رفتن به مطلب

قابل توجه بچه های رشته مهندسی کامپیوتر ....

ارسال های توصیه شده

سپید جان من یه دسته بندی کردم.

برای کار روی یه سایت با asp این چیزا لازم و ملزوم هم هستند

asp.net

sql server یا هر پایگاه داده ای

c# یا vb ( خود من c# یی هستم )

html و xhtml

css

ajax

javascript

و امنیت و خوشگل کنونش بماند .

حالا از کدوم شروع بشه ؟؟:ws52:

بالاخره جاوا بخونیم یا asp؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هر چی خودت دوست داری . :w16:

من دوست داشتم جاوا بخونم ...

ولی بهتره با چیزی شروع کنیم که همه باهاش آشنایی داریم ...

مثل ویژوال بیسیک ... یاC یا C++ یا html

بابا ... من تا یه هفته دیگه سایتم ... یه چیزی بگید بریم بخونیم ... دو تا مسابقه بزاریم .. :icon_pf (19):

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

این کم کاری رو میزارم به حساب ماه رمضون و این حرفا ....

این یه هفته تموم بشه از این بهونه ها نداریما ...

گفتم اینجا بگم تا حواستون جمع باشه ....

:167:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...
من تو زمینه طرحی سایت #c ,

sql , و هر زمینه که طراحی سایت باشه و پروزه آماد هم دارم

شما چرا اینقدر دیر اومدی عزیزمممم ؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

----------

یه نفر بیاد جاوا درس بده ... خواهش می کنمممم ...:sad0:

لینک به دیدگاه
شما چرا اینقدر دیر اومدی عزیزمممم ؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

----------

یه نفر بیاد جاوا درس بده ... خواهش می کنمممم ...:sad0:

زهرا جان شايد من بتونم طريقه ي درس دادن چه طوريه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
زهرا جان شايد من بتونم طريقه ي درس دادن چه طوريه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما یه تاپیک میزنی ، و اونجور که فکر میکنی مناسبه، جاوا رو درس میدی ...:a030:

قبلاً یکی از بچه ها آموزش گذاشته بود ... وایسید پیداش کنم ...

-----------------

اینه:

http://www.noandishaan.com/forums/thread12872.html

که البته من تصاویرش هم نمیبینم ...

حالا آموزش میدی؟ :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام منم یه عضو جدیدم :)

html و Css و PHP و Asp.net و C, C++ و C# هم از هر کدوم یه ذره بلدم :)

اینقد هم دنبال آموزش نباشین :w000: چون کسی نمیاد چیزی بنویسه که توی چند صد تا کتاب هست (یعنی کار اشتباهی هست)

باید روی هدف مشخصی کار کنید یا اینکه رو مسایل از پیش تعیین شده که کمتر جایی گفته شده کار کرد

یا مثلا خوندن ها باید از روی رفرنس خاصی باشه و سوالات توی تاپیکی بررسی بشه ، و هر کسی سورس و نمونه پروژه جالبی داشت بذاره بقیه هم استفاده کنند

یه تکونی بخورید

اگرم میخواید روی چیزی کار کنید که آینده داشته باشه و یه هدف بینهایت جلوی روتون باشه و همه جا هم خاطرخواه داشته باشین (از نظر کاری) .net رو ادامه بدین

و از c# و Asp.net غافل نشین

لینک به دیدگاه
سلام منم یه عضو جدیدم :)

html و Css و PHP و Asp.net و C, C++ و C# هم از هر کدوم یه ذره بلدم :)

اینقد هم دنبال آموزش نباشین :w000: چون کسی نمیاد چیزی بنویسه که توی چند صد تا کتاب هست (یعنی کار اشتباهی هست)

باید روی هدف مشخصی کار کنید یا اینکه رو مسایل از پیش تعیین شده که کمتر جایی گفته شده کار کرد

یا مثلا خوندن ها باید از روی رفرنس خاصی باشه و سوالات توی تاپیکی بررسی بشه ، و هر کسی سورس و نمونه پروژه جالبی داشت بذاره بقیه هم استفاده کنند

یه تکونی بخورید

اگرم میخواید روی چیزی کار کنید که آینده داشته باشه و یه هدف بینهایت جلوی روتون باشه و همه جا هم خاطرخواه داشته باشین (از نظر کاری) .net رو ادامه بدین

و از c# و Asp.net غافل نشین

سلام

خیلی خوش امدین .

