رفتن به مطلب

قرائتی: دخترها صبح و پسرها بعد از ظهر به دانشگاه بروند

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

خبرآنلاین - حجت الاسلام قرائتی خواستار آن شد که دخترها صبح به دانشگاه بروند و پسرها عصر. اون گفت: من گاهی خنده‌ام می‌گیرد، می‌گویم: مدرسه دختر و پسر از هم جداست. راهنمایی‌ها که هنوز شهوت ندارند، از هم جداست. دبیرستانی‌ها که شهوتشان شکوفا می‌شود، آنها هم از هم جداست، دانشجو که شهوتش گر می‌کشد، مختلط است. آنوقت خنده دار این است که یک مشت دکتر در یک اتاق نشستند، من از این دکترها خنده‌ام می‌گیرد. اسمش را اسلامی کردن دانشگاه می‌گذارند. دختر و پسر را قاطی هم کردند، در اتاق نشستند موز می‌خورند

می‌خواهند دانشگاه را اسلامی کنند. راست می‌گویید یا دروغ؟ آخر زشت است که آدم خودش را سرکار بگذارد. آدم مردم را سرکار بگذارد بد نیست. این آقایان خودشان، خودشان را سر کار گذاشتند. صبح دخترها بیایند و عصر پسرها بیایند. چه می‌شود؟ مگر یک جاهایی که واقعاً استادش نایاب است، اضطرار است. چه اشکالی دارد. آنوقت دخترها اگر خودشان باشند، می‌توانند چادرشان را هم بردارند، روسری‌شان را هم بردارند. لباس مشکی هم لازم نیست بپوشند. لباس سفید بپوشند راحت راحت هم باشند. همه خانم هستند دیگر. چه اشکالی دارد؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 95
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آنوقت دخترها اگر خودشان باشند، می‌توانند چادرشان را هم بردارند، روسری‌شان را هم بردارند. لباس مشکی هم لازم نیست بپوشند. لباس سفید بپوشند راحت راحت هم باشند. همه خانم هستند دیگر. چه اشکالی دارد؟

من اگه استاد بشم توی این شرایط نمیتونم درست درس بدم خب :ws3:

عابدی الآن دکتر شدی میتونی توی این شرایط خوب درس بدی؟ !!!!! :w02:

لینک به دیدگاه
من اگه استاد بشم توی این شرایط نمیتونم درست درس بدم خب :ws3:

عابدی الآن دکتر شدی میتونی توی این شرایط خوب درس بدی؟ !!!!! :w02:[/quote

میدونی آخه. ما دکترا همیشه خودمون رو با شرایط تطبیق میدیم .

اتفاقا استقبال هم میکنیم. من سعی میکنم همیشه دانشجوهام توی راحت ترین حالتشون باشن تا هم درس رو خوب بفهمن و هم من انرژی داشته باشم برای ادامه درس. :w16: :ws3:

لینک به دیدگاه
صبح دخترها بیایند و عصر پسرها بیایند. چه می‌شود؟ مگر یک جاهایی که واقعاً استادش نایاب است، اضطرار است. چه اشکالی دارد. آنوقت دخترها اگر خودشان باشند، می‌توانند چادرشان را هم بردارند، روسری‌شان را هم بردارند. لباس مشکی هم لازم نیست بپوشند. لباس سفید بپوشند راحت راحت هم باشند. همه خانم هستند دیگر. چه اشکالی دارد؟

واقعا چه اشکالی دارد؟

ولی چرا خانما صبحا بیان پسرا ظهرا؟؟؟هاااان؟؟؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
دستشون درد نکنه بنظر من میخواین خیابونا رو هم جدا کنن بگن خیابان فلان فقط مختص اقایون . فلان خیابان مختص بانوان.

نه ببین تینا جان برای اینکه اشتغالزایی هم بشه

همه مغازه ها هم فروشنده زن داشته باشن هم مرد. وقتی زن رفت تو مغازه اصن فروشنده مرد بره بیرون. :ws3:

بعدشم خیابونا...... بخش سواره از هرطرف باید یک لاین زنونه و یک لاین مردونه داشته باشه دستگاه هوشمندم بزارن که راننده زن نتونه بره توی لاین مردونه. بخش پیاده هم با دیوار مقناطیسی یا حرارتی مردونه زنونش جدا بشه که اگه زبونم لال مردی خواست بره توی بخش زنونه یا برعکس دود بشه بره آسمون مجازات بشه. :ws3:

حالا بقیه طرحهای تفکیکمم میگم فیض ببرین :w02:

لینک به دیدگاه
همین الانش تو روابط با هم دچار مشکلیم وای به حال اون موقع.

آخرش که چی بعدشم میایم با همون پسرها و مردها همکار میشیم

چه میشه اگه از هر اداره دوتا باشه

مثلا اداره شیلات خانم ها

اداره شیلات آقایان

:ws28::ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
مگه چیه؟؟ :ws52: شب زنده داری تو اسلام بسیار تاکید شده... :ws37:

اگه میگفتی شبا بره دانشگاه پسرونه اونوقت ایرادی نداشت:ws28:

دیگه جمع نبند مگه نمیدونی دختر رو پسر از هم جدا شدیم؟:w00:

لینک به دیدگاه

اونوقت اساتیدم باد دوقسمت شن حتما! واسه خانمها استاد زن و واسه اقایون استاد مرد! به به! چه دانشگاه پرباری بشه!

آنوقت دخترها اگر خودشان باشند، می‌توانند چادرشان را هم بردارند، روسری‌شان را هم بردارند. لباس مشکی هم لازم نیست بپوشند. لباس سفید بپوشند راحت راحت هم باشند. همه خانم هستند دیگر. چه اشکالی دارد؟
اره خب!! هر وقت تو مدارس ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان که همه دخترن اجازه دادن اینطور راحت باشن تو دانشگاه که اساتید و حراست و ... هم مرد هست هم زن اجازه میدن!!

من موندم واقعا اون موقع که خدا مغز و عقل قسمت میکرد اینها کجا بودن؟!

صف پشم ؟! :دی

لینک به دیدگاه
وای یه دختر داره نزدیک میشه! :mpr:

صبح داشتم از خیابون رد میشدم، یه دختر دیدم! مملکته داریم؟

خب بابا شهر اسلامی نیست مهندس :icon_pf (34):

یه فکری باید کنیم ما شهرسازا:icon_pf (34):

میگم زوج و فردش کنیم :ws3: زوجا خانوما برن بیرون فردا آقایون :ws3: جمعه ها هم حکومت نظامی :ws3: انقده حال میده یرو درمون کار تعطیل, خواب به راه :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...