نمیشن که چه فرقی داشته یا سخت بوده یا نه

اما کسایی که سال دومشون بود بیشتر مطالعه داشتن راحت میتونستن تشخیص بدن که نحوه ی سوالا کاملا متفاوت بود با کنکور سالهای قبل،از 81 بگیرین تا 91!هیچکدوم این مدلی نبودن

همه ی قسمتاش،نه فقط زبانش

خیلی گزینه های مشابه داشت و کسایی که دقیق خونده بودن میتونستن درست جواب بدن

و منابع هم عوض شده بود متاسفانه

من که تا جایی که تونستم و میدونستم زدم،اما اصلا نمیتونم بگم چند تا رو درست زدم

توکل به خدا

همگی خسته نباشید

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

منم الان برگشتم

بچه هایی که سال اولشونه زیاد متوجه این قضیه نمیشن که چه فرقی داشته یا سخت بوده یا نه

اما کسایی که سال دومشون بود بیشتر مطالعه داشتن راحت میتونستن تشخیص بدن که نحوه ی سوالا کاملا متفاوت بود با کنکور سالهای قبل،از 81 بگیرین تا 91!هیچکدوم این مدلی نبودن

توکل به خدا

همگی خسته نباشید

اخی

خسته نباشی فرگلی :icon_redface:

ایشاالله همه قبول میشن

اما بهش میاد اسکیسش خیلی سخت باشه icon_pf%20(34).gif

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام .منم با فرگل موافقم فقط امیدوارم غلط زیاد نداشته باشم.زبان ریدینگش خوب بود.درک ومنظرهم خوب بود اما اصلا از تاریخو فن مطمئن نیستم.دعاکنید غلط نداشته باشیم:w16:موفق باشید:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

QUOTE=z.pv;1155408]نه بابا فکر نکنم

• hanghead.gif
    جدی تاثیر نداره؟ پس چرا من اینقد فکر کردم سرش؟
    • :banel_smiley_4:

اون برای گرایش سوانحه چی چیه ؛برا اون خوبه،برا معماری تاثیر نداره

سلام بچه ها

منم الان برگشتم

توکل به خدا

همگی خسته نباشید

منم سال دوم بود؛تاریخ و درک و منظر خوب بود،اما راست میگی گزینه ها خیلی خیلی شبیه هم بودhanghead.gif

سلام .منم با فرگل موافقم فقط امیدوارم غلط زیاد نداشته باشم.زبان ریدینگش خوب بود.درک ومنظرهم خوب بود اما اصلا از تاریخو فن مطمئن نیستم.دعاکنید غلط داشته باشیم:w16:موفق باشید:icon_gol:

من که فن رو خیلی غلط دارم، میدونم که به رتبم گند میزنهhanghead.gif

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

کنکور 92 / کنکور با چند پهلویی فراوان... سوالات با ریز بینی فروان ... که هر کدام نیاز به کنکاش در چند مسئله داشت.... به نظر من

1. سطح سوالات کمی تغییر کرده بود....

2. منابع تاریخ کلا عوض شده بود. به طور مثال . سوال کلیسا بسیار ریز بود. و تشخیص بین دو کلیسا فونتانه و اون یکی که نمی دونم چی بود خیلی سخت بود... مگه این که یک نفر دقیق اون رو دیده باشه.... تو کتاب بانی مسعود. البته شک دارم مهندس امیر بانی مسعود به این شکل طرااحی کرده باشند. چون ایشان بسیار عقلانی و منطقی طراحی می کنند. نه بر روی احساسات و نوعی سوئ استفاده از موقعیتی که بهش به عنوان طراح برای اولین بار دادند. در مورد تاریخ منابع سوق و سوی مرمتی داشت. سوق و سویی دور از انتظار خودم.... جالب بود کلا بعد از 7 ماه خود کشی با علاقه زیاد تاریخ خوندن.. و عشق و علاقم سر جلسه کنکور ذوقم ترکید... من حدود 17 سوال درست زدم... البته حدس می زنم درست زده باشم... چون بسیار با دقت می زدم که به هیچ وجه غلط نزنم ....... چند سوال که یادمه که بسیار ریز بود 1. مسجد امام اصفهان برای تاکید بر راستای قبله آن گنبد اصلی را رنگی کردند. امام اصفهان 3 ایوان منتهی به گنبد خانه دارد. پس برای تاکیر بر راستای قبله از عنصر ایوان منتهی به گنب خانه استفاده نشده. 2. گنبد سرخ مراغه از محدود گنبد خانه های مربعی در ایران مربط به دوران سلجوقیه...

