رفتن به مطلب

همکاری جهت راه اندازی مجله نواندیشان ( گروه مهندسی متالورژی و صنایع)

ارسال های توصیه شده

بزن بگو به اون ایمل کنم

یاهو بزن:ws3:

این میلاد جیملتو نمیده من بفرستم:ws3:

گیر دادی به یاهو هااااااااااا:w00:

جیمیل که سریع تره...

راستی جیمیلم رو که توی همین تاپیک زدم:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 163
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیر مقدم خدمت نازنین خانم امیدوارم سفرخوش گذشته باشه :icon_pf (44):

منو میلاد انصافا از بس زحمت کشیدیم تواین چندروز رنگ به چهره نداریم

بیچاره میلاد رنگ صورتش زرد شده از بی خوابی:ws28:

راستی مطالب را تو ایمیلتون دیدن فرمودید همش تقصیر میلاده ایمیل یاهورا بهم داد اتفاقا هم برام سخت بود ولی ایمیل تویاهو زدم برام جیمیل خیلی راحت تر است

به هرشکل امیدوارم خانوم مدیر بپسندند و کسری ها را به خوبی خودشون ببخشند

کمک دیگری هم اگراز دستم بربیاد در خدمتم:w410:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بچه ها من میخوام یه کاری انجام بدم اگر موافقین اوکی بدین.

یه جیمیل باز کنم برای گروه صنایع که فعلاً من، مینا و میلاد دسترسی داشته باشیم و مطالب رو هم بچه ها به اون بفرستن تا دیگه اینقدر آشفته نشه...

چون من الان یه فایل رو توی یاهوم دارم یه فایلو توی جیمیلم میترسم لابلای فایلام گم شن...یا نبینمشون...

موافقین؟

تکبیر:ws17:

فکر خوبیه نازی:dancegirl2:

منو میلاد انصافا از بس زحمت کشیدیم تواین چندروز رنگ به چهره نداریم

بیچاره میلاد رنگ صورتش زرد شده از بی خوابی:ws28:

راستی مطالب را تو ایمیلتون دیدن فرمودید همش تقصیر میلاده ایمیل یاهورا بهم داد اتفاقا هم

دقیقا حمید راست میگه من 10کیلو لاغر کردم تو این چند وقت:ws28:

من اون یکی رو یادم نبود خو:ws17:

• Like 2
لینک به دیدگاه
میلاد یا جیمیلو یا ایملو بده یا خودت بفرست:ws3: ما جیمیل نداریم:ws3:ما یاهو داریم:ws3: دهه

فدات شم با یاهو میتونی واسه جیمیل بفرستی

:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

اینم ایدیم دوباره:

industriale83@gmail یا email

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام به همه

از مینا جان و خوش فکر تشکر میکنم که این مدت پیگیر بودن.

همین طورم از مهرآذین و علی جان بابت ارسال مطالبشون به ایمیلم.

راستی میگما من جیمیلم رو داده بودم اما مهرآذین به یاهوم فرستاده بوداااا. شانس آوردین اونم داشتماا:4chsmu1:

هنوز نرسیدم مطالب تاپیک رو بخونم. یکی بیاد خلاصشو بگه بی زحمت!:4chsmu1:

عرض ادب دوباره نازنین خانم من اسمم حمید است

وقتی میگید مهرآذین خجالت می کشم همون حمید که بگید منم راحت ترم:icon_pf (44):

• Like 3
لینک به دیدگاه
عرض ادب دوباره نازنین خانم من اسمم حمید است

وقتی میگید مهرآذین خجالت می کشم همون حمید که بگید منم راحت ترم:icon_pf (44):

چطور تو میگی مینا خانوم:w00:هر وقت میگه مینا خانوم یاد همسایمون مینا خانوم میافتم که هی میگفت دوچرخه بازی نکنین:w00:

این پست صرقا اسپم است:ws3:

نازی فرستادم به جیملت برو ببین:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

باشه حمید

مرسی مینا جونم. مرسی میلادیییی

دست هر دوتون درد نکنه

میخونمشون

• Like 2
لینک به دیدگاه
باشه حمید

دست هر دوتون درد نکنه

میخونمشون

همشو میلاد انجام داد:w16: مرسی علی(میلاد:ws3:)

