رفتن به مطلب

مازندرانی ها کجایید؟

ارسال های توصیه شده

ها ؟؟؟ نا ... مه یاد ننه ... چیتی بیه ؟

تو چنه ته حافظه درست و درمون کار کنه ؟

من چون کلا زورم زیاده و کلا قد دره مره خرنه هرکی ره مه دل بخواد زمه شل و پل کمه :ws3:

http://www.noandishaan.com/forums/thread62322-11.html

اینتا صفحه ره بخون ته یاد انه :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 596
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام دوستی....متوجه نوشته شماشدم اما بازم باید بگم من متاسفانه بلد نیستم صحبت کنم؟ خب میگی چیکارکنم دوستی؟!!!:ws52:

لینک به دیدگاه
سلام دوستی....متوجه نوشته شماشدم اما بازم باید بگم من متاسفانه بلد نیستم صحبت کنم؟ خب میگی چیکارکنم دوستی؟!!!:ws52:

چو ره بیر نفار هاکن ونه رو هنیش قار قار هاکن........:ws3:............بخشید جهت مزاح عرض کردم

لینک به دیدگاه
یعنی من خامه بدونم تو واقعا خجالت نکشی وچه ؟

این چه حرفیه که زنی ؟ هه؟؟

بور یاد بی زودتر ...

اگه بخوای همینجه هم بتومی تره یاد بدیم ...

گنی نا بور بقیه وچون جا بپرس

چی چی بیه؟:w58: همین حرفا رِم به آرپاک باتمه تِه شاکی بَیی اِسا چیتی بَیه وِره گانی خجالت نکشی:vahidrk:یعنی ته شه خجالت نکشنی:gnugghender:عجب آدم دِرویی هستی ته:vahidrk:
لینک به دیدگاه

بچه ها؟ماجرا چیه؟توروخدا منم در جریانش بذارید؟دوست دارم منم شرکت کنم؟خودتون میگید خودتون میخندید!!!:vahidrk:

لینک به دیدگاه
بچه ها؟ماجرا چیه؟توروخدا منم در جریانش بذارید؟دوست دارم منم شرکت کنم؟خودتون میگید خودتون میخندید!!!:vahidrk:

کجاش خندیدیم :ws52:

لینک به دیدگاه
خوب برو مازندرانی یاد بگیر :vahidrk:همه میخوان برن خارج انگلیسی یاد میگیرن توام برای شرکت در تاپیک باید مازندرانی یاد بگیری متاسفانه راه دیگه وجود نداره:spiteful:

[h=1]مازرونی زیوون[/h]

لینک به دیدگاه

حسین خیلی بی مزه ای بخدا:cryingf:داری اذیت میکنیا!!!!:w02:خب راه حل بهتری پیشنهاد بده اخه پسرخوب؟:a030:من نمیتونم از مازندران بیشتر بیرون برم:ws28:

لینک به دیدگاه
حسین خیلی بی مزه ای بخدا:cryingf:داری اذیت میکنیا!!!!:w02:خب راه حل بهتری پیشنهاد بده اخه پسرخوب؟:a030:من نمیتونم از مازندران بیشتر بیرون برم:ws28:
نقل قول بگیر بفهمیم داری جواب کی رو میدی:w000:خوب میگی چیکار کنیم؟ :ws38:2 راه وجود داره یا همه فارسی صحبت کنن یا ترجمه کنن...:banel_smiley_4:
لینک به دیدگاه

چشم اینم نقل قولللللللللللل خوبه جیگری؟.............نه نمیگم فارسی صحبت کنیم میگم ی خورده راحت تر بدونه لهجه صحبت کنید منم بگیرم خب:w16:

لینک به دیدگاه
چشم اینم نقل قولللللللللللل خوبه جیگری؟.............نه نمیگم فارسی صحبت کنیم میگم ی خورده راحت تر بدونه لهجه صحبت کنید منم بگیرم خب:w16:
نقل قول؟:w58:الان شما نقل قول گرفتی از حرفام؟:icon_pf (34):

هم فارسی صحبت نکنیم هم بدون لهجه؟!!!!!یعنی مازندرانی صحبت کنیم بدونِ لهجه؟یعنی چطوری؟:w58:

لینک به دیدگاه
نقل قول؟:w58:الان شما نقل قول گرفتی از حرفام؟:icon_pf (34):

هم فارسی صحبت نکنیم هم بدون لهجه؟!!!!!یعنی مازندرانی صحبت کنیم بدونِ لهجه؟یعنی چطوری؟:w58:

بیخیال حسین جان همون ترجمه رو بزار عزیز بهتره

من 4 سال بابلسر زندگی کردم اکثرا با لهجه غلیظ مازندرانی حرف میزنن خیلی از بچه ها که کرد و ترک و..... بودن و اون چهار سال مازندرانی یادگرفتن واقعا جای تعجبه :ws38:

لینک به دیدگاه

...................................آیکیو با مزه من متاسفانه تو مازندران نبودم وزندگی نکردم.آره جیگربابای:ws3::a030:.................................

لینک به دیدگاه

آووووووووووووو :w58:شيمي لهجه چرا ايبچه اَمي لهجهَ مَنه؟:1111:

باموم ايه شمره اخطار بدم شيمي حواسَ جَمَ كونيد مخصوصا اَ حسين بي امرايم امي پرچم بوجوره بيجير نايه الكي سعي نوكونيد امي پرچمَ بيجير باوريد وگرنه من دانم با شومان:w000:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...