رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 6.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تراختورون نایب قهرمانلیغی موبارککککککک هامی آذریلره :hapydancsmil:

3-1یانی فاجعه نینیرم نایب قهرمانیغی زهلم گتمیش تراختور:4564: من قالمیشام ملت نمنیه سوینور با :icon_pf (34)::ws3:

لینک به دیدگاه
3-1یانی فاجعه نینیرم نایب قهرمانیغی زهلم گتمیش تراختور:4564: من قالمیشام ملت نمنیه سوینور با :icon_pf (34)::ws3:

گنه دا خوشده انشالاه اوبیسی فصلیده قهرمان اولار :ws37:

یو به دیسن آغلاسینار :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
گنه دا خوشده انشالاه اوبیسی فصلیده قهرمان اولار :ws37:

یو به دیسن آغلاسینار :banel_smiley_4:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بو نا باخ

لینک به دیدگاه
تبریزدن نه خبر؟

گیچن گون باشیموزا بورک قویدولار ترارختوره اوتوزدوردولار.

انتظاریز وار نه خبر اولا:5c6ipag2mnshmsf5ju3

گئجه چوخ پیسیدی یانی بیزلرکی اوده باخیردوخ تعجب ائملیشدوخ نیه بوجور سوینولر سورا کی قضیه نی بولدوخ چوخ چوخ پیس اولدی واقعا ایرانا متاسفم:hanghead:

لینک به دیدگاه
انتظاریز وار نه خبر اولا:5c6ipag2mnshmsf5ju3

گئجه چوخ پیسیدی یانی بیزلرکی اوده باخیردوخ تعجب ائملیشدوخ نیه بوجور سوینولر سورا کی قضیه نی بولدوخ چوخ چوخ پیس اولدی واقعا ایرانا متاسفم:hanghead:

گوزلیم صبریز اولسون الله حقناندی

ای کاش اوزلری اودایدلار

او شهرداریدن اودا تراختور

ایراتین ورزشین ولدیم

لینک به دیدگاه
گوزلیم صبریز اولسون الله حقناندی

ای کاش اوزلری اودایدلار

او شهرداریدن اودا تراختور

ایراتین ورزشین ولدیم

کاش 6دانا ییردی اما بوجور اولمازدی

نه دیم قوتولدی اما چوخ پیس خاطره قالدی

واقعاده حقیمیز بو دیردی یانی تماشاچیلارین حقی بودیردی

لینک به دیدگاه
تبریزدن نه خبر؟

گیچن گون باشیموزا بورک قویدولار ترارختوره اوتوزدوردولار.

آقای فکور سیزون دانیشیغوز و نظراتوز منیم بعضی تاپیکلریمده چوخ غرض ورزانَدی، واقعا بیلمیم من سیزه ناغایرمیشام.

لینک به دیدگاه
آقای فکور سیزون دانیشیغوز و نظراتوز منیم بعضی تاپیکلریمده چوخ غرض ورزانَدی، واقعا بیلمیم من سیزه ناغایرمیشام.

آدوی قویموسان روان شناس . هر یئر ده بیر پیس خبر وار تاپوسان گئتوروسن بورایا. من دئیرم که آدام گره ک گوزل خبر وئره ن اولا , نه ایئکه وای خبر له ری هر یانا یایا. قالدی گئتدی من ائوز نظریمی دئیره م . او سن سن که تحمل ائیله موسن. قرار دی سن نه دئه سن من موافق اولام؟ منیم نظریم هماندی که یازورام.

لینک به دیدگاه

آدوی قویموسان روان شناس . هر یئر ده بیر پیس خبر وار تاپوسان گئتوروسن بورایا. من دئیرم که آدام گره ک گوزل خبر وئره ن اولا , نه ایئکه وای خبر له ری هر یانا یایا. قالدی گئتدی من ائوز نظریمی دئیره م . او سن سن که تحمل ائیله موسن. قرار دی سن نه دئه سن من موافق اولام؟ منیم نظریم هماندی که یازورام.

سیز ایکیزده روانشناسیز منن یاخجی بولوسوز هر کسین نظری اوبیرینن یئردن گویه فرق ائلیر مخالفت دعوا معنیسی وئرمیر بیجور تکاملدی:ws3:اما خوب یاخجیدی ملایمتینن دییله

بحثای بین رشته ای بیزلرین جمعده دئمین خصوصی یولین چون گؤردوز دعوا سالدوخ وسطیزه ها:w02:بیزده حسود:w02:والا:whistle:

یاشین تورک اوشاخلاری:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
سیز ایکیزده روانشناسیز منن یاخجی بولوسوز هر کسین نظری اوبیرینن یئردن گویه فرق ائلیر مخالفت دعوا معنیسی وئرمیر بیجور تکاملدی:ws3:اما خوب یاخجیدی ملایمتینن دییله

بحثای بین رشته ای بیزلرین جمعده دئمین خصوصی یولین چون گؤردوز دعوا سالدوخ وسطیزه ها:w02:بیزده حسود:w02:والا:whistle:

یاشین تورک اوشاخلاری:hapydancsmil:

سالام آرتاش جان.

سن آلله منیم اونا یازدیخلاروم غرض دی ؟ قالدی کی من هیش بیر زامان دئمه میشم روانشناسام. من بوتون تورک وطن داشلاریمون آیاخلارونون توپراغویام. من دئیره م کی بیز گره ک یاخشی و گوزه ل خبر لری یاینلایاخ تا هامی شاد اولسونلار. :icon_gol:

ساغولاسان آرتاش جان.

لینک به دیدگاه
سالام آرتاش جان.

سن آلله منیم اونا یازدیخلاروم غرض دی ؟ قالدی کی من هیش بیر زامان دئمه میشم روانشناسام. من بوتون تورک وطن داشلاریمون آیاخلارونون توپراغویام. من دئیره م کی بیز گره ک یاخشی و گوزه ل خبر لری یاینلایاخ تا هامی شاد اولسونلار.

:icon_gol:

ساغولاسان آرتاش جان.

دائوی نیه بربریزنن دوست اولون دا

لینک به دیدگاه
سالام آرتاش جان.

سن آلله منیم اونا یازدیخلاروم غرض دی ؟ قالدی کی من هیش بیر زامان دئمه میشم روانشناسام. من بوتون تورک وطن داشلاریمون آیاخلارونون توپراغویام. من دئیره م کی بیز گره ک یاخشی و گوزه ل خبر لری یاینلایاخ تا هامی شاد اولسونلار. :icon_gol:

ساغولاسان آرتاش جان.

سلام آقای فکور یاخجیسیز؟:icon_gol:

سیزین سؤزوز دؤزدی جو انجمن بیاز غمگین اولوبدی هر کسده زندگیسینده بیاز غمی واردی بوردا اولاردان اؤزاخ اولساخ یاخجیدی اما خوب بو حوادثده واقعیتدی متاسفانه آدم ایستیه ایستمیه اولاری گؤرور بیده سارا جان سیزی یاخجی تانیمیلار اونا خاطیر بو فکری ائلیبدی سیزده بیاز ملایمتینن دین وقتی آدام لحن دئماغی گؤرومور و طرفیده تانیمیر طبیعتا بوجور احساسیدا اولار:icon_redface: اما واقعا هئسادین ارزشی یوخدی ناراحتچیلیخ یارانا آرازدا :hapydancsmil:

یاشیاسیز ارادات وار:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...