رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

این که یه دفتر داشته باشی که توش بنویسی و هیــــــــــچ کس دیگه ای هم نخوندش

واسه قسمت دومش به فکرم رسیده اولش بنویسم: « کسی که اینو باز کردی بدون من راضی نیستم بخونی. حالا اگه میخوای شرعا گناه کنی پا خودت:ws3:»

یکی از لذتهای زندگیم اینه که این دفترهای اینطوری مردم رو بخونم ، گناهش رو هم به گردن میگیرم ، برام کی پست میکنیش؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
یکی از لذتهای زندگیم اینه که این دفترهای اینطوری مردم رو بخونم ، گناهش رو هم به گردن میگیرم ، برام کی پست میکنیش؟ :ws3:

لطفا حتی المکان لذت‌هاتونو رو جوری تنظیم کنه که زجر بقیه نباشه:ws3:

صفحه‌ی اولشو پست می‌کنم براتون:w02:

لینک به دیدگاه
لطفا حتی المکان لذت‌هاتونو رو جوری تنظیم کنه که زجر بقیه نباشه:ws3:

صفحه‌ی اولشو پست می‌کنم براتون:w02:

اتفاقا لذتی که در زجر دیگران هست در هیچی نیست :ws3:

لینک به دیدگاه

یکی از غیرقابل تحمل ترین اتفاقات برای من ،دیدن ِ اسپمها و نقل ِ قول های الکیه....هرچیزی جایی داره...مث پروفایل نه؟!:ws37:

.

.

.

.

گفت و شنود بین من و امین ،و توافق سرخوردن سیب زمینی و سس....با لحن بچگانه اش///عمه ِ سوس...(:

لینک به دیدگاه
این که یه دفتر داشته باشی که توش بنویسی و هیــــــــــچ کس دیگه ای هم نخوندش

واسه قسمت دومش به فکرم رسیده اولش بنویسم: « کسی که اینو باز کردی بدون من راضی نیستم بخونی. حالا اگه میخوای شرعا گناه کنی پا خودت:ws3:»

یکی از لذت هام اینه که بچه های سایت رو با تکنولوژی دوره جنگ های صلیبی و بلکه ماقبل تر از اون آشنا کنم و بگم از این دفترچه خاطرات هایی که قفل دارن الان خیلی وقته که اختراع شده!!!:ws3:(عکسشم براتون گذاشتم این زیر!!!)

یه جوری نوشتید شرعا گناه داره که رفتم به گذشته ها.....یاد اون موسسه تصویر دنیای هنر افتادم که یه زمان باب شده بود مردم فیلم از رو سی دی کپ میزدن.....یه آقای خوش صدا اول همه این فیلما میومد میگفت:

اخطار!!!

طبق حقوق مولفین و مصنفین کلیه حقوق این اثر محفوظ و مربوط به موسسه تصویر دنیای هنر است.....استفاده از آن به هر نحو شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت!!!!!:ws3::ws3:

میگم این جمله هم خوبه برای رو جلدااا؟؟؟؟؟نه؟؟؟؟؟؟

1291463791.jpg

لینک به دیدگاه

یکی از لذت‌هام اینه که یه چیزی اینجا می‌نویسم که همه باش خاطره دارن:ws3:

بعدم آقا یاسر من از اون دفترا داشتم متاسفانه جواب نمی‌داد. قفلشو راحت باز میکردن:icon_pf (34):

لذت دومم که تو دوران کودکی بود این بود که یه زبان اختراع کنم که نوشته‌هامو به اون زبان بنویسم که بقیه نتونن بخونن:ws3:

لینک به دیدگاه

یه مدتیه لذت هامو نگفتم:w000:

زنگ بزنم به مریم واسش شعر بخونم بعدم بدون اینکه حرف بزنیم،قطع کنم:w02:

یه میز پر از چیپش و پفک:icon_pf (34):

لپ بابام رو بکشم:ws3:(لپ هم نداره خو:icon_pf (34):)

داداشم بهم بگه چه خوشکل شدی:w02:

دامادمون بهم بگه دخمل گلم:hapydancsmil:

یه بار گفتم من دلم برا پستونک بچگیم تنگ شده بعد بابام رفت یکی برام خرید:ws28:

اینکه به موقع فهمیدم امروز 26مرداده و تولد همبازی خوب بچگیام:hapydancsmil:

اینکه چند روز دیگه عمه میشم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

اینکه تو...هرجای دنیا هم که باشی موقع ناهار باید کنار مادرت باشی..تا فکر نکنه تنهاست و کسیو نداره...

بهت افتخار میکنم، افتخاره زندگیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...