رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 26 Neutron

شقایق31

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 141
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

چطوری جوون

چرا میایی تبریز وبه من خبر نمیدی؟:w00:

انقلاب یعنی چی؟

رفرم بهتره یا انقلاب؟

درمورد نیچه یکی دوخط بنویس

چرا میگن مرد نباید گریه کنه؟چندبار گریه کردی؟

کی ازدواج میکنی خراب بشیم رو سرت؟

تاثیرگذارترین اتفاق زندگیت چی بود؟

برف یا باران؟

اگه بگن شهردار تهران میشی تو چندسال میتونی با اختیارات کامل تهران رو دوباره بسازی؟

اصلا برنامت برای این کار چیه؟

نژادپرستی رو تعریف کن

چقدر میخوابی؟چرا اینقدر میخوابی اخه؟

به چه زبونایی تسلط داری؟

دوستی داشتی که عمیقا تو رو تکون داده باشه وتو زندگیت یه تفاوت بزرگ ایجاد کرده باشه؟

یه خاطره بد تعریف کن

نظرت درمورد عورت وبریدنش چیه؟:icon_pf (34):

توتالیتریسم یعنی چی؟ایا بهش میرسیم؟دی:

خوشه های خشم رو خوندی؟

چرا همینگوی خودشو کشت؟

صادق هدایت رو تشریح کن

امیدبه زندگی چه تاثیراتی اززندگی شهری میپذیره؟

جیمی نوترون کیه؟

خوشم میاد بالاخره یکی دونفررو پیدا کردم مثل من هری پاتررو دوست دارن!

حرف اخررولینگ چیه؟

تپه خاموش به چه معناییه؟دیدی فیلمشو؟گیمشو بازی کردی؟

امضای منو ترجمه کن

احمدکایا رو چقدر میشناسی؟

پرسونارو دیدی؟

درمورد همشهری کین نظرت چیه؟

متالیکارو چقدرمیشناسی؟درمورد گروه کرن نظرت چیه؟

منو تو سه خط تحلیل کن!تعریفم کنی میکشمت!!

ارتفاع پست یعنی چی؟

ایا ما همانیم که دیده میشویم؟

ایا همه چیز نسبی است؟

چرا اینقدرفیسبوک خزهست؟

مدنیت ازنظر شهرساز چه تعریفی داره؟

میبخشی دیگه حس نوشتن ندارم

خیلی خوشحالم با دوستانی چون شما بودم

موفق باشی عزیز:icon_gol:

لینک به دیدگاه

دوباره سلام

:icon_redface:

بهترین آهنگ تیتراژ سریال؟

بهترین سریال ایرانی که تا حالا دیدی؟

5تا از بهترین فیلمهای سینمایی ایرانی که تا حالا دیدی؟

10 کیا رستمی رو دیدی؟نظرت راجبش؟

بهترین خواننده زن و مرد از نظرت(ایرانی یا خارجی فرق نداره.....اما فقط میتونی از هر کدوم یکی رو انتخاب کنی)

بهترین گروه موسیقی؟

چند تا دی وی دی یا سی دی فیلم داری تو اتاقت؟.....بشمار.....عدد میخوام

حالا اگه قرار بود 3تاشون رو انتخاب کنی کدوما بودن؟

چند تا کتاب غیر درسی داری؟

3تا از کتابا هم انتخاب کن؟

اتاقت رو توصیف کن(میتونی تقلب کنی عکس بذاری ازش)

مدل دوربینت چیه؟

یه آرزوت رو بگو(از بزرگترینهاش)

محمد مهدی 5سال بعد رو تو ذهنت کجا و چجوری تصور میکنی؟(دلت میخواد چجوری باشه)

اسم ادکلنهایی که العان داری و استفاده میکنی؟

زبان انگلیسیت در چه حد قویه؟

نرم افزارهایی که باهاشون کار میکنی یا بلدی که کار کنی چیاست؟

جنگل؟دریا؟کوه؟(چرا)

یکی از خاطره انگیز ترین روزهای زندگیت کی بوده و با چه کسی یا چه کسانی بوده؟کجا بوده؟

وقتی یکی رو دوست داری چطور علاقت رو بهش نشون میدی؟

در حال حاضر کسی(دختر....اونم نه از بستگان)هست که دوسش داشته باشی؟اگه آره کی؟

ماشین شخصی؟قطار؟هواپیما(سفر رو با کدومشون ترجیح میدی)

قد و وزنت چنده؟(عدد باید بیاری.....نپیچونیا)

روزی چند بار مسواک میزنی؟

بدترین نمره ای که تا حالا گرفتی چند بوده و چه درسی؟

این گروه سوالام بودن یا قبلی ها؟

3تا شکلک واسه من بذار

خوب اینها رو جواب بده فعلا

.

.

.

بازم مزاحم میشم

:w02:

لینک به دیدگاه
سلام

چطوری جوون سلام پهلوون ...

چرا میایی تبریز وبه من خبر نمیدی؟:w00: خیلی مخلصم. این سری که بیام حتما یه قرار با هم میذاریم. دوست دارم بقیه بچه های تبریز رو هم ببینم. نزن مارو.... :ws44:

انقلاب یعنی چی؟

خب به معنی اونچیزی که معروفه! یه تغییر کلی توی ساختار حکومتی و اجتماعی یه کشور یا یه جامعه و نه یک اجتماع. اما کلا یعنی یه نغییر کلفت!!! زیر و رو شدن! ممکنه توی وجود آدم هم انقلاب رخ بده!!!! اگه تو یه زمینه اتفاق بیافته یه مضاف الیه هم میچسیه بهش! مثل انقلاب صنعتی یا انقلاب فرهنگی! توی تجربه های بزرگ مثل انقلاب روسیه و فرانسه و ایران که به نظر من یه اتفاقی بود که به جایی اینکه جلو ببرتشون چند سال عقب انداختشون!

