رفتن به مطلب

کمبود کتاب

Waffen

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 68
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

صاحب تاپیک راضی،اسپمر هم راضی.......

گور بابای ناراضی !!!!!

نه خوب... اسپم آزاد... اینطوری نباشه که یه نفر یک کلمه حرف زد سریع پستش رو پاک کنیم...

ولی دیگه اینطوری نباشه که موضوع تاپیک از نبود کتاب به cheese cake و پیتزا کشیده بشه که... :ws3:

لینک به دیدگاه
همه بلاد کفر میخوان... من میخوام, شما میخوای, اینا میخوان, اونا میخوان... مطمئن باش حتی مموتی هم بلاد کفر میخواد... :ws3:

لطفا جمع نبندین کربلایی وافن..... :w00:

ما بلاد کفر نمیخواهیم،ما برای فروش کتابهایمان و ارتزاق،نیاز به بلاد مومنه داریم.

تا کسی فتوا از ما نخواد،کتاب فتوایی چاپ نمیشه،طرف باید براش مهم باشه با کدوم پا بره توالت،تا ما هم براش سند علمی رو کنیم در کتاب هایمان.....

لینک به دیدگاه
لطفا جمع نبندین کربلایی وافن..... :w00:

ما بلاد کفر نمیخواهیم،ما برای فروش کتابهایمان و ارتزاق،نیاز به بلاد مومنه داریم.

تا کسی فتوا از ما نخواد،کتاب فتوایی چاپ نمیشه،طرف باید براش مهم باشه با کدوم پا بره توالت،تا ما هم براش سند علمی رو کنیم در کتاب هایمان.....

باور کن خواستم بگم به غیز از اسی... :ws3:

توام باید بخوای... یعنی چه آخه... بلاد کفر خیلی خوبه... اونجام میتونی فتوا صادر کنی... به جان خودم... :ws3:

لینک به دیدگاه
باور کن خواستم بگم به غیز از اسی... :ws3:

توام باید بخوای... یعنی چه آخه... بلاد کفر خیلی خوبه... اونجام میتونی فتوا صادر کنی... به جان خودم... :ws3:

گیریم بنده اونجا کتاب چاپ کردم،مشتری کجاست؟!!!

در غرب هم الان همه دنبال کتاب و مجلات مد و عروسی فلان خواننده یا فیلم خصوصی فلان بازیگر هستند.

چوپان بی گوسفند به چه ماند؟ به زنبور بی عسل.....

لینک به دیدگاه
گیریم بنده اونجا کتاب چاپ کردم،مشتری کجاست؟!!!

در غرب هم الان همه دنبال کتاب و مجلات مد و عروسی فلان خواننده یا فیلم خصوصی فلان بازیگر هستند.

چوپان بی گوسفند به چه ماند؟ به زنبور بی عسل.....

اتفاقا تند رو اونجا زیاد هست... طرفدار پیدا میکنی... قول میدم...

بعدشم نمیخوای بازنشسته بشی ؟

میری سواحل هاوایی برای خودم لم میدی روی شن های سفید تمیز ساحل... به به... :ws3:

لینک به دیدگاه
اتفاقا تند رو اونجا زیاد هست... طرفدار پیدا میکنی... قول میدم...

بعدشم نمیخوای بازنشسته بشی ؟

میری سواحل هاوایی برای خودم لم میدی روی شن های سفید تمیز ساحل... به به... :ws3:

لا اله الا الله.......

یک دفعه بگو با سر برم تو لجن جهنم،لحظه ای شادی در هاوایی را به پاداشی جاودان در کنار حوریان کیلومتری و غلمان های مرمری نمیفروشم.....

بترس از روزیکه بگی،اسی از نور خود کمی به من بده،اما من روی بر میگردانم و میگم برگرد به دنیایت و از هاوایی نور کسب کن.

در کار ما بازنشستگی معنا ندارد،هرچی پیرتر میشیم قدرت و حکومت برامون دلنشین تر میشه و تازه میشیم خبره !!!!

لینک به دیدگاه
عجب انتظارات بالایی دارین ها

من رفتم نمایشگاه کتاب اصفهان (در حد نمایشگاه تهران مسلما نیست ولی اوایلش نسبتا تاکید میکنم نسبتا خوب بود) یه کتاب از باربارا دی انجلیس میخواستم کتابی که بارها اجازه چاپ گرفته و چاپ هم شده و فروخته هم شده بود

یارو گفت خانم ممنوع شده :jawdrop: اینا تکلیفشون با خودشون هم روشن نیست

خوب اینکه نمایشگاه بین الملی هست و اینطوریه... تحریم هم که هستیم...

کلا آدم کتاب بخواد معلوم نیست باید از کجا گیر بیاره...

خوب این خیلی مسخره هست دیگه...

در حقیقت به جرم اینکه توی ایران به دنیا اومدیم حتی کتاب هم نمیتونیم بخونیم...

پ.ن: بیشتر منظورم از این تاپیک این بود که یکم راهنمایی بگیرم و راهی پیدا کنم که این کتاب ها رو گیر بیارم... البته بدون اینکه قیمتشون 100 برابر بشه...

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

نمی تونی کتاب الکترونیکی بخری؟ وگرنه کاملآ واضحه که چرا تو اون نمایشگاه کتاب لعنتی این کتابارو نمیارن!من که از قبلش میدونستم.:ws3:

خیلی از کتابای مهم اونجا نیست.اونجا مال آخوندا است و فقط کتابای اونا رو میارن.در مورد کتابای علمی هم کلا چون ایران کشور عقب مونده ای هستش از این مشکلات فراوونه.:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...