رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

خیلی هم کمیاب نیست!:ws52:

کافیه نقشه gis اونجارو داشته باشید! :hanghead:

بازم ممنون که جواب دادین :ws3:

نقشه GIS هست. نقشه تعداد طبقات سخت گیر میاد. :ws3:

مگه اینکه به طور خاص رو اون محله کار کرده باشن که نقشه هایی مثل تعداد طبقات، کیفیت بنا و این چیزا رو تولید کرده باشن.

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام به همگی

دوستان کسی هست که راجع به کنکور مرحله دوم شهرسازی چیزی بدونه؟

مخصوصا اینکه پارسال چه جوری بوده؟ چند تا حوزه برگذاری بوده؟ تفکیک دانشجوها برا اون روز چه شکلیه؟ گرایش؟ جنسیت؟

محل برگذاری پارسال کجا بود برا هر گرایش؟

واقعا این اطلاعات رو لازم دارم لطفا هر کی میدونه بگه بهم:hanghead:

مرسی:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام به همگی

دوستان کسی هست که راجع به کنکور مرحله دوم شهرسازی چیزی بدونه؟

مخصوصا اینکه پارسال چه جوری بوده؟ چند تا حوزه برگذاری بوده؟ تفکیک دانشجوها برا اون روز چه شکلیه؟ گرایش؟ جنسیت؟

محل برگذاری پارسال کجا بود برا هر گرایش؟

واقعا این اطلاعات رو لازم دارم لطفا هر کی میدونه بگه بهم:hanghead:

مرسی:icon_gol:

یادم نیست سال قبل کیا امتحان داده بودن که بگم ازشون بپرسین. :icon_pf (34):

اطلاعات دارن ولی احتمالاً تنبلی میکنن بیان بگن :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
یادم نیست سال قبل کیا امتحان داده بودن که بگم ازشون بپرسین. :icon_pf (34):

اطلاعات دارن ولی احتمالاً تنبلی میکنن بیان بگن :ws3:

کاش یادتون بود:5c6ipag2mnshmsf5ju3

پ من چیکار کنم:sad0:

ای کسانی که پارسال کنکور دادین بیایین و مرا از گمراهی برهانید. باشد که قرین رحمت خداوند شوید:ws21:

تنبل نباشین گناه دالم:w000:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام

نقشه های gis که در فروشگاه هست فقط به صورت پستی فرستاده میشه یا لینک دانلود هم میدن ؟

و اگر فقط پستی فرستاده میشه چقدر طول میکشه تا به دستم برسه ؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام

نقشه های gis که در فروشگاه هست فقط به صورت پستی فرستاده میشه یا لینک دانلود هم میدن ؟

و اگر فقط پستی فرستاده میشه چقدر طول میکشه تا به دستم برسه ؟

نقشه GIS کل تهران به صورت dvd هست که پست میشه.

روز بعد از خرید به پست تحویل داده میشه (در صورتی که تعطیل نباشه) و پست هم معمولاً 24 تا 72 ساعت زمان می بره تا محصول رو به مقصد برسونه.

• Like 1
لینک به دیدگاه
نقشه gis کل تهران به صورت dvd هست که پست میشه.

روز بعد از خرید به پست تحویل داده میشه (در صورتی که تعطیل نباشه) و پست هم معمولاً 24 تا 72 ساعت زمان می بره تا محصول رو به مقصد برسونه.

ممنون از پاسختون ، یه سوال دیگه هم داشتم

داده های داخل بسته کامل gis برای هر منطقه با داده های نقشه های بعضی مناطق که جدا در سایت هست، فرقی باهم می کنه ؟

مثلا برای منطقه 3 ، داده های این دو بسته فرقی دارن با هم ؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
ممنون از پاسختون ، یه سوال دیگه هم داشتم

داده های داخل بسته کامل gis برای هر منطقه با داده های نقشه های بعضی مناطق که جدا در سایت هست، فرقی باهم می کنه ؟

مثلا برای منطقه 3 ، داده های این دو بسته فرقی دارن با هم ؟

خواهش میکنم. البته تو بخش فروشگاه هم بپرسین بهتره :ws3:

بله داده های نقشه های مناطق با نقشه کلی تهران تا حدی فرق داره. اون نقشه کلی برای طرح جامع تهران هستش ولی نقشه های مناطق برای طرح تفصیلی تهران هستش. هر منطقه هم متفاوته با منطقه دیگه که برای هر منطقه توضیحاتش نوشته شده شامل چه شیپ فایلها و داده هایی میشه.