رفرم بهتره یا انقلاب؟ من رفرم آرام رو بیشتر ترجیح میدم! انقلاب یعنی شوت شدن از فاز مثبت به فاز منفی (نه به معنی خوب و بد بلکه به مفهوم متضاد)! دلیلش هم اینه چون ملت فکر میکنن که چون انقلاب کردن ، یعنی همه چیز حکومت قبلی بده! پس متضادشون خوبه!!!! اینجوریه که زیر و رو میکنن یه دفعه همه چیز و به خاطر تعصبات و یه سری ایدوئولوژی هایی که واسه خودشون درست کردند کوتاه هم نمیان و تنها گذشت زمانه که کم کم میتونه به این جور آدما بفهمونه که بعضی جاها زدن به کاهدون! و الزاما نمیشه گفت کسی مقصره... یه فرآیند اجتماعی بوده که اتفاق افتاده.

درمورد نیچه یکی دوخط بنویس وقتی میگی نیچه یاد یه چهره ی گرد سفید تپل میافتم که هم اتاقی م بود و نیچه میخوند و شوپنهاور را میپرستید و و از عشق و زن هم تعریف نامتعارف جالبی داشت و جالب بود که بعد از فارغ التحصیلی کاشف به عمل آمد که عاشق شده است و نامزدی اش نزدیک است و بین ماها کسی بود که از همه زودتر ازدواج کرد! وقتی میگی نیچه یاد یه دوست دیگه ام می افتم که از سینه چاکان ولایت بود و بعد از دوسال در دانشگاه مذهب را خرافاتی بیش نمیدانست ! و اینکه نیچه هم تاثیری هم روی خودم داشت و اینکه "در اینجا بود که نخستین بار فهمیدم که ارادهٔ زندگی برتر و نیرومند تر در مفهوم ناچیز نبرد برای زندگی نیست، بلکه در اراده جنگ اراده قدرت و اراده مافوق قدرت است!"

چرا میگن مرد نباید گریه کنه؟چندبار گریه کردی؟ خیلی از ضرب المثل های ما متاثر از شیوه ی و نگرش سنتی ما بوده. خب در سیستم پدرسالارانه خانواده های ایرانی مرد به عنوان حاکم خانواده و تامین کننده ی امنیت و نان آور خانه ، گریه کردنش به عنوان سایه ی بالا سر، به حس اعتماد و حس امنیت زن و فرزندان خانواده ضربه میزده ... اما خب انسان انسانه دیگه! تلفیقی از منطق و احساس و چیزای دیگه! زن و مرد نداره!

گریه که زیاد کردم! میگه که گریه کن گریه قشنگه!

کی ازدواج میکنی خراب بشیم رو سرت؟ من تا تورو زن ندم ، زن نمیگیرم... :ws3:

تاثیرگذارترین اتفاق زندگیت چی بود؟ شاید صمیمیتم با یکی از اساتیدم از همه تاثیرگذار تر بود. شیوه ی تفکرم رو به شدت اصلاح کرد. الان با هم بحث می کنیم!!!!! فکر کن!

برف یا باران؟ باران رمانتیک تره... برف تامل برانگیز تر... جفتشو دوست دارم! اما آفتاب و خورشید صریح رو بیشتر میپسندم.

اگه بگن شهردار تهران میشی تو چندسال میتونی با اختیارات کامل تهران رو دوباره بسازی؟ فرآیند سریع ساخت و ساز در واقع یه درمان موقته که تبعات درازمدت به همراه داره! با کمک کسایی که میخوان اونجا زندگی کنن شروع میکنیم. درگیری های گروههای هدف توی ساخت و ساز هرچند دراز مدت باشه اما توسعه رو به پایداری نزدیک میکنه. بزرگترین مشکلات شهرهای ما مشکلات هویتیه. یه شهری بود توی هلند به اسم آلمر... یه شهر جدید، که توی دراز مدت با کمک کسایی ساخته شده که بعدها قرار بوده توش زندگی کنن. مثل یه شهر سنتی مردمش بهش تعلق خاطر داشتند.

اصلا برنامت برای این کار چیه؟ ببین مشکل ما جهان سومی ها اینه که تخصص زده میشیم به تبعیت از ورود پس مانده های مدرنیسم غرب! فکر میکنیم مهندسی ساز شدن خیلی درسته و باحاله و باکلاسه! حالا اونور سر همین قضیه پست مدرنیسم و این صحبتا، رسیدن به ایجاد اجتماعات محلی ایجاد کردن، تقویت المانهای هویتی مثبت محلات، مشارکت گیری در امر برنامه ریزی و طراحی که یه دولت محلی به عنوان همکار مردم توی برنامه ریزی عمل میکنه که خارجکیا بهش میگن دوره ی government as a partner مد شده.

من باشم ها توی فرآیند تصمیم سازی - تصمیم گیری - اجرا - مدیریت دست ملت رو می فشارم!

نژادپرستی رو تعریف کن بذار این یکیو با نگاه ارزشی خودم بهت جواب بدم!!! یه سری آدم عقده ای پیدا شدن و چسبیدن به دو تا موفقیت توی تمدنشون و چسبوندنش به نژادشون و هنوز انقدر درک ندارن که الان تو اصلا نمیتونی حرف از نژاد خالص بزنی و عقده ی خود برتر بینی دارن!

من یه چندتا دوست آلمانی دارم ، که کلا به واژه ی Race حساسن! یه بار داشت بحثشو پیش میکشیدم که چنان زدن تو پرم، پرو بالم ریخت!

چقدر میخوابی؟چرا اینقدر میخوابی اخه؟ معمولا 7 ساعت رو پر میکنم. اگه نکنم، تمرکز ندارم تو کارم!

به چه زبونایی تسلط داری؟ انگلیسی رو در حد نیاز بلدم! به همین فارسیشم مسلط نیستم!

دوستی داشتی که عمیقا تو رو تکون داده باشه وتو زندگیت یه تفاوت بزرگ ایجاد کرده باشه؟ بله.

یه خاطره بد تعریف کن خاطرات بعد از یه اتفاق مشهور که به برخی دلائل نمیگم چه اتفاقیههههه !!!!!

نظرت درمورد عورت وبریدنش چیه؟:icon_pf (34): ما که منتظریم خودشون هم خودشو ببرن هم عورتشو! نتیجه ی افراط همینه! اطاعت کامل! این میشه که توی یه جلسه ای که به قول خودشون در مدح خوبی ها برگزار میشه انسانیت میره سوال و آرزوی مرگ برای انسانها با تکبیر حضار همراه میشه!

