رفتن به مطلب

عکس برداری از تخمک گذاری انسان

ارسال های توصیه شده

واقعا زیباست الان این!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws37:

من فیلمش رو هم دیدم! (البته انسان خیر) (موجودات ریزی هستند اونایی که من دیدم) سیستم زیباست ... حکمت زیباست ... من سطحی عرض نکردم! عمقی عرض کردم! :w16::banel_smiley_4:

:w58: یعنی 5 سال تو بدن ماده میمونه؟

لقاحشون داخلی خارجی؟

قضیه چیه:ws3:...

امکانش هم هست که تو بدن ماده بمونه البته اونایی که بکرزا هستن تو بدن ماده هم میمونه اما ماده از بین میره ...

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نه عزیزم تخمک72ساعت منتظر اسپرم باقی میمونه اگر در 35ساعت اول لقاح انجام بشه تخمک به اسپرمy‏ میچسبه و بچه پسر میشه و در صورت کی در35ساعت باقی مونده لقاح بشه به x‏ میچسبه و بچه دختر میشه زمان تخمک گذاری نیم درجه دمای بدن بالاتر میره

سلام. ببخشید این نتیجه دختر یا پسر شدن رو مطمئنید!؟ من کمی مشکوکم!

لینک به دیدگاه
یه سئوال

درمورد سه روز زنده بودن تخمک مطمئن هستید؟

آیا رزش بدنه رحم (عادت ماهیانه) برای خارج کردن همین تخمک و جایگذینی تخمک جدید نیست؟

ویه نوشته علمی که که با توجه به نزدیکی به زمان این عادت جنسیت جنین رو مشخص می کرد چی؟

عادت ماهیانه زمانی اتفاق میافته که لقاحی انجام نشده باشه...

زماني را كه دوره پريود بعدي آغاز مي شود در نظر بگيريد، سپس 12 تا 16 روز از آن كم كنيد. اين چند روز، همان محدوده زماني است كه احتمال تخمك گذاري در آن بسيار زياد است. :ws37:

در رابطه با تعیین جنسیت اطلاعی ندارم

اما با توججه به رشته تحصیلیم اینو میدونم در بعضی از موجودات دما تعیین کننده جنسیت هست

مثلا در لاک پشت هر چه دما کم باشه تبدیل به نر ، و با افزایش دما تبدیل به ماده میشه

:flowerysmile:

لینک به دیدگاه
من فیلمش رو هم دیدم! (البته انسان خیر) (موجودات ریزی هستند اونایی که من دیدم) سیستم زیباست ... حکمت زیباست ... من سطحی عرض نکردم! عمقی عرض کردم! :w16::banel_smiley_4:

بله

کاملا حق با شماست

من سطحی عرض کردم:ws37:

لینک به دیدگاه
نه عزیزم تخمک72ساعت منتظر اسپرم باقی میمونه اگر در 35ساعت اول لقاح انجام بشه تخمک به اسپرمy‏ میچسبه و بچه پسر میشه و در صورت کی در35ساعت باقی مونده لقاح بشه به x‏ میچسبه و بچه دختر میشه زمان تخمک گذاری نیم درجه دمای بدن بالاتر میره

عزیزم تخمك بعد از خروج از تخمدان معمولاً تا 24 ساعت قابليت باروري دارد، در ضمن اسپرم x و y هم وجود نداره. اسپرم ها هم کروموزوم x دارند و هم کروموزم y.

لینک به دیدگاه
یه سئوال

درمورد سه روز زنده بودن تخمک مطمئن هستید؟

آیا رزش بدنه رحم (عادت ماهیانه) برای خارج کردن همین تخمک و جایگذینی تخمک جدید نیست؟

ویه نوشته علمی که که با توجه به نزدیکی به زمان این عادت جنسیت جنین رو مشخص می کرد چی؟

ببخشید من سوالتون رو متوجه نشدم! خیلی خستم ... دلنواز روشنم کن!

:ws3:

لینک به دیدگاه

ببخشید من سوالتون رو متوجه نشدم! خیلی خستم ... دلنواز روشنم کن!

:ws3:

منظور تخمک گذاری بوده....:ws3:

فکر کنم وحید جان تصور میکردن که در زمان عادت ماهیانه تخمک از بدن خارج میشه:ws52:

در صورتی که اگر لقاح پیدا نکنه این اتفاق میافته

باز اگر منظورشونو اشتباه فهمیدم و جواب نگرفتن ممنون میشم بگن:flowerysmile:

لینک به دیدگاه

سلام. ببخشید این نتیجه دختر یا پسر شدن رو مطمئنید!؟ من کمی مشکوکم!

