رفتن به مطلب

تور یک روزه کاشان

FrnzT

ارسال های توصیه شده

سرشماري كرديم :w16:

كي سو استفاده كرد؟:banel_smiley_52:

من یادم نمیاد به کسی آمار داده باشم.... :JC_thinking:

توصیه من را بپذیرید،در کار مردم تجسس نکنید. :ws41:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 663
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سرشماري كرديم :w16:

كي سو استفاده كرد؟:banel_smiley_52:

ابجی خب چرا لو میدی آخه؟!!!!

میرن ازمون به خاطر تجاوز به حریم خصوصی شکایت میکنن!

:ws28:

• Like 5
لینک به دیدگاه
من یادم نمیاد به کسی آمار داده باشم.... :JC_thinking:

توصیه من را بپذیرید،در کار مردم تجسس نکنید. :ws41:

آمار دادني نيست گرفتنيس:w16:

ما در اداره آمار و سرشماري نوانديشان شاغل ميباشيم

ابجی خب چرا لو میدی آخه؟!!!!

میرن ازمون به خاطر تجاوز به حریم خصوصی شکایت میکنن!

:ws28:

:banel_smiley_52: چه ميدونستم

• Like 6
لینک به دیدگاه
این صبحانه خیلی نامردی شد.....البته در حق بچه هایی که از اصفهان میان.....:w00:

بچه ها اگر یکم به این فکر میکردید که کشوندن قیمت تور به 20000 تومان چطور پیشرفته اینقدر حرف از ظلم و نامردی نمیزدید

من واقعا دیگه جوابی تو این زمینه ندارم بدم...

من هرکاری کردم واسه این بوده که با یه قیمت خوب یه سفر خوب کنار هم داشته باشید وگرنه من چندین بار کاشان رو رفتم و دیگه همه جاشو حفظم و با اومدن به این سفر جز بودن با دوستان هیچ چیز بیشتر به دست نمیارم

من به شخصه صبحانه ای داده بشه نمیخورم تا اگه برای بچه هایی که از اصفهان میان چنین چیزی تعلق نگرفت برای اونا بذارم کنار....

من فکر نمیکردم 1000 تومان و 2000 تومان صبحانه انقدر مهم باشه که چنین چیزایی میگید.... (برای خود من تو تمام سفرهایی که رفتم خیلی بیشتر از پولی که دادم، بودن کنار دوستام و جمعی که کنارشون بودم مهم بوده)

تور هم برای خودش حساب کتابی داره ... نمیشه به سازه تمامی 30 نفری که شرکت میکنن رقصید... خود من کلی باهاشون صحبت کردم برای اینکه قبول کردن برای هماهنگی بچه ها از شهرای دیگه... ولی مثل اینکه صبحانه خیلی مهمتر بوده....

به هر حال بخاطر صبحانه از همگی معذرت میخوام... سعی میکنم این مشکلم حل بشه البته امیدوارم...

ولی واقعا متاسفم که انقدر ظالم و نامردم:icon_gol: :icon_gol: :icon_gol:

• Like 15
لینک به دیدگاه
بچه ها اگر یکم به این فکر میکردید که کشوندن قیمت تور به 20000 تومان چطور پیشرفته اینقدر حرف از ظلم و نامردی نمیزدید

من هرکاری کردم واسه این بوده که با یه قیمت خوب یه سفر خوب کنار هم داشته باشید وگرنه من چندین بار کاشان رو رفتم و دیگه همه جاشو حفظم و با اومدن به این سفر جز بودن با دوستان هیچ چیز بیشتر به دست نمیارم

من به شخصه صبحانه ای داده بشه نمیخورم تا اگه برای بچه هایی که از اصفهان میان چنین چیزی تعلق نگرفت برای اونا بذارم کنار....

من فکر نمیکردم 1000 تومان و 2000 تومان صبحانه انقدر مهم باشه که چنین چیزایی میگید.... (برای خود من تو تمام سفرهایی که رفتم خیلی بیشتر از پولی که دادم، بودن کنار دوستام و جمعی که کنارشون بودم مهم بوده)

تور هم برای خودش حساب کتابی داره ... نمیشه به سازه تمامی 30 نفری که شرکت میکنن رقصید... خود من کلی باهاشون صحبت کردم برای اینکه قبول کردن برای هماهنگی بچه ها از شهرای دیگه... ولی مثل اینکه صبحانه خیلی مهمتر بوده....

به هر حال بخاطر صبحانه از همگی معذرت میخوام... سعی میکنم این مشکلم حل بشه البته امیدوارم...

دوستای گلم

سلام و روز همگی بخیر

واقعا بی انصافی هست که تمام زحمات یک نفر را نادیده بگیریم .

ما برای خوردن که قرار نیست در کنار هم جمع بشیم ، مهم دیدن همدیگه هست و اینکه به همه خوش بگذره .