توتالیتریسم یعنی چی؟ایا بهش میرسیم؟دی: توی ایران یعنی خامنهایسم! فکر میکردم به خامنهایسم رسیدیم، اما با کاری که شعیب بن صالح کرد ، گفتم بابا ایول! نیشمم باز شد تازه! :ws3:

خوشه های خشم رو خوندی؟ نه نخوندم! ولی جان اشتاین بک رو همیشه توی دبیرستان به عنوان یه سوال کنکوری به یاد داشتم!

چرا همینگوی خودشو کشت؟ میخواست تفنگی رو که دوسش داشت امتحان کنه ببینه خوب کار میکنه با نه! :ws3:

صادق هدایت رو تشریح کن همین نقل قولش از بوف کور که بالاخره پیداش کردم:

در زندگی زخم‌هایی هست که مثل خوره روح را آهسته و در انزوا می‌خورد و می‌تراشد. این دردها را نمی‌شود به کسی اظهار کرد. گویای احوالات هدایته!

امیدبه زندگی چه تاثیراتی اززندگی شهری میپذیره؟ یه رابطه ی متقابل دارن. در واقع زندگی شهری میتونه نمادی از امید به زندگی باشه. جان راسکین خوب میگه که: زشتی و نابسامانی ظاهر شهرها رو توی زشتی و نابسامانی قلب مردمان اون شهر جستجو کنید. کلا توی هر جامعه ای منظر شهریش گویایی همه چیزشه! از نحوه ی زندگی مردمش بگیر تا نوع تحولات فکری اتفاق افتاده توی جامعه! من به این موضوعات خیلی علاقه مندم، چه کار نکن بشینم برات قصه ی حسین کرد شبستری رو بگم ها!!!!

جیمی نوترون کیه؟ جیمی نیوترون یه شخصیت کارتونی بود که دوران راهنمائی خیلی علاقه بهش داشتم. به خاطر این بود هم ریزه میزه بود مثل خودم! هم کنجکاو بود، هم علاقه ای به طراحی چیزای عجیب غریب داشت. جالبه بدونی که اولین قرار من با نواندیشانی ها ، منو از روی آواتارم شناختن!!!!!

خوشم میاد بالاخره یکی دونفررو پیدا کردم مثل من هری پاتررو دوست دارن! :ws3::ws3:

حرف اخررولینگ چیه؟ شاید بشه گفت یه تاثیری گذاشت روی غربی ها که بعضی وقت ها یه ذره تخیل و خیالپردازی هم لازمه در عصر ماشینی و منطقی فکر کردن... یاد یکی از نوشته های شریعتی افتادم که درباره ی نحوه ی برداشت اهالی محلی یه روستا توی خراسان از کهکشان که اسمشو گذاشته بودن راه علی و در مذمت کهکشان علمی که چقدر بی ریخته افتادم!

تپه خاموش به چه معناییه؟دیدی فیلمشو؟گیمشو بازی کردی؟ داداشم بازی میکرد فکر کنم. داستان یه دختربچه با مادرش بود. نه فیلمشو دیدم نه گیمشو بازی کردم. زیاد دنبال فیلم های ترسناک نیستم. به غیر از اره و سکوت بره ها و دیگران، بقیه ی فیلم ترسناکایی که دیدم، فقط جنبه ی ترسوندن و چندش آوری داشت! مزخرفترینشون هم هاستل بود! :icon_pf (34):

امضای منو ترجمه کن سجاد جون یاشاسین آذربایجان!! من از ترکی فقط ترکی بیلمریمشو بلدم.

احمدکایا رو چقدر میشناسی؟ یه دوست ترک داشتم که آهنگاشو دوست داشت.

پرسونارو دیدی؟ خیر.

درمورد همشهری کین نظرت چیه؟ فلش بک های متعدد فیلم فوق العاده بود. اینو تو دوران دبیرستانم دیدم.

متالیکارو چقدرمیشناسی؟درمورد گروه کرن نظرت چیه؟ به راک علاقه ای ندارم. ولی دوروبرم پر بود از دوستانی که راک گوش میدادن! اطلاعات زیادی هم ازشون ندارم.

منو تو سه خط تحلیل کن!تعریفم کنی میکشمت!! باشه رفیق خودت خواستی!

یه بوهایی میآد که احساس میکنم توی ذهن خودت زندگی میکنی و توی اینجا بروز میدی. دور و برت آدمایی هستند که نیاز به ارتباط با تو دارن. پس زبونت رو ساده تر کن! بپا دچار نخبه گرایی نشی. همون استادی که بهت گفتم یه تاثیر زیادی توی شیوه ی تفکرم گذاشت همیشه بهم میگه که سعی کن پیچیده فکر کنی اما ساده بیان کنی! کتاباش رو بخونی احساس میکنی که برای دبیرستانی ها نوشته شده... اما مغزداره.

ارتفاع پست یعنی چی؟ من از روئیدن خار بر سر دیوار دانستم / که ناکس کس نمیگردد بدین بالانشینی ها

ایا ما همانیم که دیده میشویم؟ خیر. ما همانیم که ادراک میشویم. ارزش گذاری میشویم. به یاد آورده میشویم!

ایا همه چیز نسبی است؟ نسبی است! نسبی است! حتی نسبیت هم نسبی است!

چرا اینقدرفیسبوک خزهست؟ :ws3: چرا با اینکه خز است این قدر طرفدار دارد؟

مدنیت ازنظر شهرساز چه تعریفی داره؟ ریشه ی کلمه ی مدنیت با مدینه (شهر در یک فهم خاص) یکیه. اصلا تمدن بین النهرین به عنوان اولین تمدن بشری وقتی آغاز میشه که انسان شروع میکنه به یکجا نشینی و ساخت وساز.

مفهوم مدنیت با شهر و شهرنشینی ریشه ی نزدیکی داره. ومدنیت در واقع یه ابزار برای رسیدن به یه شهر ایده آله ! اگه مدنیت نباشه اصلا شهری تشکیل نمیشه!

مدنیت از نظر شهرساز یعنی ابزاری برای تداوم زندگی در شهر.

میبخشی دیگه حس نوشتن ندارم منم دیگه حس نوشتم ندارم!!!!

خیلی خوشحالم با دوستانی چون شما بودم آقایی

موفق باشی عزیز:icon_gol:

سجــــــــــاد!

