رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

با سیلاااااااام

خرسندم که به همه ی اعضای محترم تالار صنایع و انجمن وزین نواندیشان اعلام نمایم.....

امروز مصادف با بیستم تیر ماه سال یک هزارو سیصد نودهجری خورشیدی ، نهم شعبان سال 1432 قمری و یازدهم جولای سال 2011 میلادی.

خبرگزاری آنلاین کایزن بعنوان یک بازوی محکم واستوار در امر اطلاع رسانی و حرکت هماهنگ و مناسب اعضا در راستای افزایش تعامل میان رشته ی صنایع و فرهیختگان و دانش اموختگان رشته های دیگر اغاز به کار کرد.

لازم به ذکر ست که همه دوستان عضو افتخاریه خبرگزاری کایزن می باشند . خواهشمندم در این راه هر چه در توان دارند به کار بندند تا به امید پرودگار شاهد پیشرفت روز افزون تالار صنایع باشیم.

موارد و ضروریات و فعالیت خبرگزاری در پستهای بعد اعلام میشود .

باعث مسرت ماست که دوستان نظراتشون رو برای بهبود این طرح در اینجا و به دور از اسپم اعلام نمایند.

در زیر لوگوی زیبای خبرگزاری قرار داده شده است.

*كایزن تركیبی دو كلمه ای از یك مفهوم ژاپنی است كه تعریف آن تغییر به سمت بهتر شدن یا بهبود مستمر و تدریجی است*

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

اهداف و وظایف خبرگزاری:

ایجاد پل ارتباطی بین رشته ی صنایع و رشته های اکادمیک دیگر با احداث زمینه های لازم که از جمله دغدغه های تالار ما می باشد در صدر خواسته های کایزن می باشد . موارد زیر نمونه ای از این نکات می باشد:

1- ایجاد دفتر مرکزی خبرگزاری در تالار های دیگر و معرفی اخبار و موارد مشترک و غیر مشترک به اعضای محترم انجمن.

2- اعضا به دنبال پست ها وتاپیکهای باشند که دارای نقاط مشترک و مفاهیم عمومی بین رشته ی صنایع و سایر رشته ها می باشند.

3-تبلیغ موضوعات ویژه در پروفایل کاربران .

4- نگارش و جمع اوری مقالاتی که باعث ایحاد دانش دو طرفه در اعضا و بالا بردن علم کاربران محترم تالار میگردد.

5-مهم ترین مقصد ما یعنی مشارکت حداکثری در امور تالار با وجود همه ی دوستان محترم و بزرگوار.

یاد اوری این نکته ضروری می باشد که تمام تاپیک های تبلیغ شده در دفتر های خبرگزاری و پروفایل های اعضا مجاز می باشد و رعایت حقوق اعضای تالارها و قوانین انجمن الزامیست.

خبرگزاری کایزن:در جهت اسان شدن امر تبلیغات و عضوگیری برای تالار صنایع، بروشور و تبلیغ زیر برای استفادی اعضا اماده شده است

پپیشنهاد کایزن به شما پخش این بروشور در دانشگاهها، مراکز اداری و میان دوستانتان میباشد

بروشورها میتونه در دفاتر انجمن علمی دانشگاهتون و روی بردهای مربوطه نصب بشه یا بین اساتید مجرب و دانش اموختگان و دانشجویان با انگیزه و فعال این کار انجام شود.همچنین دوستان شاغل هم میتونن در محل کارشون و به نحوی مطلوب تبلیغ نمایند.

فایل به صورت پی دی اف تهیه شده و دوستان میتونن اونو از لینک زیر دریافت نمایند.

لینک به دیدگاه

سلام میلاد جان...........

خسته نباشی و خدا قوت........

خب با این شرح که خوبه ان شاء‌الله باعث رونق و موفقیت و دلخوشی و خوبی بشههههههه..........

موفق و سربلند باشی همیشه........ :flowerysmile:

لینک به دیدگاه

خيلي كار قشنگي شروع شده ... بهت تبريك مي گم

اميدوارم به نتيجه اي ك مي خواستي برسي

تالار مهندسي عمران هم آماده هرگونه همكاري با دوستان صنايع مي باشد .

لینک به دیدگاه

خبرگزاری کایزن:در جهت اسان شدن امر تبلیغات و عضوگیری برای تالار صنایع، بروشور و تبلیغ زیر برای استفادی اعضا اماده شده است

پپیشنهاد کایزن به شما پخش این بروشور در دانشگاهها، مراکز اداری و میان دوستانتان میباشد

بروشورها میتونه در دفاتر انجمن علمی دانشگاهتون و روی بردهای مربوطه نصب بشه یا بین اساتید مجرب و دانش اموختگان و دانشجویان با انگیزه و فعال این کار انجام شود.همچنین دوستان شاغل هم میتونن در محل کارشون و به نحوی مطلوب تبلیغ نمایند.

فایل به صورت پی دی اف تهیه شده و دوستان میتونن اونو از لینک زیر دریافت نمایند.