من که خودم به شخصه خیلی ناراحت شدم .

• Like 11
لینک به دیدگاه
کارت شناسایی همراهتون باشه کافیه...

وسیله های مورد نیاز هم بستگی به خودتون داره... درحدی نیست که بخواد به صورت کلی اعلام بشه...ولی از من میشنوی کرم ضدآفتاب یا کلاه آفتابگیر و فراموش نکن چون قطعا خیلی گرمه

بله عینک آفتابی, کِرِم ضدآفتاب، کلاه آفتابگیر و بادبزن هرکدوم از اینارو تو خونتون دارید با خودتوون بیارید:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
کارت شناسایی همراهتون باشه کافیه...

وسیله های مورد نیاز هم بستگی به خودتون داره... درحدی نیست که بخواد به صورت کلی اعلام بشه...ولی از من میشنوی کرم ضدآفتاب یا کلاه آفتابگیر و فراموش نکن چون قطعا خیلی گرمه

بله عینک آفتابی, کِرِم ضدآفتاب، کلاه آفتابگیر و بادبزن هرکدوم از اینارو تو خونتون دارید با خودتوون بیارید:w16:

بچه ها خواهش میکنم یادتون نره ها،اینجا یه در به جهنم داره:sigh:

• Like 5
لینک به دیدگاه

نه عزیزم کسی به شما جسارت نکرده یه وقتی خدایی ناکرده....

شما برای این سفر از همه بیشتر توی زحمت افتادید...... اگرم کسی حرفی میزنه به تور هست نه شما..

من همینجا از شما عذرخواهی میکنم از طرف باقیه و خودم:wubpink:

دقیقا این سفرهای یک روزه برای بودن درکنار دوستان خوب هست.....

من وقتی دارم از این همه راه میام هدفم فقط بودن در کنار دوستانم هست و نه چیز دیگر

............

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

وگرنه من چندین بار کاشان رو رفتم و دیگه همه جاشو حفظم

الان همه جاشو حفظی؟

خوب بذار یک سوال بپرسم، :ws33:

صفحه 125 پاورقی سفر به کاشان،این جمله از کیست؟

من کاشانی نیستم ولی کاشان را دوست دارم.

:w74: :4564: :w74: :4564:

آخه چرا ؟!!!!! :4564:

اینهمه صبحانه خوردین چرا باز حرص صبحانه میزنید.

انوشه تازه ارشد رتبه عالی کسب کرده و خوشحاله،چرا دلش را میشکنید ای جماعت بی بصیرت......

(شوخی بودا،چون دیدم ناراحت شدی گفتم جدی نگیر،تشکر از زحماتت :a030:)

• Like 8
لینک به دیدگاه
راستی انوشه جان ما کجا گاو و گوسفندارو بیاریم واسه قربونی جلو پاتون:JC_thinking:

من تا قبل از ساعت 8 شب از خونه بیرون نمیاما،گرمه:hanghead:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام سلام

خب لازم دیدم که از زحماته انوشه عزیز و محمد و دوستانی که تدارکاته این سفرو به دوش کشیدند

تشکر ویژه و یک خسته نباشید ویژه کنم ..... :w72:

هماهنگ کردن بسی کار بسیار دشواری هست در دنیای واقعی با هزار زحمت اینکار انجام میشه حالاچه برسد در این دنیای مجازی..........

ممنون از زحماتتون خسته نباشید:rose:

• Like 8
لینک به دیدگاه
راستی انوشه جان ما کجا گاو و گوسفندارو بیاریم واسه قربونی جلو پاتون:JC_thinking:

نكنه اون بره كه باهاش عكس گرفتي رو بياري واسه قربوني:w821:

اونو با خودت بيار:ws2:

• Like 5
لینک به دیدگاه
من تا قبل از ساعت 8 شب از خونه بیرون نمیاما،گرمه:hanghead:

ای دختر تنبل:banel_smiley_52:

خب یهنی میگی کی بریم ...ساعت 8 معلوم نیست کجا باشن.. از کجا پیدایشان کنَویم:JC_thinking:

• Like 3
لینک به دیدگاه
ای دختر تنبل:banel_smiley_52:

خب یهنی میگی کی بریم ...ساعت 8 معلوم نیست کجا باشن.. از کجا پیدایشان کنَویم:JC_thinking:

اینا که دیگه 8 کاشان نیستن،بیا خودمون باهم میریم بیرون:persiana__hahaha:

• Like 3
لینک به دیدگاه
نكنه اون بره كه باهاش عكس گرفتي رو بياري واسه قربوني:w821:

اونو با خودت بيار:ws2:

وااااییی نه .. الهی قربونش بشم من.... اون الان پیش من نیست.. ازش خبر ندارم ایشالا هرجا هست سالم باشه:persiana__hahaha:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...