ترکوندی منو!!! :icon_pf (34)::mpr:

لینک به دیدگاه
خب علیک سلام:ws3:

خوبی؟ :banel_smiley_4:

چه خبر؟ :banel_smiley_4:

الان احساس میکنم میخوای سر به تنم نباشه نه؟ :icon_razz:

3تا ارزوی بزرگت چیه؟ 1- تو بری دیگه نیای اینجا 2- صندلی داغت من بیام بمونم اونجا 3- جزغاله بشی ، بسوزی.

بعده این کلمات یه کلمه اضافه کن:

زندگی قشنگه

دوست رفیق

غرور اعتماد به نفس بهتره!

الن دولن تهران 43

سرما گرما

یاهو مسنجر!

مسنجر یاهو!

کوه مقاومت

دوچرخه سیبیل کیوان میچرخه!

فرش عرض

سوکس سن پترزبورگ

زیست دریا:ws3:فیتاپلانکتونها

ابیاری درختان دریایی

بزن و بکوب بکوب وبزن

هوارتا زیاد

کارت اینترنت هست هنوز؟

سنجاق سینه

سنجاب تهرانپارس

ریل تبریز

مشهد اصفهان!

پاریس کافه

سانفرانسیسکو کاترینا

لاوس وگاس کازینو

دهات یکی از واحدهای تقسیمات سیاسی کشور.

شلوار لی ممنوع!

شماره ثابت!

خواب خوراک

صندلی داغ سرد

جیز شدن جیز نشی به حق آقا

به توچه :icon_razz:

به من چه دقیقا!!!!

به ما چه اکزلنت!

به دیگران چه پرفکت!

سقه سیاه خودم. :ws3:

گوش پاک کن سعی کن زیاد استفاه کنی.

دعوا سر چی چی؟ هیچی به هیچی!

دوست داشتن از عاشقی بهتره

جینگول نوه ی دکی!

جیجر هووووووووع

خوبی :icon_razz:

شاخ شدی میتونیم میشیم.

برو بشین سر جات!

بشین پاشو

دکتر برم پماد داره؟

استامینوفن نخور زیاد

شربت سینه :ws3:

دهه 90 شروع شد!

اعصاب مصاب ندارم

لاک پشت این مملکته

لاکی لوک رو دوست داشتم

خسته شدی؟ آره

اخرین بار کی دعوات شده؟ کیو زدی؟ با داداشم خیلی وقت پیش.

هم زدی هم خوردی؟ آره

اینکه میگن پسرا غیرت ندارن راسته؟ من برعکسشو شنیدم

اصلا غیرت یعنی چی؟ یعنی کمک کنی ولی گیر ندی!

3تا جمله از کتاب مورد علاقت بگو

ما وقتی خودمان تصمیم گیر شدیم، وزیر شدیم، وکیل شدیم، مهندس شدیم دیگر نه حرف کسی را گوش میکنیم و نه حاضریم کارمان را این قدر ساده نشان بدهیم که خدای ناکرده به حرمتمان بربخورد، و بهترین راه ادامه ی کارمان هم در این است که برای بهتر شدن قدمان هرکسی را بلندقدتر از خودمان دیدیم یا فراریش بدهیم یا به همان اندازه از قدش کم کنیم. (چندتا جمله شد؟؟؟)

6تا جمله از من بگو:4chsmu1:

متین دختری است که در دانشگاه زیست دریا می خواند. گرايش زيست دريا به بررسي و مطالعه خواص محيط آبي، بيولوژي آبزيان و فعاليت هاي آبزي پروري مي پردازد. يعني برخلاف دو گرايش علوم جانوري و علوم گياهي كه در آنها بيشتر موجودات خشكي زي مطالعه مي شوند اين گرايش جانوران و گياهان آبزي را بررسي و مطالعه مي كند.گرايش زيست دريا علاوه بر بررسي فيزيولوژي آبزيان به مطالعه اكولوژي دريا يعني بررسي آلودگي آب دريا و تاثير آن بر محيط دريا مي پردازد. :4chsmu1:

1جمله از اون بگو(هرکی دوست داری)

اون کسی است که من دوست می دارم!

کی صندلیت تموم میشه؟ ان شالله اگر خدا بخواد با توسل به ائمه معصومین همین الان تموم میشه.

اگر فردا نیام خوشحال میشی؟ خیلی.

پس کی سوال بپرسه؟ هیچ کی!

برم بعدا میام باز

Just_Cuz_15.gif

:smiley (18):

لینک به دیدگاه
بازم دلت سوال میخواد؟ نه

آخه چرا؟ چون از دستت راحت بشم.

چی میخوای؟ یه فنجون قهوه

چرا نه؟ ها؟

پس چی؟ :banel_smiley_4:

کجا؟ :banel_smiley_4:

چی میگی؟؟ :banel_smiley_4:

بیام؟ برو

بپرسم؟ نه

داغه؟ نه گرمه

سوختی؟ نه

میخوای بلند شی؟ بلند شدم خیلی وقته!

نمیتونی؟ دیدی که تونستم

دلم باید بسوزه الان؟ :w589:

چرا نمیسوزه پس؟ کتک میخوای؟

دلت چی میخواد الان؟ تورو بزنم!

بگو...نمیگی؟ چی میگی؟!

خوابت میاد؟ نه

خسته ای؟ نوچ!

گشنته؟ آره

تشنته؟ نه

چی شده؟ :banel_smiley_4:

چرا گریه می کنی؟:w58:

چرا خودتو میزنی؟؟:icon_pf (34):

آخیییییییییییییییییییییییییییی...این یکیم از دست رفتgirl_haha.gif

:w58::w58::w58:

لینک به دیدگاه

یک الگو معرفی کن برام

یک کتاب معرفی کن من بخونم

یک فیلم معرفی کن من ببینم

یک ترانه معرفی کن گوش بدم

یک سایت معرفی کن برم ببینم

بی زحمت:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام......خوفی؟خانم بچه ها خوبن؟

hello.gif

سلام ... هه هه هه ...

بریم سراغ سوالا؟.....پس بزن بریم

Vala_13.gif

:icon_razz:

وقتی دلت بگیره چیکار میکنی؟:girl_in_dreams:

از چاه باز کن صاف استفاده میکنم

زیاد دلت میگیره؟

نه خدارو شکر لوله کشی اش خوب بوده.

