رفتن به مطلب

مازندرانی ها کجایید؟

ارسال های توصیه شده

...................................آیکیو با مزه من متاسفانه تو مازندران نبودم وزندگی نکردم.آره جیگربابای:ws3::a030:.................................

خواهشا نقل قول بگيرين تا مشخص بشه طرف صحبتتون كيه ؟

واينكه احترام افراد رو حفظ كنيد خواهشا :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 596
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آووووووووووووو :w58:شيمي لهجه چرا ايبچه اَمي لهجهَ مَنه؟:1111:

باموم ايه شمره اخطار بدم شيمي حواسَ جَمَ كونيد مخصوصا اَ حسين بي امرايم امي پرچم بوجوره بيجير نايه الكي سعي نوكونيد امي پرچمَ بيجير باوريد وگرنه من دانم با شومان:w000:

اولا خله خش بمويي

دوما اما كسي جه دعوا ندارمي

سوما مخصوصا گيلان جا

چهارما شما ونه ام هواره داري ناسلامتي هر2تا شماليمي

معني:اولا خيلي خوش اومدي

دوما ما با كسي دعوا نداريم

سوماعلي الخصوص با گيلاني ها

چهارما شما بايد هواي مارو داشته باشين ناسلامتي هر2تا شمالي هستيم

:a030::a030::a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آووووووووووووو :w58:شيمي لهجه چرا ايبچه اَمي لهجهَ مَنه؟:1111:

باموم ايه شمره اخطار بدم شيمي حواسَ جَمَ كونيد مخصوصا اَ حسين بي امرايم امي پرچم بوجوره بيجير نايه الكي سعي نوكونيد امي پرچمَ بيجير باوريد وگرنه من دانم با شومان:w000:

اجنبی برو بیرون:w000:
  • Like 3
لینک به دیدگاه
اولا خله خش بمويي

دوما اما كسي جه دعوا ندارمي

سوما مخصوصا گيلان جا

چهارما شما ونه ام هواره داري ناسلامتي هر2تا شماليمي

معني:اولا خيلي خوش اومدي

دوما ما با كسي دعوا نداريم

سوماعلي الخصوص با گيلاني ها

چهارما شما بايد هواي مارو داشته باشين ناسلامتي هر2تا شمالي هستيم

:a030::a030::a030:

درود برار جان:icon_gol: مرسي از شيمي مهمان نوازي :a030:بله گيلان و مازندران همديگره امرا براريد دنيا فقط شمال :hapydancsmil:

اَشانَ كه بوگوفتيد دانم بابا شوخي كونم sarcastic_blum.gif قدم تمامي مازندرانيان گيلان و تاپيك گيلانِ دورون مايه ي امي افتخاره :w16:خواستيم اَ حسين بيَ اذيت بوكونم آخر همش آيه امي تاپيكه دورون گِ شيمي پرچمَ آوريم بيجير:w000: هِي اماره اذيت كونه :hanghead:

ترجمه:

درود برادر جان:icon_gol:مرسي از مهمان نوازيتان :a030:بله گيلان و مازندران با همديگر برادرند دنيا فقط شمال:hapydancsmil:

اينايي كه گفتيد رو ميدونم بابا شوخي ميكنمsarcastic_blum.gifقدم تمامي مازندراني ها به گيلان و تاپيك گيلان مايه ي افتخاره:w16:ميخواستم اين حسين بي رو اذيت كنم آخه همش مياد تو تاپيك گيلان ميگه پرچمتونو مياريم پايين :w000:هي مارو اذيت ميكنه:hanghead:

اجنبی برو بیرون:w000:

اجنبي خودتي:w000:

نوموخوام:w589:تازه اومدم :spiteful:

اصلنم آقاي حميد منو به عنوان مهمان گرامي و ويژه در تاپيك مازندراني ها پذيرفت جرات داري منو بيرون كن lollipopsmiley.gif

تازه من مهمون نيستم صاحب خونه ام:1111: اصلا فقط تو يه نفر پاتو گذاشتي تو تاپيك گيلان قلم پاتو پودر ميكنم :brodkavelarg:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ای به چشم ... تو غصه نخور خودم حالشونو میگیرم نفهمن از کجا خوردن ... خوبه آبجی؟:w16:

