رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

شاید دوستان مهندسی فضای سبز بهتر بتونن کمک کنن و پیشنهاد میکنم درخواستتون رو تو اون تالار هم مطرح کنید:

http://www.noandishaan.com/forums/forum725.html

تو انجمن قبلاً Н α м ί đ _ Ŝ ђ α ђ г $ α ž هم دنبالش بود. نمیدونم مطلبی گیر آورده یا نه.

ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه
سلام میخوام درخواست مقاله یا پایان نامه در مورد پیاده راه رو بعد گردشگری رو بدم.چیکاااااار کنم:banel_smiley_4:

همینجا می تونید درخواست بدین. فقط متوجه نشدم بَعد یا بُعد ؟

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

کسی معنی واژه transactive رو میدونه؟

سلام. من که زبانم خوب نیست :ws3:

ولی خب بهتره جملشو بگین. چون کسایی هم که بخوان بگن، تو جمله بهتر میتونن معنی کلمه رو بگن :a030:

لینک به دیدگاه
سلام. من که زبانم خوب نیست :ws3:

ولی خب بهتره جملشو بگین. چون کسایی هم که بخوان بگن، تو جمله بهتر میتونن معنی کلمه رو بگن :a030:

باشه. ممنونم. مثلا تو جمله پایین:

In an attempt to make urban transport projects screening more inclusive and

sustainable, a multi-criteria decision-making framework was developed by the authors to undertake a case study in Accra, Ghana.

Based on the transactive and synoptic/rational comprehensive planning theories, the case study framework is able to accommodate a

wide scope of concerns beyond the traditional quantitative performance measures.

لینک به دیدگاه
باشه. ممنونم. مثلا تو جمله پایین:

In an attempt to make urban transport projects screening more inclusive and

sustainable, a multi-criteria decision-making framework was developed by the authors to undertake a case study in Accra, Ghana.

Based on the transactive and synoptic/rational comprehensive planning theories, the case study framework is able to accommodate a

wide scope of concerns beyond the traditional quantitative performance measures.

با توجه به اینکه متن شما در مورد حمل و نقله، معنای انتقالی برای transactive قابل توجیه.

لینک به دیدگاه
با توجه به اینکه متن شما در مورد حمل و نقله، معنای انتقالی برای transactive قابل توجیه.

سلام. خیلی ممنونم.

منظور از انتقالی چی میتونه باشه؟

در راستای ایجاد پروژه های گزینش یا مکان یابی حمل و نقل شهری با جامعیت و پایداری بالا چارچوب تصمیم گیری چند معیاره توسط نویسندگان توسعه داده شد برای انجام یک مطالعه موردی در آکرا، غنا.بر اساس نظریات انتقالی و منطقی و مختصر برنامه ریزی جامع، چارچوب مورد مطالعه قادر به جا دادن دامنه گسترده ای از نگرانی های فراتر ازمقیاس های کمی و سنتی کارایی است

؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه
سلام. خیلی ممنونم.

منظور از انتقالی چی میتونه باشه؟

در راستای ایجاد پروژه های گزینش یا مکان یابی حمل و نقل شهری با جامعیت و پایداری بالا چارچوب تصمیم گیری چند معیاره توسط نویسندگان توسعه داده شد برای انجام یک مطالعه موردی در آکرا، غنا.بر اساس نظریات انتقالی و منطقی و مختصر برنامه ریزی جامع، چارچوب مورد مطالعه قادر به جا دادن دامنه گسترده ای از نگرانی های فراتر ازمقیاس های کمی و سنتی کارایی است

؟؟:ws52:

عارضم به خدمت شما که متن تخصصی رو نمیشه از روی معنای ظاهری کلمات ترجمه کرد. ممکنه بعضی از کلمات معنانی اصطلاحی داشته باشن. ترجمه کلمه transactive با توجه به سیاق متن به نظرم میتونه انتقالی باشه، منتها ممکنه در جایی دیگه توی متن در مورد این نظریه برنامه ریزی جامع (comprehensive planning theories) توضیحاتی داده باشه.

لینک به دیدگاه
عارضم به خدمت شما که متن تخصصی رو نمیشه از روی معنای ظاهری کلمات ترجمه کرد. ممکنه بعضی از کلمات معنانی اصطلاحی داشته باشن. ترجمه کلمه transactive با توجه به سیاق متن به نظرم میتونه انتقالی باشه، منتها ممکنه در جایی دیگه توی متن در مورد این نظریه برنامه ریزی جامع (comprehensive planning theories) توضیحاتی داده باشه.

ممنونم به خاطر حضور مفید تون

خدا قوت:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

از مدیر بخش شهرسازی تقاضا دارم یک قسمت رو جهت طرح های تفکیک زمین و اماده سازی باز کنند و کسانی که در این مورد فایل دارند یا سوال دارند از این قسمت استفاده کنند.

لینک به دیدگاه
از مدیر بخش شهرسازی تقاضا دارم یک قسمت رو جهت طرح های تفکیک زمین و اماده سازی باز کنند و کسانی که در این مورد فایل دارند یا سوال دارند از این قسمت استفاده کنند.

سلام. الان که متأسفانه تالار مدیر نداره :icon_pf (34): ولی خب طرح های شهری الان تو این بخش هستش:

http://www.noandishaan.com/forums/forum945.html

طرح های آماده سازی به صورت خاص مطالبش خیلی زیاد نیست که جدا بشه.

لینک به دیدگاه
ممنون خریدمش

باید خلاصه اشو بنویسم

میتونین بهم کمک کنید؟

Are chon manam bayad bkhunam

Sent from my Phone using Tapatalk

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

کسی نمونه سوالات تخصصی شهرسازی استخدامی شهرداری رو اگه داره بزاره.شدیدا نیاز دارم:a030::a030::a030::a030:

این تاپیک رو دیدی؟

http://www.noandishaan.com/forums/thread75303.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...