نظرت راجب به آلبوم آخر شاهین نجفی چیه؟

گوش ندادم.

آپارات رو میبینی؟نظرت؟

بی بی سی مونو زدن سربازای گمنام.

کدوم برنامه بی بی سی به نظرت بیتره؟

قبلا کلیک با 60 دقیقه.

فیلم کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد رو دیدی؟اگه آره نظرت راجبش چیه؟

آره. فیلم تاثیر گذاریه. اعصاب نمیذاره واسه آدم.

نظرت راجب به چادر زدن مونیکا بلوچی چیه؟

چیه مگه بازیگره دیگه! اکبر عبدی هم نقش خل و چلا رو تو قیلم مادر بازی میکرد!

چادری یا مانتویی؟

انتخاب آزاد!

چرامیگن دخترا باید موهاشون رو بپوشونن اما پسرا نه؟

یه حرفی گذاشتن تو دهن بنی صدر! چون زنا موهاشون اشعه ازش ساتع میشه!

چرا دیه زن نصف مرده؟

خواهرم دیگه نیست. قانونش اصلاح شد.

چرا ما نمیتونیم رئیس جمهور زن داشته باشیم؟

ترجیح میدم سوت بزنم. :whistle:

چرا مرد میتونه طلاق بده اما زن نه؟

همین حق نفس کشیدن هم دادیم بهتون برید حال کنید! :w888:

چرا حق فرزند با مرده؟

ببین مثل اینکه جدایی نادر از سیمین رو زیاد دیدی!!! سوالات فقهی میپرسی؟!

چرا میگن تو اسلام زن و مرد برابرن اما میبینیم که اینجور نیست؟(مراجعه شود به بند های فوق)

چون برابری که در تفکر اسلامی ازش گفته میشه با اون برابری که شما میگی تو حقوق بشر فرق داره.دروغ هم نمیگن.

خیلی چیزای دیگه هم هست توی فرهنگمون. فقط اسلام رو میگی. شما کوروش رو ببین که چقدر سینه چاک داره! که آی برده ها رو آزاد میکرده و فلان. در صورتی که اگر درست درمون بری مطالعه کنی میفهمی که اصلا هخامنشیان از برده داری تعریفی نداشتن به خاطر سیستم ایلیاتی زندگیشون!

همچنین است مفهوم عدل در ساسانیان و انوشیروان عادل.

عدل در این دوره یعنی اینکه هرکس توی جای خودش باشد! دهقان، دهقان باشد، شاه، شاه!

این کانفلکت ها باعث شده ما یا همه چیزو ببریم زیر سوال، یا همه چیزو بذاریم رو سرموت.

این اسلامی هم که همه ازش بد میگن جدیدا. (مثل اینکه مد شده) یه زمانی انقلاب فرهنگی ای تو ایران به پا کرد. حالا رو نگاه نکن که به بن بست خوردیم. الان دیگه توی جامعه ی ما به خاطر اینکه توی فرآیند جهانی شدن قرار گرفتیم ، جواب نمیده.

چرا فکر میکنیم لاک زدن فقط واسه دختراست؟

خب به خاطر اینکه یه زینتی بوده که دخترا استفاده میکردن!

بهترین رمانی که تا حالا خوندی چی بوده و از کی بوده؟

کوری - ژوزه ساراماگو

یه رمان خوب بهم معرفی کن؟

اهل رمان نیستم زیاد. بالائی رو بخون.

بهترین فیلمی که تا حالا دیدی؟(اسم یه فیلم رو باید بیاری)

American Beauty

اسم یه ترانه که زیاد تو خونه گوش میکنی؟

Adios Mi Amor Adios

نظرت راجب فمنیستها؟

توی زمان خودشون ، جنبش به موقعی بودند.

نظرت راجب دوگماتیسمها؟

مخالفشونم. جدیدا میتونم تحملشون کنم.

نظرت راجب دگرباشها؟

همجنسبازی رو هنوز نتونستم هضم کنم.

آزادی رو تعریف کن(تعریف شخصی خودت)

آزادی یعنی هرکاری که ممکنه برات رو بتونی انجام بدی! اما در مورد آزادی های فیلدهای مختلف، این تعریف محدود میشه.

یه دختر خوب رو توصیف کن؟(خصوصیاتش رو نام ببر، حداقل 5مورد)

دارای بینش قوی به زندگی

امیدوار

خوش فکر

خوش برخورد

خوش به حال شوهرش!

یه پسر خوب رو توصیف کن؟

دارای بینش قوی به زندگی

امیدوار

خوش فکر

خوش برخورد

خوش به حال زنش!

بهترین هدیه ای که تا حالا گرفتی چی بوده؟(از همه بیشتر دوست داشتی)

ماشین :ws3:

بهترین هدیه ای که دادی چطور؟

کتاب

اگه بتونی فقط یه سوال از من بپرسی او چیه(ربط به سوالام نداشته باشه)

آهنگ گل سنگ هایده رو دوست داری؟ :ws3:

رنگ مورد علاقت؟ سبز

3تا کتاب درسی خوب واسه مطالعه بهم معرفی کن؟(کتابها جدید باشن)

تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران - پاکزاد (هنوز چاپ نشده ام اینو که میدونی چرا بهت میگم :ws3:)

شهر درخت نیست - الکساندر/ترجمه ی شمین گلرخ و فرناز فرشاد

urban villages - Peter neal

اگه هنر میخوندی دوست داشتی رشتت چی بود؟(البته طراحی شهری هم هنره....اما منظورم رشته هایی مثل عکاسی.....سینما.....نقاشی....موسیقی.....و....هست)

جدی نمیتونم بگم! هه اینایی رو که میگی رو خیلی دوست دارم.

اما تئاتر رو بیشتر دوست دارم.

مارک ساعتت چیه؟

ساعت دست نمیکنم

به مارک ساعت و کفش آدما توجه میکنی؟

نه زیاد. اما اگر آدم معروفی باشه چرا. آدمای معمولی اصلا.

چقدر تیپ و ظاهر ادمها واست مهمه؟چقدر بهش توجه میکنی؟چقدر با ظاهر قضاوتشون میکنی؟

اصلا. یه بار یه نقاش اورده بودیم برای خونه، موقع استراحتش ، کتاب های مربوط به رنگ و رنگ آمیزی میخوند. کلی کیف کردم.

