رفتن به مطلب

۩ ۞ ۩ مشهدی ها بیان تو ۩ ۞ ۩ ( جایی برای گفتگو)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:ws3:

منظور؟ شما مشهدی هستی؟ گاهی مغایرت از تعاریف باعث ایجاد تصورات اشتباه می شه :whistle:

درباره شخصِ خاصی نبود اما حالا که گفتید، یاد، همون موقع افتادم که تو نمایشگاه،حداقل پا نشدی یه بستنی بخری این اصل رو رد کنی :|

لینک به دیدگاه
درباره شخصِ خاصی نبود اما حالا که گفتید، یاد، همون موقع افتادم که تو نمایشگاه،حداقل پا نشدی یه بستنی بخری این اصل رو رد کنی :|

مشهدی ها فقط یکم ب قول خودشون "خونتومه" ان :w02: حالا نمی دونم املاش درس نوشتم یا نه

مگه قرار بود بستنی بخرم؟ :ws3: من ک چیزی یادم نیست. همیشه این چیزا پای محمد ه. همه می دونن :w02:

بعد اینکه من اون موقع هدف داشتم میخاستم با بستن راه های ورودی شکم راههای ورودی روح رو احیا کنم :ws3:

لینک به دیدگاه
مشهدی ها فقط یکم ب قول خودشون "خونتومه" ان :w02: حالا نمی دونم املاش درس نوشتم یا نه

مگه قرار بود بستنی بخرم؟ :ws3: من ک چیزی یادم نیست. همیشه این چیزا پای محمد ه. همه می دونن :w02:

بعد اینکه من اون موقع هدف داشتم میخاستم با بستن راه های ورودی شکم راههای ورودی روح رو احیا کنم :ws3:

مشهدیا تو آدرس دادن هم معروفن دیگه ( مودونوم اما نوموگوم ) :|

معنی این کلمه ای که گفتی رو نفهمیدم یعنی چی با لهجه مشهدی بود؟

توجیه خوبی نبود که :|

لینک به دیدگاه

خونتومه یعنی حریص :ws3:

توجیه نبود ک. دلیل بود :ws3: حداقل ی صغری کبری داشت. در جواب فقط می گی توجیه خوبی نبود/ :ws3:

لینک به دیدگاه

واست دارم حنایی:ws3:

حالا ما خسیس شدیم؟:ws28:

لینک به دیدگاه

با اجازه تون بگم خونتومه ک نوشتید همون "خون طمع" هست ک ب قول خودتون همون معنی حریص رو میده..

حالا 1 سوال فنی: وجدانا فقط یکم خونطومه ان؟ فقط یکم؟ :w58: :ws3:

لینک به دیدگاه
اینو خیلی خوب اومدین

:ws28::ws28:

با اجازه تون بگم خونتومه ک نوشتید همون "خون طمع" هست ک ب قول خودتون همون معنی حریص رو میده..

حالا 1 سوال فنی: وجدانا فقط یکم خونطومه ان؟ فقط یکم؟ :w58: :ws3:

خون طمع رو از کجا اوردی :ws3: برا ریشه کلمات تئوری زیاده. مثلا خیلی ها میگن door از در ما گرفته شده. ولی خوب. جایی مدرکی بر اثباتش نیست :ws3:

بله. همش یکم. البته این رو هم بگم بیشتر اصطلاحات مربوطه ب تربت حیدره است تا مشهد. اما در مشهد هم رواج پیدا کرده.

کلاس گسترش دامنه لغات مشهدی :ws3:

اصطلاح بعدی رو یکی بیاد :w02:

لینک به دیدگاه

خون طمع رو از کجا اوردی :ws3: برا ریشه کلمات تئوری زیاده. مثلا خیلی ها میگن door از در ما گرفته شده. ولی خوب. جایی مدرکی بر اثباتش نیست :ws3:

بله. همش یکم. البته این رو هم بگم بیشتر اصطلاحات مربوطه ب تربت حیدره است تا مشهد. اما در مشهد هم رواج پیدا کرده.

:ws3:خیلی واضح و مبرهنه ک خونتومه همون خون طمعه.. حرفی نباشه لدفن :vahidrk:

حرفاتون منو یاد خودم میندازه.. آخه منم ادعا کردم حاتم طایی از اصفهانیای عربستان بوده.. البته دلیل هم دارما.. ولی خب نرفتم ب ثبت ملی برسونمش :ws3:

یکم؟.. نه..یکم؟ :w58:.. وجدانتون آدمو نابود میکنه :ws28::ws28: :a030:

لینک به دیدگاه

بله. همش یکم.

منم به عنوان یک مشهدی موافقم که فقط یکم...البیته شایدم اصن هیچی:ws3:

حرفاتون منو یاد خودم میندازه.. آخه منم ادعا کردم حاتم طایی از اصفهانیای عربستان بوده.. البته دلیل هم دارما.. ولی خب نرفتم ب ثبت ملی برسونمش :ws3:

باور کن فقط یکم شایدم هیچی

نه بابا نابود نمیکنه نترس:ws3:

لینک به دیدگاه
منم به عنوان یک مشهدی موافقم که فقط یکم...البیته شایدم اصن هیچی:ws3:

باور کن فقط یکم شایدم هیچی

نه بابا نابود نمیکنه نترس:ws3:

:ws3: بالاخره مطلق ک نداره. حاشیه اطمینان ه :whistle:

:ws3:خیلی واضح و مبرهنه ک خونتومه همون خون طمعه.. حرفی نباشه لدفن :vahidrk:

:banel_smiley_4:

از این شکلک تو شرح مفصل بخوان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...