رفتن به مطلب

۩ ۞ ۩ مشهدی ها بیان تو ۩ ۞ ۩ ( جایی برای گفتگو)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 1 ماه بعد...
من هستمممممممممممممممممم

سلاااااااااااااااااااااااااااااام

بفرمایید مهندس سهند

دیگه دیروز اومدم میخواستم مشهد یه میتینگ بزارم نشد:sigh:

سلام

لینک به دیدگاه
ایشالا

خخخخخخ:ws3:

میگم اختلاف سلیقه در مشهد زیاده به این اسمها توجه کن

هتل هرند هتل رضا هتل منجی طرفهای فلکه اب

حالا طرفهای طرقبه و شاندیز

رستوران هزار جزیره فروشگاه مرینوس و توکا و کلاس بالا نه؟؟؟

لینک به دیدگاه
میگم اختلاف سلیقه در مشهد زیاده به این اسمها توجه کن

هتل هرند هتل رضا هتل منجی طرفهای فلکه اب

حالا طرفهای طرقبه و شاندیز

رستوران هزار جزیره فروشگاه مرینوس و توکا و کلاس بالا نه؟؟؟

عجب دقتی

دقیقا همینطوره مثلا اگ یه سمت شهر برین طرف دیگه شهر ینی مثلا از شرق به غرب مث این میمونه که از یه کشور وارد یه کشور دیگه شدین:ws28:

تازه نیاز نیست برین طرقبه و شاندیز توی شهر هم سمت احمداباد و وکیل اباد هم تفاوت زیادی داره اسم هتل ها با وسط شهر :whistle:

لینک به دیدگاه
عجب دقتی

دقیقا همینطوره مثلا اگ یه سمت شهر برین طرف دیگه شهر ینی مثلا از شرق به غرب مث این میمونه که از یه کشور وارد یه کشور دیگه شدین:ws28:

تازه نیاز نیست برین طرقبه و شاندیز توی شهر هم سمت احمداباد و وکیل اباد هم تفاوت زیادی داره اسم هتل ها با وسط شهر :whistle:

میگم احتمالا اون وسط شهر زائرارو سرکیسه میکنند میبرند وکیل اباد و احمد آباد و شاندیز ملک میخرند و خرج میکنن

• :ws28:
    این مشهدیا خیلی زرنگند حتی زرنگتر از اصفهونی ها و تبریزیای حساب گر
    تو خیابونها گشت میزدم ماشالله چه اوتولهای سوار میشند معمولی هاشون ها نه بالانشیناشون:ws3:

د

لینک به دیدگاه
میگم احتمالا اون وسط شهر زائرارو سرکیسه میکنند میبرند وکیل اباد و احمد آباد و شاندیز ملک میخرند و خرج میکنن

• :ws28:
    این مشهدیا خیلی زرنگند حتی زرنگتر از اصفهونی ها و تبریزیای حساب گر
    تو خیابونها گشت میزدم ماشالله چه اوتولهای سوار میشند معمولی هاشون ها نه بالانشیناشون:ws3:

د

نه فک نکنم اون وسط شهر که زائر رو سرکیسه میکنند واسه خودشون خرج میکنن:ws3:

واقعا زرنگن؟نمیدونم والا:ws38:

مگه چه اتومبیل هایی بودن؟شما کجای مشهدو میگین؟

بابا مهندس اسفالت شدیم دیگه:ws28:

لینک به دیدگاه
نه فک نکنم اون وسط شهر که زائر رو سرکیسه میکنند واسه خودشون خرج میکنن:ws3:

واقعا زرنگن؟نمیدونم والا:ws38:

مگه چه اتومبیل هایی بودن؟شما کجای مشهدو میگین؟

بابا مهندس اسفالت شدیم دیگه:ws28:

همون وسطها رو میگم کمریی به جای وانت ازش استفاده میکنن خخخخخخ

میگم چرا هتلداری نخوندی شما یه هتل شیک میزدی یکساله به اندازه صدتا مهندس پول در میاوردی بعد پولداری میرفتی هرچی عشقت میکشید میخوندی والله دیوونه ای تو مهندس انصراف بده :whistle:

لینک به دیدگاه
همون وسطها رو میگم کمریی به جای وانت ازش استفاده میکنن خخخخخخ

میگم چرا هتلداری نخوندی شما یه هتل شیک میزدی یکساله به اندازه صدتا مهندس پول در میاوردی بعد پولداری میرفتی هرچی عشقت میکشید میخوندی والله دیوونه ای تو مهندس انصراف بده :whistle:

کمری به جای وانت؟ینی بار میبردن با کمری؟:w58::w58::w58:ندیدم والا

اولا که من این رشته هارو دوست نداشتم

دوما کسی که بخواد هتل بزنه به یه سرمایه خیلی زیاد نیاز داره که من اون سرمایه رو ندارم:w16:

لینک به دیدگاه
کمری به جای وانت؟ینی بار میبردن با کمری؟:w58::w58::w58:ندیدم والا

اولا که من این رشته هارو دوست نداشتم

دوما کسی که بخواد هتل بزنه به یه سرمایه خیلی زیاد نیاز داره که من اون سرمایه رو ندارم:w16:

توش لباس و اینا ریخته تا سقف خخخخخخخ

مگه رشته اشه دوست نداشته باشی پول توش باشه مهم نیست رشته :ws3:

از یه اپارتمان نقلی شروع کن واحد 25-30 متری با وام واینا شروع کن و یکم زرنگی میتونی ها

از ما گفتن مهندس ایران صنعت رو بوسیده گذاشته کنار میدونی الان 20 ساله تو کار فنی هستم به اندازه یه هتل 3 ستاره در سال درامد ندارم اونم با اینهمه دویدنها و اضطراب و خود خوری .....:sigh:

لینک به دیدگاه
توش لباس و اینا ریخته تا سقف خخخخخخخ

مگه رشته اشه دوست نداشته باشی پول توش باشه مهم نیست رشته :ws3:

از یه اپارتمان نقلی شروع کن واحد 25-30 متری با وام واینا شروع کن و یکم زرنگی میتونی ها

از ما گفتن مهندس ایران صنعت رو بوسیده گذاشته کنار میدونی الان 20 ساله تو کار فنی هستم به اندازه یه هتل 3 ستاره در سال درامد ندارم اونم با اینهمه دویدنها و اضطراب و خود خوری .....:sigh:

عجبا صحنه باحالی بوده پس که بسی تاسف اوره:sigh:

درسته اما این کار تو مشهد یه جورایی کساد شده میدونین چقد هتل تو مشهد هست؟اونقد زیاده که حد نداره یجورایی اشباع شده فک کنم تعداد هتل ها از مسافر ها بیشتر شده

واینکه ادم باید یکم ریسک کنه و یکمم تجربه داشته باشه فعلا درس میخونم تا ببینم چی میشه شاید یه روزی که تجربم بیشتر شد به پیشنهادتون درباره هتل فک کنم

حرفتون رو قبول دارم صنعت و کارای فنی وضعش افتضاحه تو ایران یکی از دلایلشم اینه که هکه شرکتا و کارخونه ها خصوصی شده و اکثرا با پارتی میرن سرکار :hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...