یکی به طرفدارای asp اضافه شد :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
منم یکی.البته با سی شارپ:ws3:

eee

خوب تو هم خوش امدی . :girl_yes2:

کلا من از اینکه که asp دان ها مخصوصا از نوع c# اش ، زیاد شن:ws3: ، خوشحال میشم . :hapydancsmil:.

لینک به دیدگاه

حالا اینهمه asp.net دان ، هرکدوم چقد میدونید ؟:ws3:

چی کارا انجام میدین ؟ ازون آدما هستین فقط برای تحویل پروژه و نمره آخر ترم درس میخونن یا اونایی که میخوان مهندس شن ؟

دیگه کارای ساده رو که مثل یه ارتباط ساده با پایگاه داده رو بلد هستید ؟(البته خودمم در همین حد بلدم :دی )

یه طرحی چیزی بدید ازین خشکی در بیایم و شروع کنیم ! :w16:

لینک به دیدگاه
حالا اینهمه asp.net دان ، هرکدوم چقد میدونید ؟:ws3: چی کارا انجام میدین ؟ ازون آدما هستین فقط برای تحویل پروژه و نمره آخر ترم درس میخونن یا اونایی که میخوان مهندس شن ؟ دیگه کارای ساده رو که مثل یه ارتباط ساده با پایگاه داده رو بلد هستید ؟(البته خودمم در همین حد بلدم :دی ) یه طرحی چیزی بدید ازین خشکی در بیایم و شروع کنیم ! :w16:
نهههههه.من میخوام سوادم زیاد بشه.برنامه نویسیو دوست دارم.البته فقط و فقط تحت وب من میتونم بگم 60 درصد بلدم شایدم 50تا من شخصا تو کلاس و ساختار و اینها مشکل دارم.1 کم پیچیدس. من نظرم اینه: شروع کنیم به صورت پروژه ای کار کنیم و اشکالاتمونو از هم بپرسیم.چون اگه کارو به صورت پروژه ای ننویسیم به نظرم فایده نداره. مثلا پروژه های کوچکترو تکی انجام بدیم.اما وسیعترو قسمت میکنیم.هر کی هم اون قسمتاییو برداره که توشون مشکل داره.اینجا مسابقه نیست که بگیم این راحت تره واسه خودم.هدفمون فقط یادگیری به صورت گروهیه انشاله گروهمون بزرگتر میشه. بقیه هم نظراتشونو بگن
لینک به دیدگاه
نهههههه.من میخوام سوادم زیاد بشه.برنامه نویسیو دوست دارم.البته فقط و فقط تحت وب من میتونم بگم 60 درصد بلدم شایدم 50تا من شخصا تو کلاس و ساختار و اینها مشکل دارم.1 کم پیچیدس. من نظرم اینه: شروع کنیم به صورت پروژه ای کار کنیم و اشکالاتمونو از هم بپرسیم.چون اگه کارو به صورت پروژه ای ننویسیم به نظرم فایده نداره. مثلا پروژه های کوچکترو تکی انجام بدیم.اما وسیعترو قسمت میکنیم.هر کی هم اون قسمتاییو برداره که توشون مشکل داره.اینجا مسابقه نیست که بگیم این راحت تره واسه خودم.هدفمون فقط یادگیری به صورت گروهیه انشاله گروهمون بزرگتر میشه. بقیه هم نظراتشونو بگن

سواد زیاد شدن همت میخواد و کلی سخت کوشی :ws3:

اگه میتونید روزی 20 صفحه لاتین بخونید ، البته تنبلی بزرگترین مشکل ماست وگرنه هممون الان پروفسور بودیم :w16:

برای پیشرفت باید رفت سمت کتاب های لاتین

گهگاهی سرچ فارسی هم به شدت لازمه چون سایت های برنامه نویسی اطلاعات خوبی هست و قبلا خیلیا زحمت آموزششو کشیدن

برای پروژه هم هر پروژه بزرگ تشکیل میشه از کلی پروژه کوچیک ، وقتی شما هدفتون رو بذارید روی چیزی مثل یه فروشگاه ، اونوقت اون خودش تقسیم میشه به جزئیات کوچیکتری مثل ثبت یوزر، مدیریت یوزر ، مدیریت محصولات ، ذخیره و مدیریت محصولات و غیره ...

