رفتن به مطلب

بحث جنجالی:چرا معمارا اینقدر خودشونو میگیرن؟؟؟

ارسال های توصیه شده

آره اتفاقا بچه های معماری دانشکده مام خیلی خودشونو می گیرن . فک می کنن خیلی بارشونه.:w874:

در مورد تیپ بر عکس ما شهرسازیا تیپامون عجیب غریب تره ولی خداییش خودمونو نمی گیریم.

یادمه دکتر عباس زادگان سر یکی از کلاسامون می گفت اگه شهر و شهرسازی نباشه اون موقع معمارا بی کار می مونن. باید شهری باشه تا خونه ای باشه تا معمارا بتونن عرض اندام کنن .:2525s::2525s::2525s::2525s:

:ws50::ws50::ws50::ws50::ws50::ws50:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آره اتفاقا بچه های معماری دانشکده مام خیلی خودشونو می گیرن . فک می کنن خیلی بارشونه.:w874:

در مورد تیپ بر عکس ما شهرسازیا تیپامون عجیب غریب تره ولی خداییش خودمونو نمی گیریم.

یادمه دکتر عباس زادگان سر یکی از کلاسامون می گفت اگه شهر و شهرسازی نباشه اون موقع معمارا بی کار می مونن. باید شهری باشه تا خونه ای باشه تا معمارا بتونن عرض اندام کنن .:2525s::2525s::2525s::2525s:

عزیزم خب ساختمونها و بناها هستن که یه شهرو می سازن دیگه!!

اگه ساختمونی نباشه، پس شهری دیگه به وجود نمیاد که2525s.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه

من هم روزای اول که می رفتم یکی دو ترم از خودمون بالاتر رو می دیدم شوکه می شدم که اینا دانشگاه رو با کجا اشتباه گرفتن !!! :w58:

اما همه این داستانا نهایتا برای بچه های کارشناسیه :ws37:

بعضی ها واقعا جو گیر می شن

سر درس رنگ شناسی استاد یه کم توضیح داد که ما مردم ماتم زده ای هستیم و فرهنگمون جوریه که اگر کسی هم دلش بخواد از رنگای شاد استفاده کنه این قدر عجیب و غریب نگاهش می کنن که طرف پشیمون می شه

از فردای اون روز یکی از پسرا با رنگ بلوز قرمز و شلوار سبز اومد دانشگاه !!! :jawdrop:

از این موردا زیاده اما در مورد همه صدق نمی کنه

چونبچه های معماری بیشتر از رشته های دیگه مهندسی با هنر و ...... کار دارن یه کم خواه ناخواه روشون تاثیر می ذاره و البته برای دیگران هم عجیب جلوه می کنه

اما این که خودشون رو می گیرن من که تا حالا با چنین چیزی برخورد نکردم :ws52:

ما فقط با عمرانیا کل کل می کنیم که اون هم تقصیر خودشونه :ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه
عزیزم خب ساختمونها و بناها هستن که یه شهرو می سازن دیگه!!

اگه ساختمونی نباشه، پس شهری دیگه به وجود نمیاد که2525s.gif

اوه اوه بگوووووووووووووووووووووووو.

اصلا شما معمارا تعریف درستی از شهر ندارین که باعث شده این جوری دور بردارید و خودتونو بگیرید.

یه شهر فقط تو چنتا ساختمون خلاصه نمی شه . یه شهر معنیش فراتر از ایناست. اگه فقط چنتا ساختمون یه شهر رو می ساخت دیگه روستایی وجود نداشت .

بهتره یه کم تو این زمینه تجدید نظر کنی:ws17::ws17::ws49:

• Like 1
لینک به دیدگاه

اصلا شما معمارا تعریف درستی از شهر ندارین که باعث شده این جوری دور بردارید و خودتونو بگیرید.

یه شهر فقط تو چنتا ساختمون خلاصه نمی شه . یه شهر معنیش فراتر از ایناست. اگه فقط چنتا ساختمون یه شهر رو می ساخت دیگه روستایی وجود نداشت .

نه تنها تعریف درستی از شهر ندارن بلکه حوزه کاری خودشون هم نمیدونن و نتیجش هم الان داریم میبینیم:w00:

• Like 1
لینک به دیدگاه

اولا ! من موندم شما چرا دعوا داری؟؟!! :w58:

نکنه واقعا فکر کردی قراره جنجال به پا بشه اینجا...نه عزیز یکم ملایم تر باش!! :ws28:

بعدش هم دوست عزیز ، یه شهر که توش هیچ ساختمونی نباشه، می شه بهش گفت شهر؟؟ مثلا چهار تا خیابون و میدون و...، یه شهرو می سازه؟؟حتی اگه ساختمونی توش نباشه؟؟؟

نه تنها تعریف درستی از شهر ندارن بلکه حوزه کاری خودشون هم نمیدونن و نتیجش هم الان داریم میبینیم:w00:

شما که حوزه کاری تو می دونی خب برو تو تالار خودت دیگه....تو حوزه معمارا چی کار می کنی؟ :banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
جنجال این بحث کجاس الان :banel_smiley_4:

کلا معمارا همش جنجالن دیگه:ws3::ws3:

اولا ! من موندم شما چرا دعوا داری؟؟!! :w58:

نکنه واقعا فکر کردی قراره جنجال به پا بشه اینجا...نه عزیز یکم ملایم تر باش!! :ws28:

بعدش هم دوست عزیز ، یه شهر که توش هیچ ساختمونی نباشه، می شه بهش گفت شهر؟؟ مثلا چهار تا خیابون و میدون و...، یه شهرو می سازه؟؟حتی اگه ساختمونی توش نباشه؟؟؟

شما که حوزه کاری تو می دونی خب برو تو تالار خودت دیگه....تو حوزه معمارا چی کار می کنی؟ :banel_smiley_4:

خوب سوال داشتم!

خشن!

اینطوری مهمون نوازی میکنید؟:icon_pf (34):

• Like 1
لینک به دیدگاه

اگر دانشگاهت دانشگاه هنر بود اونوقت تیپ های عجیب و غریب میدیدی هنگ کنی

دانشگاه ما هنر بود بچه های تلویزیون و نقاشی و گرافیکش یک تیپ هایی داشتند عجیب ولی معماریهاشون شاید دوتا تیپ خاص توشون بود .......... همه معماریها اینجور نیستند

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...