• Like 2
لینک به دیدگاه
چطور تو میگی مینا خانوم:w00:هر وقت میگه مینا خانوم یاد همسایمون مینا خانوم میافتم که هی میگفت دوچرخه بازی نکنین:w00:

این پست صرقا اسپم است:ws3:

نازی فرستادم به جیملت برو ببین:ws3:

خب حالا تکلیف مارا مشخص کنید بگم میناخانم یا بگم مینا؟ راستی خانوم مدیر من تمام مطالبم نویسنده داره حالا باید اسم سایت راهم براتون بدم یا کفایت می کنه؟ این مجله کی درمیاد که ما استفاده کنیم؟ راستی چرا تو تالار همه توجه شان به مجله معطوف شده و کسی جاهای دیگه نمیره مثلا یه مباحثه بود که خودتون راه انداختید ولی کسی شرکت نمی کنه راستش منم خیلی دوست دارم شرکت کنم ولی هم یکی هستم و هم اطلاعات ندارم:ws52:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خب حالا تکلیف مارا مشخص کنید بگم میناخانم یا بگم مینا؟ راستی خانوم مدیر من تمام مطالبم نویسنده داره حالا باید اسم سایت راهم براتون بدم یا کفایت می کنه؟ این مجله کی درمیاد که ما استفاده کنیم؟ راستی چرا تو تالار همه توجه شان به مجله معطوف شده و کسی جاهای دیگه نمیره مثلا یه مباحثه بود که خودتون راه انداختید ولی کسی شرکت نمی کنه راستش منم خیلی دوست دارم شرکت کنم ولی هم یکی هستم و هم اطلاعات ندارم:ws52:

میناtrenchcoat.gif

شرکت کن منم میام:ws3:

اسم نویسنده کفایت میکنه دیگه:ws37:نه نازییییییییییی؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

مینا خوفه!:4chsmu1:

خوب عزیزم شما شرکت کن بقیه رو هم ترغیب کن...

در خصوص مجله هم باید بگم اسم نویسنده کافیه اما در صورتی که اسم رو نمدونستین اسم سایتی که مطلب رو گرفتین ازش اکی هست.

مرسی از توجهت

در خصوص ددلاین هم که گفتم اواخر مرداد

میناtrenchcoat.gif

شرکت کن منم میام:ws3:

اسم نویسنده کفایت میکنه دیگه:ws37:نه نازییییییییییی؟

بلی دخملیمممممممممم:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

• Like 4
لینک به دیدگاه
:4chsmu1:

راستی بچه ها لطفاً منبع مطالب رو هم بگین بهم.

چشم:dancegirl2:

همشو میلاد انجام داد:w16: مرسی علی(میلاد:ws3:)

دروغ میگه همشو خودش انجام داده :w16:

اینم به افتخار مینا:dancegirl2:

باشه حمید

دست هر دوتون درد نکنه

میخونمشون

اینم به افتخار همه ی بچه های تالار:dancegirl2::dancegirl2::dancegirl2:

خب حالا تکلیف مارا مشخص کنید بگم میناخانم یا بگم مینا؟

تو بوگو اقدس خانوم بیشتر بهش میاد:ws28:

هی من میخوام اسپم نکنم نمیذارید که:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
چشم:dancegirl2:

دروغ میگه همشو خودش انجام داده :w16:

اینم به افتخار مینا:dancegirl2:

اینم به افتخار همه ی بچه های تالار:dancegirl2::dancegirl2::dancegirl2:

تو بوگو اقدس خانوم بیشتر بهش میاد:ws28:

هی من میخوام اسپم نکنم نمیذارید که:ws3:

سلام عزیزم توکه دوباره قاطی کردی مگه نگفتی خانوم مدیر نصفت می کنند پس دوباره چرا اسپم کردی؟ میدونی عزیز آخه بعضی هستند که بد میدونند که آدم بااسم کوچک صداشون بزنه حالا اسمی بهتر از اقدس نبود ؟این اسمها قدیمی شدند:ws28:

نمیذاره که منم اسپم کردم این میلاد منو از راه به در کردهمش تقصیر میلاده منم قاطی کردم:ws3::ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت مدیر محبوب و کاربران زحمتکش تالار صنایع