البته اینم بگم که نقشه های مناطق خریدشون به صورت آنلاین هستش و پست نمیشه دیگه. بعد از خرید، لینک دانلود نمایش داده میشه. به غیر از مناطق 5 و 22 که به خاطر حجم بیشتر به صورت CD ارسال میشن.

• Like 1
لینک به دیدگاه
خواهش میکنم. البته تو بخش فروشگاه هم بپرسین بهتره :ws3:

بله داده های نقشه های مناطق با نقشه کلی تهران تا حدی فرق داره. اون نقشه کلی برای طرح جامع تهران هستش ولی نقشه های مناطق برای طرح تفصیلی تهران هستش. هر منطقه هم متفاوته با منطقه دیگه که برای هر منطقه توضیحاتش نوشته شده شامل چه شیپ فایلها و داده هایی میشه.

البته اینم بگم که نقشه های مناطق خریدشون به صورت آنلاین هستش و پست نمیشه دیگه. بعد از خرید، لینک دانلود نمایش داده میشه. به غیر از مناطق 5 و 22 که به خاطر حجم بیشتر به صورت CD ارسال میشن.

آخه به نظر می یومد کسی در بخش فروشگاه پاسخگو نیست .

ممنون از پاسختون :)

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام دوستان کسی مطالب مرتبط با چگونگی مکان یابی تلویزیون های شهری داره؟ یا می دونه تو کدوم منبع هست؟ اینکه کجاها نباید نصب شه یا برعکس؟؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام دوستان کسی مطالب مرتبط با چگونگی مکان یابی تلویزیون های شهری داره؟ یا می دونه تو کدوم منبع هست؟ اینکه کجاها نباید نصب شه یا برعکس؟؟

چه سخت :ws3:

جلد بیستم مقررات ملی ساختمان درباره تابلوها هستش. تو بعضی بندها اشاره کرده

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام دوستان به شدت به کمکتون احتیاج دارم

دنبال آموزش نرم افزار چیدمان فضا هستم space syntax لطفا اگه کسی بلده یا فایل آموزشی داره کمکم کنه واقعا ممنون میشم :sad0:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام

من به یه مشاوره شدیدا نیازدارم،ترم 6 رو تازه تموم کردم و معدلم تاالان 18 هستش،و میتونم کارشناسی رو 7 ترم تموم کنم،میخوام با استفاده از سهمیه استعداد های درخشان بدون آزمون برم کارشناسی ارشد! ولی نمیدونم کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم و اینکه کدوم دانشگاه درصدقبولیم بیشتر هستش!الان دانشگاه زابل میخونم و دانشگاه های یزد و شیراز و سنندج رو مد نظر دارم...لطفا راهنمایم کنید، کدوم دانشگاه درصد قبولی و پذیرشم بیشتره؟؟؟؟؟؟؟؟:ws52::5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام دوستان به شدت به کمکتون احتیاج دارم

دنبال آموزش نرم افزار چیدمان فضا هستم space syntax لطفا اگه کسی بلده یا فایل آموزشی داره کمکم کنه واقعا ممنون میشم :sad0:

امیدوارم این لینکا کمکتون کنه:

http://www.noandishaan.com/forums/thread121963.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread131003.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread131002.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread48817.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread63192.html

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

من به یه مشاوره شدیدا نیازدارم،ترم 6 رو تازه تموم کردم و معدلم تاالان 18 هستش،و میتونم کارشناسی رو 7 ترم تموم کنم،میخوام با استفاده از سهمیه استعداد های درخشان بدون آزمون برم کارشناسی ارشد! ولی نمیدونم کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم و اینکه کدوم دانشگاه درصدقبولیم بیشتر هستش!الان دانشگاه زابل میخونم و دانشگاه های یزد و شیراز و سنندج رو مد نظر دارم...لطفا راهنمایم کنید، کدوم دانشگاه درصد قبولی و پذیرشم بیشتره؟؟؟؟؟؟؟؟:ws52::5c6ipag2mnshmsf5ju3

تا جایی که من می دونم اینکه معدلتون چنده مهم نیست شما باید نفر اول تا سوم ورودی خودتون باشین، بعد واسه درصد قبولی از سال بالایی هاتون که از این سهمیه استفاده کردن یا معاون آموزشی که در جریانش هست بپرسین واستون مفید تره فکر کنم

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام. تو نقشه های جی آی اسی چطور میشه ذوم گرافیک هاا رو فیکث کرد.. الان من رو نقشه ها ذوم میکنم گرافیکااام ریزتر و هرچه ذومشو کمتر میکنم گراافیکام بزرگتر و غیر واقعی تر میشن.

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...