رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

خوش فکیردههه..

اما سیز نزمانار بوردا اولوسوز ک من گلمممم؟:hanghead:

:a030:

سن هازامان ده سن :w16:

اصلا ایستسیز بیر ایش گورخ :ws52:

هازامان ایستدیخ بورا یئخیشاخ بروپف لاریمیزدا بیر بیریمیزه خبر ورخ

البته اونلار کی ایستیلر بیردا اولالا :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 6.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من ترم 3 نازلودا.

سن هانچه دانشگاه داسان؟

ئههههههههه منده نازلودایام:w02:

میه کامپیوتره ورمییپلر صنعتی؟ بند یولوندا؟؟:ws52:

پس هم دانشگاهیده اولدوخ:hapydancsmil:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سن هازامان ده سن :w16:

اصلا ایستسیز بیر ایش گورخ :ws52:

هازامان ایستدیخ بورا یئخیشاخ بروپف لاریمیزدا بیر بیریمیزه خبر ورخ

البته اونلار کی ایستیلر بیردا اولالا :icon_gol:

خوش سوزدههه..منه یازیین اول لیستههه

که اگه گلسم حتما بورایادا باش ووراممممممم

• Like 3
لینک به دیدگاه
ئههههههههه منده نازلودایام:w02:

میه کامپیوتره ورمییپلر صنعتی؟ بند یولوندا؟؟:ws52:

پس هم دانشگاهیده اولدوخ:hapydancsmil:

خب نازلو بهتر ده.

من اورادان دا قبول اولموشدوم ولی گتمدیم.

من دانشکده ی فنیدیم.

سن کشاورزی دسن.

آخ جوووووووووووووووووووووووووووووووووون.

• Like 1
لینک به دیدگاه
خب نازلو بهتر ده.

من اورادان دا قبول اولموشدوم ولی گتمدیم.

من دانشکده ی فنیدیم.

سن کشاورزی دسن.

آخ جوووووووووووووووووووووووووووووووووون.

اهوم من کشاورزیدیممم عزیزیم

• Like 2
لینک به دیدگاه
خوش سوزدههه..منه یازیین اول لیستههه

که اگه گلسم حتما بورایادا باش ووراممممممم

یاشا قیز :icon_gol:

سنی یازدیم لیستین اولینه:w16::icon_redface:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خوشبحال اذریا چقد حرف واسه گفتن دارن:hanghead:

چراغ تاپیکشون همیشه روشنه :sigh:

خواهش فاطمه خان :icon_gol:

دوس داشتی شما هم بیا اینجا بحرف :w16:

اینجوری توهم زود ترکی یاد میگیری :a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
خوشبحال اذریا چقد حرف واسه گفتن دارن:hanghead:

چراغ تاپیکشون همیشه روشنه :sigh:

از بس که مهربونیممممم

دلمون همش واسه همدیگه تنگ میشهههه:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

هویت واقعی را نمیشود پنهان کرد... این یه واقعیت هست. هیچ وقت دوست نداشتم برای تراکتور منتقد وارانه دست به قلم شوم چون میدانستم این دست به قلم ها تیم و هواداران را به گودال سپس چاه حاشیه ها می برد . اما می نویسم از شوروشوق و هیجان و فریاد ملتی که مانند یک واقعیت خوش هست تا ورزشگاه نروی تا بازی مقابل استقلال تهران نروی نمی دانی چه می گویم هیجان شوروشوق گریه خنده فریاد اعتراض همه منجربه ایجاد یک صدا می شوند صدایی که فقط یک عاشق واقعی می تواند درک کند . زیاد عاشقانه نگفتم چون این واقعیت هست. تراکتور برای آذربایجان نقش گلادیاتور قهرمان رو دارد که یک تنه با قلبی آکنده از قدرت حریفان رو به مبارزه می طلبد. چند سال پیش با اقتدار آمد به لیگ برتز . در فدراسیون جار زدند این هم مثل استقلال اهواز یا ابومسلم دک میشه و میرود پی کارش ... اما آنها فکر یه چیزی رو اصلا نکرده بودند عنصری به نام هوادار آن هم از نوع خالص . تراکتور خود را اثبات کرد بدون تعارف بگوئیم حال و هوای خاصی به لیگ داد چون نشان داد که با دست خالی با چند تا بازیکن درجه معمولی و با بی لیاقتی مسئولین مربوطه هم میشود با قدرت تمام به آسیا صعود کرد. از جام حذفی امسال دوباره حذف شدیم چند تا بازیکن رو از دست دادیم چند تاشون از شروع نیم فصل ساز ناسازگاری میزدن بی پولی بی لیاقتی و بی مسئولیتی مدیران .جالبه این فصل استاندار آذربایجان شرقی هم دیگه در حال و هوای تراکتور نبود! تیم رو تشویق کردیم گفتند سیاسی هست گفتیم در سرمای زمستان هموطنم سردش است می لرزد ... می فهمی می لرزد!؟ چون بچه 2 ساله نمی داند مادر هست یا نیست نمی داند بابا خانه دارد یا نه ؟ او جای گرم می خواهد. اعتراض کردیم ما هم لباس در آوردیم کتک خوردیم گفتیم عیب ندارد این هم زخمی مانند زخم های قبلی . صدایمان کاش به گوش ناشنوایان برسد. مدیران تراکتور شدند سردار و سیاستمدار ... همه آمدند جز دلسوز واقعی. نیم فصلمان هم تمام شد رفتند در صدا سیما ادعا کردند که سایت های هواداری دشمنان ما هستند ولی آن را میدانند که هواداران واقعی تراکتور چشم گوششان باز هست انها میدانستند همه این حرفها دسیسه ای هست برای حذف تراکتور از جام حذفی. جامی که زهر شد و طعم تلخی داشت. اقای جعفری شما استعفا بدی یا ندی فرقی به حال ما ندارد چون این کلک ها راهکار نیست بلکه برای خود شما و امثال شما چاهکار هست . از عزت تراکتور چیزی کم نشده و نخواهد شد چون تیمی هست دارای هویت زیرا دارای هوادارانی هویت دار و با تمدن هست که این تیم را زنده نگه داشته است. وظیفه ای که ما هواداران باید داشته باشیم تنها یه کلمه هست : اتحاد . دوستان اتحاد اتحاد. هدف از این دسیسه ها تنها تفرقه افکنی بین من و شماست به هیچ عنوان با مسائل احساسی برخورد نکنید محکم و جدی باشیم همانطور که امسال پرویز مظلومی را نپیذرفتیم . چیزی تغییر نکرده ما همان هواداران هستیم همان هایی هستیم که برای تراکتور گریه کردیم شادی کردیم کتک ها خوردیم سرما گرما کشیدیم هزینه ها کردیم بس به این زودی نباید میدان رو خالی کنیم وحدت مان رو حفظ کنیم چون ما صاحب هویت و تمدن هستیم.

ایرادتمندیز

بابک دلخون(یاشا)

• Like 1
لینک به دیدگاه

توركون ديلي تك سئوگيلي ، ايستك لي ديل اولماز

اوزگه ديله قاتسان ، بو اصيل ديل ، اصيل اولماز

اوز شئعريني فارسا ، عربه قاتماسا شاعیر

شئعري اوخويانلار ، ائشيده نلر كسيل اولماز

• Like 1
لینک به دیدگاه

ای خسته قوش آواره گزیرسن بو دیاری

زندان دی قفس دی چمن و باغ و بهاری