رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 568
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منابع زبان رو میدونید ؟

زبان عمومی و تخصصی:

فرهنگ تصویری معماری - دی .کی.چینگ

زبان تخصصی پیشرفته - مهدوی نژاد (فصل2 و 3)

شامل زبان عمومی،504، Essential Word Toffle

انگلیسی برای دانشجویان معماری – دکتر رستگار پور

انگلیسی برای دانشجویان معماری - دکتر فرهادی

• Like 5
لینک به دیدگاه

زبان عمومی و تخصصی:

فرهنگ تصویری معماری - دی .کی.چینگ

زبان تخصصی پیشرفته - مهدوی نژاد (فصل2 و 3)

شامل زبان عمومی،504، Essential Word Toffle

انگلیسی برای دانشجویان معماری – دکتر رستگار پور

انگلیسی برای دانشجویان معماری - دکتر فرهادی

مرسی خیلی لطف کردید :a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
به نظر شما برای ارشد معماری معماری دانشگاه شیراز سراسری بهتره یا دانشگاه علم و صنعت؟:ws38:

دانشگاه علم و صنعت به نظر من خیلی بهتر از شیرازه :ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه
نه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

من دیروز هر جا رفتم دفترچه تموم شده بود :4564: الان تازه میخوام اینترنتی کارت ها رو بخرم

مینا ت. کارت پیام نور و غیرانتفاعی هم گرفتی ؟

نه عزیزم نخریدم:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

اولین کسی که به روحیه نیاز داره:.....خودم:icon_redface:....من حتی یک صفحه هم نخوندم:icon_pf (34):...بچه ها یه سوال فوق العاده مهم دارم: شما 8 ترمه کارشناسی تموم می کنید یا 9 ترمه؟؟؟:w58: این جا کسی هست که جزء 10 درصد برتر ورودیش باشه برای ارشد؟؟؟؟؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام دوستان...اینجا چرا این قدر خلوته...پاشین بیاین ستاد روحیه دهی راه بندازیم:ws3:

بفرما اینم روحیه:w02:

اولین کسی که به روحیه نیاز داره:.....خودم:icon_redface:....من حتی یک صفحه هم نخوندم:icon_pf (34):...بچه ها یه سوال فوق العاده مهم دارم: شما 8 ترمه کارشناسی تموم می کنید یا 9 ترمه؟؟؟:w58: این جا کسی هست که جزء 10 درصد برتر ورودیش باشه برای ارشد؟؟؟؟؟

من 3 تا کتاب خوندم و یه عالمه خلاصه دارم از کنکور که قبلا برای کارشناسی ناپیوسته نوشته بودم،

میخونم ببینم چی میشه:icon_redface:

ما که 8 ترمه تمومیدیم؛اما 1 پایان نامه داریم تحویل ندادیم هنو،که میگن ترم حساب نمیشه

منظورت از 10 درصد برتر چیه ؟

من فکر کنم باشه:ws52:

لینک به دیدگاه
بفرما اینم روحیه:w02:

من 3 تا کتاب خوندم و یه عالمه خلاصه دارم از کنکور که قبلا برای کارشناسی ناپیوسته نوشته بودم،

میخونم ببینم چی میشه:icon_redface:

ما که 8 ترمه تمومیدیم؛اما 1 پایان نامه داریم تحویل ندادیم هنو،که میگن ترم حساب نمیشه

منظورت از 10 درصد برتر چیه ؟

من فکر کنم باشم:ws52:

