رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان, من یه مشکل دارم و خیلی منو عذاب میده, وقتی غذا یا آب میخورم به زور قورتش میدم, من از 3 سال پیش اینطوریم, 3 سال پیش رفتم پیش دکتر و آزمایش کامل و عکس از سینه ام هم گرفتم, وقتی عکس رو مشاهده کردم دیدم وسط سینه و پایین گلو من در داخل یعنی قسمتی از مری تنگ و باریکتر از قسمتهای دیگه است, دکتر علتش رو اختلالات عصبی گفت, البته راست هم میگفت من بخاطر یه سری مسایل حالات روحی بسیار بدی داشته بودم, همیشه دچار فکر و خیال بودم و کم خوابی هم داشتم, بعد از مدتی کمی بهتر شدم و راحت تر بودم, ولی متاسفانه الان چند روزیه که دوباره دچار اون حالت شده ام, این اواخر دیر میخوابیدم مثلا ساعت 2 نصف شب, بازهم یه سری مسائل شخصی باعث فکر و خیال و استرس من شده بود, حالا دوستان گرامی ازتون خواهش میکنم یه راه حلی به من بدید که بهتر شم, بخدا اگه این بار خوب بشم به خودم قول میدم که دیگه هیچ وقت دچار اون حالت نشم, پیش دکتر رفتن فقط پول خرج کردن میشه, اما اینجا توی همین سایت خوب من میتونم از شما بزرگواران کمک بگیرم, چطوری این مری من مثل اولش میشه؟ کامل راهنمایی کنید ممنون.

لینک به دیدگاه
ممنونم خانم مهربون, ولی وقتی میرم تو تخت خواب اصلا خوابم نمیبره( به زور) حالا منو راهنمایی کنید چطوری زود خوابم ببره؟

یک عدد جزوه بگیر دستت زودی خوابت میبره:banel_smiley_4:

وقتی میری توی جات که بخوابی نباید به هیچ چیزی فکرکنی تا بتونی بخوابی

یا کتاب بخون یا آهنگ بذار تو گوشت تا خوابت ببره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...