رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 6.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

sghllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم اولسون اذربایجان گوزلریمهههههههههههههههههههه:hapydancsmil:

• Like 3
لینک به دیدگاه
sghllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم اولسون اذربایجان گوزلریمهههههههههههههههههههه:hapydancsmil:

سهلاااااااااااام منیم خوشتیپ مهربان معرفتلی گوزل قین آتام:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سهلاااااااااااام منیم خوشتیپ مهربان معرفتلی گوزل قین آتام:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

جانسان سن انجمنین بیر دنسیسن سن اولمویاندا بیرده قیزیم ارتاش انجمن بیر تومنه دیمز:icon_razz::ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
جانسان سن انجمنین بیر دنسیسن سن اولمویاندا بیرده قیزیم ارتاش انجمن بیر تومنه دیمز:icon_razz::ws3:

:ws3:قابل توجه ادمین:w02:

من فقط سنه خاطر گلیرم بورا آتاجان:hapydancsmil:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سالام اولسون بوتون باجی قارداشلاریما.

بورادا تورکونی لاتین آلفابه سیله یازماخ اولار؟

سلام بیزیم قارداشیمیز:icon_gol:

ائله فارسی یازاسئز بیز راحتتروخ:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

ائى وطنيم آذربايجان

ابدى اودلاردان نيشان

آدلى سانلى گئچميشين وار

سن بؤيوتدون قهرمانلار

قوجا شرقين چيراغىسان

آزادليغين بايراغىسان

تاريخ بويونجا ياديگار

ايفتيخارلى آثارين وار

سن سن بيزه آنا وطن

سن سن بيزه نئعمت وئره ن

سن سن بيزه روح و روان

ياشا٫ ياشا آذربايجان

ال اوزاتدى يادلار سنه

پوزماق اوچون عيززتينى

قالخدى شرفلى فيرقه ميز

حيفظ ائيله دى حؤرمتينى

آزادليغى برپا ائديب

.نيشان وئردى قودرتينى

سن سن بيزه آنا وطن

سن سن بيزه نئعمت وئره ن

سن سن بيزه روح و روان

ياشا٫ ياشا آذربايجان

آذربايجان٫ آذربايجان

آسلانلارين مكانىسان

سن قوردوغون يئنى حيات

خالقيميزا وئردى نيجات

گؤزه ل گونلر گتيريب سن

ستتارخانلار يئتيريب سن

!قوى يوردوموز جننت اولسون

سن سن بيزه نئعمت وئره ن

ياشا٫ ياشا آذربايجان

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام بیزیم قارداشیمیز:icon_gol:

ائله فارسی یازاسئز بیز راحتتروخ:ws3:

تامام.فغط بیر موشگولوم وار ، منیم تبلتیمده حوروفلارون (حرکه فتحه و اونا بنزر حو روفلار) هاموسی یوخده اونا گوره بیر آز ناقص. یازا بیلیره م .

• Like 4
لینک به دیدگاه
تامام.فغط بیر موشگولوم وار ، منیم تبلتیمده حوروفلارون (حرکه فتحه و اونا بنزر حو روفلار) هاموسی یوخده اونا گوره بیر آز ناقص. یازا بیلیره م .

سیز ائله بوجور یازاسوز بیز اوخیاروخ...نگران اولمیوز:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه

پاپایی :w14::w14::w14:el8d1wopsbm666eh6t1.jpgمیسی میسی

سالام اولسون بوتون باجی قارداشلاریما.

بورادا تورکونی لاتین آلفابه سیله یازماخ اولار؟

سلام

بلی نیه اولمور:w16:لاپ قشه:hapydancsmil:اوشاخلاردا اورگشلر

• Like 2
لینک به دیدگاه
بلی :banel_smiley_4:

شکر

پاپایی :w14::w14::w14:el8d1wopsbm666eh6t1.jpgمیسی میسی

سلام

بلی نیه اولمور:w16:لاپ قشه:hapydancsmil:اوشاخلاردا اورگشلر

جانسان قیزیم بالام تلانیم

ارتاش بالام بیر دنه آرتاش منیم گولومدی آرتاشی گویدوم گولدانا بالا بالا گول آشدی خونچاسینا یر اشدی:rose:

