رفتن به مطلب

قابل توجه بچه های رشته مهندسی کامپیوتر ....

ارسال های توصیه شده

خب اینکه خیلی خوبه ...

مطمئن باش موفق میشی ...

میتونی از مقدماتش شروع کنی تا پیشرفته تا بقیه هم بتونن پیش بیان شاید تونستی چند نفر رو عللاقه مند هم بکنی و اینطوری زودتر نتیجه بگیری ...

مرسی سپید خانوم...

منم امیدوارم به یه جایی برسم...

دقیقا دارم همین مسیر رو میرم... از مقالات دیگران شروع کردم دارم میخونم...

خوشبختانه یه دسترسی هم به ScienceDirect دارم که کارم رو آسون تر کرده (گرچه در مورد امنیت چیز زیادی توش پیدا نکردم که کارایی داشته باشه) ولی به هر حال خودش خیلی مهمه...

فعلا دارم یاد میگیرم تا بعدا بفهمم دقیقا باید چکاری رو انجام داد... حالا وقت زیاد دارم...

میتونم اون مطالب رو اینجا هم برای بچه ها بزارم...

ولی میدونی چیه ؟

مثلا من فلان ساعت باید وقت بزارم یک مطلب رو بازنویسی کنم... مثلا یک تز 270 صفحه ای رو باید خلاصه کنم بزارم برای استفاده ی بقیه... بعد دوتا تشکر به جای بگیرم... :w74:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

برای شروع برین به این تاپیک http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=4289&page=7

و اینکه پیشنهادات رو در مورد بخش بندی تالار بدین ...

این بخش بندی خیلی کلیه ...

خودم از قبل چند پیشنهاد به محمد دادم ... بیاد ببینم چیکار میکنه ...

شما هم پیشنهاداتتونو بدین تا کامل تر و بهتر بشه ...

لینک به دیدگاه
شدنش که میشه

من همین الان یه پایان نامه تو دستم دارم طرف انگشت گذاشته رو بزرگترین بازار جهان (انرژی ) اونقدر محدوده عملیاتیش گسترده ست که خودش هم مجبور شده ساده شده اش رو پیاده سازی کنه

برای یه وسیله تقریبا کوچولو (مترسنج هوشمند) کلی کارش خوابیده بود بخاطر پروتکل هایی که با معماری سیستمش نمی خوندولی قشنگ مو به مو راههای رفع مشکلشو گفته

مشکل ما ضعف های مهارتی یا برنامه نویسی نیس (هس ولی اون رومیشه در عرض یه سال برطرفش کرد ) مشکل اینکه کار تیمی بلد نیستیم

شما الان ممکنه با ذوق و شوق بیایی کارای که انجا میدی اینجا بزاری کلی هنر کنن یه دونه تشکر برات میزنن و تموم

ولی تو فروم های خارجی قشنگ حتی یه جمله ای که توضیح دادی رو به چالش میکشن (البته نه مثل اینجا که طرف دوتا چیز از اینجا اونجا یادگرفته و به گوشش خورده میاد باهاش پز میده و دانش طرف مقابل را حقیر می کنه )

تو رو مجبور می کنن بری یاد بگیری

دقیقا یکی از مشکلات همینه...

یکی از دلایلی هم که اینجا اینقدر سوت و کوره همینه دقیقا...

پس چرا بچه های مکانیک مثلا اینقدر فعال هستند...

روح بچه های کامپیوتر مرده... :ws3:

خوش به حال اون آقاهه...

گرچه من نمیدونم دقیقا داره چیکار میکنه ها... :ws52:

لینک به دیدگاه
برای شروع برین به این تاپیک http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=4289&page=7

و اینکه پیشنهادات رو در مورد بخش بندی تالار بدین ...

این بخش بندی خیلی کلیه ...

خودم از قبل چند پیشنهاد به محمد دادم ... بیاد ببینم چیکار میکنه ...

شما هم پیشنهاداتتونو بدین تا کامل تر و بهتر بشه ...

هم صفحت رو بستی هم پیام خصوصی رو که... :w58:

منظورم از اون حرف StuxNet بود...

من به شدت در کف اینم که هیچکس نگفته بابا این چیه... یه مطلبی خبر چیزی... یه بررسی...

این تاپیک رو هم دارم نگاه میکنم الان...

لینک به دیدگاه
هم صفحت رو بستی هم پیام خصوصی رو که... :w58:

منظورم از اون حرف StuxNet بود...