اااا......طرح نهایی جزء ترم حساب نمی شه؟؟؟:w58:........منظورم 10 درصدی هست که می تونن بامصاحبه برن ارشد(10 درصد برتر از لحاظ معدل):w16:....راستش دانشگاه به ما گفته از این به بعد از این خبرا نیست باید کنکور بدی تازه گفته طرح نهایی رو هم نه ترم 8 بهتون می دیم نه ترم تابستون..باید 9 ترمه تموم کنید چون تو آیین نامه ی کارشناسی پیوسته معماری اینجوریه....گفتیم چرا سالای قبل این جوری نبود گفتن غلط بود..بعد هم گفتن همه ی دانشگاه ها این جوریه یعنی برای معماری 10 در صد برتر معدلش تا ترم 8 حساب می شه نه 7...والا من کمی مشکوک شدم...گفتم از بقیه دوستان هم بپرسم؟؟؟:ws52::ws52:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
اااا......طرح نهایی جزء ترم حساب نمی شه؟؟؟:w58:........منظورم 10 درصدی هست که می تونن بامصاحبه برن ارشد(10 درصد برتر از لحاظ معدل):w16:....راستش دانشگاه به ما گفته از این به بعد از این خبرا نیست باید کنکور بدی تازه گفته طرح نهایی رو هم نه ترم 8 بهتون می دیم نه ترم تابستون..باید 9 ترمه تموم کنید چون تو آیین نامه ی کارشناسی پیوسته معماری اینجوریه....گفتیم چرا سالای قبل این جوری نبود گفتن غلط بود..بعد هم گفتن همه ی دانشگاه ها این جوریه یعنی برای معماری 10 در صد برتر معدلش تا ترم 8 حساب می شه نه 7...والا من کمی مشکوک شدم...گفتم از بقیه دوستان هم بپرسم؟؟؟:ws52::ws52:

زمانی ترم حساب میشه فکر کنم بالای 8 یا 10 واحد باید باشه،

به ما که همچین گفتن؛

واسه نفرات برتری که بی کنکور میرن؛3 نفر اول اگه همون دانشگاه ارشد داشته باشه میتونن برن بالا؛ اگه نداشته باشه و باید به یه یونی دیگه برن فقط نفر اول میتونه بره،:ws52:

والا کشتن مارو با این قانونایی که دم به دقیقه عوض میشه، هر وقت یه چیزی میشنویم، البته من ناپیوسته ام،کاردانی 4 ترمه بودم، کارشناسی هم 4 ترم + 1 پایان نامه،

شاید پیوسته فرق داره :ws3:

لینک به دیدگاه
زمانی ترم حساب میشه فکر کنم بالای 8 یا 10 واحد باید باشه،

به ما که همچین گفتن؛

واسه نفرات برتری که بی کنکور میرن؛3 نفر اول اگه همون دانشگاه ارشد داشته باشه میتونن برن بالا؛ اگه نداشته باشه و باید به یه یونی دیگه برن فقط نفر اول میتونه بره،:ws52:

والا کشتن مارو با این قانونایی که دم به دقیقه عوض میشه، هر وقت یه چیزی میشنویم، البته من ناپیوسته ام،کاردانی 4 ترمه بودم، کارشناسی هم 4 ترم + 1 پایان نامه،

شاید پیوسته فرق داره :ws3:

واقعا...خلاصه که ما 9 ترمه شدیم دیگه دلم نمی سوزه که هیچی برای ارشد نخوندم...ایشاا...برای سال دیگه بترکونم:ws3:...امیدوارم همه امسال موفق باشن:a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
واقعا...خلاصه که ما 9 ترمه شدیم دیگه دلم نمی سوزه که هیچی برای ارشد نخوندم...ایشاا...برای سال دیگه بترکونم:ws3:...امیدوارم همه امسال موفق باشن:a030:

حالا شاید هم امسال قبول شدیم، چه میدونم، اگه نه ایشالله سال دیگه :ws3:

یه حسی میگه امسال نفر اول میشم، اینقد به فکر مصاحبه هامم اصلا نمیتونم رو خوندنم تمرکز کنم :)))))

لینک به دیدگاه

دوتان من پیام نور درس میخونم.الان ترم 5امتحاناتم تمام شده یعنی میرم 6.دوست داشتم سال دیگه امتحان ارشد بدم که وقفه نیوفته.اما با یه نفر که رتبه 3بود مشورت کردم گفت بزار سال93امتحان بده که هم فرصت کافی واسه خوندن داشته باشی و هم طرح نهایی خوبی تحویل بدی.مدیر گروهمون هم جوری درس ارائه داده که 9ترم میشه.این جریان 9ترم چیه؟تو همه دانشگاه ها 9ترم تمام میشن؟

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...