مرچی عزیزم:hapydancsmil:...فقط خوجل بزنشون:w16:

مهران جان ايشالله بخواستي ره هم رسني :ws3:

آرپاك خانم زياد سخت نگير اينجا بحث ها زياد جدي نيست مهران شوخي ميكنه :a030:

بله میدونم آقا حمید:w16:...شوخی نیکرد ک با خاک یکسان شده بود الان:banel_smiley_4:

سپید بزنشون:hanghead:

سپید از تو بعیده حرف این بچه رو گوش نکن :w02:

بچه خودتی تنهااااااااااااییییییییی:whistles:

میس به معنی مشت دست هست و میس به میس یعنی مشت به مشت که کنایه از دعوا کردن هست

گراته یعنی (گردن دکت) بازم یعنی لجباز و عاشق دعوا کردنی.

به نظر من تو یکی یک دونه هستی(یعنی یک دونه دختر هستی) ... طبق روانشناسی که کردم:w16:

اولندش لجباز و عاشق دعوا کردنم خودتییییی...بعدشم من به این مظلومی و مهربونی و اینا:hanghead:

هه...شما سعی کن دیگه روانشناسی نکنی کسی و پسر جون...آفرین:w02:

ایشا الله. گفته ی تو و کرده ی خدا:icon_gol::ws37: ................................................. برار جان شما ره هم حتما دعوت کمه :hapydancsmil:

این کیجا اصلا اعصاب معصاب ناینه. چند تا پست قبلی درون بدی چتی مه کله کله ره روشته. مه کله قوض بکرده:ws52:

اعصاب معصابو ک معمولا ندارم ولی اینجا من دارم کاملا با آرامش و خونسردیِ کاملو با اعصاب جوابتونو میدم...به جانِ شما ک:ws37:اوخییی برم بالای کلت قوضش بخوابه؟:whistle:

چی چی بیه؟:w58: همین حرفا رِم به آرپاک باتمه تِه شاکی بَیی اِسا چیتی بَیه وِره گانی خجالت نکشی:vahidrk:یعنی ته شه خجالت نکشنی:gnugghender:عجب آدم دِرویی هستی ته:vahidrk:

من فرق میکنم نیدونستی بدون:vahidrk:

بیخیال حسین جان همون ترجمه رو بزار عزیز بهتره

من 4 سال بابلسر زندگی کردم اکثرا با لهجه غلیظ مازندرانی حرف میزنن خیلی از بچه ها که کرد و ترک و..... بودن و اون چهار سال مازندرانی یادگرفتن واقعا جای تعجبه :ws38:

شما اگه خستتون میشه میتونین ترجمه شم نزاریناااا...باور کن!

درود بر شما ک 4 سال بابلسر زندگی کردی...کسیم نگفت ک اونا با لهجه صحبت نمیکنن!!!و همچنین درود بر اون بچه های با استعداد:ws37:

مطمئن باشین اون بچه هام اطرافیانشون همش مازندرانی میحرفیدن ک اینام یاد گرفتن...مازندرانی یاد گرفتن مسلما خیلی راحت تر از کردی و ترکی یاد گرفتنه!!!:ws37:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام همشری گلم ....شبتون بخیر خوبیدشما؟؟؟میگم خانم آرپاک من ک خسته شدم بست ک باهاشون کل کل انداختم خودتون درستش کن:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام همشری گلم ....شبتون بخیر خوبیدشما؟؟؟میگم خانم آرپاک من ک خسته شدم بست ک باهاشون کل کل انداختم خودتون درستش کن:ws3:

سلام مرسی شما خوبید؟خستتون نباشه:w58:بله نمیخواد شما دیگه زحمت بکشید!:whistle:

لینک به دیدگاه

بله میدونم آقا حمید:w16:...شوخی نیکرد ک با خاک یکسان شده بود الان:banel_smiley_4:

شما اگه خستتون میشه میتونین ترجمه شم نزاریناااا...باور کن!

