رفتن به مطلب

درخواست کمک برای حل مشکل پاورپوینتی !

shima3

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

من میخوام آهنگی روی پاورپوینت 2007 بذارم که با رفتن به اسلاید بعدی قطع نشه. گزینه insert و بعد sound میزنم و آهنگ اضافه میکنم ولی با رفتن به اسلاید بعد آهنگ قطع میشه. کسی میتونه کمکم کنه ؟ :ws37:

اگر مدت زمان اسلاید بیشتر از آهنگ بود میشه آهنگه خودش تکرار بشه آیا ؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

من بلد بودم ها .ولی یادم نمیاد

باید براش تعریف کنی تا چندتا اسلاید میخونه تا تموم بشه باز از اول باید تعریقش کنی برای اون اسلایدی که آهنگ نداره

لینک به دیدگاه
من بلد بودم ها .ولی یادم نمیاد

باید براش تعریف کنی تا چندتا اسلاید میخونه تا تموم بشه باز از اول باید تعریقش کنی برای اون اسلایدی که آهنگ نداره

بلد نیستم :ws37:

کاش میتونستی دقیق برام توضیح بدی :ws37:

لینک به دیدگاه

روی اون اسلایدی که روش آهنگ رو اد کردی برو . اگه حافظم یاری بده، باید یه عکس کوچیک بلندگو روی اسلایدت ببینی. روش کلیک کن و اون بالا لوپ رو انتخاب کن.

پایش همینه. اگه هم زبانت خوب باشه تو هیچ کدوم از مراحل بالا گیر نمیکی

اگر مدت زمان اسلاید بیشتر از آهنگ بود میشه آهنگه خودش تکرار بشه آیا ؟ :ws52:
همون لوپ loop

خوشحال میشم اگه سوالاتو بدونم

لینک به دیدگاه
بلد نیستم :ws37:

کاش میتونستی دقیق برام توضیح بدی :ws37:

بذار یکار انجام داده بودم بازش کنم برات توضیح میدم

حالا نمیشه روش آهنگ نذاری؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

خدمت شما :

1. Display slide 1.

2. Click Insert -> Movies and Sounds -> Sound from File, locate the folder that contains the sound file that you want, and then double-click the sound file.

3. When a message is displayed, click “Automatically”.

4. Right click the sound icon, and then click Custom Animation.

5. In the Custom Animation task pane, click the arrow on the selected item in the Custom Animation list, and then click "Effect Options". Tick "from beginning" under the "start playing", at the "stop playing" option tick "after slides" and input the 999.

After these, the music you add can be played all over the slides.

لینک به دیدگاه

ممنون با توضیحاتی که دادید آهنگ در اسلاید های بعدی پخش میشه اما الان مشکل اینجاست که مدت زمان نمایش اسلاید بیشتر از مدت زمان آهنگم هست و وسط کار آهنگ قطع میشه ، چطور میشه اتومات آهنگ دوباره خودش از اول پخش بشه ؟ :ws37:

لینک به دیدگاه
ممنون با توضیحاتی که دادید آهنگ در اسلاید های بعدی پخش میشه اما الان مشکل اینجاست که مدت زمان نمایش اسلاید بیشتر از مدت زمان آهنگم هست و وسط کار آهنگ قطع میشه ، چطور میشه اتومات آهنگ دوباره خودش از اول پخش بشه ؟ :ws37:

1) import a sound in the usual way (INSERT, MOVIE AND SOUNDS, FROM FILE)

2) Select the sound icon and right-mouse click it. Choose CUSTOM ANIMATION in the contextual menu

3) On the right, in the pane, you will see your sound listed. Click on this, and a menu will be shown. Choose EFFECT OPTIONS. A dialog appears in view.

4) Select the tab EFFECT, and you will find an option under "Stop Playing". called "AFTER: X SLIDES. Change the setting to the number of slides you have.

5) If the music's length is too short, you might set the repeat to 10, or something (tab: TIMING)

لینک به دیدگاه
5. In the Custom Animation task pane, click the arrow on the selected item in the Custom Animation list, and then click "Effect Options". Tick "from beginning" under the "start playing", at the "stop playing" option tick "after slides" and input the 999.

