رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

توی یه جمع باشی حالا جدیدا بیشتر مردونه و پسرونه هست تو جمع اداریه بعد همه با زبون سلیس شیرازی حرف بزنند.

خدایش خیلی لذت میبرم که هنوز لااقل پسرهای شهرم با زبون خودمون حرف میزنند و از اصطلاحات ناب خودمون استفاده میکنند.

مثل : پِر .. حتی خزوک . کُم و.... :ws3: براشون لواشک جایزه ببرم این سری :w02:

• Like 11
لینک به دیدگاه

مو هام اینقد بلند شده که سشوار رو بگیرم دستم یک باد بندازم بهش...

آخرین بار که مو هام اینقد بلند شده رو یادم نمی آد...

دیدن موهای بلند بعد مدتی شد لذت کوچک من...:icon_redface:

.

.

.

سشوار فوق جهت حالت دادن مو نبوده....فقط جهت خشک کردن موها بوده...(شکلک مو افشان با نیش باز)

موخره: دوستی داشتم که موهاش رو با اجاق گاز خشک می کرد! گاز رو روشن می کرد..سرش رو می گرفت بالای شعله و شروع می کرد به خشک کردن! (من هیچ وقت تو دوست شانس نداشتم!:banel_smiley_4:)

• Like 15
لینک به دیدگاه

بوی درختایی که با سرعت با ماشین از پیششون رد میشی...

خیابون خلوت و نور کم بعضی از مغازه که روشن گذاشتن....

صدای جیغ و داد پارک که از پیشش رد میشی...

بوی قهوه خونه های قدیمی....

صدای موتور و ماشین شب ساعت 1

همه اینارو امشب تجربه کردم واس اولین بار...لذت بخش بود....اینا قبلا هم بودن فقط من چشامم رو به لذتا بسته بودم...

• Like 9
لینک به دیدگاه

ساعت چهار صبحه من دارم تست نظام مهندسی میزنم:ws3:

عجباااا سابقه نداشته...تلاش برای رسیدن ب هدفم لذت داره حتی اگه بهش نرسم:hapydancsmil:

بوخودااااااا:hapydancsmil:

• Like 12
لینک به دیدگاه

لعنت به هرچی بیخوابیه...

خونه مادربزرگ و تراس و تنهایی و چای.

خونه روبه رویی 200دفعه اومده جلو پنجره....اونم فک کنم خوابش نمیاد:banel_smiley_4:

چای و نسیم این موقع از شب که بخوره بهم...لذت بزرگیه....

04:22

95/5/21

• Like 10
لینک به دیدگاه

یکی از لذتهای زندگیم اینه که ازیه اهنگی که خوشم میاد 1000 بار پشت سر هم گوش میدم وبرای خودم ادا در میارم برای خودم کیف میکنم:ws3: انقدر روحیه امو خوب میکنه که خدا میدونه

یکی هم اینکه هرزگاهی اصلا با هیچکس حرف نزنم ونظر دیگران برام مهم نباشه وبرای خودم زندگی کنم

• Like 9
لینک به دیدگاه

مادرم همیشه وقتی قربون صدقه میره همه چیزای که براش عزیزن رو میشمره به مادر که میرسه میگه نه هیشکی مادرم نمیشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

امروز فهمیدم خیلی جاهایی که نیستم میگه دخترم حکمِ مادرمو داره:girl_in_dreams:

شاید اینو خیلیا تجربه نکرده باشن اما خیلی خیلی خیلی لذت بخشه که بیشتر از فرزند برا مادرت باشی:icon_gol:

• Like 12
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...