درود بر شما ک 4 سال بابلسر زندگی کردی...کسیم نگفت ک اونا با لهجه صحبت نمیکنن!!!و همچنین درود بر اون بچه های با استعداد:ws37:

مطمئن باشین اون بچه هام اطرافیانشون همش مازندرانی میحرفیدن ک اینام یاد گرفتن...مازندرانی یاد گرفتن مسلما خیلی راحت تر از کردی و ترکی یاد گرفتنه!!!:ws37:

پس مهران شانس آورد كه فقط يه شوخي بود والله ديگه اين تاپيك مهران نداشت:ws3:

ببخشيد خوب نميدونستم بابلسر نبودين شما دوتا بابلسري

مطمئنا مازندروني يادگرفتن راحتتر از كردي و تركي هست من اينو نگفتم :icon_redface:

منظور من اين بود كه ميتونين يادبگيرين زياد سخت نيست خوب:a030: مسلما اون بچه هايي كه اونجابودن بااستعداد بودن چون اگر اينجوري نبود دانشگاهي به اين خوبي قبول نميشدن:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خوب ايراد شما اينه كه اومدين واسه كل كل اين تاپيك زياد جاي كل كل نيست

شما فقط يه لطفي به ما بكنين واسه حرفاتون نقل قول بگيرين براي ما كافيه:a030:

لینک به دیدگاه

:banel_smiley_4:

پس مهران شانس آورد كه فقط يه شوخي بود والله ديگه اين تاپيك مهران نداشت:ws3:

ببخشيد خوب نميدونستم بابلسر نبودين شما دوتا بابلسري

مطمئنا مازندروني يادگرفتن راحتتر از كردي و تركي هست من اينو نگفتم :icon_redface:

منظور من اين بود كه ميتونين يادبگيرين زياد سخت نيست خوب:a030: مسلما اون بچه هايي كه اونجابودن بااستعداد بودن چون اگر اينجوري نبود دانشگاهي به اين خوبي قبول نميشدن:icon_gol:

اوووووووف...اصن ناجور شانس آورد:ws3:

خدا ببخشه:ws37:

ولی من اینو گفتم:w02:

بله ک میشه...اصن سخت نی...خدا باسه پدرمادرشون نگهشون داره:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه

اوووووووف...اصن ناجور شانس آورد:ws3:

خدا ببخشه:ws37:

ولی من اینو گفتم:w02:

بله ک میشه...اصن سخت نی...خدا باسه پدرمادرشون نگهشون داره:ws37:

ولي خداييش نميدونم چي شده امشب حالت خوبه با كسي دعوا نداري:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

ولي خداييش نميدونم چي شده امشب حالت خوبه با كسي دعوا نداري:ws3:

اتفاقا اصن امشب حالم خوب نی:hanghead:ولی من هیچ وقت با کسی دعوا نداشتم شما فک میکردین دعوا دارم خو:sigh:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اتفاقا اصن امشب حالم خوب نی:hanghead:ولی من هیچ وقت با کسی دعوا نداشتم شما فک میکردین دعوا دارم خو:sigh:

چرا ؟ چي شده ؟

شايد احساس ما اين بود:ws38:

• Like 1
لینک به دیدگاه
چرا ؟ چي شده ؟

شايد احساس ما اين بود:ws38:

یه اتفاقِ خیلی بد:hanghead:

اوهوم...ولی اشال نداره همه همینجوری احساس میکنن:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

2 روز من ندبیمه اینجه ره بشتنی شه سر بالا ... ؟؟؟

اته دیقه نتومی شماها ره تنار بلیم ؟

شمه دل چو بوسه ؟ اره ؟vahidrk.gif

• Like 1
لینک به دیدگاه
2 روز من ندبیمه اینجه ره بشتنی شه سر بالا ... ؟؟؟

اته دیقه نتومی شماها ره تنار بلیم ؟

شمه دل چو بوسه ؟ اره ؟vahidrk.gif

اره ديگه مبصر كه دني بوئه همين وونه :ws3:

ترجمه : آره ديگه مبصر كه نباشه همينجوري ميشه :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...