رفتن به مطلب

:::::::همسر ایده آل من:::::::

peyman sadeghian

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 95
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

همسر ایده آل من::w02:

dguff8rcuu19kdhlbwm.gif

فقط یه مقدار ظاهرش باید از این زیباتر باشه....:ws37:

بنده خدا خانوما همشون همینن دیگه،همه ی کارای خونرو باید انجام بدن تازه بعضیاشون کار بیرون منزل هم دارن باید درسم بخونن.

خانوما خیلی توانا هستن.:icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

یک استاد عزیز دارم همیشه میگه

الکترون ها رو نگاه کنید وقتی توی اوربیتال زوج میشن پایدار میشن ، با هیچکس شریک نمیشن .... هلیوم رو مثال میزنه که یک جفت الکترون داره

میگه کسی که ازدواج میکنه باید زوج بشن مثل الکترون ها ...

این پیرمرد منو جوری توی فلسفه رها کرده که زندگیم داره به سرعت نور میچرخه ...

حالا ملاک منم برای همسرم اینه :

با من پایدار و زوج بشه و توی این سفر با سرعت با من بچرخه و بفهمه ...

میخوام توی قید و بند دنیا و مال نباشه ... من قید و بند دنیا رو چیزی دیگه می بینم !! ملاک من همین قید و بنده

یکم سخت گیر شدم

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

هر چی باشه هر کی باشه و هرچی باشی و هر کی باشی

1- وفق دادن

2- گذشت دور از کبر و غرور

3- رو راستی

کافیه هر گزینه ای تو انتخابتون می گنجه

من

1-اولی و خیلی دارم

2- دارم

3- ندارم

لینک به دیدگاه

چشماش ابی باشه نه از این ابی جیغا... مثل تیله دیدی اونجوری... فکر کنم کفایت کنه... ... البته با ارفاق چشم عسلی هم قبوله فقط باید موهاش بلوند باشه خیلی تناسب داره:ws3: .... البته فاکتورای دیگه هم هست مثل صداقت و سادگی و مرام و معرفت و عشق که اینا بنظرم تو طول زندگی بدست میاد خیلی مهم نیست :ws3:

لینک به دیدگاه

صداقت,معرفت,بااخلاق و با ایمان وخانواده دوست باشه..این از چند نوع خصوصیت مهم در زندگیه و همسره اینده باید داشته باشه چه زن چه مرد.

ظاهر همسرایندمو معذورم از گفتنش ولی باطنن این خصوصیات رو باید داشته باشن.زندپی کردن و پیداکزدن همسرایده ال خودش یه پروژه عظیمی که اگاهانه باید انتخاب بشه نه از روی احساسات و وابستگی وعاشق شدن,عشق درزندگی بوجود میاد,پس تلاش کنیم که همسرایده ال وخوبی رو انتخاب کنیم.

لینک به دیدگاه

مهربون.صادق.تحصیلات لیسانس به بالا .به کسی که باهاش زندگی میکنه احترام بذاره و با عشق و علاقه به همسرش زندگی کنه

تک فرزندم نباشه اصلا.با ادب باشه و......

در آخرم قیافش خوب باشه بد نیست

لینک به دیدگاه

توقع آنچنانی ندارم که فقط همینا:

خوش اخلاق و مهربون، باوقار و در عین حال خوش صحبت، وقادار و خانواده دوست، تحصیلات عالیه، راستگو، اهل مسافرت و خوش سفر، ترجیحا همشهری

خوش تیپ و خوش اندام، ورزشکار و سالم(جسمی و روانی )، کار مناسب با درآمد خوب، پولدارم باشه که چه بهتر :banel_smiley_4:

فقط نمیدونم چنین موجودی به دنیا اومده عایا!!!!! :ws3:

لینک به دیدگاه

البته باید اینجوری بگم که همسر ایده ال من باید شعور داشته باشه و ظاهر هم زیاد مهم نیس. در حدی که ظاهرش متعارف باشه

خوشگل و جذاب نباشه بهتره

لینک به دیدگاه
اروم . با ادب . مهربون . کم حرف .

اسپم نکنم میمیرم اولی و آخری که بعد اذدواج پیدا میکنه چون فرصتی برای حرف زدن پیدا نمی کنه

وسطی هم خوب بعد اذدواج چاره ای نداره پس برو جلو همه میگنجند در گزینه هات:ws3:

تازه ازدواج درسته نه اذدواج

لینک به دیدگاه

اول باطن مهمه بعد ظاهر:w02:

بنظر من

عاشق باشه ، صادق و وفادار باشه ، کاری باشه و کار رو عار ندونه ، با احترام برخورد کنه ، شیطون و با نمک باشه ، فهم و درک بالا داشته باشه ، خواسته همسرش براش خیلی مهم باشه و بهش عمل کنه ، تحصیلاتش بالا باشه ، خوش برخورد باشه از نظر ظاهری هم تر و تمیز و خوش تیپ البته همه جور تیپی بزنه با توجه به شرایط و قیافه خودش نه ابرو برداشته .... !!!!!!!!!! همین :ws37:

تازه اینا یه بخشی از صفات عشقمه :hapydancsmil:

قرمز ها مهمتر هستند :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...