یه بار هم یه نون خشکی که هی میومد از جلوی خونمون رد میشد رو تعقیب کردم سر ظهر بود. بعد دیدم میره پشت ساختمون نماز میخونه. خیلی برام جالب بود که به هرحال یه فکری داره با اون وضع داغون ظاهریش.

چقدر به ظاهر خودت اهمیت میدی(لباس)؟

کلا سعی میکنم مرتب باشم. اما نوع و مارک لباس زیاد برام مهم نیست. لباس مارک دار میپوشم اما به خاطر مارکش نخریدم از طرح یا جنسش خوشم اومده.

ولی خدائیش از مارک نایک خیلی خوشم میاد.

تا حالا دوستی داشتی که حس کنی از لحاظ فکری خیلی بهم نزدیکید؟

بله. زیاد.

تا حالا دوستی داستی که فوت بشه؟

بله متاسفانه.

تا حالا به خودکشی فکر کردی؟(اینکه بخوای این کارو بکنی)

نه !

بهترین سوالم از نظرت کدوم بود؟

این سوال: چرا میگن تو اسلام زن و مرد برابرن اما میبینیم که اینجور نیست؟(مراجعه شود به بند های فوق)

کدوم سوال رو بیشتر دوست داشتی؟

چقدر تیپ و ظاهر ادمها واست مهمه؟چقدر بهش توجه میکنی؟چقدر با ظاهر قضاوتشون میکنی؟

یه خصوصیت بد من؟

احساسی میشی ، به هر اونچه احساساتت میگه عمل میکنی.

یه خصوصیت خوب من؟

مهربون و دوست داشتنی و راستگو.

یه توصیه به من؟

رشتتو بچسب حسابی. عمیق شو توی این رشته!

چشم امید من به شما برنامه ریز شهری هاست.

فعلا همینا.....خستم لا لام میاد.....باز فردا خدمتتون میرسم

مرسی.....خسته نباشی

no04ghdw3ecpgxed49pc.gif d_daisy.gif

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
امدم سوال کنم ولی خیلی دلم سوخت . هستن دوستان بر ای جیز کردن !!

فقط حالت خوبه ؟

:whistle:

منم بسی خوشحالم که پیچوندمتون :w16:

:ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
نظرت راجب دگرباشها؟

همجنسبازی رو هنوز نتونستم هضم کنم.

منظور من همجنسگراها بودن نه همجنسباز

یه رمان خوب بهم معرفی کن؟

اهل رمان نیستم زیاد. بالائی رو بخون.

مرسی خوندم.....به نظر منم کتاب فوق العاده ایه

اگه بتونی فقط یه سوال از من بپرسی او چیه(ربط به سوالام نداشته باشه)

آهنگ گل سنگ هایده رو دوست داری؟

بد نیست.....کلا صداش رو دوست دارم.....آهنگهای بهتر هم داره

مرسی واسه جوابها:flowerysmile:

لینک به دیدگاه

دوباره سلام

بهترین آهنگ تیتراژ سریال؟

والا من سریال نمیبینم. اما یه سریالی بود توی عید که تموم که میشد من تازه میشستم پاش اسمشو نمیدونم . آهنگ بارو بارو بارونه رستاک رو پخش میکرد.

بهترین سریال ایرانی که تا حالا دیدی؟

باور میکنی از همون دوران بچگی روزی روزگاری رو میدیدم دیگه سریال خوب ندیدم؟

5تا از بهترین فیلمهای سینمایی ایرانی که تا حالا دیدی؟

جدایی نادر از سیمین - درباره ی الی - گاو- دایره زنگی - یه فیلم از سهراب شهیدثالث بود هرچی میفکرم اسمشو یادم نمیاد!

10 کیا رستمی رو دیدی؟نظرت راجبش؟

نه ندیدم.

بهترین خواننده زن و مرد از نظرت(ایرانی یا خارجی فرق نداره.....اما فقط میتونی از هر کدوم یکی رو انتخاب کنی)

سیاوش قمیشی چون اهنگساز خوبی هم هست.

هایده خدابیامرز.

بهترین گروه موسیقی؟ اوهام رو خیلی دوست داشتم. کیوسک بد کار نمیکنه! اما نمیدونم چرا دلم با رستاکه!

چند تا دی وی دی یا سی دی فیلم داری تو اتاقت؟.....بشمار.....عدد میخوام

:icon_razz: بشین بینیم باآ!

حالا اگه قرار بود 3تاشون رو انتخاب کنی کدوما بودن؟ یه سی دی موزیک دارم که ابوذر برام رایت کرده همه اون آهنگایی که تو دوران لیسانس گوش میدادیم.

یه سی دی عکس خانوادگیمونه.

یه سی دی هم سی دی کتابهای صوتیمه!

چند تا کتاب غیر درسی داری؟

زیادن. یه سریاش بهم ارث رسیده که هنوز نخوندمشون.

3تا از کتابا هم انتخاب کن؟

دخترم سه بار اینو جواب دادم بخدا!

اتاقت رو توصیف کن(میتونی تقلب کنی عکس بذاری ازش)

یه میز مطالعه و یه لپ تاپو و یه فرش و یه کتابخونه و یه پنجره!

یه رفیق یه همنشین یه هنجره!

مدل دوربینت چیه؟

دوربین ندارم.

یه آرزوت رو بگو(از بزرگترینهاش)

میدونی آرزویی ندارم! شاید بشه گفت هدف دارم. آرزو بی معنیه به نظرم!

محمد مهدی 5سال بعد رو تو ذهنت کجا و چجوری تصور میکنی؟(دلت میخواد چجوری باشه)

تو سینسیناتی. اوهایو.

در حال تدریس به دانشحویان عزیزم. :ws3:

اسم ادکلنهایی که العان داری و استفاده میکنی؟

کنزو - لاکاسته

زبان انگلیسیت در چه حد قویه؟

در حد لیگ ترکیه.

نرم افزارهایی که باهاشون کار میکنی یا بلدی که کار کنی چیاست؟

AutoCAD-Civil 3D-Photoshop-Autodesk Imperssion- Sketch up- GIS - Muvee - Microsoft Office

جنگل؟دریا؟کوه؟(چرا)جنگل به خاطر پیچیدگیاش.