کتابی خوندم تعیین جنسیت قبل از بارداری که توش نوشته بود دکترهایی که قبل از بارداری مشاوره تعیین جنسیت میکنند مثلا برای پسر دار شدن فقط تاکیید دارن که 35ساعت اول و برای دختر دار شدن فقط 35ساعت دوم باید باشه که نتیجش هم صد در صد درست بوده!

لینک به دیدگاه
عادت ماهیانه زمانی اتفاق میافته که لقاحی انجام نشده باشه...

زماني را كه دوره پريود بعدي آغاز مي شود در نظر بگيريد، سپس 12 تا 16 روز از آن كم كنيد. اين چند روز، همان محدوده زماني است كه احتمال تخمك گذاري در آن بسيار زياد است. :ws37:

در رابطه با تعیین جنسیت اطلاعی ندارم

اما با توججه به رشته تحصیلیم اینو میدونم در بعضی از موجودات دما تعیین کننده جنسیت هست

مثلا در لاک پشت هر چه دما کم باشه تبدیل به نر ، و با افزایش دما تبدیل به ماده میشه

:flowerysmile:

دقیقا در خیلی از جانوران شرایط محیطی روی ماده یا نر بودن نسل آتی تاثیر گذاره!

مثل دما ... در موجودات خاکزی رطوبت خاک! مواد غذایی و حتی نور خورشید ...

بله

کاملا حق با شماست

من سطحی عرض کردم:ws37:

جسارت نشه ... من کوچیک شمام :icon_gol:

لینک به دیدگاه

مرسی بابت پاسخ شما.

منظورم این ب.د که ممکن هست تخمک تا زمان شروع عادت ماهیانه زنده باشه و امکانه لقاح پیدا کنه یا نه؟

در مورد زمان و نحوه ی تخمک گذاری مشکلی نیست فقط سئوال در مورد مدت زمان عمر تخمک بود.

ویه سئوال آیا اسیدی یا قلیایی بودن محیط رحم تاثیری بر جنسیت جنین دارد یا نه؟

اصلا در داخل رحم تغییری در ph صورت می گیرد یا نه؟

لینک به دیدگاه
منظور تخمک گذاری بوده....:ws3:

فکر کنم وحید جان تصور میکردن که در زمان عادت ماهیانه تخمک از بدن خارج میشه:ws52:

در صورتی که اگر لقاح پیدا نکنه این اتفاق میافته

باز اگر منظورشونو اشتباه فهمیدم و جواب نگرفتن ممنون میشم بگن:flowerysmile:

:ws52::ws52::ws52:

حالا تخمک خارج بشه از بدن؟؟؟؟ مگه فرقی هم میکنه! چه بشه چه نشه! ؟؟؟

یعنی تخمکی که لقاح پیدا نکنه از بدن خارج میشه؟؟؟

کتابی خوندم تعیین جنسیت قبل از بارداری که توش نوشته بود دکترهایی که قبل از بارداری مشاوره تعیین جنسیت میکنند مثلا برای پسر دار شدن فقط تاکیید دارن که 35ساعت اول و برای دختر دار شدن فقط 35ساعت دوم باید باشه که نتیجش هم صد در صد درست بوده!

:banel_smiley_4: چمیدونم والا شاید یه ارتباطی باشه ... شاید! من اطلاعی ندارم ...

لینک به دیدگاه
مرسی بابت پاسخ شما.

منظورم این ب.د که ممکن هست تخمک تا زمان شروع عادت ماهیانه زنده باشه و امکانه لقاح پیدا کنه یا نه؟

در مورد زمان و نحوه ی تخمک گذاری مشکلی نیست فقط سئوال در مورد مدت زمان عمر تخمک بود.

ویه سئوال آیا اسیدی یا قلیایی بودن محیط رحم تاثیری بر جنسیت جنین دارد یا نه؟

اصلا در داخل رحم تغییری در ph صورت می گیرد یا نه؟

والا من خیلی وقته با این مباحث در انسان ارتباطی ندارم ... اما تا اونجایی که اطلاع دارم خیر عمر تخمک تا به زمان عادت ماهیانه نباید برسه.

ph هم ارتباطش رو نمیدونم ... اما رحم یک اندام فوق تخصصیه! یقینا تغییرا ph نباید داشته باشه! در حالت عادی مگر در زمان وجود بیماری! اونم بندرت ...