سلام میلاد من درسم تمام شده ولی حتما برای کارآموزی خواستم برم از سایت دانلود می کنم اگر یادم رفت یادآوری کن

راستی اگر دوستان را هم دیدم تبلیغ می کنم راستی اگر بازهم تاپیک مرتبط به ذهنت رسید برام بفرست که ایجاد کنم

با هم همکاری می کنیم که این خبرگزاری پا بگیره اگر اطلاعات اضافی خواستی برای آن تاپیک که باهم حرفشو زدیم حتما بهم بگو

امیدوارم همکاری سازنده ای باشه البته اگر چیزی بلد باشم شما آخه بیشتر تجربه داری:icon_gol:

راستی اینو یادم رفت من کامپیوترم مشکل داره برای دانلود مشکل دارم برای همین می گم بعدا دانلود می کنم که برم جای دیگه

لینک به دیدگاه
خيلي كار قشنگي شروع شده ... بهت تبريك مي گم

اميدوارم به نتيجه اي ك مي خواستي برسي

تالار مهندسي عمران هم آماده هرگونه همكاري با دوستان صنايع مي باشد .

سلام مرسی از بچه های مهندسی عمران لطف دارند امیدوارم بقیه رشته ها هم مشارکت داشته باشند چون این اقدام بزرگ و قابل تقدیر است که دوست عزیزم میلاد جان شروع کرده:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اولین گام کایزن برای تبلیغات مستمر و تاثیر گذار به اجرا در آمد

دوستان با همت و اندیشه ی بلند شما در اکثر تالارهای فنی و مهندسی دفتر خبرگزاری افتتاح شد

آدرس تاپیک های خبرگزاری کایزن در تالار ها:

دفتر خبرگزاری کایزن ( تالار مکانیک)

دفتر خبرگزاری کایزن( تالار برق)

دفتر خبرگزاری کایزن(تالار عمران)

دفتر خبرگزاری کایزن(تالار شهر سازی)

دفتر خبرگزاری کایزن(تالار معماری)

دفتر خبرگزاری کایزن( تالار فضای سبز)

دفتر خبرگزاری کایزن(تالار کشاورزی)

دفتر خبرگزاری کایزن(تالارمهندسی شیمی)

دفتر خبرگزاری کایزن( تالار مهندسی مواد و متالوژی)

دفتر خبرگزاری کایزن( تالار مهندسی معدن)

دفتر خبرگزاری کایزن(تالار مهندسی پزشکی)

در ادامه نحوی تبلیغات و نوع فعالیت ها در این دفاتر توضیح داده خواهد شد.

با کایزن همراه باشید تا رسیدن به یک ایده آل با استفاده از بهبود مستمر و تدریجی:w139:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

خبرگزاری کایزن:

تا بحال چقدر به ادامه ی تحصیل در رشته ی خودت فکر کردی؟

ایا برنامه ای برای کنکور ارشد داری؟

از چه جزوات وکتابایی برای خوندن استفاده میکنی؟

اموزشگاه ثبت نام کردی ، چه اموزشگاهی به نظرت مناسبه؟

ایا از الان داری میخونی یا هنوز امروز وفردا میکنی؟

نمیدونی از کجا باید شروع کنی؟

همه ی این سوالات با پیوستن به راهیان ارشد پاسخ داده خواهند شد............

02338870201934533150.jpg

لینک به دیدگاه

اطلاعیه ی شماری 1 کایزن:

با سیلااااااااام

دفتر خبرگزاری کایزن در جهت آسان سازی امر تبلیغات و مشارکت بیش تر اعضای تالار اقدام به دعوت از علاقه مندان برای پیوستن به باشگاه خبرنگاران کایزن نموده

برای این که خبرنگار ما باشید تنها کافیست تاپیکهای مهم و کاربردی که مناسب برای تبلیغ در سایر تالارهاست در اینجا به ما معرفی کنید .

به زودی منتظر اخبار بیش تری در مورد باشگاه خبرنگاران افتخاریه ما باشید ...:w139:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه تاپیک هست که به فرمایش میلاد تصمیم به تبلیغ گرفتم تاپیک (آشنایی با صنعت کاشی و سرامیک)که خودم سازنده اش هستم در صورت نیاز به روز خواهد شد

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام دوستان یه تاپیک هست که به فرمایش میلاد تصمیم به تبلیغ گرفتم تاپیک (آشنایی با صنعت کاشی و سرامیک)که خودم سازنده اش هستم در صورت نیاز به روز خواهد شد

ممنونم از اولین خبرنگار افتخاری ما حمید عزیز

دوستان لطف کنن تاپیکایی که مد نظر دارن رو لینکشم اینجا در اختیار خبرگزاری قرار بدن:w139:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سیلااااااااااام:ws3:

خبرگزاری کایزن بعنوان متولی و مسئول تبلیغات تالار مهندسی صنایع در نظر دارد تا با همکاری کاربران و با استفاده از ایده های مفید اعضا بتواند در جذب و همکاری دانشجویان و متخصصین حوزی مهندسی صنایع موفق تر عمل نماید و بیش از پیش به اهداف تالار نزدیک شود.

بروشور زیر نمونه ای از این فعالیت هاست........

دوستان عزیز می توانند با دانلود این فایل و پرینت و معرفی و پخش اون در دانشگاه و مراکز کاری و فرهنگی که در انها مشغول هستند در این امر ما را یاری نمایند:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 6 ماه بعد...
سلام

من هم کمکی ازم بربیاد در خدمت دوستان هستم:w16:

ممنون خیلی خوشحال میشیم که از کمک دوستانی مثل شوما استفاده کنیم:w16:

لینک به دیدگاه
ممنون خیلی خوشحال میشیم که از کمک دوستانی مثل شوما استفاده کنیم:w16:

آخ که چقد من به این کلمه شوما و سیلام حساسیت دارم بابا اصلاحش کن مهندس:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...