یکی از خاطره انگیز ترین روزهای زندگیت کی بوده و با چه کسی یا چه کسانی بوده؟کجا بوده؟ با دوستام رفته بودیم بیرون. جنگل های رستم آباد.

وقتی یکی رو دوست داری چطور علاقت رو بهش نشون میدی؟

معمولا علاقه مو ابراز نمیکنم. ولی نمیدونم چرا دوست دارم اذیتش کنم!

در حال حاضر کسی(دختر....اونم نه از بستگان)هست که دوسش داشته باشی؟اگه آره کی؟

خیر.

ماشین شخصی؟قطار؟هواپیما(سفر رو با کدومشون ترجیح میدی)

هواپیما. منتها نه تو ایران.

قد و وزنت چنده؟(عدد باید بیاری.....نپیچونیا)

178 قدمه! 63 هم وزنمه!

روزی چند بار مسواک میزنی؟ دوبار

بدترین نمره ای که تا حالا گرفتی چند بوده و چه درسی؟ جی آی اس! 8 بود که 10 شد!

این گروه سوالام بودن یا قبلی ها؟ قبلی ها

3تا شکلک واسه من بذار

:45645::icon_gol::gnugghender:

خوب اینها رو جواب بده فعلا

.

.

.

بازم مزاحم میشم

:w02:

:icon_gol::w58:

لینک به دیدگاه
یک الگو معرفی کن برام الگو خیاطی. الگو نداشته باشی بهتره. رفتارهای خوب رو از آدمهای مختلف گلچین کن!

یک کتاب معرفی کن من بخونم جامعه شناسی خودمانی - حسن نراقی.

یک فیلم معرفی کن من ببینم Shawshank Redemption

یک ترانه معرفی کن گوش بدم George Michael - Careless Whisper

یک سایت معرفی کن برم ببینم Tidf.net

بی زحمت:icon_gol:

لینک به دیدگاه

دوباره هم سلام

به نظرت چطوری میشه به یه دوست کمک کرد که از لحاظ سطح فکری ارتقا پیدا کنه؟

چطور میشه با یه آدم که فاز فکریش بات خیلی تفاوت داره گفتگوی موثر داشت؟

چقدر بخاطر تفکر غالب عمومی از کارهایی که دوست داری انجام بدی صرف نظر میکنی؟

چقدر نظرات و افکار اطرافیانت راجب رفتارت واست مهمه؟

بدی از نظرت چیه؟

3تا کار ناپسند از نظرت؟

خوشبختی از نظرت چیه؟العان خوشبختی؟تو چه شرایط فرضی فکر میکنی به اون خوشبختی که نهایت خواسته ی تو هست میرسی؟

آخرین بار کی از ته دل خندیدی......بخاطر شادی و خوشحالی؟

از آدمهای غمگین بدت میاد؟

یه شعر از شاملو که دوست میداری؟

از ژان پل سارتر کتاب خوندی؟اگه آره چی؟

از فروید کتابی خوندی؟اگه آره چی؟نظرت راجبش؟

نظرت راجب جبران خلیل جبران چیه؟

نظرت راجب روشنفکرای مذهبی چیه؟

ممنون و خسته نباشی بابا جون

computer2.gif hug.gif

لینک به دیدگاه

دوباره هم سلام

به نظرت چطوری میشه به یه دوست کمک کرد که از لحاظ سطح فکری ارتقا پیدا کنه؟

تشخیص دادن سطح فکری مگه به همین آسونیاه؟

مگه میشه گفت سطح فکری کسی در چه حده؟

میدونی مثل چی میمونه مثل این که یکی بدونه امام زمام مسلمونا کی ظهور میکنه!!!!!

هرکی در مورد سطح فکری بقیه بالا و پائینش نه نوع تفکرش اظهار نظر کرد خونش حلاله!

اما در کل مباحثه و تشویق به فکر کردن برای من یکی که خیلی خوب بود. مطالعه به آدم شیوه ی فکر ردن رو چندان یاد نمیده... اما فکرتو باز میکنه.

چطور میشه با یه آدم که فاز فکریش بات خیلی تفاوت داره گفتگوی موثر داشت؟

منطق و آرامش. احترام . تائید برخی از صحبت هایی که طرف میگه و منطقیه.

چقدر بخاطر تفکر غالب عمومی از کارهایی که دوست داری انجام بدی صرف نظر میکنی؟

خیلی. من معمولا سعی میکنم حرکات انقلابی انجام ندم. به جنگ نرم اعتقاد دارم.:ws3::ws3::ws3:

چقدر نظرات و افکار اطرافیانت راجب رفتارت واست مهمه؟

من سعی میکنم کسی از دستم یاد ناراحت نشه. اما بعضا به خاطر برخی بحث ها و نه توهین دوستان ارزشی ام از دستم ناراحت شده اند. این هم به خاطر این بود گاها من هم نامردی می کردم و گوشه ی رینگ می بردمشون. اما هیچ خللی در رفاقتون ایجاد نشده.مثلا معمولا توی جمع های خانوادگی تا شروع میکنم به اظهارنظر، میگن باز این شروع کرد... :ws3:

بدی از نظرت چیه؟

بدی و خوبی از نظرم یه چیز نسبیه که جامعه به جامعه، خانواده به خانواده، فرد به فرد . بدی توی ذهن آدماست ... خوبی هم همینطور... همه چیز روی این قضاوت تاثیر میذاره از اقلیم و آب وهوا بگیر تا فرهنگ خانوادگی و دانشگاه محل تحصیل و شغل و ...

اینجوری میشه که توی جامعه ی اسکیمویی ملت زناشونو به مهمان ها تعارف میکنن اما جرات داری توی جامعه ی عرب در مورد زن طرف صحبت کن.

ببین چه حد میتونه اختلاف تعریف بدی توی جوامع مختلف باشه!

3تا کار ناپسند از نظرت؟

دروغ

غیبت

ریا

متاسفانه به هر سه تاش هم آلوده ام.

خوشبختی از نظرت چیه؟العان خوشبختی؟تو چه شرایط فرضی فکر میکنی به اون خوشبختی که نهایت خواسته ی تو هست میرسی؟

خوشبختی یعنی زندگی در لحظات. تا از این لحظه ای که در اون هستی لذت نبری خوشبخت نمیشی. همین لحظات روزمره.