After these, the music you add can be played all over the slides

چی میگه ؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

1) import a sound in the usual way (INSERT, MOVIE AND SOUNDS, FROM FILE)

2) Select the sound icon and right-mouse click it. Choose CUSTOM ANIMATION in the contextual menu

3) On the right, in the pane, you will see your sound listed. Click on this, and a menu will be shown. Choose EFFECT OPTIONS. A dialog appears in view.

4) Select the tab EFFECT, and you will find an option under "Stop Playing". called "AFTER: X SLIDES. Change the setting to the number of slides you have.

5) If the music's length is too short, you might set the repeat to 10, or something (tab: TIMING)

1- به روش معمول یه آهنگ رو وارد کنین ( Insert--> movie and sound--> from file)

2- روی آیکون sound راست کلیک کن. Custom animation رو از اون منو انتخاب کن.

3- در پنل سمت راست ، آهنگ هایی که لیست کردی رو مشاهده میکنی. آهنگ رو تیک بزن و در منویی که ظاهر میشه گزینه ی Effect options رو انتخاب کن. یه پنجره ظاهر میشه .

4- تب Effect رو انتخاب کن و در زیر گزینه ی Stop playinf یه گزینه به نام After وجود داره که در روبروی اون باید تعداد اسلاید هارو مشخص کنی.

5- اگه مدت زمان موزیک کوتاه باشه میتونی گزینه ی repeat رو روی 10 تنظیم کنی. ( در تب Timing)

لینک به دیدگاه
1- به روش معمول یه آهنگ رو وارد کنین ( Insert--> movie and sound--> from file)

2- روی آیکون sound راست کلیک کن. Custom animation رو از اون منو انتخاب کن.

3- در پنل سمت راست ، آهنگ هایی که لیست کردی رو مشاهده میکنی. آهنگ رو تیک بزن و در منویی که ظاهر میشه گزینه ی Effect options رو انتخاب کن. یه پنجره ظاهر میشه .

4- تب Effect رو انتخاب کن و در زیر گزینه ی Stop playinf یه گزینه به نام After وجود داره که در روبروی اون باید تعداد اسلاید هارو مشخص کنی.

5- اگه مدت زمان موزیک کوتاه باشه میتونی گزینه ی repeat رو روی 10 تنظیم کنی. ( در تب Timing)

ممنون دوست عزیز :w73:

درست شد :w16:

:shad::w14::aghosh::w155::w42:

خیلی لطف کردی :flowerysmile::flowerysmile:

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...
دوستان چطور میتونم صفحه رو درست کنم که وقتی میری تو اسلاید شو عکس ها و نوشته ها به نوبت نمایش داده بشه؟

شما از داخل پنل Animation از نوار ابزار بالا میتونی به ترتیب اون المنت هایی رو که میخوای نمایش داده بشه براش تک تک افکت بذاری ... اگه سوالت این باشه!

لینک به دیدگاه

شما از داخل پنل Animation از نوار ابزار بالا میتونی به ترتیب اون المنت هایی رو که میخوای نمایش داده بشه براش تک تک افکت بذاری ... اگه سوالت این باشه!

بله ممنونم:icon_gol:سوالم همینه فقط الان من امتحان کردم اون قسمت بالا که باید بهش عدد بدی منظورتونه؟چون عدد دادم تغییری نکرد،کدام قسمت باید تیک بزنی؟

لینک به دیدگاه
بله ممنونم:icon_gol:سوالم همینه فقط الان من امتحان کردم اون قسمت بالا که باید بهش عدد بدی منظورتونه؟چون عدد دادم تغییری نکرد،کدام قسمت باید تیک بزنی؟

هر قسمت رو که افکت بدی یدونه مربع کوچولو با یه عدد کنارش میاد که نشون میده اون نوشته یا تصویر افکت داره، اگه خواستی ترتیب نمایششون رو تغییر بدی اون مربع رو انتخاب کن و از همون پنل انیمیشن گزینه move earlier یا move later رو انتخاب کن

لینک به دیدگاه
هر قسمت رو که افکت بدی یدونه مربع کوچولو با یه عدد کنارش میاد که نشون میده اون نوشته یا تصویر افکت داره، اگه خواستی ترتیب نمایششون رو تغییر بدی اون مربع رو انتخاب کن و از همون پنل انیمیشن گزینه move earlier یا move later رو انتخاب کن

ممنون از توضیحاتتون ولی اون افکت از کجا بیارم؟شروع کار میخوام از کجا شروع کنم کدام گزینه؟ کدام منو؟:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...