و در آخر سوال بسیار زشت و دور از انتظاریی که دادنش نوعی بازی با ذهن بود. 3. آقای دیبا مدرن و آقای فرمانفرمانیان نیز مدرن هستند ولی آقای فرمانفرمانیان به سبک بین الملل سوق داشتند. پس جواب درست تر کامران دیبا. منبع سوال آخر کتاب معماری معاصر ایران . امیر بانی مسعود.

3. در مورد درک سوالات به سمت مفهومی و بسیار نزدیک شده بود.. سوالات کمی فراتر از حد معمول بود البتته حد سوالات درک زیاد تغییر نکرده بود....

4. در مورد فن سوالات باز گلابچی وار شده بود... و سطحش زیاد بالا نبود... و ساده بود.

5. منظر از پارسال راحت تر ولی به نظر من اصلا نمی شد این سوالات (منظورم کل مجموعه ست) در زمان 150 دقیقه خوب زد. چون زیاد از حد وقت گیر بود... (چون سوالات بسیار ریز بود و نیاز به مقایسه چند چیز داشت)

6. و این که واقعا رقابت نبود. یا سوالات راحت بود که می شد زد یا سخت که اصلا نمی شد با قطعیت زد... امیدوارم هر کس خونده به نتیجه کارش برسه... من خودم که امسال تمام تلاشمو کردم خستگی تو تنم موند.... انگار آب سردی بود بر روی این همه تلاش ... این نیز بگذرد ... ببیننیم در کلید سازمان سنجش چه چیزی رخ می دهد... البته واقعا خیلی درست حسابی جریان سوالات مشخص نبود... ایشالله همگی به نتایج زحماتمان برسیم...

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

ممنون جوابا رو گذاشتی،

راست میگی؛یا سوالا خیلی اَسون بود،یا خیلی سخت ، ولی بنظرم نسبت به سالای قبل راحت تر بود ؛ زیاد ریز ریز نداده بودن؛اما اونایی که داده بودن جواباش شبیه هم بودم و آدمو به شک مینداخت؛ من که میدونم قبول نمیشم،

خیلی هم تلاش نکردم،

ایشالله شماها قبول بشید :w02:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
ممنون جوابا رو گذاشتی،

راست میگی؛یا سوالا خیلی اَسون بود،یا خیلی سخت ، ولی بنظرم نسبت به سالای قبل راحت تر بود ؛ زیاد ریز ریز نداده بودن؛اما اونایی که داده بودن جواباش شبیه هم بودم و آدمو به شک مینداخت؛ من که میدونم قبول نمیشم،

خیلی هم تلاش نکردم،

ایشالله شماها قبول بشید :w02:

سوالات بد جور عجیب بود.... هر دقیقه دارم بیشتر شکه می شم... همه می گن سخته..... همه می گن سخته ...آخه چرا یه نفر که خوب خونده باید بگه سخته.... این اولین باره... دوستان خودم که رتبه های 1 ایوان خانه و مرکز معماری بودند.... در معماری وانرژی الان دارند می نالند.... خودمم که حالی بهتر ندارم.. دارم دق می کنم...:icon_pf (34): من نمی دونم باید چکار کنم...... ای بابا . برعکس تکنولوژی معماری را که خوب دادم . آزمون معماری را بسیار بد دادم.

لینک به دیدگاه
سوالات بد جور عجیب بود.... هر دقیقه دارم بیشتر شکه می شم... همه می گن سخته..... همه می گن سخته ...آخه چرا یه نفر که خوب خونده باید بگه سخته.... این اولین باره... دوستان خودم که رتبه های 1 ایوان خانه و مرکز معماری بودند.... در معماری وانرژی الان دارند می نالند.... خودمم که حالی بهتر ندارم.. دارم دق می کنم...:icon_pf (34): من نمی دونم باید چکار کنم...... ای بابا . برعکس تکنولوژی معماری را که خوب دادم . آزمون معماری را بسیار بد دادم.

مطمعنن اونایی که خوب خونده بودن قبول میشن پس شک نکنید تو گزینه هایی که انتخاب کردید.فکر کنم رتبه ی خیلی خوبی میخواین:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
مطمعنن اونایی که خوب خونده بودن قبول میشن پس شک نکنید تو گزینه هایی که انتخاب کردید.فکر کنم رتبه ی خیلی خوبی میخواین:w16:

من خیلی خوندم ولی الان نمی دونم چی می شه.

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...