همانگونه که میدانیم بیشتر رشته های مهندسی بحث مدیریت و کنترل پروژه را یکی از مهمترین امور خود معرفی مینمایند لذا اینجانب در نظر دارم در مجله مهندسی مکانیک بخشی را به عنوان تجزیه و تحلیل سیستمها اختصاص دهم تا دانش کاربران را از لحاظ عملی ارتقا دهم ضمنا دانشجویان را به امر مدیریت و تحلیل سیستمهای صنعتی ترغیب نمایم برای همین از مدیریت محترم تالار تقاضا دارم در صورت موافقت با این امر مقالات مرتبط با موضوع را برای اینجانب ارسال نمایند تا با مشورت با اعضای هیئت علمی تالار مکانیک و همچنین شخص مدیریت محترم تالار صنایع، با یک اجماع نظر مقالات برگزیده را برای چاپ در مجله مهندسی مکانیک انتخاب نماییم

با آرزوی موفقیت برای همگی شما دوستان عزیز

• Like 4
لینک به دیدگاه
با سلام خدمت مدیر محبوب و کاربران زحمتکش تالار صنایع

همانگونه که میدانیم بیشتر رشته های مهندسی بحث مدیریت و کنترل پروژه را یکی از مهمترین امور خود معرفی مینمایند لذا اینجانب در نظر دارم در مجله مهندسی مکانیک بخشی را به عنوان تجزیه و تحلیل سیستمها اختصاص دهم تا دانش کاربران را از لحاظ عملی ارتقا دهم ضمنا دانشجویان را به امر مدیریت و تحلیل سیستمهای صنعتی ترغیب نمایم برای همین از مدیریت محترم تالار تقاضا دارم در صورت موافقت با این امر مقالات مرتبط با موضوع را برای اینجانب ارسال نمایند تا با مشورت با اعضای هیئت علمی تالار مکانیک و همچنین شخص مدیریت محترم تالار صنایع، با یک اجماع نظر مقالات برگزیده را برای چاپ در مجله مهندسی مکانیک انتخاب نماییم

با آرزوی موفقیت برای همگی شما دوستان عزیز

سلام جاوید جان

راستش من متوجه این مطلب نشدم که الان میخوای دو بخش باشه:

1. تجزیه و تحلیلی سیستم

2. برنامه ریزی، کنترل و مدیریت پروژه

؟

اگر این سبکیه خوبه. در خصوص تجزیه و تحلیل که فکر کنم تالار مطالب بدی نداره... من اونارو به صورت پیشنهادی براتون لینک هاشو میذارم... در خصوص مدیریت پروژه هم ، به نظر من بهتره برای بچه های مکانیک که یجورایی بیشتر توی بخش تولید هستن، اول مبانی برنامه ریزی رو بذارین و بعد یواش یواش برین دنبال نرم افزارها...

در هر صورت هر کمکی از دستمون بربیاد در خدمتیم

مرسی از حضورت

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام جاوید جان

راستش من متوجه این مطلب نشدم که الان میخوای دو بخش باشه:

1. تجزیه و تحلیلی سیستم

2. برنامه ریزی، کنترل و مدیریت پروژه

؟

اگر این سبکیه خوبه. در خصوص تجزیه و تحلیل که فکر کنم تالار مطالب بدی نداره... من اونارو به صورت پیشنهادی براتون لینک هاشو میذارم... در خصوص مدیریت پروژه هم ، به نظر من بهتره برای بچه های مکانیک که یجورایی بیشتر توی بخش تولید هستن، اول مبانی برنامه ریزی رو بذارین و بعد یواش یواش برین دنبال نرم افزارها...

در هر صورت هر کمکی از دستمون بربیاد در خدمتیم

مرسی از حضورت

با سلام

دقیقا بنده هم نظرم اینه که دو بخش با هم باشند

در مورد نرم افزار هم بهتره به دنبال این باشیم که نرم افزارهای مرتبط با هر دو رشته را آموزش بدیم و عملکرد دو رشته را در نرم افزارهای مرتبط به هم بررسی نماییم

• Like 3
لینک به دیدگاه

دوستان یه سری به

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
بزنن، این تشابه اسمی اشکال که نداره؟؟؟ تبلیغ اون مجله نشه ،یا بشه اشکالی نداره؟؟؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...