آخرین بار کی از ته دل خندیدی......بخاطر شادی و خوشحالی؟

دیروز از دست پسرکوچیکه ی سرایدارمون! خیلی باحال حرف میزنه. 2 سالشه. حرف میزنه میمیرم از خنده. فکر نکنم 80 سانت بیشتر باشه قدش.

از آدمهای غمگین بدت میاد؟

نه .

یه شعر از شاملو که دوست میداری؟

دهانت را می بویند مبادا گفته باشی دوستت دارم.

از ژان پل سارتر کتاب خوندی؟اگه آره چی؟ یه مدتی یکی ز دوستام کتاب تهوعش رو بهم داد بخونم که آخرم نخوندم پسش دادم! :icon_pf (34):

از فروید کتابی خوندی؟اگه آره چی؟نظرت راجبش؟ من فروید رو خوب میشناسم اما فقط از روی نقل قول هاش توی کتابهای دیگه. فروید بچه خوبیه.

:ws3: همین که زد تو خط سیستمهای روانی پنهانی انسان ، خودش کلیه. بعضی وقتها قضیه ی عقده ی درونی کودکی رو به وضوح توی ملت میبینم.

نظرت راجب جبران خلیل جبران چیه؟

البته راجع به صحیح هستش.

میتونی از نوشته هاش توی زندگی استفاده کنی. این یکیو کتابشو خوندم و دارم. پیامبر+دیوانه با ترجمه ی فوق العاده ی نجف دریابندری.

نظرت راجب روشنفکرای مذهبی چیه؟

لازمند برای خروج از تعصبات ذهنی جامعه ی وضع موجود. مشکل ما اینه که میگیم یا با اونا یا با ما. در صورتی که روشنفکرای مذهبی خیلی کارشون سخته. هیچ وقت گریه ی شبستری رو توی حسینیه ارشاد فراموش نمی کنم.

ممنون و خسته نباشی بابا جون

computer2.gif hug.gif:icon_gol:

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4: کاری نداشتم

خدارو شکر!

این تایپیک باید تشکر داشته باشه:hanghead:

واسه چی مهندس؟ میخوای تشکر کنی انگیزه ی سوال کننده ها رو ببری بالا!!!! :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

ميدوني الان چندتا نقل قول بايد ميگرفتم ازت؟؟ :ws3:

حيف كه نيستي!

چقدر موهاتو دوس داري؟

اگه بهت بگن همين الان بايد از ته بتراشيشون چيكار مي كني؟

چه شغلايي به نظرت واقعا قابل احترامه؟

همراه با ذكر دليل-5نمره!

به چي ميگن هنر؟؟

چرا؟

آرامشو چي تعريف مي كني؟

پاركور دوس داري؟:ws3:

با كي درد و دل مي كني عموما؟

تاحالا شده يكيو اذيت كني و حسابي خوشحال شي؟؟

خجالت بكش...

چيزي هست كه خيلي خيلي خيلي خيلي ازش بترسي؟

چييييي؟؟؟ :ws3:

ولخرجي آيا؟؟

تاحالا دچار برق گرفتگي مزمن شدي؟

بين هر جفت يكيو انتخاب كن(اگه فهميدي چي گفتم به خودمم بگو!)

تام و جري

پت و مت

ميگ ميگ و گرگه(اسماشونو يادم نيست)

پلنگ صورتي با اون آقا كوتاهه(اينم همون بالايي)

كلاه قرمزي و پسرخاله

ببعي و پسر عمه زا

توئيتي و سيلوستر

وروجك و آقاي نجار

پينوكيو و پدر ژپتو

السون و ولسون

من و متين

تو و حميد

من و تو(اگه بگي خودت trouble!)

ادمين كوچك و ادمين بزرگ!

تاحالا به خودت خنديدي؟ :ws3:

خو الان برو بخند تا من دوباره بيام :girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه
ميدوني الان چندتا نقل قول بايد ميگرفتم ازت؟؟ :ws3:

حيف كه نيستي!

چقدر موهاتو دوس داري؟ زیاد

اگه بهت بگن همين الان بايد از ته بتراشيشون چيكار مي كني؟ میتراشم!

چه شغلايي به نظرت واقعا قابل احترامه؟ هر شغلی که آدم بهش علاقه داشته باشه! دزدی مزدی نه ها!

همراه با ذكر دليل-5نمره!

به چي ميگن هنر؟؟ هرچیزی که باعث ارزش افزوده ی یک چیز بی ارزش بشه.

چرا؟

آرامشو چي تعريف مي كني؟ هر موقع که ته دلت هیچ اضطرابی نداری.

پاركور دوس داري؟:ws3: بله.

با كي درد و دل مي كني عموما؟ با دوست صمیمی ام.

تاحالا شده يكيو اذيت كني و حسابي خوشحال شي؟؟ خوشحال نمیشم. اما معمولا کسایی رو که دوست دارم اذیت میکنم! اونا هم خودشون میدونن.

خجالت بكش...

چيزي هست كه خيلي خيلي خيلي خيلي ازش بترسي؟ شکنجه! :icon_pf (34):

چييييي؟؟؟ :ws3:

ولخرجي آيا؟؟ تو یه سری موارد.

تاحالا دچار برق گرفتگي مزمن شدي؟ نه والا

بين هر جفت يكيو انتخاب كن(اگه فهميدي چي گفتم به خودمم بگو!)

تام و جري جری

پت و مت مت!

ميگ ميگ و گرگه(اسماشونو يادم نيست) میگ میگ

پلنگ صورتي با اون آقا كوتاهه(اينم همون بالايي) پلنگه!

كلاه قرمزي و پسرخاله کلا قرمزی

ببعي و پسر عمه زا پسرعمه زا

توئيتي و سيلوستر توئیتی

وروجك و آقاي نجار وروجک

پينوكيو و پدر ژپتو پدر ژپتو

السون و ولسون حالم از جفتشون به هم میخورد!

من و متين ها؟!

تو و حميد من!

من و تو(اگه بگي خودت trouble!) خودم.

ادمين كوچك و ادمين بزرگ! ادمین متوسط

تاحالا به خودت خنديدي؟ :ws3: خیلی!

خو الان برو بخند تا من دوباره بيام :girl_in_dreams:

:whistle:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...