رفتن به مطلب

۩ ۞ ۩ مشهدی ها بیان تو ۩ ۞ ۩ ( جایی برای گفتگو)

ارسال های توصیه شده

راس میگم خو :w000: آینده نگری تا چه حد؟ :banel_smiley_4: این آینده کی قراره از راه برسه؟:w02:

ببین دخترم.. این مساله اصلا مساله ساده ای نیست.. اینجا هم جاش نیست.. تو تاپیک اصفهانیا این سوالو مطرح میکردی بهتر بود.. ولی خب...

ببین من خودم تهران بزرگ شدم و دلیل اصلی برای اینکه پدر ومادرم از اصفهان اومدن و این شهرو انتخاب کردن واسه زندگی این بود ک نتونستن محیط کاری اصفهانو طاقت بیارن.. حالا بحث محیط کاری هم خودش باز 1 مساله است

اما اون آینده نگری و فکر اقتصادی اصفهانیا اینه ک اصفهانیا همیشه گوشه چشمی ب آینده بچه هاشون دارن..

مثلا ما اگه پول داشته باشیم ترجیح میدیم بهترین ماشینو داشته باشیم چرا ک معتقدیم عمر دوروزه.. از دست رنجت باید استفاده ببری.. اما اصفهانیا با همون ماشینشون کنار میان و میرن پولشونو سرمایه گذاری میکنن ک البته بیشتر این سرمایه گذاری ها تو حوزه زمین و مسکن و مغازه و طلا است.. همیشه ب فکر بچه هاشون هستن..

واسه همینه الان تو اصفهان پسری بخواد بره خاستگاری، باید خونه یا مغازه ای چیزی داشته باشه.. از اون طرفم خانواده دختر جهیزیه خوبی رو فراهم کنن.. واسه همین رسم و رسوماهم هست ک خانواده ها همیشه ب فکر پس انداز هستن.. البته اینم بگم ک خانواده هایی ک غکرمیکنیم خسیسن، درواقع برای دیگران خسیسن و برای خودشون بهترین خرجارو میکنن

اوووووووووفففففف.. چقدر حرفیدماااااااااا.. حالا بگو اصفهانیا اِلن و بِلن :banel_smiley_4::w02:

اوکی شدی دخترم؟ :a030::w02:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ببین دخترم.. این مساله اصلا مساله ساده ای نیست.. اینجا هم جاش نیست.. تو تاپیک اصفهانیا این سوالو مطرح میکردی بهتر بود.. ولی خب...

ببین من خودم تهران بزرگ شدم و دلیل اصلی برای اینکه پدر ومادرم از اصفهان اومدن و این شهرو انتخاب کردن واسه زندگی این بود ک نتونستن محیط کاری اصفهانو طاقت بیارن.. حالا بحث محیط کاری هم خودش باز 1 مساله است

اما اون آینده نگری و فکر اقتصادی اصفهانیا اینه ک اصفهانیا همیشه گوشه چشمی ب آینده بچه هاشون دارن..

مثلا ما اگه پول داشته باشیم ترجیح میدیم بهترین ماشینو داشته باشیم چرا ک معتقدیم عمر دوروزه.. از دست رنجت باید استفاده ببری.. اما اصفهانیا با همون ماشینشون کنار میان و میرن پولشونو سرمایه گذاری میکنن ک البته بیشتر این سرمایه گذاری ها تو حوزه زمین و مسکن و مغازه و طلا است.. همیشه ب فکر بچه هاشون هستن..

واسه همینه الان تو اصفهان پسری بخواد بره خاستگاری، باید خونه یا مغازه ای چیزی داشته باشه.. از اون طرفم خانواده دختر جهیزیه خوبی رو فراهم کنن.. واسه همین رسم و رسوماهم هست ک خانواده ها همیشه ب فکر پس انداز هستن.. البته اینم بگم ک خانواده هایی ک غکرمیکنیم خسیسن، درواقع برای دیگران خسیسن و برای خودشون بهترین خرجارو میکنن

اوووووووووفففففف.. چقدر حرفیدماااااااااا.. حالا بگو اصفهانیا اِلن و بِلن :banel_smiley_4::w02:

اوکی شدی دخترم؟ :a030::w02:

البته همشون همینو میگن :ws3:

لینک به دیدگاه
نچ نچ نچ.. نازنین از دست رفتیاااا.. نخند دخترم.. تو ک میدونی من رو موارد تربیتی سخت گیری میکنم.. امشب کلا حرفای بدی زدی.. نخند :vahidrk:

باچه خو ببشقید مامانییییییییی. منم بلم لالا دیل چُده... :hanghead:

لینک به دیدگاه
باچه خو ببشقید مامانییییییییی. منم بلم لالا دیل چُده... :hanghead:

باشه.. بخشیدم.. دیگه تکرار نشه ها..:there:

دیدی چی شد؟؟؟؟؟.. یادم رفت از ساعت خوابت گذشته..نچ.. حواس ک نمیذاری واسم :ws3:

وای نازی حالا مشهدیا نزنن مارو؟ :w02:

لینک به دیدگاه
باشه.. بخشیدم.. دیگه تکرار نشه ها..:there:

دیدی چی شد؟؟؟؟؟.. یادم رفت از ساعت خوابت گذشته..نچ.. حواس ک نمیذاری واسم :ws3:

وای نازی حالا مشهدیا نزنن مارو؟ :w02:

منو که نمیزنن. چون دیگه عادت کردن به کارای من :ws3: تو رو نمیدونم... :w02:

لینک به دیدگاه

سلام دوس جونیا منم اومدمhapydancsmil.gif

البته اینقد سرعت نتم داغونه که نه میتونم نقل قول بگیرم نه درست و حسابی سپاس بزنم اصن یه وضیTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

حالا شما ها ادامه بدین منم نتم درس شد میام بهتون میپیوندم:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام دوس جونیا منم اومدمhapydancsmil.gif

البته اینقد سرعت نتم داغونه که نه میتونم نقل قول بگیرم نه درست و حسابی سپاس بزنم اصن یه وضیTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

حالا شما ها ادامه بدین منم نتم درس شد میام بهتون میپیوندم:ws37:

سلااااااااااااام.. ساغر خانووووووممممم.. خوش اومدی.. تاپیک خودتونه :ws3:

نازی ک رفت بخوابه.. تو هم اعصاب خودتو خرد نکن.. امشبو بخواب و وقتی نتت درست شد بیا.. منم کم کم دارم میرم و بعدا در اسرع وقت حتما میام دور هم باشیم :ws3::w02:

لینک به دیدگاه
املت دالیم بیا باهم بخولیم:hapydancsmil:

آخ دووووووون!:hapydancsmil: به ساغل ندو . میاد همشو میخوله هاااااااا :5c6ipag2mnshmsf5ju3 املت با نون سنگک و فلفل خهلی خوچمزه است. :hapydancsmil:

%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%AA-3.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...