من به شدت در کف اینم که هیچکس نگفته بابا این چیه... یه مطلبی خبر چیزی... یه بررسی...

این تاپیک رو هم دارم نگاه میکنم الان...

میشه توی یه تاپیک مسئله رو توضیح بدی ... من اطلاع خاصی از این مبحث ندارم .. فقط در حد یه خبر میدونم :wubpink:

من نظر خاصی در مورد تالار ندارم... مسئله ی اصلی سطح تالار هست که پایینه...

اونم باید خودمون بالا ببریم دیگه... به کسی مربوط نیست...

درستش میکنیم ... مثل اینکه یاد گرفتن زور بالا سرشون باشه .... میدونم چیکارشون کنم ... فقط بهم معرفیشون کنین .. :ws3:

لینک به دیدگاه
مرسی سپید خانوم...

منم امیدوارم به یه جایی برسم...

دقیقا دارم همین مسیر رو میرم... از مقالات دیگران شروع کردم دارم میخونم...

خوشبختانه یه دسترسی هم به sciencedirect دارم که کارم رو آسون تر کرده (گرچه در مورد امنیت چیز زیادی توش پیدا نکردم که کارایی داشته باشه) ولی به هر حال خودش خیلی مهمه...

فعلا دارم یاد میگیرم تا بعدا بفهمم دقیقا باید چکاری رو انجام داد... حالا وقت زیاد دارم...

میتونم اون مطالب رو اینجا هم برای بچه ها بزارم...

ولی میدونی چیه ؟

مصلا من فلان ساعت باید وقت بزارم یک مطلب رو بازنویسی کنم... مثلا یک تز 270 صفحه ای رو باید خلاصه کنم بزارم برای استفاده ی بقیه... بعد دوتا تشکر به جای بگیرم... :w74:

ببین تو مگه یه مقاله ای رو میخونی ازش یه چکیده یه خلاصه یا برداشت خودتو جایی نمی نویسی ؟

خب میتونی همون جا که میخونی بیایی تو ورد یه خلاصه مثلا برای یه صفحه اش بنویسی

بعدش همین طور که رسیدی اخر

بیا به خودت بگو اینا مسایلی بود طرح شد من اینا رو نفهمیدم

این قسمت منظورشو نگرفتم

اینجا ارجاع داده به فلان مطلب

اینجوری هم خط فکری خودت برات روشن میشه هم اینکه این یه گزارش کار میشه میزاری اینجا بچه ها یدیگه بخونن

خود من الان سه تا کتاب دارم به زبان اصلی که یکیشو تقریبا 70 درصدشو ترجمه و تایپ کردم میخوام اگه بشه ببرمش زیر چاپ و دوتای دیگه رو هم موقع خوندن از هرصفحه اش یه سری یاداشت برمیدارم تا الاقل براخودم قابل درک باشه

لینک به دیدگاه
چرا میشه ... ولی کارامو اینجا از شنبه شروع میکنم ... چون پنج شنبه باهاس پروژه سایت رو تحویل بدم و اینکه تو شرکت هم کلی کار دارم ... الانم مثلا دارم کار میکنم .. رئیسم میره بیرون میام اینجا :ws3:

خودمم میام این دوره کلاس طراحیمو به عنوان آموزش قرار میدم .... و میشینم پای ترجمه ...

خب سپید جون خودت تو چی مهارت داری

موضوع پروژه ات چیه ؟

اگه رو جاوا کار کردی من با اغوش باز می پذیرمت:aghosh:

لینک به دیدگاه
خب سپید جون خودت تو چی مهارت داری

موضوع پروژه ات چیه ؟

اگه رو جاوا کار کردی من با اغوش باز می پذیرمت:aghosh:

از هر انگشتم هزارتا هنر میباره .... :ws3:

مهارت خاصی ندارم ... یه دانشجوی از کلاس در رو هستم (از 7 تا 4 سرکارم خب :w821:)

فعلا دارم روی سایت کار میکنم

یه مقدار اندکی هم برنامه نویسی و ......

ولی عزم جزم کردم که همگام با اینجا بتونم

جاوا رو خودم دوست دارم یاد بگیرم . :wubpink:

لینک به دیدگاه
از هر انگشتم هزارتا هنر میباره .... :ws3:

مهارت خاصی ندارم ... یه دانشجوی از کلاس در رو هستم (از 7 تا 4 سرکارم خب :w821:)

فعلا دارم روی سایت کار میکنم

یه مقدار اندکی هم برنامه نویسی و ......

ولی عزم جزم کردم که همگام با اینجا بتونم

جاوا رو خودم دوست دارم یاد بگیرم . :wubpink:

الهی کار خوبه که

حالا سایتت رو با چی طراحی می کنی ؟

asp ؟

لینک به دیدگاه
الهی کار خوبه که

حالا سایتت رو با چی طراحی می کنی ؟

asp ؟

چون با کلاس باید پیش بریم با php فعلا باید پروژه تحویل بدم پنجشنبه ... و بریم سراغ asp .... البته تا حدودی ازش سررشته دارم ..ولی خی دیگه ...

.

به محمد گفتم یه بخش نرم افزار اضافه کنه و همچنین بخش پایگاه داده را تقسیم کنه به 4 بخش مثل MySQL و Oracle و SQL Server و دیتابیس های دیگه .... اینجوری خوبه ؟

لینک به دیدگاه
میشه توی یه تاپیک مسئله رو توضیح بدی ... من اطلاع خاصی از این مبحث ندارم .. فقط در حد یه خبر میدونم :wubpink:

من همین الان دارم در موردش مینویسم... به زودی یک تاپیک بس گردن کلفت میزنم اینجا تا دوستان تشریف بیارند دوتا تشکر بکنند و تشریف ببرند... :ws3:

واقعا خیلی مسئله ی شگفت انگیزی هست ها... یعنی خیلی جالب تر از هر چیزی که من تا حالا در موردش مطالعه کردم... حتی جالب تر از enigma machine... که اونم اینجا در موردش هیچی نیست... :w74:

کلا بچه های آی تی و امنیت مارو شرمنده کردند اینجا... فقط آنتی ویروس معرفی فرمودند... :icon_redface:

آره منم قبلا فقط یک خبر شنیده بودم ازش... بعد چند ماه بعدش یک سری کنفرانس ها توسط هکر های غوووووووووووووووووووووووووووووووول و سازمان های امنیتی برگذار شد که واقعیت های مسئله رو روشن کردند... فهمیدیم این قضیه سری دراز دارد...

حالا نگاه کنید چند سال دیگه همین ویروس چه کارهایی که خواهد کرد...

فقط برای اینکه یک کوچولو از قدرت این ویروس رو نشون بدم عرض کنم که میتونه یک موتور دیزل رو در عرض چند دقیقه تکه تکه کنه... حساب کن با سانتریفیوژ که اینقدر ناز نازیه چیکار می کنه... :ws3:

لینک به دیدگاه
ببین تو مگه یه مقاله ای رو میخونی ازش یه چکیده یه خلاصه یا برداشت خودتو جایی نمی نویسی ؟

خب میتونی همون جا که میخونی بیایی تو ورد یه خلاصه مثلا برای یه صفحه اش بنویسی

بعدش همین طور که رسیدی اخر

بیا به خودت بگو اینا مسایلی بود طرح شد من اینا رو نفهمیدم

این قسمت منظورشو نگرفتم

اینجا ارجاع داده به فلان مطلب

اینجوری هم خط فکری خودت برات روشن میشه هم اینکه این یه گزارش کار میشه میزاری اینجا بچه ها یدیگه بخونن

خود من الان سه تا کتاب دارم به زبان اصلی که یکیشو تقریبا 70 درصدشو ترجمه و تایپ کردم میخوام اگه بشه ببرمش زیر چاپ و دوتای دیگه رو هم موقع خوندن از هرصفحه اش یه سری یاداشت برمیدارم تا الاقل براخودم قابل درک باشه

معمولا چکیده نمینویسم... بلد نیستم چطوری باید خلاصه نویسی کنم... یعنی اصلا مقدارش از خود مقاله بیشتر میشه...

معمولا میخونمش بعد براساس همون بازنویسیش میکنم و چیزای دیگه رو بهش می افزایم... :ws3:

حالا بعدا همین هایی که نوشتم رو اینجا میزارم... ولی اگر با خوندنش شگفت زده نشید میرم خودکشی میکنم... :w02:

لینک به دیدگاه
واسه اینکه به آموزش ها اهمیت داده بشه ، بهتره ، یه سری مسابقه و تمرین در مورد همون آموزش بزارن ، تا دوستان جلب شن ... :w16:

من این رو بسی دوست میدارم...

هرکیم هر سوالی رو اشتباه جواب داد 10000 امتیاز ازش کم میکنیم... :icon_redface:

لینک به دیدگاه
من همین الان دارم در موردش مینویسم... به زودی یک تاپیک بس گردن کلفت میزنم اینجا تا دوستان تشریف بیارند دوتا تشکر بکنند و تشریف ببرند... :ws3:

واقعا خیلی مسئله ی شگفت انگیزی هست ها... یعنی خیلی جالب تر از هر چیزی که من تا حالا در موردش مطالعه کردم... حتی جالب تر از enigma machine... که اونم اینجا در موردش هیچی نیست... :w74:

کلا بچه های آی تی و امنیت مارو شرمنده کردند اینجا... فقط آنتی ویروس معرفی فرمودند... :icon_redface:

آره منم قبلا فقط یک خبر شنیده بودم ازش... بعد چند ماه بعدش یک سری کنفرانس ها توسط هکر های غوووووووووووووووووووووووووووووووول و سازمان های امنیتی برگذار شد که واقعیت های مسئله رو روشن کردند... فهمیدیم این قضیه سری دراز دارد...

حالا نگاه کنید چند سال دیگه همین ویروس چه کارهایی که خواهد کرد...

فقط برای اینکه یک کوچولو از قدرت این ویروس رو نشون بدم عرض کنم که میتونه یک موتور دیزل رو در عرض چند دقیقه تکه تکه کنه... حساب کن با سانتریفیوژ که اینقدر ناز نازیه چیکار می کنه... :ws3:

واقعاً برام جالبه که بدونم چطوری و چی هست ..

ممنون میشم اگه این کار رو انجام بدی ... خیلی دوست دارم بدونم ... ممنون

واسه اینکه به آموزش ها اهمیت داده بشه ، بهتره ، یه سری مسابقه و تمرین در مورد همون آموزش بزارن ، تا دوستان جلب شن ... :w16:

این موضوع فکر کنم باید با نظر اکثریت باشه ...

معمولا چکیده نمینویسم... بلد نیستم چطوری باید خلاصه نویسی کنم... یعنی اصلا مقدارش از خود مقاله بیشتر میشه...

معمولا میخونمش بعد براساس همون بازنویسیش میکنم و چیزای دیگه رو بهش می افزایم... :ws3:

حالا بعدا همین هایی که نوشتم رو اینجا میزارم... ولی اگر با خوندنش شگفت زده نشید میرم خودکشی میکنم... :w02:

غصه نخور .. . نمردی خودم میکشمت .. . :w02:

لینک به دیدگاه

خیالی نیس خود من الان یه صفحه اصلی کتاب , توضیحش برا خودم شد دو صفحه:w02:

لینک به دیدگاه
واقعاً برام جالبه که بدونم چطوری و چی هست ..

ممنون میشم اگه این کار رو انجام بدی ... خیلی دوست دارم بدونم ... ممنون

غصه نخور .. . نمردی خودم میکشمت .. . :w02:

صد در صد اینجا در موردش مینویسم... :w16:

به بنده لطف میکنید... :icon_redface:

لینک به دیدگاه
خیالی نیس خود من الان یه صفحه اصلی کتاب , توضیحش برا خودم شد دو صفحه:w02:

خوب آخه اینطوری سختت نیست ؟

این خیلی زمان میبره و خیلی سخت میکنه کار رو...

یعنی مثلا حساب کن اون مطلبی که داری میخونی 70 صفحه باشه مثلا 110 صفحه باید خلاصه نویسی داشته باشی... :ws52:

مال منم همینطوری میشد... از خود مطلب بیشتر در میومد... بعد فکر کردم روشم درست نیست...

ولی خوب توضیح دادن در مورد اون مطلب رو آره... بیشتر میشه همیشه و مسئله ای هم نیست... مثلا یک چیزی که فکر میکنم جالبه و اونجا مطرح نشده رو مینویسم توش...

لینک به دیدگاه
خوب آخه اینطوری سختت نیست ؟

این خیلی زمان میبره و خیلی سخت میکنه کار رو...

یعنی مثلا حساب کن اون مطلبی که داری میخونی 70 صفحه باشه مثلا 110 صفحه باید خلاصه نویسی داشته باشی... :ws52:

مال منم همینطوری میشد... از خود مطلب بیشتر در میومد... بعد فکر کردم روشم درست نیست...

ولی خوب توضیح دادن در مورد اون مطلب رو آره... بیشتر میشه همیشه و مسئله ای هم نیست... مثلا یک چیزی که فکر میکنم جالبه و اونجا مطرح نشده رو مینویسم توش...

بالاخره منکه باید گزارش کار بدم باید بنویسم ولی خود من الان دارم مثال طراحی می کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...