رفتن به مطلب

اتاق شیشه ای بعدی واسه کی باشه؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 890
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

برا من فرقی نمیکنه ولی چون رای ارماندیس بیشتره منم به ارماندیس رای میدم

البته بدمم نمیاد محمدم بشینه

:4chsmu1:پس بگو محمد

آرماندیس دخمل به این گلی بذارین یکم از تعطیلات بین دو ترمش استفاده کنه اگه خودش خواست بعد محمد بیاد

من به محمد رای میدم:mrsbeasley:

لینک به دیدگاه

آرماندیس:4 نفر

architect (کامیار): 1نفر

3shahrsaz (محمد): 2نفر

شیطان سیاه: 1نفر

faryade_sokoot (امین): 2 نفر

soheil (سهیل): 1 نفر

خوب کامیار اینطوری قاطی میشه. هرکسی میخواد سوال کنه. هر سوالی که از یکی میپرسه همونا رو کپی پیست میکنه واسه اون یکی. اونوقت اون جذابیتش رو از دست میده به نظرم. :ws38:

لینک به دیدگاه
آرماندیس:4 نفر

architect (کامیار): 1نفر

3shahrsaz (محمد): 2نفر

شیطان سیاه: 1نفر

faryade_sokoot (امین): 2 نفر

soheil (سهیل): 1 نفر

خوب کامیار اینطوری قاطی میشه. هرکسی میخواد سوال کنه. هر سوالی که از یکی میپرسه همونا رو کپی پیست میکنه واسه اون یکی. اونوقت اون جذابیتش رو از دست میده به نظرم. :ws38:

نمیدونم شما مدیر کلی عزیز اما به نظر من اینطوری بهتر بود :w16:

فقط من شفاف کنم که چرا به امین رای دادم شنیدم تو صندلی داغ سپیده رو اذیت کرده بود گفتم بزار تلافی کنم که بدونه معمارها پشت همو گرفتن :d

لینک به دیدگاه

من با نظر کامیار موافقم...

جوابای اون فردی که اونجاس جذابه!! همیشه هم نمیشه کپی کرد فکر کنم، چون فازها با هم تقیبا فرق داره! نمیدونم!!

لینک به دیدگاه
:4chsmu1:پس بگو محمد

آرماندیس دخمل به این گلی بذارین یکم از تعطیلات بین دو ترمش استفاده کنه اگه خودش خواست بعد محمد بیاد

من به محمد رای میدم:mrsbeasley:

انوشه جان شرمنده دیر گفتی من نمیتونم حرفمو عوض کنم حرف من عوض نمیشه سری بعد به محمد رای میدم

لینک به دیدگاه

شرمنده اقا ابوذر گفتم حرفمو عوض نمیکنم وگرنه خودمم بدم نمیاد حالا شما بیاید به ارماندیس رای بدید تعداد رایش از همه بالاتره دفعه بعدی بین محمد و کامیار یکی رو انتخاب میکنیم همه به اون ریای میدیم

لینک به دیدگاه

کامیار جان موضوعی که گفتی رو با مدیرا در میون میذارم و نتیجه رو میگم. :a030:

نمیدونی حالا چه گرد و خاکی تو صندلی داغ انوشه کرده. فکر کنم حالا با قاطعیت 200% بگی امین :ws28:

لینک به دیدگاه

خوب کاربر انتخابی این هفته انتخاب شد. حالا همه چیز صفر میشه دوباره از اول نفر بعدی رو انتخاب میکنیم.

نفر بعدی به کی رای میدین که بره تو اتاق شیشه ای؟

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...