رفتن به مطلب

دانشکده مکانیک - دانشگاه utm - مالزی

ارسال های توصیه شده

uni8-1.jpg

معرفی دانشکده مهندسی مکانیک

دانشکده مهندسی مکانیک در سال 1975 در کمپ اصلی دانشگاه یو تی ام، در منطقه اسکودای و در نزدیکی شهر جوهور تأسیس گردید و از همان ابتدای پیدایش مسیر پیشرفت خود را به سرعت طی نمود و تمامی تلاش خود را در جهت افزایش سطح کیفی ارائه مباحث و دوره های درسی بکار گرفت.

دانشکده مهندسی مکانیک تاکنون موفق به دریافت جوایز ملی بسیاری در زمینه کیفیت آموزشی و ارائه مقالات علمی و تحقیقاتی شده است. فارغ التحصیلان این دانشکده بیشترین آمار جذب کار در میان شرکت ها، سازمان های دولتی، کالج ها و دانشکده های مالزی به خود اختصاص داده و در پست های رده بالای سازمانی مشعول به فعالیت می باشند.

دانشکده مهندسی مکانیک همه ساله در مسابقات بین المللی انجمن تحقیقات آکادمیک شرکت می کند و مقالات دانشجویان خود را در آن به معرض نمایش می گذارد تا از این طریق هم برای دانشگاه اعتبار کسب کرده و هم این امکان را برای دانشجویان علاقه مند فراهم کند تا ایده های خود را در غالب تحقیقات انجان شده به جهان معرفی کند. طبق آخرین آمار منتشره، تعداد بالغ بر 2300 دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در این دانشکده مشغول به تحصیل می باشند که دانشجویان ایرانی نزدیک به نیمی از دانشجویان را تشکیل می دهند که به گفته آنان در ارتقاء سطح کیفی دانشکده تأثیر بسزایی گذاشته است که از این حیث می بایست به ایرانی بودن خود افتخار کنیم.

93ksbqokhq2w0lf3dfo.png

توضیح:

1- دروس به شیوه واحد درسی ارائه می شود و دانشجویان موظف به حضور در کلاس درسی می باشند.

2- دروس به شیوه تحقیقاتی ارائه می شود و دانشجو در طی دوره می بایست پایان نامه خود را آماده نماید.

3- دروس به شیوه ترکیبی واحد درسی و تحقیقاتی ارائه می شود.

لینک به دیدگاه
خوب پس از دانشگاه تهران خودمون پایین تره.

در بخش فنی و مهندسی

تهران 401-450

شریف 501-550

من هم میخواستم همین رو بگم...بعضی از دانشگاههای خودمون از این دانشگاه بالاتره...چرا این همه وقت و هزینه و تحمل غربت برای چیزی که خودمون بهترش رو داریم؟

لینک به دیدگاه
من هم میخواستم همین رو بگم...بعضی از دانشگاههای خودمون از این دانشگاه بالاتره...چرا این همه وقت و هزینه و تحمل غربت برای چیزی که خودمون بهترش رو داریم؟

ولی خودمون همیشه یه چیزی رو فراموش میکنیم...

و اون اینکه در دانگاه های خارج راحت تر میشه وارد شد...

ولی برای رسیدن به یه دانشگاه تاپ ایرانی باید کلی ***** رد بشی.. با اون همه متقاضی.. با اون امکانات آموزشی و آزمایشگاهی...

خارج وقتی پول داشته باشی میتونی راحت تر درس بخونی

البته این حرفای من رو بد برداشت نکنید..

کیه که دوست نداشته باشه توی کشور خودش باشه؟؟

ولی بعضی جاها بهتره...

هم یه فرهنگ دیگه.. هم یه تجربه بزرگ..

هم مدرک

نه مالزی.. هر جایی که بشه رفت

مثلا همون سنگاپوری که گفتی:a030:

لینک به دیدگاه
ولی خودمون همیشه یه چیزی رو فراموش میکنیم...

و اون اینکه در دانگاه های خارج راحت تر میشه وارد شد...

ولی برای رسیدن به یه دانشگاه تاپ ایرانی باید کلی ***** رد بشی.. با اون همه متقاضی.. با اون امکانات آموزشی و آزمایشگاهی...

خارج وقتی پول داشته باشی میتونی راحت تر درس بخونی

البته این حرفای من رو بد برداشت نکنید..

کیه که دوست نداشته باشه توی کشور خودش باشه؟؟

ولی بعضی جاها بهتره...

هم یه فرهنگ دیگه.. هم یه تجربه بزرگ..

هم مدرک

نه مالزی.. هر جایی که بشه رفت

مثلا همون سنگاپوری که گفتی:a030:

خارج هم دانشگاهاش رتبه بندی داره...همه دانشگاهش رو به آسونی نمیشه وارد شد...ولی آخه مالزی چی داره و یا دانشگاهاش چقدر در رنکینگ جهانی رتبه دارن که برای جوون های ایرانی مدینه فاضله شده؟

بنظرم برای ادامه تحصیل آمریکا ..انگلیس...سنگاپور در رشته های فنی،ما بقی کشورها چندان فایده ای نداره..البته تا جاییکه دیگه واقعا دانش موجود در کشور ارضا کننده نباشه.

خود من امسال ارشد دادم و میتونم به جرات بگم،قبولی در این دانشگا هها سخت نیست فقط همت بلند و پشتکار میخواد.