• Like 4
لینک به دیدگاه
شکر

جانسان قیزیم بالام تلانیم

ارتاش بالام بیر دنه آرتاش منیم گولومدی آرتاشی گویدوم گولدانا بالا بالا گول آشدی خونچاسینا یر اشدی:rose:

پاپام پاپام گؤل بابام نمحداندا دوز بابام :w42::flowerysmile:r578e43forrays4m4dk9.jpg

بابایی سیز منیم باباما اوخشوسوز قیزیز اولسا قویماسیز یئرده دورا :hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
پاپام پاپام گؤل بابام نمحداندا دوز بابام :w42::flowerysmile:r578e43forrays4m4dk9.jpg

بابایی سیز منیم باباما اوخشوسوز قیزیز اولسا قویماسیز یئرده دورا :hapydancsmil:

بلی دا :hapydancsmil:

بوجور خونچاسینا یر اشدی

27.jpg راستی یه چیزی در مورد وانیا:

وانیا خانوم کوچولوی فرشته ای وقتی به دنیا اومد خیلی پشمالو بود. همونجور که توی عکس میینید پیشونی خوشگلش کلی مو داشت. من به شوخی به بابایی می گفتم که پیشونی وانیا مثل کیوی میمونه. هههه024.gif024.gif024.gif

28.jpg29.jpgدیگه هوا داره کم کم گرم میشه و وانیا خانوم رو تابستونی می کنیم. اینجا وانیا توی تخت پارکشه 30.jpgاولین لبخندها که دیگه در بیداری اتفاق می افته. الهی فداش بشم 31.jpgاین اولین عکسیه که لختی از وانیا گرفتم. فدای شکم چاقالوت برم من 33.jpgاین عید سال 1390هست اولین مسافرتی که وانیا خانوم رفته وای تل سرشو ببین004.gif004.gif 34.jpgاینجا شهر سرکان هست از توابع تویسرکان استان همدان نوروز 1390 35.jpgاون که توی بغل دایی علیرضا توی آغوشی خوابیده نفس خانوم گله که دختر دایی وانیا جونمه. الهی فدای هر دوشون بشم 36.jpgاین هم نفس خانوم در کنار وانیا جونم. نفس تقریبا سه ماه از وانیا بزرگتره. قربونتون برم37.jpg38.jpg

ا سینخوچااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

39.jpg

• Like 2
لینک به دیدگاه
بلی دا :hapydancsmil:

بوجور خونچاسینا یر اشدی

27.jpg راستی یه چیزی در مورد وانیا:

وانیا خانوم کوچولوی فرشته ای وقتی به دنیا اومد خیلی پشمالو بود. همونجور که توی عکس میینید پیشونی خوشگلش کلی مو داشت. من به شوخی به بابایی می گفتم که پیشونی وانیا مثل کیوی میمونه. هههه024.gif024.gif024.gif

28.jpg29.jpgدیگه هوا داره کم کم گرم میشه و وانیا خانوم رو تابستونی می کنیم. اینجا وانیا توی تخت پارکشه 30.jpgاولین لبخندها که دیگه در بیداری اتفاق می افته. الهی فداش بشم 31.jpgاین اولین عکسیه که لختی از وانیا گرفتم. فدای شکم چاقالوت برم من 33.jpgاین عید سال 1390هست اولین مسافرتی که وانیا خانوم رفته وای تل سرشو ببین004.gif004.gif 34.jpgاینجا شهر سرکان هست از توابع تویسرکان استان همدان نوروز 1390 35.jpgاون که توی بغل دایی علیرضا توی آغوشی خوابیده نفس خانوم گله که دختر دایی وانیا جونمه. الهی فدای هر دوشون بشم 36.jpgاین هم نفس خانوم در کنار وانیا جونم. نفس تقریبا سه ماه از وانیا بزرگتره. قربونتون برم37.jpg38.jpg

ا سینخوچااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

39.jpg

:ws28::ws28:بتر یئر آچیب بابا

بو وانیانین دختر دایی سی نه دوزلودی:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام پخیل لغم گلدی ها نه خبردی؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

منم میرم واسه خودم بابای مجازی پیدا کنم

سلوم سلوم

ائله جانینان :hapydancsmil:گئدمه گل باجیم اول:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه