رفتن به مطلب

ميتوني مرغي كه خودت كشتي رو بخوري؟

ali_eng

ارسال های توصیه شده

صادق هدايت ميگه اگر مردم مجبور بودن خودشون حيوني كه ميخوان بخورن رو سر ببرن خيلي ‌ها گياه خوار ميشدن. سوال من اينه كي حاضره خودش يه حيوني مثلا مرغو خودش بكشه كه بعد بخورش؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 50
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

والا راستش من کتاب فواید گیاهخواری رو خوندم. یه مدت هم تحت تاثیر این کتاب قرار گرفته بودم. دو ماه هم گیاهخواری رو تجربه کردم. هر چند مدت کوتاهی بود ولی تجربه خوبی بود. خیلی هم دوست دارم واقعا گیاهخوار باشم ولی متاسفانه امکانش نیست.

در جواب سوال شما هم باید بگم خوردم. ولی خوب اوایل سخته ولی کم کم عادی میشه.

لینک به دیدگاه

من تازگی ها به شدت داره حالم از گوشت به هم میخوره! وقتی که دارم میخورمش یه فکرای ناجوری به ذهنم میرسه حس میکنم دارم گوشت یه موجود بی گناهو میجوم بعد کلا پشیمون میشم از غذا خوردنم:shame: icon_pf%20%2834%29.gif

لینک به دیدگاه

دبستان بودم همش بهم میگفتن بیا سر مرغ ببر ....

اونقدر دوست دارم سر گوسفند هم ببرم :)

حالا جدای از شوخی .... حیوون رو وقتی برای اطعام سر ببری هیچ ایرادی نداره ....

اما خیلی ها برای تفریح با حیوون خیلی کارا میکنن

دوستایی دارم که شکار چین .... هدفشون تفریحه!!!

اینه که اشکال داره

ولو کشتن یه گنجیشک باشه

لینک به دیدگاه

من یه بار بچه که بودم با کمک داداشم با تفنگ بادیش یه گنجشک زدم بعدم خوردمش :w821:

نمیدونم چطور همچین قصاوتی اون موقع در من بود !

هروقت یادم میفته دل و رودم یه جوری میشه! :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
من یه بار بچه که بودم با کمک داداشم با تفنگ بادیش یه گنجشک زدم بعدم خوردمش :w821:

نمیدونم چطور همچین قصاوتی اون موقع در من بود !

هروقت یادم میفته دل و رودم یه جوری میشه! :icon_pf (34):

گنجشکو مگه میخورن؟

لینک به دیدگاه

من اگه بمیرم هم حاضر نیستم سر مرغ که هیچی گنجشکم ببرم چه برسه به اینکه بخورمش...

بچه ننه نیستم

من بوکسورم روی رینگ بوکس پیر شدم خیلی شده خیلی ها را تاسر حد مرگ روی رینگ زدم طوری که مدتها بی هوش بودن و برای خودمم این اتفاق افتاده هیچوقتم نه احساس گناه کردم نه دلم براشون سوخته...

اما هیچوقت نمی تونم یه حیوون ضعیف را اذیتش کنم چه برسه به اینکه بکشمش...

وقتی هم که کسی این کار میکنه اصلا برام قابل درک نیست و بهتره نگم نظرم در باره کسی که این کار را میکنه چیه...

همین دیروز یه زنبور را دیدم که افتاده بود توی حوض رفتم درش اوردم کمکش کردم که خشک کنه خودشه و مطمئن شدم که پرید رفت...:ws3:

لینک به دیدگاه
من اگه بمیرم هم حاضر نیستم سر مرغ که هیچی گنجشکم ببرم چه برسه به اینکه بخورمش...

بچه ننه نیستم

من بوکسورم روی رینگ بوکس پیر شدم خیلی شده خیلی ها را تاسر حد مرگ روی رینگ زدم طوری که مدتها بی هوش بودن و برای خودمم این اتفاق افتاده هیچوقتم نه احساس گناه کردم نه دلم براشون سوخته...

اما هیچوقت نمی تونم یه حیوون ضعیف را اذیتش کنم چه برسه به اینکه بکشمش...

وقتی هم که کسی این کار میکنه اصلا برام قابل درک نیست و بهتره نگم نظرم در باره کسی که این کار را میکنه چیه...

همین دیروز یه زنبور را دیدم که افتاده بود توی حوض رفتم درش اوردم کمکش کردم که خشک کنه خودشه و مطمئن شدم که پرید رفت...:ws3:

پس غذا چی میخورین شما؟بوکسور هم که هستین با گیاه خواری که انرژی مورد نیازتون تامین نمیشه!:ws52:

لینک به دیدگاه

یه روز 1200 گنجیشکو سر بریدم یخوردشو کباب کردم خوردم یه سریشم ابگوشت کردم سر گنجیشکا رو هم سرخ کردم خوردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...