لینک به دیدگاه

:ws52::ws52::ws52:

حالا تخمک خارج بشه از بدن؟؟؟؟ مگه فرقی هم میکنه! چه بشه چه نشه! ؟؟؟

یعنی تخمکی که لقاح پیدا نکنه از بدن خارج میشه؟؟؟

نمیدونم... شاید همون داخل بدن از بین بره... شایدم از بدن خارج بشه:ws52:

اما جالبه بدونیم اخرش چی میشه ها! اینکه چه جوری از بین بره... شایدم وقتی توانایی بارور شدن نداشته باشه به اصطلاح میگن از بین رفته:ws52:

لینک به دیدگاه

من میخواستم بگم که از بین میره ... اینو مطمئنم ... اما متاسفانه خستگی و ... توانایی نمیده بهم که بگم با تجزیه تخمک بود که یه سری هورمون تولید میشد که وقع ما وقع! اما به ذهنم نمیرسه لا مذهب! :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

البته سئوال آخرم بخاطر اینکه توی یه کتاب در باره تاثیرات قلیایی یا اسیدی بودن محیط در نوع جنسیت جنین مطالبی رو خونم البته شاید هم منظورش خود رحم نبوده بلکه واژن یا اندامی که عمل انتقال اسپرم به داخل رحم رو انجام میده بوده باشه.

چون این موضوع مله چند سال پیشه. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

من میخواستم بگم که از بین میره ... اینو مطمئنم ... اما متاسفانه خستگی و ... توانایی نمیده بهم که بگم با تجزیه تخمک بود که یه سری هورمون تولید میشد که وقع ما وقع! اما به ذهنم نمیرسه لا مذهب! :icon_pf (34):

خب من توی یه سایتی الان خوندم نوشته هر تخمکی که بعد از مدت 24 ساعت لقاح پیدا نکرد توسط پوشش رحم جذب میشه:ws37:

لینک به دیدگاه

اگر تخمک بارور شود و شروع به تقسیم کند ، هورمون خاصی ترشح می کند که HCG نام دارد و توسط توده سلولی در حال رشد(جنین) ترشح می شود و این هورمون جسم زرد را تحریک کرده و باعث می شود هورمون استروژن و پروژسترون توسط جسم زرد ادامه یابد و در این حالت حاملگی شروع می شود .

اما اگر تخمک بارور نشود جسم زرد پسرفت می کند و تولید هورمون های استروژن و پروژسترون کمی کاهش می یابد و زمانی که این هورمون ها ناگهانی کاهش می یابد عروق خونی آندومتر دچار اسپاسم شده و اکثر بافت های آندومتر از بین میروند و خونریزی اتفاق می افتد.

این نتایج بود که فکر کنم درست بوده باشه:ws37:

لینک به دیدگاه
البته سئوال آخرم بخاطر اینکه توی یه کتاب در باره تاثیرات قلیایی یا اسیدی بودن محیط در نوع جنسیت جنین مطالبی رو خونم البته شاید هم منظورش خود رحم نبوده بلکه واژن یا اندامی که عمل انتقال اسپرم به داخل رحم رو انجام میده بوده باشه.

چون این موضوع مله چند سال پیشه. :icon_gol:

خب من سره این موضوع یه نیگا به سایتای دیگه انداختم و این دستگیرم شد:

در طول یک سیکل ماهیانه یک بار تخمک گذاری رخ می دهد و 4 الی 5 روز احتمال حاملگی برای زن وجود دارد .

48 ساعت احتمال باروري دختر بالاي 90% است

36 ساعت حوالی تخمک گذاری باروری پسر بالای 90% .

از 48 ساعت بعد از تخمک گذاری احتمال باروری دختر افزایش می یابد.

در حوالی زمان تخمک گذاری به دلیل اینکه ترشحات قلیایی بیشتری وجود دارد اسپرم پسر بیشتر و بهتر می تواند عبور کنند و در روز هایی که از زمان تخمک گذاری فاصله بیشتری دارد ترشحات حالت اسیدیته بیشتری دارند و احتمال بارداری دختر افزایش می یابد و در روز های بعد از تخمک گذاری مثلا 2 الی 3 روز بعد از تخمک گذاری به دلیل اینکه کیفیت ترشحات تغییر می کند اسپرم های پسر کمتر می توانند از این ترشحات عبور کنند و اگر بارداری اتفاق بیفتد احتمال بارداری دختر مجددأ بالا خواهد رفت . بنا براین اهمیت زمان تخمک گذاری برای تعیین جنسیت زیاد است و مهم این است که روز تخمک گذاری بسیار دقیق تعیین گردد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...