میتونید برای هر کدوم جداگانه یه کلاس داشته باشین که همرو کنار یگدیگه بتونین استفاده کنین و یه چیزه کامل داشته باشین

کلاس ها بحث مهم و خیلی حیاتی هست، هر چند استفاده درست ازشون احتیاج به تجربه و زیاد کد زدن داره :) مفهومشو میتونید درک کنید اگه به اون دکمه ای شما از منوی Toolbar میکشید توی Form توجه کنید که کلی کد پشتشه :w16: اون میشه یه کلاس ، که قبلا زحمتشو بقیه کشیدند و شما استفاده میکنین ازش

خودمم تو همش ضعیفم :ws3:

شما هم اگه میخواید از پروژه های کوچیک شروع کنی از یه سیستم ثبت یوزر یا لاگین شروع کن :w16: چون فکر میکنم جزو اولین لازمه ها باشه بعدشم میری سراغ پنل مدیریتی :)

لینک به دیدگاه
سواد زیاد شدن همت میخواد و کلی سخت کوشی :ws3:

اگه میتونید روزی 20 صفحه لاتین بخونید ، البته تنبلی بزرگترین مشکل ماست وگرنه هممون الان پروفسور بودیم :w16:

برای پیشرفت باید رفت سمت کتاب های لاتین

گهگاهی سرچ فارسی هم به شدت لازمه چون سایت های برنامه نویسی اطلاعات خوبی هست و قبلا خیلیا زحمت آموزششو کشیدن

برای پروژه هم هر پروژه بزرگ تشکیل میشه از کلی پروژه کوچیک ، وقتی شما هدفتون رو بذارید روی چیزی مثل یه فروشگاه ، اونوقت اون خودش تقسیم میشه به جزئیات کوچیکتری مثل ثبت یوزر، مدیریت یوزر ، مدیریت محصولات ، ذخیره و مدیریت محصولات و غیره ...

میتونید برای هر کدوم جداگانه یه کلاس داشته باشین که همرو کنار یگدیگه بتونین استفاده کنین و یه چیزه کامل داشته باشین

کلاس ها بحث مهم و خیلی حیاتی هست، هر چند استفاده درست ازشون احتیاج به تجربه و زیاد کد زدن داره :) مفهومشو میتونید درک کنید اگه به اون دکمه ای شما از منوی Toolbar میکشید توی Form توجه کنید که کلی کد پشتشه :w16: اون میشه یه کلاس ، که قبلا زحمتشو بقیه کشیدند و شما استفاده میکنین ازش

خودمم تو همش ضعیفم :ws3:

شما هم اگه میخواید از پروژه های کوچیک شروع کنی از یه سیستم ثبت یوزر یا لاگین شروع کن :w16: چون فکر میکنم جزو اولین لازمه ها باشه بعدشم میری سراغ پنل مدیریتی :)

اینهارو که بلدم دیگه

ثبت نام و این چیزا.

قسمت مدیریتی هم تا حدی بلدم.گفتم که 50 تا 60 درصد بلدم.مثلا خودم نمیتونم کلاس ایجاد کنم و باهاش کار کنم.

کارهای امنیتی بلد نیستم.

فعلا واسه سی شارپ 1 پی دی اف دارم میخونم.500 صفحش مونده هنوز:whistle:دقیقا نصفه شده.

بعدش میخوام لاتین بخونم.

به نظر من اگه همینجا کارمونو ادامه بدیم بهتره

لینک به دیدگاه
اینهارو که بلدم دیگه

ثبت نام و این چیزا.

قسمت مدیریتی هم تا حدی بلدم.گفتم که 50 تا 60 درصد بلدم.مثلا خودم نمیتونم کلاس ایجاد کنم و باهاش کار کنم.

کارهای امنیتی بلد نیستم.

فعلا واسه سی شارپ 1 پی دی اف دارم میخونم.500 صفحش مونده هنوز:whistle:دقیقا نصفه شده.

بعدش میخوام لاتین بخونم.

خب پس اینکارو کنین ، یه پیج درست کنین برای مدیریت مطالب و یدونه هم برای اضافه کردن مطالب :w16: به محض آماده شدن کدش رو در اختیار من هم بذارید که ببینم چی نوشتین ، 3روز خوبه ؟:ws3:

شروع کنید

در مورد کلاس هم هر مشکلی دارید بپرسید ، یا اگه مثالی توی ذهنتون هست که نمیتونین پیاده سازیش کنین بگین شاید من بتونم کاری انجام بدم

وقتی هم به نتیجه رسیدین ، میتونیم کدامونو شیر کنیم بقیه هم استفاده کنن :w16:

لینک به دیدگاه

بعدش میخوام لاتین بخونم.

با سلام

ممنون میشم پی دی افش رو بذارید///

مرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...