لینک به دیدگاه
خارج هم دانشگاهاش رتبه بندی داره...همه دانشگاهش رو به آسونی نمیشه وارد شد...ولی آخه مالزی چی داره و یا دانشگاهاش چقدر در رنکینگ جهانی رتبه دارن که برای جوون های ایرانی مدینه فاضله شده؟

بنظرم برای ادامه تحصیل آمریکا ..انگلیس...سنگاپور در رشته های فنی،ما بقی کشورها چندان فایده ای نداره..البته تا جاییکه دیگه واقعا دانش موجود در کشور ارضا کننده نباشه.

خود من امسال ارشد دادم و میتونم به جرات بگم،قبولی در این دانشگا هها سخت نیست فقط همت بلند و پشتکار میخواد.

نگفتم نشده قبولی در دانشگاه های تاپ ایران..

گفتم بسیار مشکله..

وقتی مصاحبه هست.. وقتی 1000 دنگ و فنگ دیگه

من به شخصه دارم به آلمان فکر میکنم

اونجا رو خیلی دوست دارم

و احتمال اینکه برم اونجا خیلی خیلی زیاده

لینک به دیدگاه

گفتم بسیار مشکله..

اونجا رو خیلی دوست دارم

خب هر کاری مشکله:ws37:

من قبلا فکر میکردم آلمان قطب مکانیکه ولی الان نظرم عوض شده.

اونجا هم آزمون های دیگری هست..تسلط بر انگلیسی و آلمانی...

لینک به دیدگاه
خب هر کاری مشکله:ws37:

من قبلا فکر میکردم آلمان قطب مکانیکه ولی الان نظرم عوض شده.

اونجا هم آزمون های دیگری هست..تسلط بر انگلیسی و آلمانی...

بر چه اساسی فکر کردی؟؟

:ws3:

لینک به دیدگاه
بر چه اساسی فکر کردی؟؟

:167:خب همانطور که میدونید اکثر پروژه های عظیم مکانیک در این کشور شکل گرفت ولی در حال حاضر کشورهای دیگه بشدت دارن رقابت میکنن

لینک به دیدگاه
:167:خب همانطور که میدونید اکثر پروژه های عظیم مکانیک در این کشور شکل گرفت ولی در حال حاضر کشورهای دیگه بشدت دارن رقابت میکنن

چرا میزنی؟؟؟

ولی حتما" به خارج فکر کن...

زیاد خودت رو با این حرفا که خواستن توانستن هست گول نزن

واقعیت رو ببین مریم خانم

این حرفا مال کتاباست

ما ایرانیا راحت طلبیم:ws3:

لینک به دیدگاه

چرا میزنی؟؟؟

ولی حتما" به خارج فکر کن...

زیاد خودت رو با این حرفا که خواستن توانستن هست گول نزن

واقعیت رو ببین مریم خانم

این حرفا مال کتاباست

ما ایرانیا راحت طلبیم:ws3:

چرا ما ایرانیها راحت طلب شدیم؟:icon_pf (34): ما که اجدادمون زبانزد خاص و عام هستند:ws37:

اگر همه بزارن برن...پس نسل آینده چی میشه؟ما هر کجا که بریم باز متعلق به این سرزمینیم...بجای اینکه بفکر رفتن باشیم بیایید به این فکر کنیم که اینجا چه میشه کرد؟بلاخره باید از یه جایی شروع کرد.

لینک به دیدگاه
چرا ما ایرانیها راحت طلب شدیم؟:icon_pf (34): ما که اجدادمون زبانزد خاص و عام هستند:ws37:

اگر همه بزارن برن...پس نسل آینده چی میشه؟ما هر کجا که بریم باز متعلق به این سرزمینیم...بجای اینکه بفکر رفتن باشیم بیایید به این فکر کنیم که اینجا چه میشه کرد؟بلاخره باید از یه جایی شروع کرد.

در این شرایط همه بایدبخوان

تا وقتی که اینجا بخواد درست بشه شاید من زنده نباشم و یا در لحظات پایانی عمرم باشم:ws3:

لینک به دیدگاه
در این شرایط همه بایدبخوان

تا وقتی که اینجا بخواد درست بشه شاید من زنده نباشم و یا در لحظات پایانی عمرم باشم:ws3:

نه همیشه اینجور نیست که همه بخوان....فقط نیاز به یک سری افراد هست که بخوان و عزم راسخی داشته باشن.

پس رو شما نمیشه حساب کرد:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
نه همیشه اینجور نیست که همه بخوان....فقط نیاز به یک سری افراد هست که بخوان و عزم راسخی داشته باشن.

پس رو شما نمیشه حساب کرد:banel_smiley_4:

روی من نه

روی ماشین حساب یا کاغذ بهتره حساب کنی:ws3:

من تلاشم رو میکنم

اگه تا اون موقع شرایط بهتر تر تر شد که میمونیم

اگه نشد هم که به دنبال راه فرار میگردیم

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

گفتم بسیار مشکله..

اونجا رو خیلی دوست دارم

خب یکی پاشه بره ،روش رفتن رو به ما هم مرحله به مرحله بگه:w02:

البته فقط از طریق فاند:ws3: من از جیب خرج نمیکنما:vahidrk:

لینک به دیدگاه
خب یکی پاشه بره ،روش رفتن رو به ما هم مرحله به مرحله بگه:w02:

البته فقط از طریق فاند من از جیب خرج نمیکنما:vahidrk:

عجباااااااااااا شما اون حرفا رو قبل رفتن به ارشد میزدی حالا رفتی ببین چی شدی دیگه رو شما هم نمیشه حساب کرد اسی میدونه رو میشه حساب کرد:ws28:...اونروز به اسی اینو گفتی شما بودی دانشجوی لیسانس اسی بود دانشجوی ارشد شما اونروز رویاپرداز بودی اسی یه مرد با تجربه دقت کن یه مرد با تجربه...:w02:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...